Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

zrobilam sobie maseczke oczyszczajaca :) o tej godzinie :/ ja to mam pomysly a teraz bym sobie wskoczyla do basenu wakacje wakacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór to najlepszy czas na maseczkę ;) teraz tylko do łóżeczka i wylegiwac się :) amerie ty to teraz musisz jeść jak dla dwóch osób więc nie ma się co dziwić że wygłodniała jesteś ;) ja już śmigam do wyrka, miłego poniedziałku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej nocki i dobrego poniedzialku tak apetyt to ja mam jak za 2 ale niestety jesc moge tylko za siebie chyba ze chce zostac grubasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................32...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................22...........22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................19...........21.10.2010. ...................... Olka P........................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................10..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam Sama już nie wiem co myśleć, rano mierzylam temp i 36,7 więc pewnie niepotrzebnie sie nakrecilam, rozczarowanie będzie bolało strasznie :-o Trochę mnie brzuch czasem zakluje,wieczorem czułam mocniejsze kłucie a poza tym nic. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak coś to bedziemy sie razem nakręcać:) a w razie czego pocieszać:) Mnie rano brzuch pobolewal,ale zawsze tak mam kilka dni przed @...ehh Hope ja pamietam ze jak sie udało te pare miesiecy temu to własnie pierwszym objawem były wlaśnie kłucia w podbrzuszu:) Banmon mi sie coś pokreciło,bo myslałam ze Ty juz wyjechałaś:) Jestem pewna ze ten urlop dobrze Ci zrobi. Chociaż mam wrazenie ze juz taka bardziej optymistyczna jesteś. I tak trzymaj:) A ja sie musze zastanowić w tym tyg. czym by sie tu zająć..tzn w sensie rozrywkowym. Albo jakiś kurs jezykowy albo basen? a moze i to i to:) R. mnie wygania z domu,bo chyba za duzo marudze..Pewnie ma racje. Pod nosem mam tez korty tenisowe i wstyd powiedzieć ze ani razu nie byłam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mierzylam temp i mam 37,2 i bądź tu człowieku mądry :-o I wczoraj mnie zakulo po lewej str i dziś też trochę czuję. Oszaleje chyba i jeszcze będę sie testować ok 1.06 a mój M wtedy wyjeżdża na 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ale mierzysz tempke zawsze o tej samej porze? Smile ja już zapowiedziałam M że na basen będziemy chodzić, teraz przed tym zabiegiem się trochę bałam żebym zadnej infekcji przypadkiem nie załapała a wiadomo na basenie różnie bywa więc lepiej losu nie kusić ;) w końcu strój na basen mam kupiony więc trzeba to jakoś wykorzystać :) ja już po pracy, jeszcze tylko trzy dni..... mam nadzieję że wulkan się już uspokoi i zadnego wybuchu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope w ciagu dni ato nie mierz w ogóle tempki bo to nie ma sensu, trzeba ją mierzyć o stałej porze po obudzeniu się, termometr na wyciagnięcie ręki najlepij mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja uważam, że w ciagu dnia i to jeszcze o różnych porach to nie ma sensu, szkoda twojego czasu bo takie mierzenie jest niemiarodajne.... takie jest moje zdanie.... ja mierzyłam tylko jeden cykl ale zawsze rano zanim wstałam z wyrka i o tej samej porze, najwyżej czasmai miałam jakies odchylenie do 30min, po owulce tempke mialam powyżej 37stop a trzy dni przed @ spadła mi tempka do 36,6 i tak się utrzymywała aż do dnia @ z lekkimi odchyleniami w granicach 0,1 i 0,2 stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://mateusz.pl/mt/jsz/13.htm fragment z tej strony: Podstawowa temperatura ciała (PTC) to temperatura mierzona w ustach, pochwie lub odbycie, po co najmniej trzygodzinnym odpoczynku, po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka. Temperatura powinna być mierzona codziennie o tej samej porze (dopuszczalne są odchylenia o pół godziny w obie strony), tym samym termometrem podczas jednego cyklu. Istnieje możliwość dokonywania korekt temperatury w godz. 4-11, w przypadku, gdy odchylenia są większe niż pół godziny (godzina później to minus 0,1 C i odwrotnie na plus). Wykres PTC jest dwufazowy, co związane jest z różnym poziomem progesteronu we krwi przed i po owulacji, a tym samym istnieniem fazy ciałka żółtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli im później jest pomiar tym tempka jest większa zresztą nie wiem czy zauważyłyście tak samo jest jak chorujemy wieczorem tempka zawsze jest większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAK ALE MIERZE PO POLUDNIU CODZIENNIE I MAM PONAD 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no ja trzymam kciuki ogromniaste, w zasadzie nie ważne jak tam sobie mierzysz najwazniejsze że lepiej ci z tym mierzeniem niż bez i oby 1 czerwca widniały dwie piekne kreski na teście :) być może można sobie mierzyć i popołudniu tempkę i rzeczywiście jest to miarodajne, tego nie wiem ja tylko posługuję się tym co twierdzą podobno