Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Amelia też mi się podoba ale po serialu "Na dobre i na złe" za dużo Amelek jak dla mnie ;) A gdybym MAłżowi wybór dała to mógłby być Krystian (ble) ale już go przekonałam do Antosia i Ignasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon będę już spadać do wyrka, bo jutro znowu do pracy :O Dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tego serialu nie oglądam to nawet nie wiedziałam o tym ;) M mi mówił kiedyś, ze podoba mu się Jeremiasz ale teraz jak go czasami pytam to nie chce się w ogóle na ten temat wypowiadać.... on to wszystko na swój sposób bardzo przeżywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................22............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................11........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................11........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyy...ale mam lenia.....nic mi sie nie chce.... Po pierwsze to dalej chorobsko trzyma ale z kaszlem coraz lepiej,lek przepisala mi taki syrop i troche lepiej jest,ale nadal wychodzic nie moge.... Po drugie tak mnie kosci wszystkie bolala ze ruszac jest mi sie ciezko.... Po trzecie mam tyle do zrobienia i nie mam na nic sily.... Pomocyyyyy!!:) Taka piekna pogoda jest:) a ja musze siedziec w domu i leczyc infekcje....:( Nie dlugo swieta;) mam nadzieje ze do tego czasu wyzdrowieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................31...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................11........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................31...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................11........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja jak zwykle nie mam czasu z wami pisać :-o Marzenka lez i sie wykuruj dla dzidzi. Też zazdroszczę brzuchatkom teraz już macie z głowy wyliczanie, testy itp. Ja czuję że w tym cyklu nic z tego bo staranek było mało. Banmon mysle że u ciebie może być tak że kiedy już nie myślisz o tym i sama mówisz ze nastawiasz sie na rozród wspomagany to może akurat zaskoczysz :) Zastanawiam sie czy zrobić sobie hormony w Polsce. Bo do gina nie pójdę bo będę mieć @ chyba ze pójdę tylko porozmawiać. Banmon a na co bierzesz ten metronidazol? Tak zapobiegawczo? Bo ja to kiedyś brałam na uczulenie na twarzy cała miałam czerwona nie wiem od czego i 2 tyg nie wychodziłam z domu :-p krem i tebletki. Dagus i Goga jedziecie na tym samym wózku :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope staranek wcale nie musi byc dużo a tak na prawdę to wystarczy ten jeden raz ;) meronidazol biorę dopochwowo wrazie jakbym jakieś zycie w sobie niechciane miała ;) mam brać prze 10 dni dwie tabletki dziennie, bo przed HSG trzeba mieć czyściutko co by żadne zarazki nie wepchnąć głębiej z płynem kontrasującym ;) marzenka kuruj się kuruj :) gdzie reszta babolek? marzena87, Smile, Asiaak ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU, Banmon ma racje :) wystarczy raz a dobrze ;) Ola z tą teściową dooobre :D Ola ja chciała bym karmić piersią tak z pół roku, a jak bedzie to się okaże w praniu... Ale u mnie dzisiaj gorąco :D w słońcu przynajmniej ;) właśnie się wysiedziałam godzinke na słoneczku :) ale fajnie, tego mi było potrzeba :) normalnie tak gorąco że siedziałam w koszulce na ramiączkach i tak słońce grzało że musiałm już uciekać :p Jutro ide wreszcie do fryzjera :) już się umówiłam na 12.00, tylko kurde jak ja tam dojde :o może jakoś się zawleke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też ładnie na dworze :) a ja czekam jutra i smigam do mamy :) Goga zdecydowałaś się na jakiś kolor czy jednak tylko skracasz włosy ? ciekawa jestem z jaką fryzurką wyjdziesz :) Smile widzisz bierz przykład z Gogi i zapisuj sie do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juznie wiem co mam ze soba robic...3 tyg i minimalna poprawa zdrowia...ile jeszcze...? tez bym chciala wyjsc na sloneczko,a nie moge... Zrobilam pranie,zrobilam obiadek i siedze i czekam na mojego K az wroci z pracy... Jutro i pojutrze mamy jechac na mieszkanie wszystko poukladac i mam nadzieje ze pod koniec przyszlego tyg juz sie przeprowadzimy,bo juz mam dosc siedzenia u mamy...juz za dlugo... A co do fryzjera to mnie przekonalysci,jak tylko wyzdrowieje to tez ide...bo w koncu moj K zacznie ogladac sie za innymi...