Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

A zależy nam na ślubie konkordatowym,wiec tez troszkę załatwiania z tym jest..co innego cywilny,ktory mozna załatwic w momencie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z Agnes ze ja zatrzymali na wywołanie? Pewnie tetno dziecka spadło, to wtedy szybko działaja. Apropos wózków- z mojego nie wielkiego doswiadczenia powiem ze zeczywiscie te 3 kołowe moga nie prowadzic sie najlepiej przy podjadach na schody. A poza tym uwazam ze w wozku trezba zwroci uwage na: - gondola ani spacerwoka nie musi bys super duza, bo i tak w gondoli dziecko zwykle lezy do 3 miesiaca, a spacerowke zamienia sie na "parasolke" z reguły gdy dziecko ma ok. roku, wiec nie zdazy jescze wyrosnac z niej - amortyzacja kół - bardzo wazna sprawa ! im wieksza amortyzacja tym lepiej. moim zdanie sztywne wozki na naszycg chodnikach nie maja racji bytu. kolezanka tak ma i cały jej sie rozklekotał i az skrzypi. - pompowane koła, lepiej sie prowadzi bo sa miekszae niz te piankowe, ale co za tym idzie wozek jest ciezszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No smile - koscielny to rzeczywiscie trzoche załatwiania jest. A jesli chodzi o całkiem małe kółka z przpdu to słyszałam ze bardzo ciezko prowadzi sie je po sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile my też mieliśmy konkordatowy :) co do obrączek to my się trochę nałaziliśmy a to dlatego że jak patrzyłam na necie to mi się podobała a później jak przymierzaliśmy to okazywało sie ze nie podoba już mi się, spory problem był z M bo chcieliśmy mieć takie same a na nim jakoś dziwnie te obrączki wyglądały i dostałownei w ostatnim sklepie znaleźlismy nasze wymarzone obrączki, po prostu to tak jak z suknią ślubną jak już się przymierzy to wiadomo że to TA i tak samo było z obrączkami, my mamy takie same tyle tylkoż ja mam jendego diamencika :) a mój M nie ;) nasze nie są takei zupełnie zwykłe ale t była miłość od pierwszego zobaczenia :) tak czułam ze te małe kółka to jakaś dziwna moda która z praktycznością ma niewiele wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyswietla się główna strona ale kokretnej obrączki nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam te obrączki :) bardzo ładne :) też takie przymierzaliśmy ale na moim M średnio to wyglądało więc zrezygnowaliśmy ale moja kolezanka ma bardzo podobne chyba nawet takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile bardzo mi sie podobaja te obraczki, my tez mamy podobne moja jest z diamencikiem. chcialam wam wkleic jeszcze jeden wozek ale ma wlasnie mniejsze kolka z przodu. wg mnie nie jest to najgorsze tylko trudno powiedziec jak sie prowadzi. http://allegro.pl/item1161431635_wozek_gleboko_spacerowy_2w1_nowy_baby_ace_folia.html To jest odpowiednik Quinny Buzz chyba Oli sie podobal Buzz wiec moze ja zainteresuje :) Wlasnie Ola co u ciebie, goscie juz pojechali? Marta pokaz nam Emilka :) Ja sie zabieram za sprzatanie od 2 dni i nie moge sie zebrac. znow czuje ze mi wszystko do gardla podchodzi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a chciałabyś taki wózek razem z fotelikiem do samochodu? mi też się sprzatac nie chce i wcale tego nie robię :o no może troszke ale nie wszystko na raz, jednego dnia jedno, drugiego drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce taki zeby mozna bylo zamontowac tez fotelik do stelaza. mysle czy gondola sie przyda bo w sumie uzywa sie jej gora 6 mcy jak nie krocej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostalam dzis 2 kg