eksperci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wiem co u mnie oznacza ta temperatura. mierze tak ok 12 lub 13 codziennie bo akurat wracam do domu i mam 37.2 pozniej tez tyle mam wiec to chyba nie jest normalne. wyliczylam sobie na tej stronce ze jesli by sie udalo to jestem teraz w 3 tyg. :) Najlepiej to sie potrafie nakrecac. ale i tak zamowilam dzis testy owulacyjne na ebayu. musze sie zbierac do drugiej pracy, masakra :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a moze zmierz sobie jutro rano przed wyjściem tempkę tak dla ciekawości żeby zobaczyć ile wyjdzie... mam nadzieję ze twoje przeczucia się sprawdzą i już jesteś w ciąży :) ja ciągle pamietam o moim proroczym snie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Przepraszam ze dopiero teraz ale niestety w domu nie mam internetu jeszcze wiec tylko moge pisac jak jestem u mamy. Wiec w moim brzucholku jest synus;) Juz nie moge doczekac sie az wyjdzie na swiat...;)ale jeszcze troche czasu jest... Pozdrawiam.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................32...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9.....................19...........21.10.2010. ...................... Olka P........................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................10..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka gratulacje :) jakiś urodzaj w chłopcow jest tej wiosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka ale duży już ten twój bębenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO SPORY JAK NA TEN MIESIAC...JUZ MNIE KREGOSLUP BOLI TAK ZE SZOK;) dzieki za odwiedzinki na nk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) banmon kiedy jedziesz? Hope trzymam kciuki, ale (łatwo się mówi) nie nakręcaj się tak, bo rzeczywiście będzie boleć w razie rozczarowania... Smile, jak wyżej :D Marzenka... Mam nadzieję, że jako Twoja imienniczka też mi się uda zmajstrować chłopca heh Asia... myślałam, że to ja jestem pesymistką, nie zakładaj z góry że Tobie się nie uda... Amerie nie żałuj sobie, później się będziesz martwić o zbędne kilogramy ;) Goga, Daguś jak maluszki? Przepraszam, jeśli kogoś ominęłam :) Ja kupiłam w końcu ten bromergon, wczoraj jeszcze wypiłam piwko więc zacznę od dzisiaj... Ale jak czytałam o skutkach ubocznych... To wcale nie mam ochoty go brać A w ogóle to ostatni dzień dzisiaj byłam na praktykach i teraz to już chyba zwariuję w domu... Beczeć mi się chce, ta pogoda też ma pewnie na mnie wpływ... Jeszcze praca licencjacka mi nie idzie, nie zdążę do lipca więc obrona pewnie czeka mnie we wrześniu :/ No i odkładam starania, nie mam na to nerwów... Coś się psuje w moim związku, niby teraz jest już ok, ale... No właśnie, ostatnio ciągle jest jakieś ale... Mam już dosyć tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) banmon kiedy jedziesz? Hope trzymam kciuki, ale (łatwo się mówi) nie nakręcaj się tak, bo rzeczywiście będzie boleć w razie rozczarowania... Smile, jak wyżej :D Marzenka... Mam nadzieję, że jako Twoja imienniczka też mi się uda zmajstrować chłopca heh Asia... myślałam, że to ja jestem pesymistką, nie zakładaj z góry że Tobie się nie uda... Amerie nie żałuj sobie, później się będziesz martwić o zbędne kilogramy ;) Goga, Daguś jak maluszki? Przepraszam, jeśli kogoś ominęłam :) Ja kupiłam w końcu ten bromergon, wczoraj jeszcze wypiłam piwko więc zacznę od dzisiaj... Ale jak czytałam o skutkach ubocznych... To wcale nie mam ochoty go brać A w ogóle to ostatni dzień dzisiaj byłam na praktykach i teraz to już chyba zwariuję w domu... Beczeć mi się chce, ta pogoda też ma pewnie na mnie wpływ... Jeszcze praca licencjacka mi nie idzie, nie zdążę do lipca więc obrona pewnie czeka mnie we wrześniu :/ No i odkładam starania, nie mam na to nerwów... Coś się psuje w moim związku, niby teraz jest już ok, ale... No właśnie, ostatnio ciągle jest jakieś ale... Mam już dosyć tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena święta racja odkładaj starania ale nie odkładaj chwil bliskości ze swoim lubym :) to całe liczenie, mierzenie, odliczanie jest do dupy za przeproszeniem a przecież nie o to chodzi :) po prostu bzykajcie się kiedy przyjdzie wam ochota a starania niech idą precz ;) dobrze że kupiłaś soie ten bromergon może ja też będę musiała ;) przy takich lekkich odstępstwach od norm w hormonach na pewno bromek szybko zadziała i nim się obejrzysz zobaczysz dwie kreski :) my wyjeżdżamy w czwartek wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkładam starania całkowicie, oprócz bromergonu kupiłam też prezerwatywy... Chyba nie chcę być w ciąży nie radząc sobie z samą sobą, póki co dam spokój na te dwa miesiące stosowania bromergonu, a później zobaczę jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo !! skoro tak postanowiłaś .... ja też teraz mialam przerwę przez dwa cykle i pomogło bo już zupełnie inaczej patrze na starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że mi też pomoże i spojrzę na to wszystko obiektywnie, "na trzeźwo", bez emocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×