Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

No Smile podejrzanie sie kotka zachowuje :) czyżby cosik czuła... ;) mocno trzymam kciuki 🌼 Ja w ciąży nie miałam rozstępów, ale po porodzie wyszło mi pare w dolnej cześci brzucha, niedużo wiec smaruje dalej tym kremem co w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga dziwnym trafem te bratowe to z opowieści zawsze są takie nie bardzo:D Ciekawe jaka bedzie moja przyszła bratowa?:) Ale zanim sie dowiem to musi minąć jeszcze spoooro czasu:) Mój brat ma 10 lat póki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fajnie,kilka to bym przezyła..Jakiś krem sie kupi i może cos sie poradzi. No nie wiem własnie...nie bardzo wierze ze ona coś czuje,ale w każdym bądz razie zachowuje sie nie tak jak zawsze. Ja od wczoraj mam jakieś dziwne przeczucie,ale nic nie mówie na razie. Jutro zrobie test,bo bedzie juz 29dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdyby sie udało to naprawde byłby jakis cud,bo jestem pewna że owu była wtedy kiedy nie było mnie w Kielcach a R. nie mógł przyjechać. I z tego tez powodu pozniej nie było zadnych stresów w łóżku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tam u Was? Pisać:) A no i świeżo upieczonym mamusiom życze wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Goga może to jakas alergia :o powieadom nas co dermatolog na to Smile :) żeś nic nie mowiła o swoich przeczuciach a tu proszę jutro 29dc a @ ani widu ani słychu :) trzymam kciuki :) dobrze że rano jutro robisz test to jeszcze zdążę ci pogratulować 🌻 trzymam mocno kciukasy za dwie kreski :) Chyba razem z Hope w tym samym czasie zobaczycie te dwie kreski-zgodnie z moim snem proroczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon bo żadnych przeczuć nie miałam..aż do wczoraj:) W sumie moze sobie wkręcam..juz nie takie rzeczy sobie wkrecałam i to nie raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie trzymam mocno kciuki :) jutro się dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile, też mam brata w wieku 10 lat, fajnie być aż tak starszą siostrą ;) i kto wie, może już niedlugo zostanie wujkiem :) Hope, jak tam temperaturka? Goga napisz co lekarz powiedział, bo aż jestem ciekawa od czego ta wysypka... Banmon jak tam pakowanie idzie? U mnie dzisiaj śliczny dzień, który spędziłam w bibliotece i na poszukiwaniach (bezskutecznych) pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że Twój brat może zostanie wujkiem, bo tak to jakoś zakręciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też piękny dzień :) jesli chodzi o pakowanie to jeszcze nie zaczęłam ;) po 15 wróciłam dopiero do domku, zrobiłam sobie herbatkę i na razie się relaksuje-pakować się zacznę pewnie wieczorem bo teraz mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................32...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9.....................20...........21.10.2010. ...................... Olka P........................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Goga i Daguś wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki 🌻 Pewnie dlatego cwaniary tak się spieszyły z porodem żeby się jeszcze w tym roku na ten dzień załapać ;) Banmon ja zawsze niby zaczynam się wcześniej pakować , po czym zmieniam zdanie coś dokładam coś wyciągam , i tak kończę pakowanie przed samym wyjazdem :) Smile nie chcę zapeszać ale mój kot zachowywał się dokładnie tak samo jak zaszłam w ciążę :) Poza tym było też kłucie jajników. Trzymam kciuki za jutrzejszy teścior! Hope jak twoje samopoczucie? Ale byłyby jaja jakbyście równo ze Smile zaciążyły :) Marta chyba zaczęła wyprawkę szykować i nie ma czasu pisać ;) MArzena a pracy szukasz jako przedszkolanka czy w innym zawodzie? Amerie, agnes co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje, ze i Hope i Smile się udało :D Ola co u ciebie? ja oczywiście jeszcze nawet nie zaczęłam się pakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem... Smile a nie za wcześnie ten test jutro skoro w tabelce masz wpisany 30.... sama nie wiem... Mam nadzieje że Twój test ciążowy na czterech łapach jest niezawodny tak jak ostatnio ;) Banmon jakby tak Twój sen sie sprawdził to chyba zaczne sie Ciebie bać nornalnie ;) Ty nasze medium :D (żeby nie napisać czarownico :p ). A wogóle to sie pakój bo nie zdążysz :p a jutro masz wolne już tak? I jakbym już nie miałą okazji to udanego wyjazdu :) dobrej zabawy i szaleństwa na zakupach :D Marzena brakuje Ci tych przedszkolaków? ;) Moja mama została z Misiem prawie 3 godziny :) miała okazje się babcia wykazać ;) ale sama chciała i sie jej podobało :) dobrze niech sie przyzwyczaja żeby było w przyszłości komu małego podrzucić jak byśmy potrzebowali :p chyba njie było źle bo polecała sie chętnie na przyszłość ;) A