Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

jesli w ogóle wytrzymasz w swoim postanowieniu :P bo coś mi się wydaje że może być różnie ;) szczególnie jak luby zobaczy gumki :P :D ale w sumie będziesz mogła zobaczyć jak zareaguje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka gratulacje :D mi sie wydaje ze tu wiekszosc chlopcow bo wszystkie planowalysmy bardzo ;) tak jak patrze po swoich znajomych co "wpadli" to wszyscy maja dziewczynki ;) moze czysty przypadek banoman ale ci juz malo zostalo zazdroszcze... mam nadzieje ze wszystkie lotniska beda otwarte bo ostatnio to komedie sie wyprawiaja :/ smile najlepiej to sie brac za wszystko jak sie ma czas a basen to super sprawa ;) hope ja tez mialam takie bole jak maz 1 wyjezdza to zrob test dzien wczesniej kup taki ktory mozna robic wczesniej ja tez taki robilam i tez dzien wczesniej marzena87 mam nadzieje ze wszytko wroci do normy po tych 2 cyklach ola tak patrze ze moze urodzisz na moje urodziny hehe ;) wiem ze listopad to nie jest twoj miesiac ale zaufaj mi skorpionki potrafia byc bardzo kochane ;) szykuje sie do pracy :/ poniedzialki sa do d.... i czwartki i piatki :/ ogolnie to uwielbiam soboty i niedziele wtedy mam wolne :D u mnie od jutra zaczyna sie 20 tydz. czuje juz coraz mocniej dziecko ale czekam na prawdziwe kopniaki mam nadzieje ze to nastapi w tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie a ja mam nadzieję ze niedługo na jakimś zdjęciu zobaczę twój piekny brzucholek :) ola ciebie też się to tyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ale już wiem jak zareagował ;) Zachwycony nie był i powrotem do gumek ;) i odłożeniem starań.... Ale jemu powiedziałam, ze to dlatego, że podczas brania tabletek niewskazane jest zajście w ciążę... Małe kłamstwo z mojej strony, ale nie chciałam mu tłumaczyć i roztrząsać tematu mojej niepewności co do ciąży i zmęczenia staraniami, sytuacją między nami... Chociaż teraz źle się z tym czuję i chyba i tak czeka nas kolejna poważna rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena a ja to jestem ciekawa czy jednak jak nadejdą TE dni to nie zmienisz zdania ;) my przez te dwa cykle też się zaprzyjaźnilismy z lateksem i powiem wam że już się od tego odzwyczaiłam i jakoś dziwnie mi było ;) no ale wyjścia nie miałam. Za to teraz będziemy mogli już normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena trzymam kciuki żeby bromek dobrze wpływał na ciebie i żeby te przykre dolegliwosci uboczne cię ominęły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale u nas piękna pogoda była w weekend i dzisiaj (tylko co mi po upale w poniedziałek jak jestem cały dzień w pracy? ) Oczywiście skoczyliśmy na car boot i kupiliśmy łóżeczko turystyczne, które teraz pojedzie z nami do PL i będzie tam czekać na nasz przyjazd w powiększonym składzie w przyszłym roku :) Banmon zazdroszczę ci tego wyjazdu i wesela :) A tak poza tym to wydaje mi się że po tym hsg pójdzie już łatwiej, tylko musisz powalczyć z tą prolaktyną. Marzena gratuluję synka :) Ja też zauważyłam że z wpadek zazwyczaj są dziewczynki. Chociaż mam nadzieję że Hope złamie tą zasadę i udowodni że można zaplanować dziewczynkę ;) Hope i Smile trzymam za Was kciuki :) Amerie a wiesz że masz termin porodu w dniu mojej i Małża rocznicy "bycia razem" ? A co do porodu w listopadzie to zaczęłam dostrzegać pewne plusy: w miesiące letnie będę w II trymestrze a końcówka przypadnie jaj juz się trochę ochłodzi i nie na pewno nie będą mi dokuczać upały :) Nie chciałabym tylko urodzić 1 albo 2 listopada. Marzena jak nie jesteś pewna waszej wspólnej przyszłości to może faktycznie lepiej odłożyc starania. Jak coś nie działa to niemowle tego nie naprawi. AsiaAk co u ciebie? Jak się czujesz? Dla pozostałych dziewczyn serdeczne pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola również pozdrów małża od nas :) jej ale fajnie że zakupy możecie takie robić, marzy mi się takie zakupowe szaleństwo dla brzdąca.... udanego wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................32...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9.....................20...........21.10.2010. ...................... Olka P........................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................10..