Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

marzena pewnie tych kilka dni nic nie zmieni ale nie kłócic mi się długo bo szkoda nerwów ;) amerie mam nadzieję że ty już w pełnej zgodzie :) Joasia to jednak tak na 100% pół roku szansy ? trzymam kciuki żeby jednak clo i dupek pomogły ;) ja już do was piszę nowymi pazurkami :D ależ chwalipięta ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dowiedziałam się dzisiaj że w końcu TSH mam w normie, przy czym T4 i T3 cały czas były w porządku :) czyli z Ktosiem powinno być wszystko ok. Ale niedoczynność tarczycy w ciąży może powodować że maluszek nie będzie rósł tak szybko jak powinien , w związku z czym po 28 tyg będą mi robić usg co 2-3 tyg żeby sprawdzić czy Ktosiu rośnie prawidłowo. Marta wiem o jakim rodzaju bluzek piszesz bo mi chodziło o to samo, tylko na razie mam same letnie ;) ale na tuniki też przyjdzie czas. Banmon bądź prawdziwa chwalipięta i dorzuć fotkę pazurków :) Goga jak po kontroli Michałka, wszystko ok? Daguś to ty masz prawdziwy baby blues, dobrze że mąż z Tobą będzie. Pozostałe dziewczyny pozdrawiam i życzę miłej środy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Marzenka właśnie o Tobie dziś myślałam, ze tak długo się nie odzywalas, jeśli uaktualnilas tabelkę to napisz co u ciebie, może wiesz już co masz w brxuszku. Agnes też zawsze pisała litanie a teraz cisza :-p Smile jak twoje starania? Ja nie mam czasu pisać ale chętnie poczytam :) Ola wydaje mi sie ze Antos u ciebie pomieszkuje :) Ok jutro coś naskrobe tzn już w sumie dzisiaj ale sie przespie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. ja tak przy okazji odwiedzin u mamy,wlasnie zaraz wychodze na usg aby dowiedziec sie jaka plec;) U mnie wszystko w porzadku,ostatnio sie zle czulam ale minelo i jak narazie jest w porzasiu;) No nic jak zwykle uciekam bo sie spoznie;) a jeszcze krew musze isc oddac. buziaki. GRATULACJE DLA DAGI I GOGI;* ucalujcie swoje pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87...........23................10................. ........ok.19.05 Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................31...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................27...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................22...........22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................19........................... ...................... Olka P........................15..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................10..............ok.16.12.201 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marzena co u Ciebie? Mam nadieje ze juz po kłótni. Joasia trzymam kciuki żeby obyło sie bez kliniki 🌼 Ola dobrze że wyniki masz dobre i mam nadzieje że jesteś już spokojniejsza o maluszka :) Marzenka napisz koniecznie jak bedziesz po usg :) Po wczorajszej kontroli z Misiem wszystko dobrze :) ładnie przybiera na wadze, waży juz 2600 ;) Jeszcze wczoraj jechaliśmy (znaczy staliśmy w gigantycznym korku) do szpitala z małym ul.Nowohucką w Krakowie, a dzisiaj już jest zalana bo Wisła przerwała wał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga, nie chcę być natrętna, ale gdzie zdjęcie??? :P Marzenka napisz koniecznie czy to Ktoś czy Ktosia Banmon...Twoje pazurki przypomniały mi o tym, że muszę sie za siebie wziąć, odrosty mam już takie, że wstyd do ludzi wychodzić :D U mnie dzisiaj już nie pada, ale nie pamiętam już jak wygląda słońce... Kłótni końca nie widać, właściwie to nie kłótnia, ale ciche dni, co jest jeszcze gorsze... W takich momentach zastanawiam się, czy decyzja o dziecku jest rzeczywiście przemyślana, może dlatego nie zachodzę, bo nie powinnam... Coś za często nam się ostatnio te kłótnie zdarzają, ech Niedługo koniec praktyk, ale to zleciało, jak sobie przypomnę początek to śmiać mi się chce, teraz już wiem, ze będzie mi strasznie brakować tych maluszków :) Aż mi się płakać chcę jak sobie o tym pomyślę, ale to też pewnie wina PMSu bo miesiączki jeszcze nie ma, w tym cyklu nie mogę już sobie wmawiać, ze to może ciąża :D Ale być może wrócę tam na staż od września, to w sumie kolejny powód dla którego myślę o odłożeniu starań... Gdybym zaszła w ciążę na początku stażu to zostawiłabym tą przedszkolankę "na lodzie", a nie chciałabym być wobec niej nie w porządku, bo równa z niej babka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj napisałam litanie i mi ją zjadło..:) U mnie nic nowego. Starania były cały weekend wiec jesli cos ma być to bedzie a jak nie to trudno...Mam obawy,że jednak za pozno to wszystko było..ale cóż..juz sie przyzwyczaiłam do rozczarowań:) Hope trzymam kciuki za Ciebie. I nie przejmuj sie bo nie tylko ty masz stres w sypialni. U mnie to samo. A od przyszłego cyklu nawet słowem nie wspomne mojemu kiedy mozna,tzn TRZEBA a kiedy nie. Bo juz za bardzo sie tym nakrecam... Zazdroszcze Tobie Goga i Daguś ze juz macie malenstwa:)🌻niech zdrowo rosną;) Ola super ze wyniki dobre. Banmon chwal sie pazurkami:) Reszte pozdrawiam i sciskam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwilkę bo powinnam już spać ;) Andziula trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg, bądź