ogorkow do zakiszenia :-D kolezanka mi z Polski przywiozla. juz sie kisza malosolne i zrobilam jeden sloik z napisem: Na czarna godzine :-) jeszcze mialam dzis zupe ogorkowa :) mniammm I dalej nie poodkurzalam, co chwile cos jem, zachcialo mi sie kislu, zjadlam 2 talerz zupy i jeszcze bym sie napila kawy zbozowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to dobrze ze apetyt dopisuje, widć maleństwo tego potrzebuje :) mi się w ogóle nie chce ani ogórków kiszonych ani zupki ogórkowej w ogóle na razie na kiszonki nie mam chęci ale na słodkie też nie :) generalnie na nic nie mam ochoty :o sama nie wiem czego bym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie goście odlecieli w niedzielę i od tego czasu mam doła :O taka straszna cisza w tym domu i w ogóle. Zawsze było mi smutno po odjeździe rodzinki czy znajomych ale nigdy aż tak. Już w drodze powrotnej z lotniska się poryczałam, bo pomyślałam że jak się nasza pchełka urodzi to nikt nie przyjdzie jej zobaczyć, a jakbyśmy mieszkali w PL to by się pewnie drzwi nie zamykały. Z tego wszystkiego wczoraj kupiłam bilety lotnicze do Pl i może we wrześniu pojadę na 9 dni :) chociaz im dłużej o tym myślę tym więcej widzę minusów tego wyjazdu. Ale pożyjemy , zobaczymy... AsiaAk gratuluję córeczki :) Gabrysia - rewelacja, Lenka też. Zuzę ma "ukochana szwagierka" i jakoś nie mogę się przekonać ;) Marta kiedyś uwielbiałam oglądać taki szwedzki film pt "Emil e Smalandii" czy jakoś tak :) Mały był bezblędny urwis i zawsze za karę zamykali go w drewutni :D Także skojarzenia mam jak najbardziej pozytywne. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia :) Banmon i Hope czyli samopoczucie jak najbardziej ciążowe :) Nie chcę Was martwić ale mnie też na początku wcale nie ciągnęło do słodyczy ( za to do ogórków kiszonych) ale teraz to się zdecydowanie zmieniło :O hmmmm właśnie wciągam ciacha. Smile fajnie że się kotka odnalazła :) Ja nie wiem o które obrączki chodziło ale odpowiadając na twoje pytanie , my mamy z białego złota (nie lubię żółtego po prostu) raczej proste tylko mam 3 małe diamenciki tak jakby na skos. Przyznam ci się że trochę ci zazdroszczę tych przygotowań, niby nerwów było dużo ale później ten finał :D Sisetka 3 cykle to raczej norma, chociaż wiem ze jak się bardzo chce to jest to bardzo dłuuuugo. Odzywaj sie do nas częściej. Goga jak tam nasz mały przystojniaczek? Jak możesz przekaż Agnże trzymam za nią kciuki. Andziulab, Marzena87 , Daguś, Marzenka , Joasia 🌻 A teraz musze spadać na zakupy, Małż już wzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to agnes biedna jeszcze musi czekac... dziewczyny mi nie chodzilo o te przednie kola te male tylko te troszke mniejsze od tylnich:) a trojkolowce nie podobaja mi sie w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - ja ogladałam na zywo quinny spedii sx oi byłby wporzadku poza jedna dzua wada - jest ogromny! szczegolnie wersja spacerowa! dziecko by w nim pływałao, dosłownie. w zasadzie spacerowka tak na moje oko jest dobra na dziecko ok. 15,roczne i wieksze, a wiadomo ze w tym czasie to juz sie wozi dziecko w parasolce. A ten wozek co wkleiłas - zwroc uwage ze spacerwoka jest "kubełkowa" tzn. nie rozkłada sie na płasko do lezenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wstyd sie przynac ale ja nigdy nie wrzucałam jeszcze zdejec na necie. Dajcie mi jakis link stronki gdzie moge to zrobic to wrzuce zdjecia synka, bo nawet nei wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka wiesz my przeczytaliśmy znaczenie imienia synka, i