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) u mnie moze byc ale chyba mam poranne nudnosci...:/ ale da sie przezyc:) marzenka gratuluje chlopaczka:) a Ty Dagus chyba powinnas wskoczyc juz w dolna tabelke, co?;) pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marzenka chłopczyki są fajne ;) gratuluje :) a imie już wybraliście? Marzena ciekawe czy będziesz pamiętała o gumkach jak przyjdą "te" dni ;) Jak się czujesz po bromku? Amarie jeszcze zdążysz nakupić maluśkich ubranek dla malucha ;) widze że remoncik się szykuje :) niecierpie remontów :o ale za jak później jest ładnie :) Banmon spakowana? ;) Ja troche niewyspana jestem bo to wstawanie w nocy do karmienia jest męczące :o zwłaszcza dla śpiocha ;) W niedziele zaliczyliśmy pierwszy dwugodzinny spacerak z Misiem i spał cały czas grzecznie :) tylko że po spacerku to ja nadawałam się do tego żeby wejść do wózka i spać :p Dzisiaj też sie wybierałam ale coś sie pogoda zepsuła bo jakieś chmurska przyszły :o Nie wiecie dziewczyny kiedy po porodzie można zacząć ćwiczyć...? Trzeba się wziąść za siebie ;) zaopatrzyłam się min. w hula hop :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga nie wiem niestety kiedy można zacząć ćwiczyć :o ale poszukaj coś na necie na pewno będzie napisane mi się wydaje że po okresie połogu czyli te 6 pierwszych tygodni lepiej sobie dać na wstrzymanie.... no ale nie znam się spakowana jeszcze nie ejstem :D ja to z tych co się pakują na statni moment :) póki co pranie robie od wczoraj. Zazwyczaj nie mam problemów z pakowaniem ale teraz czuję że będzie inaczej, kompletnie nei wiem co ze sobą zabrać a musi być tego mało żebym mogła zapakowac nowe ciuchy jak będziemy wracać, wykupilismy sobi tylko bagaże podręczne więc sprawę z pakowaniem będę musiała solidnie przemyśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie masz ograniczone możliwości w pakowaniu :) ale dopiero co będzie jak będziecie wracać z zakupami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a dokąd lecicie? Zaopatrz sie w coś ciepłe bo ten weekend ma być chlodniejszy i pewnie będzie deszcz. Tutaj zawsze trzeba mieć coś grubszego. Wczoraj miałam szczykanie w cyckach i trochę mnie zaczynają boleć tak jak przed @. W brzuchu też coś czasem czuję i albo sobie wkrecam albo sie udało. Zamówiłam wczoraj na ebayu testy owulacyjne a przyszlo mi 10 ciazowych i zrobiłam jeden nie wiedząc jeszcze ze to ciążowy. Narazie 1 kreska ale po co mi tyle testów teraz? 1 czerwca zrobię wszystkie :) Teraz mierzylam temp bo rano zapomnialam i mam cały czas 37,2. Mój M mówi ze na bank jestem że on czuje. Wczoraj podałam wam linka do str gdzie są pokazane zdj płodu w powiekszeniu w każdym tygodniu, to jest niesamowite. Ok spadam robić obiadek bo za godzinę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecimy do edynburga i później dalej na północ do pitlochry - tam jest wesele :) 🌻 Hope mam nadzieję ze twój M ma dobre przeczucia :) zaraz jak tylko wrócę to sprawę nasz topik :) no chyba żebym miała tam dostęp do netu .... Hope a w jakim miejscu mierzysz sobie tempkę? ale żeś sobie testów zakupiła - to chyba jakiś znak, że owulacyjne już ci nie będą potrzebne :D a ja dziś ziemniaki tarłam na zapiekankę i na ostatnim ziemniaku starłam sobie dwa palce :o nigdy więcej już nie będę tarła ziemniaków 😠 czasami zdarzałlo mi sie latać tylko z bagazem podręcznym i wbrew pozorom trochę jednak można tam upchać w końcu to 10kg więc sporo bym musiała tych szmatek nabrać żeby przedobrzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU mam nadzieje że Twojego męża męska intuicja nie zawiedzie ;) trzymam mocno kciukasy i sama sie normalnie denerwuje za Ciebie a to jeszcze tydzień niepewności ;) Banmon mam nadzieje że mąż doceni poświęcenie i zapiekanka będzie smakowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lecicie w moje strony:) A chciałam testy owulacyjne. Współczuję ci z palcami mi sie ciężko goi zawsze takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dokładnie tak :) pamietam że pisałaś że właśnie niedaleko gdzieś mieszkasz ;) Goga no ja mam nadzieję że doceni ;) pierwszy raz ją robię i się trochę stresuje czy to wyjdzie.... :o Hope i Smile alez będę o was myślała na tym wyjeździe, jak tylko będę mogła to na net wskoczę :) a ja się dzisiaj umowiłam do mojego dr na wizytę 12 czerwca :) mam nadzieję ze się nic nie zmieni