dzielna :) MArzena i co ? jest siusiak czy go nie ma? Banmon nie wiem czy jutro bedziesz, bo pisałaś że jutro już jedziecie, więc w razie czego za ciebie też trzymam kciuki, będzie dobrze. Pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam wizyte u gina. Dzidzius rozwija sie super :-) Wazy 1850kg. Rusza sie jak szalony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO własnei co sie dzieje z Agnes? Nie pamietam juz kiedy ona ostatnio tu zagladała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Dziewczyny nie wiem co o tym myśleć nie chce sie wkrecac ale już 6 dzień testy owu wychodzą mi pozytywne. Zawsze pokazywaly mi lekka kreskę później mocną i po tej mocnej zazwyczaj na drugi dzień slabla a teraz jest slabsza i ciągle widoczna i temp mam 37.3 a dziś 17dc. 13dc miałam gruba kreskę więc owulka była chyba 14 lub 15. Zawsze miałam temp wyższa tylko w dniach owu. Aż mi sie ręce trzęsą :-o ale boję sie nakrecac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dziś mam "dzień biurowy" już się nie moge doczekac wyjazdu :) Hope dziwnie trochę z tymi testatmi, trzymam kciuki za powodzenie akcji w tym cyklu :) Ja to pewnie bym sobie pomyślała że skoro tak długo utrzymuje się stężenie LH tzn że może cos z hormonami nie hallo ... ale mam nadzieję ze to się okaże objaw wczesniej ciąży 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką odpowiedź znalazłam na necie : dziewczyna też miała długo utrzymujący się pozytywny test owu Dwie sprawy. Hormon kosmowkowy HCG ma bardzo zblizona budowe do LH stad testy owulacyjne daja w ciazy pozytywny rezultat ale jesli jestes w ciazy to na owutescie wyjdzie plus co nie oznacza ze kazde pozytywne wskazanie testu owulacyjnego mozesz uwazac za potwierdzenie ciazy. Warto tez pamietac ze test owulacyjny wcale nie wskazuje maksimum stezenia LH. On tylko stwierdza ze stezenie LH przekroczylo pewien zalozony przez producenta prog. Czesto dziewczyny obsrwuja pozytywny wynik testu owulacyjnego przez kilka dni co oznacza ze zwyczanie dlugo utrzymuje sie u nich wysoki poziom LH. Bywa tez i tak ze poziom LH rosnie ale z jakichs powodow procedura jajeczkowania zostanie przerwana i po peneym czasie organizm ponownie do niej przystepuje. W takiej sytuacji nie wykluczam mozliwosci ponownego pozytywnego wskazania nawet po kilkudniowej przerwie. Czyli jesli masz ten plus na owutescie 2 -3 dni po przypuszczalnym terminie owulacji to nic z tego nie wynika - po prostu tak czasem bywa. Jesli zas masz pozytywny wynik testu owulacyjnego tydzien po owulacji albo jeszcze pozniej no to jak napisala tuli - rozejrzyj sie za testem ciazowym :-) Jesli nie wiesz czy do owulacji doszlo to ponowny plus po kilku dniach moze oznaczac zwyczajnie ponowna probe podejscia do owulacji w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę jeszcze dopisać ze dziewczyna później zrobiła test ciążowy i wyszedł pozytywny :D więc Hope trzymam mocniscie kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wiadomo :) tamtej dziewczynie wyszedł póxniej pozytywny test ciążowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak teraz widzisz piekne dwie kreski na owulacyjnym to wierzę że na ciążowy za pare dni też zobaczysz :) najważniejsze ze tempkę mierzysz jeśli jest ponad 37 to jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej HopeU no dziwne... nie zapeszam, nie zapeszam ale mocno trzymam kciuki ;) Andziula trzymaj sie tam dzisiaj 🌼 Banmon Ty jutro też sie dzielnie trzymaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dzięki za wyczerpująca odpowiedz :) mam jakaś nadzieję w tym cyklu. Jeszcze dziś mam w pracy rozmowę dyscyplinarna tak to sie tylko oficjalnie nazywa ze niby coś spieprzylam ale nie tylko ja. Trochę sie denerwuje i mam to w d..... Z drugiej str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M też mówi ze jestem. Ale on tak zawsze mówi i wczoraj myślał że ten test to już ciążowy :) Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope oby te dwie kreski to własnie był zwisatun groszka :) jakoś tak coraz mocniej w to wierzę poza tym pamietaj o moim proroczym snie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga a jak twoje bobo się sprawuje ? już bezbłędnie potrafisz odgadąć co taki mały człowieczek potrzebuje do szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU 🌼 Banmon mały jest grzeczny, kąpać sie lubi tylko troche niezadowolony jak sie go z wody wyjmuje ale jak jest już otulony ręcznikiem to znowu szczęśliwy ;) jak głodny to otwiera buźke i szuka jedzenia, jak ma kupe w pampersie albo mu niewygodnie to sie rozkopuje i stęka przy tym że widać ile sił w to wkłada :D ogólnie baaardzo mało płacze i tylko sie sie boje żeby kolek nie miał :o (odpukać) I nie moge sie doczekać jak zacznie przesypiać całe noce i jego mama sie wyśpi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że mały spokojny, z tego co słyszałam to najczęsciej te małe dzieciaczki to takie w miarę cichę są podobno dopiero w okolicach 3 m-ca zycia się zaczyna jazda... ale to zalezy od dziecka i reguły nie ma :) mam nadzieję ze twój będzie przez cały zcas grzeczniutki i niedługo będziesz chodzić wyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×