Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

wypocznij Sisetka:P Banmon A jakie macie imie dla chlopca?? u nas nastepna ma byc Ania ale jak bedzie sisiorek to chyba Filipek:P choc J bardziej by chcial Roberta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baronowa test rozwieje Twoje watpliwosci a jak wyjdzie negatywny to do ginka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będzie chłopiec to niezmiennie Jeremi :) ale dzis zła jak osa chodze, chyba przez to że staram się tego cukru unikac, chociaz teraz własnie zjadłam jednego biszkopta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa 12347
test robilam juz miesiac temu i negtywny ale zaczełam strasznie tyc a szczegolnie na brzuchu i piersiach a okresu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baronowa test rozwieje Twoje watpliwosci a jak wyjdzie negatywny to do ginka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden biszkopcik nie zaszkodzi:) ja czekam az Gabrysiek wstanie i bedziemy palaszowac brzoskwinie:P juz przemeblowalam:P i posprzatalam:) Banmon ja bedac u siebie co misiac przestawialam mebelki:P' mam bzika nike lubie jak dlugo cos stoi w jednym mioejscu:) Jeremi bardzo ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powtórz test..miesiąc to przecież kupe czasu... Agnes ja szczupła to bylam ale daawno..Widzialysmy sie przecież juz bardzo dawno temu..Eh..mam nadzieje,że szybko sie jakoś zrzuci.. Ja tez dzisiaj nie w humorze..Wszystko dosłownie mnie boli..nawet nospa nie pomaga:/ Może jeszcze nie bede rodzić;) Wczoraj to sie tak wkurzylam ze szok! Bo ten kurier wcale nie przyjechał i nigdzie nie byliśmy na zakupach..Mogl chociaż uprzedzic,że jednak nie przyjedzie...A dzisiaj to pojecia nie mam czy czekac na niego czy nie...W sumie i tak nie mam nastroju na zakupy,wiec pozostaje siedzenie i nicnierobienie...Juz mi to bokiem wychodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa 12347
Nie bo nie czuła takiej potrzeby co jakis czas bolały mnie jajniki i myslalm ze okres przyjdzie.Taki nomalny okres mialam we wrzesni bo w pazdzierniku w dniu spodziewanej miesiaczki mialam kilka dniowe plamienie sluz byl bialy ale z niewielka iloscia krwi i od tamtej pory nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to zadzwon do tej firmy kurierskiej i powiedz jaka sprawa bo chyba sobie w kulki leca trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes mam chwilke z malym duzo lepiej kolki przeszly albo od mleka albo od wody koperkowej ale raczej od mleka ;) maly robi strasznie smierdzace kupki :/ masakra jesli chodzi o skore to bylo widac efekty juz po 1 dniu wiec super mialam nadzieje ze godziny miedzy karmieniami sie wydluza ale nici z tego maly je co 2h (czasami co 3h) po 90ml. w nocy jest troche lepiej czuje ze mam zupelnie inne dziecko w domu sebek jest weselszy fakt czasami pomarudzi ale kazde dziecko to robi ;) mam nadzieje ze kolki odeszly na dobre i wszystko pozostanie tak jak jest agnes mam jeszcze pytanie na ile starcza ci ta puszka mleka moja doktorka powiedziala ze nam ma starczac na ok. tydzien.... szukalam tego zageszczacza ale nie znalazlam pytalam tez u tej babki ale ona powiedziala ze poczekac jeszcze troche i moze samo sie ustatkuje z ulewaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o chrzciny to mamy je w niedziele a jutro bede miala kolejnych gosci... tatus siostra i tesciowa :D i tak do wtorku w sobote lece do fryzjera nareszcie !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nikt nie odbiera tel...:/ Jak do poniedziałku nic nie przyjdzie to zrobie awanture temu z allegro,chociaz to wina firmy kurierskiej ale niech sie tym zajmie! Dlatego nie lubie robić zakupów przez inetrnet..100 razy jest ok a za 101 coś sie wydarza:/Juz nie raz mi sie tak zdarzyło...Zreszta mojemu R. tez..Ostatnio kupił perfumy i od miesiąca zero kontaktu z gościem...A konto na allegro zawieszone:/ Oczywiście samo allegro tez ma w nosie odwołania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u ginekologa, serduszko było słychać i zarodek rośnie, wiec tyle dobrego...:) Dostałam jeszcze luteinę, teraz doustnie dopóki plamię, a później dopochwowo...I mam iść na zwolnienie, leżeć i odpoczywać... ostatnio często mi się słabo robi, dostałam w końcu skierowanie na badania różne, bo pewnie znowu zła morfologia będzie znając życie..Ale chociaż dobrze, że maluszek rośnie, ósmy tydzień skończony, żeby było juz tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena to super gratuluje serduszka :) Smile