Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

To mam nadzieje że tu była przyczyna i to hsg pomoże 🌼 Czyli rozumię że teraz już możecie się znowu starać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy, możemy ale oprócz niedroznego jajowodu ja mam tą prolaktyne a M słabe nasienie więc rewelacji jeszcze nie ma, po weselu umówię się do dr i zobaczymy co on powie, póki co czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Banmon spróbować zawsze można ;) Dobrze że wyniki ok i że udrożnili ci ten jajowód. Może w następnym cyklu spróbujesz z tymi testami owu? One przynoszą szczęście :) A u nas pogoda jest boska, iście wakacyjna, i zaraz śmigamy do ciumkających na grilla. Ehhhhhh szkoda że mi zimnego piwka nie wolno... Pozdrawiam i życzę udanego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................31...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................22...........22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................19........................... ...................... Olka P........................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................10..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250 hej ja dzis na sekunde, bo mamy ur mojej i na grilla smigam:P HopeU trzymam kciuki:P Banmon ciesze ze juz po zabiegu i teraz do dziela:) Goga czekam na nowe zdjecia bo Misio napewno zmienia sie z dnia na dzien:) Ola ciekawe kim sie okaze ten ktos, jak czujecie z M? Dagus nie moge sie doczekac Asi:) Smile uzka i mam nadzieje ze sie wkrotce spotkamy:p A ja sie pochwale ze wiem kto siedzi u Marzenki w brzuszku, ale wiadomo mamusia wam zdradzi:) i przy dobrych wiatrach i malej objetosci wody, oby!!! ,arzena ma wpasc do mnie jak sie uporam z nowymi meblami:) dla reszty buziale i trzymam za Was kciukasy:) Plemniczki w ruch!!!! u nas lozeczko zlozone moja mama z J sie uporali a ja plakalam ze smiechu:p zmykam wszamac cos bo moj synus glodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki.. U mnie temp 37.1 wczoraj robilam test owu i druga kreska byla ale troche slabsza. testy mi sie juz skonczyly wiec nie bede kupowac narazie. zaopatrzylam sie w ciazowe chyba 3 ale nie chce jeszcze robic. ogolnie nie mam zadnych objawow, cycki mnie nie bola. jeszcze chyba za wczesnie. jestem podekscytowana :) banmon mysle ze teraz wam sie uda, bo jesli ten jajowod byl niedrozny to pewnie to bylo przyczyna. trzymam kciuki i zaopatrz sie w testy owu. Smile jak u Ciebie? Dagus czekamy na zdjecia Asi, nie doluj sie za bardzo bo masz juz swoja kruszynke :) Agnes moze wrzuc zdj brzucholka chociaz :) Milej niedzieli wam zycze. Ola u mnie wczoraj tez bylo bosko, pogoda wakacyjna aler za bardzo nie korzystalam bo M wrocil ok 20 zmeczony bo w weekendy montuje znajomemu kuchnie i dzis tez poszedl :( ja zaraz ide pochodzic po sklepach. Mam taka swiadomosc ze ciesze sie jakby test wyszedl pozytywny ale z drugiej srt boje sie bo moje zycie odwroci sie 360 st, mam nadzieje ze to normalne. bede najszczesliwsza na swiecie bo czekalam na to tyle lat :) choc zaczelismy sie starac tak naprawde w lutym,a marzec i kwiecien to nie do konca. trzymajcie sie laski milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki.. U mnie temp 37.1 wczoraj robilam test owu i druga kreska byla ale troche slabsza. testy mi sie juz skonczyly wiec nie bede kupowac narazie. zaopatrzylam sie w ciazowe chyba 3 ale nie chce jeszcze robic. ogolnie nie mam zadnych objawow, cycki mnie nie bola. jeszcze chyba za wczesnie. jestem podekscytowana :) banmon mysle ze teraz wam sie uda, bo jesli ten jajowod byl niedrozny to pewnie to bylo przyczyna. trzymam kciuki i zaopatrz sie w testy owu. Smile jak u Ciebie? Dagus czekamy na zdjecia Asi, nie doluj sie za bardzo bo masz juz swoja kruszynke :) Agnes moze wrzuc zdj brzucholka chociaz :) Milej niedzieli wam zycze. Ola u mnie wczoraj tez bylo bosko, pogoda wakacyjna aler za bardzo nie korzystalam bo M wrocil ok 20 zmeczony bo w weekendy montuje znajomemu kuchnie i dzis tez poszedl :( ja zaraz ide pochodzic po sklepach. Mam taka swiadomosc ze ciesze sie jakby test wyszedl pozytywny ale z drugiej srt boje sie bo moje zycie odwroci