stwierdzilismy ze pasuje jak ulał do jego charakterku! Dlaetgo tez sie zdecydowalismy na nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki jak myslicie czy 7 dni przed okresem zrobic test ciazowy bo uz sie nie moge doczekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola musisz sie znowu przyzwyczaić do ciszy w domku ;) Smile ładne obrączki :) my mamy płaskie delikatnie ścięte po bokach... Widze że wybieracie wózki :) fajnie :) mi sie trójkołowce nie podobają osobiście, a te wózki z malutkimi kółkami z przodu przypominają mi wózki z hipermarketów :p to jest kwestia gustu... Marta ja dodaje fotki tu: www.fotosik.pl Edzia może poczekaj jeszcze troche... Moj synek obudził sie dzisiaj o 3 w nocy, zjadł swoje mleczko po czym zamiast iść spać to zaczął gaworzyć i strzelać uśmiechy :D ja do niego mówie: "Misiu idź spać" a on sie śmieje i ani myśli spać :p normalnie sie przeraziłam bo sama byłam śpiąca jak cholera, ale zgasiłam światło, pogadał jeszcze chwilke i zasnął na szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was 🖐️ Ola może te hormony ciążowe tak cię rozczulają ? mnie na razie wizja spędzenia czasu z maluszkiem cieszy ale byc moze się to zmieni kto wie.... powiem wam że ja chyba nie jestem specjalnie rodzinną osobą tzn chwila z rodzina mi wystarcza, nie lubie za bardzo tłoku i czestych odwiedzin, i pewnie wkurzałabym się jakby do takiego noworodka mi tłum ludzi przychodził a i jeszcze każdy przy tym by złote rady dawał ;) Ola a twoja mama nie może przyjechac na te parę dni jak urodzisz ? czesto coś takiego własnie się zdarza jak młodzi rodzice mieszkają za granicą, nasi znajomi własnie tak zrobili że do jednych i drugich babcie przyjechali na czas jakiś.... ale to zależy cz babcia jest dostepna tzn nie ma żadnych zobowiązań Smile jakie obrączki wybraliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my dopiero z trasy wróciliśmy od rana..kolejne papiery załatwialiśmy i inne sprawy po drodze;) Obrączki zamówione,te co pokazałam wczoraj,śliczne sa na zywo jak dla mnie no i R. tez sie podobają..teraz trzeba 4 tyg czekać:) Najważniejsze,że gładko poszło:) No i z białego złota,bo tylko takie nam sie podoba..pierscionek tez mam z białego wiec bedzie pasować..Malo skromna ta moja obrączka,ale zareczynowy mam skromniutki wiec pomyslałam ze mogę sobie na taką pozwolić:) No a teraz bede sie lenić,bo obiad dzisiaj bedzie na miescie troszkę pozniej i nie musze robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie ma czego zazdrościć..ten stres mnie przeraża juz teraz a co bedzie pozniej... Goga ale to musi byc słodkie jak taki maluch sie śmieje:) Sama sie doczekać nie moge:) Jej dziewczyny jakie Wy jesteście zorientowane w tych nazwach wózków..ja to sie kompletnie nie znam oprocz tego,że chce taki na normalnych kołach;) No i raczej w beżowym kolorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogoda nie najlepsza,ale i tak wole taką niż upał..a w ogole to powinno być słońce i 25 stopni o! i tak by bylo najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie moze sie zorientuje jakie te wozki są w necie..ogolny zarys sobie zrobie,bo pewnie i tak kupimy w sklepie jakimś...ale to zimą pewnie dopiero;) Jutro juz koniec 3 miesiąca!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, Ola hormony ciążowe chyba faktycznie rozczulają ;) i nawet mi to zostało bo rycze przy byle okazji :D Smile właśnie też bym chciała słońce i 25 stopni, a tu albo 30 stopni i upał albo zimno i deszcz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×