to akurat ewidentnie wina firmy kurierskiej bo jak sam się kurier przyznał przesyłke juz ma a czemu jej nie dostarczył to już inna bajka..... teraz pewnie i tak nic ise nie załatwi ale jak wiesz jaka to firma kurierska to może jutro pracują to zadzwon i powiedz o co chodzi, trzeba dzwonic do bólu bo wiesz, herbatka, kawkak ciasteczko i nie ma czasu na odbieranie połączeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie sorki ale neta nie bylo, ciesze sie bardzo nawet nie wiesz jak mi ulzylo, ze i mleczko i kosmetyki pomogly:) mi kochana starcza na 4 dni 425 gram i chodzac po recepte kupuje po 4 puszki:P' Twoj maluszek je wiecej wiec zaopatrz sie w wieksza ilosc :) ucaluj Sebusia:) Marzenka i widzisz??? wszystko ok:P fasolinka rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta:) ale macie tempo:P przepraszam Was ale nie nadrobie tego, nie mam za bardzo czasu siasc tu do Was i pewnie przez to duzo rzeczy mnie omija... u nas wszystko w porzadku, Lenka zdrowa, rosnie i bylysm ostatnio na krotkim spacerku a Mala przespala caly spacer;) jest taka kochana i czasami jak pokaze nam swoje miny to mamy taki ubaw he he dobra laski, uciekam sprzatac moze bede w trakcie zagladac jeszcze;) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie - dobrze, że z małym już lepiej, i jemu lepiej, i Tobie ulżyło :) Asia - powtórzę się, ale dobrze, że Lenka Wam ladnie rośnie i jest zdrowa ;) Smile - jak z tym kurierem, doszło w końcu? Pewnie w weekend to tym bardziej nie? I jak humor dzisiaj? :P Banmon - od jednego biszkopta nic się nie stanie, ale życzą wytrwałości :D Ja dalej plamię... Leżę praktycznie cały dzień, a wstałam na chwilę zjeść i do łazienki i plamię... Ostatnio plamienia trwały krócej i były słabsze, a teraz...Jak wstaję, to mnie też te plecy na dole bolą, szczerze mówiąc to wątpię że wszystko będzie dobrze...Aż mi szkoda mojego R. bo biedak to też bardzo przeżywa, a nie chce mnie dodatkowo dołować... :( Ostatnio doszły problemy u niego w pracy, a co za tym idzie - finansowe, wszystko się tak wali naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena ja bym na twoim miejscu poszła do szpitala, tam dostaniesz zastrzyk pewnie, może cos jeszcze ci podadza... wiem ze w szpitalu nie jest fajnie ale to chyba nei jest najwazniejsze, w razie jak cos sie dzieje to tam zawsze masz pomoc pod reką... a ja dzis pierniki ozdobiłam, ne wiedziałam ze takie to trudne, wyszło jak wyszło, ale i tak sie zje :D mi np kurierzy ostatnio przyniesli paczki właśnie w sobotę bo się wcześniej nie wyrobili więc Smile też może już przysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam przysłali..Zrobie im awanture w poniedziałek..Zeby chociaz laskawie sie odezwali..Nie podaruje,bo to paczka za ok 300zl wiec sporo... Wrociłam z reala własnie i sie troche obkupiłam:) Tzn małego,bo raczej wiekszość dla niego rzeczy upolowałam:) troche kosmetyków z nivei no i troszkę ciuszków:) Marzena mam nadzieje,że jakoś sie wszystko pouklada..no i nie miej czarnych scenariuszy..Bedzie dobrze🌻 Chociaż ja bym pewnie umarła ze strachu...ale u lekarza byłaś,wiec pozostaje tylko leżenie.. Banmon to pierniczki gotowe w takim razie:) W tym roku jakoś wyjątkowo nie mam ochoty zabrac sie za ubranie choinki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to zamieszanie z paczką postanowiłam NIC nie zamawiać juz z allegro...We wtorek przymierzamy sie jechać po łóżeczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Smile koneicznie zadzwon do tej firmy bo to niezły przekret. Ja własnie zamówiłam pajacyk, body i wyprawkę na allegro a mój M teraz w Krakowie i dzownił że kupił juz komodę :D ależ się ciesze :) Chyba zrobie tak jak ty Smile i kupię resztę rzeczy juz normalnie w sklepie bo to wieksza przyjemnośc sprawia. Musiałam tylko te body rozpinane kupic bo jakos nigdzie znaleźć nie mogłam w sklepie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie,że komoda kupiona:) Bedzie gdzie ukladać ubranka. Ja dzsiaj kupiłam jakieś body tez..No i kupowałam tez na 62 rozmiar,bo mi sie pare rzeczy spodobało... Kupiłam też kombiezonik taki z pluszu..Mysle ze bedzie w sam raz na wyjscie ze szpitala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chciałam z pluszu ale w tesco jak byłam to był tylko roz 56 a to za maly :o a na razie kupuje tylko rzeczy na 56 bo chce miec ze trzy komplety chociaż.... no i juz w zasadzie to mam, jeszcze tylko dwa pajacyki dokupię a później to juz tylko rozm 62 będe kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×