sie 360 st, mam nadzieje ze to normalne. bede najszczesliwsza na swiecie bo czekalam na to tyle lat :) choc zaczelismy sie starac tak naprawde w lutym,a marzec i kwiecien to nie do konca. trzymajcie sie laski milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope moze Twoje przeczucia się sparwdzą:) Oby:) Ja narazie zadnych objawow sobie nie wkrecam..i raczej tak na luzie wszystko..bedzie co ma być:) A ja sama w to niedzielne popoludnie(póki co) i z chęcią bym poszla na zakupy ale dzisiaj u nas wszystko pozamykane:/ Marzenka miałaś sie pochwalić co tam nosisz a nie odezwalaś sie po wizycie...Nie ładnie tak. Banmon mam nadzieje ze juz bedzie z górki...Zycze Wam tego baaardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Cieszę się Banmon, że jesteś już po, teraz będzie łatwiej, trzymam za Ciebie kciuki !!! Houpe mam nadzieję że zobaczysz w końcu upragnione dwie krechy !!! :) Czuję, że będę jedyną niezaciążoną na naszym forum...nie wierzę już że się uda, nie sprawdzam żadnej temp, nie kupuje żadnych testów, nie wkręcam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny po malej przerwie wracam... mialam troche problemow a moze jednak zmartwien takie tam rodzinne sprawy.... banoman i andziula to teraz juz moze byc tylko dobrze :D !!!! fajnie ze juz po teraz mozecie sie wreszcie zrelaxowac bo to juz za wami :D ola fajne jest takie sluchanie :D nie wiem dlaczego ale tez mi sie wydaje ze u ciebie chlopiec bedzie ;) hope ja to mysle ze sie udalo trzymam kciuki !!! mysle ze masz troche racji z tymi zmianami duzo ich bedzie przez te 9 miesiecy nie mowiac juz co bedzie po 9 ale moim zdaniem to zazwyczaj sa zmiany na lepsze :D wczoraj bylam na zakupkach i ogladalam ciuszki dla dzieci ale oczywiscie sobie jeszcze darowalam takie prezenty ;) kupilam troche drobiazgow dla kolezanki :) teraz to sa takie super ubranka i te wszystkie dodatki ze szok jest tylko jeden minus wiekszosc rzeczy jest dla dziewczynek :/ a!!! sama dostalam juz prezent od kolezanki sliczne spioszki :D tutaj ostatnio jest taka piekna pogoda ale jak dla mnie troche za duszno i ciezko w domu wysiedziec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia wszystkie od nas beda kiedys mamami tylko nie jest nam znana kolejnosc ;) wiec glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny :) my właśnie do domu zjechalismy, kupiłam sobie balerinki :) Hope trzymam kciuki i mam nadzieję że twoje przeczucie się sprawdzi :) Smile ja się zdziwiłam bardzo jak zobaczyłam że wszystkie cetra handlowe pozamykane, panowałam dzisiaj do manufaktury w Łodzi podskoczyć a tu lipa :o ale zakupy zrobiłam jak już wracalismy na Ptaku ;) Joasia co ty za głupoty opowiadasz ?! jaka ostatnia niezaciążona.... tego to akurat nikt nie wie która będzie pierwsza a która ostatnia.... ja juz foliku nie biorę chyba od dwóch miesięcy ;) jakoś mi się nie chce, z testami owu na razie dam sobie spokój bo szkoda mi je marnować - najpierw muszę się ze wszystkimi wynikami do dr udać a późneij może popróbuję testów owu ;) amerie ja chyba też bym wczesnie nie kupowała takich różnych pierdól dla maleństwa.... jakoś tak czlowiek się chyba boi zapeszyć chociaż to tak na prawdę głupota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ale chociaż będziesz wiedzieć kiedy jest szczyt Lh. Ja dzięki testom mam jakaś nadzieję bo pokazywały mi długo 2 kreski chyba ze to nic nie znaczy. A folik bierz bo to jest ważne tez przed staraniami. I ostatnio czytałam artykuł ze podwójna dawka kwasu foliowego reguluje owulacje i tym samym wiekszosc badanych kobiet zachodziła w ciążę. Kto wie może i mnie sie udało a biorę podwójna dawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja na razie jesli już to zacznę brać folik ale normalną dawkę a co do testów owu to raczej nie będę robiła bo ja wiem kiedy mam owulkę ale nie chcę się znowu nakręcać, sprawdzać i bzykac się z testem, termometrem i jakimis tabsami w ręku po tylu miesiącach mam już tego dosyć, na razie postanowilam że czekam na wizytę u dr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz banoman ja myslalam poczekac do lipca z takimi zakupami a pozniej jak juz wszystko bedzie ok. to sie kupi co trzeba w sklepie