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................31...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................11........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon raczej tylko ścięcie ale jak to się okaże, mam już takie długie włosy po pas prawie :p i już troche ciężkawe więc pewnie je skróce i wycieniuje :) na kolor się narazie nie zdecyduje ze względu na to że nie wiem kiedy znowu pójde do fryzjera a odrosty by mnie wkurzały jak cholera :o Marzenka jak chcesz wyzdrowieć jak zamiast leżeć i się kurować to tylko gdzieś łazisz i coś robisz :p zdrowiej kobietko :) Ja też dzisiaj robie pranie :) ale ubranek małego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo mnie juz kosci od 3 tygodniowego lezenia w lozku bola:) wiec musze troche pochodzic:) Goga ty bys nie chciala widziec moich odrostow...ja to jak pojde do fryzjera to musowow kolor musze rzucic bo jak mi podetnie wlosy to polowa to beda moje odrosty a polowa farba wiec gorzej bedzie wygladalo niz teraz wygladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka to w takim razie zostałaś obowiązkowo oddelegowana do fryzjera :p i to jeszcze przed świętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko bedew lepszej formie to pojde na pewno:) Nic lece ogladac "Rozmowy w Toku" bo zaraz przyjedzie moj K i dopadnie pilota i tyle bede mialaz tv:) buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbym nie miała to zatęsknicie ?? ;) :) będę miała jak pisać bo będzie net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ogladałam:) Ja dzisiaj zapracowana,dlatego nie zagladalam.Stos papierow mi sie zrobil i musiałam to ogarnąć. A zaraz zmykam na miasto z R.,mam ochote na coś dobrego,ale jeszcze nie wiem co:) I w ogole dzisiaj złapalam doła bo sobie uświadomiłam że butow wiosennych nie mam:( I zadnych nie mogę znalezc...A tu tak ciepło.. Banmon z wykształcenia jestem dietetykiem,no ale jak wiecie nie pracuje w tym zawodzie.Wiedze myśle ze posiadam,ale ta specjalność była mi narzucona z góry,bo chciałam zupelnie co innego ale nie było tyle chętnych,no i grupa za mała zeby tworzyć kilka specjalności. Nie raz znajomym układałam diety,ale nie jest to szczyt moich marzeń:D Kilka niezbednych danych musi być do tego potrzebnych,więc jak sie zdecydujesz to daj znać a pomyślę o jakiejś diecie:) Ola jakbym byla kiedyś w ciąży to chciałabym karmić piersią,ale max pół roku. Jak na razie nie mysle o tym:) A ja znowu nie poszlam do fryzjera przez ta robotę..może jutro sie zmuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakbym sie dowiedziała ze moja corka tak sie zachowuje jak te dziewczyny to nogi z dupy bym powyrywała :D No słów brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmuś się na fryzjera, zmuś ;) ja też nie mam butów :O może w Łodzi cos znajdę ;) po cichu na to liczę bo w Kielcach nic nie ma, znalazłam jakiś sklep Ryłko na Sienkiewicza i buty które mi sie podobały ale oczywiście nie było mojego rozmiaru, ja noszę 35-36 no i zdarza się że mam problem ze znalezieniem butów :o w każdym razie w Kielcach mam taki problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super, że na miasto idziecie :) a ja tylko czekam do poniedziałku bo źle mi bez M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłaby jakaś nowa staraczka do nas dołączyć ;) ja tu chyba sama zostanę :( Asiaak się nie odzywa już ...... mam nadzieję, ze u niej wszystko dobrze i ze to wyluzownie zaowocuje w skutkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Joasia :) no w końcu :) chyba nie jest.... wstyd się przyznac ale nie pamietam :o jakąś kartkę miałam ale nie pamietam czy to była recepta, zapytaj się w aptece.... a też masz to brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×