i bedziemy mogli jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) banmon zycze udanego lotu i wesela ! Marena 87 - daj sobie czas , nadchodza pogodne dni, i moze u C iebie beda równiez lepsze:) Marznenie gratuluje chłopca:)Goga spacerek peiwrwszy jzu za wami , hmmm ale Wam fajnie:D Hope trzymam mocno kciuki , ja ustalam termin do lekarza z moimi wynikami hsg, i czekam cierpliwe jak radziła poani doktor ktora robiła badanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula i na kiedy będziesz miala wizytę ?? plamisz jeszcze ?? ja generalnie wcale nie krwawiłam, brzuch mnie w ogóle nie bolał tylko od czasu do czasu takie brązowe plamienia miałam, póki co jeszcze nie wznowilismy przytulanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, no nie wiem co zrobię jak przyjdą "te dni", być może rzeczywiście zmienię zdanie... Ale póki co jest mi nawet dobrze z myślą, że nie ma starań, jakoś tak spokojniej, no i chociaż nie będzie tych rozczarowań... A po bromergonie czuję się normalnie, wczoraj i dzisiaj biorę po ćwiartce, później po pół, dawki małe więc pewnie ich nie odczuję na szczęście... banmon jak tam zapiekanka z kawałkami skóry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapiekanka całkiem smakowa :) marzena to szczęściara z ciebie że nie odczuwasz brania bromka :) trzymam kciuki żeby już tak zostało i żeby bromek szybko wyregulował prolaktynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że bez jego stosowania też by się obeszło, bo przecież miałam minimalnie podwyższoną prolaktynę, no ale niech mu będzie ;) Wydaje mi się, że ginekolog mi go przepisał, bo nie miał innego pomysłu na te moje plamienia- ciekawe co będzie jak to nie pomoże, chyba będę musiała zmienić gin. Gorzej będzie z luteiną, dopiero tak teraz myślę, że moglam poprosić o dopochwową, ale wtedy znowu nie byłoby mowy pewnie o przytulankach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu z luteiną ma być gorzej ? z tą prolaktyną to jest tak że ona znacznie utrudnia zajście w ciąże i np pomimo tego że norma w pierwszej fazie cyklu jest do 25ng to tak na prawdę prawidłowo powinno być nie więcej niż 10ng aby zajść w ciążę.... więc sama widzisz że nawet mieszcząc się w normie mogą być problemy z zajściem w ciążę a co dopiero jak prolaktyna przekracza normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po luteinie miałam mdłości i robiło mi się duszno, chociaż może to był zbieg okoliczności, nie wiem, zobaczę teraz ;) Skoro powinno być do 10 ng, to rzeczywiście lepiej jak pobiorę... Już mi aktualnie tak na tej ciąży nawet nie zależy jak na wyeliminowaniu tych krwawień, bo ile to można ... Ostatnio 5 dni okres, 12 dni plamień, ile można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś brałam luteinę ale na szczęście mi nic nie było, mam nadzieję że tobie też jednak nic nie będzie się nieprzyjemnego działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale tu dzisiaj pustki od rana... Dziewczyny gdzie jesteście? Ja właśnie zostałam ciotką, moja bratowa która miała termin jeszcze wcześniej niż ja urodziła dzisiaj przez cc. Oj musi być wkurzona że całkiem przypadkiem ją wyprzedziłam :p rany jak ja nie cierpie tego babska :o Misiu kończy dzisiaj 3 tygodnie ;) Ja czekam na mame bo ma mi zostać troche z małym bo musze iść do dermatologa :o tydzień temu na brzuchu wyszły mi jakieś bąble i swędzą, myślałam że znikną no ale skądże znowu, zamiast tego wyszło mi troche na ręce i nie wiem kurde od czego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga jejku jak to leci...Mały ma 3 tyg.Jestem w szoku:) Dopiero co urodzilaś przeciez...Fajnie,niech rośnie:) Moze jakas alergia sie przyplatała,lepeij zeby lekarz to obejrzał. Goga,Daguś ja mam takie pytanie czy macie problem z rozstepami czy Was to ominęło?Nie powiem,ale troszkę boje sie tego że mnie kiedyś dopadną... Hope jak samopoczucie? Mnie cycki bolą i podbrzusze kłuje;) A no i moja kocica,ta starsza strasznie dziwnie sie zachowuje w stosunku do mnie bo z indywidualistki zrobiła sie starszną przytulanką...Aż sie boje czy nic jej nie jest bo nawet śpi obok mnie na poduszce:D A ruji nie ma bo jest na hormonach:D:D Haha jak to zabrzmiało:) Juz sobie wmawiam ale jakoś dziwnie cera mi sie poprawila,no bez podkładu wyglądam dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×