ubranka zawsze beda nawet moze i teraz bez sensu kupywac bo wszytsko letnie a jak sie czujesz?? hope a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie święta racja nie ma się co chyba aż tak spieszyć poza tym jak rodzisz pod koniec roku a teraz masa ubranek letnich to nie ma sensu, no chyba żeby kupic już na przyszly sezon ale to jak wyprzedaże będą ;) czuję się w sumie ok, nic mnie nie boli i narzekac nie mogę ;) piję sobie właśnie Reddsika jablkowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się dziewczyny zorientowałam że ja o powodzeniach Hope i Smile to dopiero dowiem się 2 czerwca bo przeciez jak wyjade to dostępu do netu nie będę miala :O ale myslami będę z wami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman chce ci sie jechac? ale mi robisz smaka juz druga niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................31...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................22...........22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................19...........21.10.2010. ...................... Olka P........................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................10..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że mi się chce :) już się doczekac urlopu nie mogę, najchętniej poszłabym jutro do lekarza i załatwiła zwolnienie lekarskie ale nikogo tutaj nie znam więc pewnie mi się nie uda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie chce wolnego i to tak ze szok a najbardziej to juz czekam macierzynskiego ale samego poczatku remontu bo juz w 9 miesiacu to pewnie ciezko bedzie :/ banoman ja co do ciebie mam jakies dobre przeczucie teraz mam nadzieje ze po tym zabiegu bedzie tak jak trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj amerie byłoby pieknie :) ale staram się nie nakręcać ;) póki co zaplanowałam sobie tylko tyle że po weselu dzwonię do dr i umawiam się na wizytę - bo z tą moja prolaktyną trzeba porządek zrobić ;) amerie ja c powiem że mi w twoim stanie to na 200% by się do pracy chodzić nie chciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy remont planujecie robić ? fajne tak dla brzdąca pokój przygotowywać, ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remont zaczniemy po powrocie z wakacji wiesz to taki maly remont chcemy zmienic wykladziny na panele w lazience chcemy polozyc kafelki pomalowac mieszkanie cale i zrobic jakos sypialke dla malego albo malej ;) bo teraz to tam tesc mieszka zobaczymy co z tego wszytskiego wyjdzie mam nadzieje ze wszytsko sie uda a co najwazniejsze mam nadzieje ze beda na to dobre fundusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie w polowie lipca pewnie... mysle ze masz dobry plan najlepiej jak lekarz bedzie mial kontrole nad tym wszystkim bo co ty sama z ta prolaktyna zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowa lipca to w zasadzie już niedługo, teraz może się wydawac inaczej ale szybko to zleci sama zobaczysz, fajnie że robicie remoncik :) dokładnei ja sama z prolaktyną nic nie zrobię a nakręcać się niepotrzebnie nie chcę stąd ta moja niechęć do testów owu itp jak bedę miała sprawę wyklarowaną w sensie prolaktyna mi się obnizy to pewnie spróbuję testy owu no chyba że dr stwierdzi żebyśmy do IUI podchodzili więc z testami już nie będzie sensu ;) wiecie ja zakupiłam dużo tych testów na allegro to może i mnie podkusi kto wie ale chodzi mi o te wasze 'magiczne testy' te dopiero spróbuję jak będę miała zielone światełko bo inaczej to mi szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magiczne testy fajnie je nazwalas ;) ja mysle ze mi to nie tyle testy pomogly co obecnosc meza w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale sobie gębolka i ręce opaliłam !!! dopiero teraz czuję bo goraco mi strasznie i czerwona jestem :) dziś w łodzi piekna pogoda była i na działeczce sobie grilla zrobilismy a że ja cięgle na sloneczku siedziałam to teraz widze że słoneczko wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze bedziesz opalona na wyjazd :D ja to jestem blada jak sciana :/ zapachnialo mi jedzeniem z grila heheheh ja to jak jakas wyglodzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×