Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............38...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................34...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................30..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................27..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................19.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................14..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................14.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 Czesc kobiety :) marzenka wszystko bedzie dobrze, poradzisz sobie, trzymam kciuki. Marta wstaw zdjecie malego bo nie widzialam :-o U mnie jak zawsze brak czasu, w piatek jedziemy a ja w proszku. musze jeszcze tyle rzeczy zrobic, nawet nie mam czasu isc do fryzjera :-o i najlepsze ze nie wiem w co sie ubiore, malo mam wyjsciowych kiecek czy cos w tym stylu a na kolacje raczej trzeba sie ubrac jakos. zostal mi tylko czwartek do poludnia na zakupy. powiekszam sie z tygodnia na tydzien, spodnica ktora mi latala wokol tali dopina sie ledwo, dziwne uczucie bo nigdy nie wazylam wiecej niz 55kg. zaczynam sie bac normalnie co bedzie pozniej, jem normalnie staram sie unikac smazonego itp nie zawsze wychodzi ale przechodze na diete czyli same zdrowe rzeczy :) Po urlopie pewnie bede wygladac jak balonik. Pozdrawiam reszte , pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope konto na fotosiku ale jak probowałam zamiescic zdjecie to mi wyskakiwał bład. Chyba nic z tego nei bedzie :-( Moze nie mam jakiegos programu w kompie ktory jest do tego potrezbny Marzenka - jak to kiedys gdzies przeczytałam - porodu nie da sie przegapić :-) pierwsze skurcze sa bardzo mało boklesne, to w zasadzie takie ukucia w podbrzuszu jak przy okresie. Ja je miałam na poczatku co godzine. I razem z tym zaczał mi odchodzic czop. Potem skurcze sa juz silniejsze i czestsze, ale nawet z nimi da rady normalnie funkcjonowac :-) No wiec tak sie zaczyna poczatek porodu.... Zycze przede wszystkim krótkiego porodu, bo bezbolesny to nie moze niestety być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta może za duże chciałas wklejać, tak chyba sa jakies normy co do wielkosci zdjęcia..... w sumie to nie pamietam ale powinno byc napisane z jakiej przyczyny jest blą a progamu specjalnego miec nie trzeba. Hope baw się dobrze na wyjeździe :) kieckami się nie przejmuj, najwyżej se jakaś łaniejsza letnią sukienke kupisz i tyle i tak bedzie goraco więc ciuchów duzo nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmo - wlasnie specjalnie zmniejszałam zdjecie i nic :-( Banmon a Ty jak sie czujesz? Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżę sobie ciągle i czekam na usg..... w ogóle podbrzusze mam czasami tak obolałe jakby mi ktoś kijem walnął, nie wiem czemu tak jest i czy wszystko dobrze, w każdym razie za trzy dni sie dowiem. W ogóle dziś mi przywieźli piżamę i szlafrok :) które zamowiłam w zeszłym tygodniu i szczęście mnie ogarnęło na chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :D marzenka zyczcze wytrwalosci... chyba marta napisala prawde porody bezbolesne to raczej nie sa wiec ja tak samo jak ona zycze zeby wszystko szybko sie skonczylo! hope tylko bez paniki ;) dobrze ze sie powiekszasz taka kolej rzeczy...a grubaskiem nie bedziesz przeciez idziesz na diete ;) mam nadzieje ze wakacje beda czadowe :D marta ja tez chce zobaczyc malego :) jak mozna... banoman my tu chyba wszystkie czekamy na to twoje usg :) znaczy fajna ta pizama i szlafrok ? slyszalam ze pogoda w polszy do d... tutaj wieje strasznie ale za to nie jest zimno no i nie jest deszczowo dla odmiany... bylam dzisiaj na zakupach i juz prawie wszystko mam do szpitala dla siebie i malego teraz jestem o wiele spokojniejsza a jak jeszcze wszystko wypiore i wloze do torby to juz calkiem bede taka szczesliwa ze szok ;) remonty skoncza sie na poczatku przyszlego tyg. >mam nadzieje< takie sa plany poki co mam tydzien "wolnego" ale zawsze cos sie znajdzie do roboty ;) pozdrowionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............38...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................35...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................30..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................27..