Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

A ja mam nadzieje że mi troche przejdzie bo przez tą noge chodze jak kaczka :o a tu pogoda coraz ładniejsza, na spacer by sie poszło to lipa... w poniedziałek musze mojego gina omamić czy da się coś z tym zrobić :o Banmon wrzuce zdjęcie Misia za 2 miesiące :) napewno będzie ciekawsze od brzuchola ;) Ola może jeszcze dzisiaj sobie odpoczywa :) mam nadzieje że jutro się do nas odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga z tą prawoskrętną macicą to mnie zagięłaś dosłownie, słyszałam o tyłozgięciu ale o tym nie. A boli cały czas czy tylko jak chodzisz? Az trudno to sobie wyobrazić. Banmon ja zauważyłam że jak Małża nie ma a ja mam zajecie, np jak sama jestem w Polszy to jest w miarę ok. Dla mnie najgorsze są noce. Chyba już nie potrafię sama zasypiać ( mimo jego pochrapywania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ola pokazała ;) trzymam za słowo i mam nadzieję, że zdjęcia Misia wrzucisz - w końcu my ciocie elektroniczne jesteśmy ;) Brzuchatki a planjecie jakaś sesyjkę z brzuszkami na pamiatkę? mi się to bardzo podoba, kilka moich znajomych zrobiło sobie i na prawdę piękna sprawa-pod warunkiem, ze fotograf jest dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga chciałam cie jeszcze zapytać o usg 3D, warto czy nie? Ile to w Pl kosztuje? Nasi znajomi robili to tutaj i pech chciał że mały nie chciał pozować ;) w końcu dostali tylko zdjęcie z profilu i to niezbyt wyrażne a zapłacili 100f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie lubie sama zasypiać, odzwyczaiłam się już, za każdym razem jak jestem sama to nocki mam z głowy bo nie przespane, co jakiś czas się budzę i spię niespokojnie, poza tym mam włączony TV bo nie lubię jak jest ciemno bo się boję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jak sie tragicznie nie roztyję i będę w miarę wyglądać to bardzo chętnie :) Problem w tym że sprawdzony fotograf mieszka w Polszy, a robienie takich zdjęć w 5 miesiącu nie wiem czy wypali. Ale planuję sama bardziej sie wciągnąć w fotografię to może sobie zrobię autoportrety (statyw mam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola boli przy chodzeniu :( wcześniej już mnie bolała ale jak się dużo nachodziłam, a od paru dni boli mnie ciągle jak chodze tak dziwnie u samej góry :o Banmon szczerze to nawet nie myślałam o takiej sesji... ale Misiem sie pochwale napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna ty z tym jesteś Goga, ale jeszcze trochę i o wszystkim zapomnisz bo Michas ci skutecznie wynagrodzi to wszystko :) Ola ja bym chciała robić fajne zdjęcia ale chyba mamy nie najlepszy aparat, ostatnio zastanawialiśmy się nad lustrzanką bo jednak jakość jest nieporównywalna z cyfrówką ..... ej ale ja wam zazdroszcze dziewczyny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dasz rade ;) szybko zlecą te dni zobaczysz :) Ola ja miałam usg ale to było chyba 3d i 4d (już sama nie wiem) trwało pół godziny, mały ładnie pozował z każdej strony i na koniec nie dostaliśmy zdjęcia tylko dvd z filmem z całego usg :) a kosztowało nas to 240,00 zł, a i miałam to robione chyba w 23 tygodniu... ale fajnie było wszystko widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga to faktycznie masz przerąbane z tą nogą, współczuję. A zdjęcia Misia ci nie podarujemy, jak nie tutaj to chociaż na nk ;) Banmon my mamy lustrzankę cyfrową, tylko wstyd przyznać cały czas wiele opcji to dla mnie magia, ale obiecałam sobie że do porodu będę już chociaż ćwierć profesjonalistką , żeby brzdącowi jakieś fajne fotki pstrykać. Nie wiem czy pamietasz ale jeszcze niedawno ja co chwilę pisałam że zazdroszczę dziewczynom :) Tobie też ktoś będzie wkrótce zazdrościł, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego 'wkrótce' to nie jestem pewna :( ale dobra to nie miejsce żeby doły kopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola aha i mały musiał pozować bo lekarz musiał go pomierzyć z każdej strony główke, serduszko, kręgosłup itd. i sprawdzał czy mieści sie w normach... i nawet jego wage podał ;) Banmon i Ty się doczekasz :) a wtedy my będziemy Ci radzić i mówić co i jak ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że się doczeka, jeszcze w tym roku będzie miała swojego groszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myśle kiedyś było nas dużo na tym topiku, dziewczyny poodchodziły i jestem teraz tutaj najstarsza :o rocznikowo to razem z Olą, ale miesiącami jestem starsza... rany stara dupa już jestem!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się jednak nie doczekam.... Goga a co ty z tym wiekiem wymyśliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon zobaczysz że sie doczekasz 🌼 Zobaczysz jak będziesz w moim wieku :o za dwa miesiące będe już miała 3 na początku :o jak ja tą 3 udźwigne... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że 3 sprzodu mnie przerazi tylko wtedy jeśli nie będę miała dziecka.... a może właśnie wtedy będzie mi już wszystko jedno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga będziesz dźwigać noworodka to o tej 3 zapomnisz ;) Banmon nie gadaj głupot, wiem że trudno ci teraz w to uwierzyć , ale ja będę wierzyć za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że niektóre osoby denerwuje nowa cyferka z przodu na liczniku ale myślę, że nie powinno się tym przejmowaćm jaważniejsze jest to jakie jest nasze zycie i czy czujemy że jedziemy na właściwych torach a wiek..... czasami tylko jest ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i muszę uaktualnić swoje dane w tabelce :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................22............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa zapomniałam wam opowiedzieć jak tesciowa zapytała jak chcemy nazwać dziecko a my na to: Ignaś albo Antoś. Teściowa : Jaaaaak? Zobaczyć wtedy jej minę, bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale zazwyczaj te teściowe są bezcenne :P nie raz się zastanawiałam jak to jest, kochamy naszych M a w końcu oni mają jakaś cząstkę teściowej co więcej zostali przez nią wychowani na wspaniałych facetów a jednak my najczęściej nie potrafimy się z nimi dogadać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyśmy powiedzieli że dziewczynka bedzie Anastazja albo Ida to by chyba padła trupem :D Ładne to są imiona dzieci ukochanej szwagieki tzn Filip i Zuzia (lalka nieduża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sie czasem zastanawiam jak ten mój Małż w tym domu taki fajny się uchował, może dlatego że rodzice troche go olali, zawsze córcia była najważniejsza. A tak z innej beczki mam pytanie, zastanawiałyście sie czy bedziecie karmić piersią i jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może trzeba było powiedzieć :D żarcik taki ;) Ja też chciałam nazwać Anastazja ale mój M mówi że kojarzy mu się to imię z ruską prostytutką :( ale powiedziałąm, ze mam to gdzieś :D ale podoba mi się Zuza ;) i Amelia i gdybym miała córeczkę byłaby na 98% Amelką A mój M ma prawo wyboru imienia dla chłopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×