ta moja wysypka to alergiczna :o a dokładnie pokrzywka która podobno często wychodzi właśnie po porodzie :o dostałam jakiś krem do smarowania i kropelki do picia i mam nadzieje że po tym przejdzie bo w związku z tym że karmie małego to nie mogła mi dać nic mocniejszego... Moja mama mówiła że też to miała po jednym dziecku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co szukam pracy w zawodzie jakimkolwiek :D a chociaż wymagania mam male co do wyboru to i tak ciężko coś w tym naszym miasteczku znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga- brakuje mi jak nie wiem tych maluszków :) Łapię się na tym, że robię coś i myślę: ooo, teraz bym pewnie prowadziła zajęcia.... A teraz na pewno mają obiad... I już nawet tych złych momentów nie pamiętam :) Pokrzywka pewnie przejdzie po maściach, swoją drogą od czego ta wysypka po porodzie, mówiła Ci lekarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę wysypka po porodzie .... no jednak organizy przedziwnie potrafia reagować, a ta burza hormonów w trakcie porodu jak i teraz to rzeczywiście potrafi nieźle namieszać ja jeszcze nie spakowana :) nie chce mi się ale pewnie zaraz zacznę.... mój M dziś obiad zrobił i teraz pękam :D więc troche odsapnąć trzeba a później herbatka i dopiero pakowanko :) jutro jeszcze mam dzień pracujący bo wylot mam koło 22 więc spokojnie można do pracy iść. Więc z rana powinnam być na topiku co by wiadomość od Smile przeczytać :) trzymam kciuki za was dziewczyny 🌻 marzena coś wiem na temat szukania pracy :o mam nadzieję ze będziesz miała więcej szcześcia niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje dziewczyny że znajdziecie wreszcie jakąś ciekawą prace 🌼 A ta wysypka to lekarka mówiła że czasem wychodzi po porodzie ale dlaczego to nie wiem... dziadostwo jakies sie musiało przyplątać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak zdesperowana, ze jutro idę na rozmowę w sprawie pracy jako teleankieterka... Już od listopada siedzę nie powiem na czym i jak szybko czegoś nie znajdę, to oszaleję... Zobaczymy jak to będzie Goga nie przejmuj się- jutro u nas ma znowu lać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Banmon a w swoich snach mnie nie widzisz? :) U mnie wiem że ten cykl się nie udało, zmierzyłam sobie temp po przebudzeniu chyba przed wczoraj i 36,5 :( , brak bólu gdziekolwiek i czegokolwiek. W następnym cyklu kupuje testy owu i dopóki jak się na nich pojawią dwie kreski zacznę brać duphaston, a nie faszeruję się tym g...em a ciąży nie ma i pewnie nie będzie. Faktycznie nasze forumowe mamusie jak ten czas leci... Przepraszam dziewczyny że ostatnio tak smęcem, ale już powoli tracę nadzieję. Pracuję z trzema kobietami, wszystkie mamusie i tylko wysłuchuję...., wracam z pracy to pełno wózków i brzuchów... a ja...kurczę...inna jestem...nikogo nie zabiłam, nikomu nic nie ukradłam, grzeczne porządne dziecko ze mnie i co....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena ja też swoego czasu nad telemarketingiem myślałam - jeszcze zanim miałam tą pracę co mam teraz:) ale nawet w tej kwestii nic ciekawego ne znalazłam a jak już coś było to oazao się że za na prawdę smieszne pieniądze.... Goga jeszcze tylko podobno jutro ma trochę kropić a sobota i niedziela mają być słoneczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ja też mam ciagle chwile zwątpienia .... nadal wychodzi ze mnie czasami obraza na cały świat, rozgoryczenie.... wiesz póki co to w moich snach ciebie nie było ;) ale poczekajmy i zobaczymy czy rzeczywiście te moje sny to prorocze sa :) joasia ale ty w tym cyklu mialaś laparo? czy w pprzednim? już się pogubiłam. Daj sobie jeszcze trochę czasu a nóż widelec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny te mające te czekające a w szczególności te pragnące tak jak ja. Jestem tutaj nowa napisałam na innym topiku,ale tam cicho. Jeżeli mogę joasia1982 też czekam, czekam,działam i nic. Nie jesteś osamotniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech się ktoś spakuje za mnie ..... beta76 napisz coś o sobie jak masz ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć banmon. Trochę się gubię w tym pisaniu jakoś mi idzie ciężko, ale jak topik działa to z biegiem czasu może dam radę.Taka nowicjuszka ze mnie. Idę za parę dni na zastrzyk z pregnylu.Niema gwarancji że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile się już staracie? jesteście po jakis badaniach ? jesli masz zastrzyk to pewnie prowadzisz w tym cyklu monitoring, będę trzymała kciuki za wyhodowanie pieknego pęcherzyka/ów i za owocność starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta76 jak już się zadomowisz na topiku i postanowisz u nas pozostać to zapraszam do wpisania się do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×