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................19.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................14..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................14.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie no nareszcie remont dobiega konca, za dwa tygodnie sie już całkiem uspokoisz. Duzo to tych rzeczy do szpitala trzeba brać? szpital podaje liste rzeczy jakie trzeba ze soba mieć czy samemu trzeba się zorientować? szlafrok i piżama jak n razie fajne bo nowe ;) później wszystko zazwyczaj powszednieje i juz tak nie cieszy ale póki co jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pogoda rzeczywiście do d.... ale mi tam nie prz4szkadza tak bardzo ;) bardziej mojemu M bo to on na dwór musi wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman sporo tego wszystkiego tak sie zastanawiam w jaka torbe to zmieszcze... ja mam juz na swojej liscie takie rezczy jak : -szlafrok -kapcioszki -koszula do porodu na guziczki -pizame na zmiane -skarpetki - stanik do karmienia -wkladki te do piersi (wiesz o co chodzi ;) ) -podpaski duze -majtki takie specjalne ;) -papmersy -ubranka dla malego -pieluszki te takie normalne -kocyk to chyba wszystko co mam jeszcze troche musze dokupic ale najwazniejsze juz mam w szpitalu powinni dac ci liste co trzeba zabrac ze soba bo w roznych szpitalach roznych rzeczy wymagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nowa pizame i szlafrok ale czekaja do szpitala mimo wszystko ciesze sie ale oczywiscie najbardziej to uszczesliwiaja mnie zakupy dla malca banoman moze bedzie tak ze bedziesz musiala sie zapytac sama co musisz ze soba zabrac ale chyba najlepiej jak kogos sie podpytasz ja jestem w miare w dobrej sytuacji bo jak juz tysiac razy mowilam moja kolezanka rodzila w tym samym szpitalu co ja bede jakies 2 miesiace temu wiec ja troche sciagam od niej ;) bez sensu jest brac sterte rzeczy ktore nie beda potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy to ciaza czy to co ale jak czytam swoje wypowiedzi to doslownie wale sie po glowie takie zamotane ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to kupilam dwa staniki do karmienia a nawet nie wiem czy bede miala ten pokarm :/ to troche takie glupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie, nic się nie martw, będziesz miała pokarm. Ja też się bałam co z moim będzie i był :) Ja piżamy do szpitala nie miałam, tylko same koszule nocne, piżama by się nie sprawdziła, bo ja często pitkę wietrzyłam co by się lepiej goiła i dobrze zrobiłam, bo zagoiłam się błyskawicznie :) Sziewczyny karmiące i te vo będą karmić, uważajcie na swoje piersi żeby zapalenia nie złapać. Mnie dzisiaj dopadło, boli jak cholera, jutro jadę do mojej gin, a póki co to odciąganie, kapusta, odciąganie, kapusta, i tak do znudzenia, ale zimna kapusta to cudowny środek :) W sobote będę pierwszy raz w nocy bez mojego skarceczka. Idę na wesele koleżanki, sama, tzn bez męża (z jego bratankiem), bo on nie chce iść, bo nie lubi tej mojej kumpeli :/ Ale "za karę" będzie z Asią całą noc sam i już się boi, powiedziałam mu żeby chociaż raz zobaczył jak to jest wstawać do dziecka kilka razy w nocy żeby dać jeść ;) hehe Taka wstrętna jestem :P A jutro rano idziemy na szczepienie :( Moje biedne maleństwo będzie kłute w rączkę i nóżki, mam nadzieje że będzie dzielniejsza niż mama i płakusiać nie będzie :) Przesyłam najnowsze (sprzed kilku dni) zdjęcie Asiuni. Żabcia nauczyła się ostatnio pluć, pokazywać język, łapać zabawki, piszczeć, krzyczeć i już prawie przekręca się na brzuszek (parę razy jej się udało) :) Dzielna dziewczyna :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3bf56a2919c94a58.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajowa ta twoja mala a jakie wloski ma super :D tatus bedzie mial dobry sprawdzian ;) a ty troche oderwania od rzeczywistosci ;) tez dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ostatnio mało pisze,bo dopadl mnie straszny ból kości ogonowej..nawet nie jestem w stanie go opisać. Jak mnie czasem zakłuje to aż mam ciemno przed oczami tak jak dzisiaj... Czy któraś też tak miała? Nie moge przesadzać z paracetamolem,ale jak tak dalej bedzie to musze iśc wczesniej na wizyte..Gdzieś przeczytałam że to jakiś nacisk na nerw i że sie to zdarza,ale ja jestem tak przerażona,że nie wiem juz co robić...Dzisiaj sie do Krakowa wybieramy nie długo i nie wiem jak ja to zniose...Nic tylko ryczę:( Przepraszam,że tak o sobie ale może któraś mnie pocieszy,moze też to przechodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro dziewczyny milego dnia wam zycze :) ja planuje na dzisiaj duzo zajec mam nadzieje ze uda mi sie wszystko zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie nie boli jak siedze i leże na boku a tak to masakra..dzisiaj z łóżka nie mogłam wstać..Nic nie mogę zrobić w mieszkaniu i mnie trafia powoli... Pociesza mnie tylko fakt,że wczoraj znalezliśmy mieszkanie..nawet dwupoziomowe. Oglądaliśmy go i sie zdecydowaliśmy. Czyli na dniach czeka nas przeprowadzka...Chyba ja bede jednym z elementów,które trzeba bedzie przenosić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus ze cie to dzidostwo dopadło, a myslalam ze te zapalenia to najczesciej tylko na poczatku łapią jak się jeszcze nie wie co i jak, zdrowiej szybciutko, mam nadzieje ze ci ktos pomaga w domu. mała swietna się robi co zdjęcie to ładniejsza :) Smile podobno niestety na takie uciski na nerw nic nie mozna zrobnic chyba ze Bąbel się przesunie i przestanie naciskać :o jak to mi ktos kiedys powiedział " Ciąża boli" i ja się z tym zgadzam. Mnie łapią okropne bóle bioder, takie że nogi nie idzie wyprostowac ani nic z nią zrobić. Chyba trzeba to przebolec, zadzwon najwyżej do gina i zapytaj się czy są na to jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie coś ty taka zapracowana ;) a o pokarm się nie martw, w koncu nie na darmo masz E ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej Dagus sliczna ta Twoja Asia:) a jakie ma wloski super;) chyba geste i dlugie jak na jej wiek co?:) a mnie wszystko boli,bole kregoslupa mnie dopadly;/ ale tak ogolnie jest dobrze, nie moge sie juz mojej malej Perelki doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............38...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................35...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................30..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................28..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................19.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................14..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................14.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde banoma w koncu trzeba brac sie za jakas robote domowa bo coraz blizej do przyjazdu mamuski ;) lepiej zaczne teraz to moze z moja ciazowa szybkoscia jakos sie wyrobie ;) smile wspolczuje ja przez pierwsze miesiace mialam bole brzucha i pleckow troche tak jak na okres ale tez dawalo we znaki :/ mysle ze powinnas przejsc sie do gin. po co cierpiec a moze znajdzie sie jakies lekarstwo....dobrze ze chociaz mieszkanie macie posortowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope udanych wakacji życze i bawcie sie dobrze :) Smile szybko znaleźllście mieszkanko :) pewnie fajniejsze niż tamto :) Napisz jak się zakupy w Krakowie udały ;) Banmon sama sie nie moge Twojego usg doczekać ;) Marzenka już pewnie niedługo przekażesz nam dobrą wiadomość :) łagodnego porodu życze Amarie nie przemęczaj sie za bardzo bo takie ostre sprzątanie może przyspieszyć poród ;) 🌼 Daguś Asia słodka :) Ja walcze z przeziębieniem :o mąż wyzdrowiał to przeszło na mnie :o Mały właśnie zjadł mleczko, obrócił się na boczek i śpi :) To i ja wkleje fotke ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5279ca63933e95a3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga synek Wam sie udal;) no wlasnie Marzenka-szybkiego i latwego porodu!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga przestan mnie dolowac ;) mam nadzieje ze dotrwam do terminu.... co dzialacie dziewczyny ja po obiadku i przerwie znowu zabieram sie do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie bo jak to mówią że jest taka zasada 5 x S które niby przyspieszają poród :D i Sprzątanie to jedno z nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS!!! to nie jest dobrze :/ ja i tak myslalam ze 2 tyg. przed terminem urodze ale jeszcze nie teraz :/ goga a jak ja sobie przypominam to ty tez biegalas jak szalona okna mylas hehehhe to moze i ja jakos dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×