Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Wam tak łatwo mówić żeby sie nie stresować, jak macie już z górki :P To na takim zwykłym usg widać ruchy, poszczególne części ciała? Do mojego lekarza nie trzeba sie umawiać, ale kolejki są takie, ze trzeba iść dużo wcześniej żeby było gdzie usiąść i nie czekać nie wiem ile :o Lepsze byłoby umawianie się właśnie na konkretną godzinę U mnie w rodzinie jest "szczęście" do dziewczynek, siostra ma córkę, ja mam dwie siostry i prawie same kuzynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 12 tc miałam bardzo klarowne zdjęcie i uchwycila mi też jak dziecko łapie sie za nóżkę. Może uda mi sie wrzucić. Płeć zależy od tatusia więc zobacz jak u twojego R jest. Ale to i tak loteria. Chłopca podobno łatwiej wycelowac, w sama owu ale to raczej też jest mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej bobaska widać miedzy 10 a 15tyg tak mi sie wydaje, wtedy on jest na tyle mały że cały się mieści na monitorze a na tyle duzy że widac raczki, nóżki, główkę i macha sobie tym wszystkim - tak faluje ;) według mnie najfajniejszy widok :) później juz całego maleństwa nie zobaczysz tylko poszczególne części ciała. kupiłam właśnie ten laktator u nas w hurtowni był po 150zł a na allegro mam za 77 (z wysyłką) więc myślę że ok :) no i butelkę dokupiłam 260ml bo ten sprzedawca miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes na twoje zyczenie zalozylam specjalnie konto nowe i tam masz sporo fotek nie wszystkie sa super ale zawsze to cos ;) oczywiscie zaprosilam wszystkie dziewczyny :) pozdrawiam was nie wiem kiedy nadrobie stracony czas z wami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon bede dzisiaj prac reszte ubranek to policze ile mam tych wiekszych bo nawet nie wiem..wczoraj nastawilam pajacyki takie grubsze,np z pluszu i pieluszki tetrowe z recznikami no i wiecej sie na suszarce nie zmiesciło;) Wiec zaraz sie za to zabiore. Znowu nie moglam w nocy spać...ja nie wiem jak dotrwam do końca:/ I na dodatek przy przekrecaniu sie na boki strasznie boli mnie spojenie albo sama juz nie wiem co tam może boleć...i wszystkie narządy w srodku..nawet żoładek mnie bolał nie wiadomo od czego.. No..namarudziłam juz..;) A ja mam tak,że raz strasznie chce juz urodzić a raz boje sie tego wszystkiego i mi sie ryczeć chce;) Wczoraj R. taki przejety ciągle sie zastanawiał jaki bedzie plan dzialania kiedy sie zacznie:D Do szppitala 5 min a ten juz panikuje;) Chyba do nas dociera,ze wkrótce WSZYSTKO sie zmineni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby to z tą owulacją to by sie dało nawet jakoś wyjaśnić naukowo bardziej, że tak powiem, dla mnie to moze nie mit, ale ciężko utrafić, wiedzieć dokładnie kiedy, a poza tym inne czynniki też na to mają wpływ U mojego R. sprawa jest mieszana ;) Zobaczy się, nie ma co gdybać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile mnie spojenie łonowe bole juz od paru tygodni, nie raz aż w pół nie zwinę jak np wstaje z łózka, szczególnie wieczorami mnie boli po całym dniu ale się przyzwyczaiłam ;) Smile w ili stopniach pierzesz ciuszki ? ja będę prała w 40 myślę ze starczy, najwyżej tetrowe pieluszki i flanelowe wypiorę w większej temperaturze.... chociaż pewna nie jestem ;) Ja wszystkie ciuszki właduje razem bo one są raczej białe z jakimis elementami i zafarbowac nei powinny, pościel wrzuce z pieluszkami a koce wypiore osobno, wychodza mi 3 prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena a mi sie wydaje,że bedziesz miała chlopca;) A Hope dziewczynkę..tak czuje ale sie nie długo wyjaśni:) A no i najfajniesze widoki byly u mnie w 14tyg na usg,bo tak jak Banmon prawi;) widac wtedy całego maluszka w kadrze..jak fajnie nózkami macha i łapkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta płcią to jednak loteria bo tak jak pisze marzena to nie tylko jeden czynnik ale kilka decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam chyba troche wiecej tego bo ubranka na 3 razy musze prac,bo inaczej sie nie zmieszczą:D Troche chyba przesadziłam..z ciekawosci musze policzyc ile ja tego mam ilosciowo. Albo zle zrobiłam,ze posegregowałam te grubsze osobno od tych bawełnianych.. I kocyki tez musze uprac..Mam tylko wrazenie,że po tej loveli wszystko jest szorstkie...chyba powinnam kupic płyn z tej serii a nie mam:/ Szkoda mi tych kocyków bo jak są nowe to takie milutkie..a piore na 40 stopni..Mam tez program do prania wasnie ubranek malucha ale strasznie on długi i wydaje mi sie ze pozniej go bede uzywać jak juz ciuszki beda brudne a nie teraz do pierwszego prania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie jak ty znajdujesz czas żeby tak świetnie wyglądać i jeszcze ogarniac tą całą sytuacje z Sebkiem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile tak to jest z maluchami ;) tzn. moj akurat taki jest ze chce mame miec tylko dla siebie ostatnio malo wchodze bo jak juz mam troche czasu to chce pobyc z mezem :D ale jeszcze troszke i bede tutaj czesciej zagladala maly umie tez juz sam sie bawic ;) powiem wam ze dzisiaj przyszla do mnie @ pierwszy raz od 13 miesiecy aj!!! szkoda ze te dobre czasy bez @ to przeszlosc :/ ale ale synek mi wynagrodzi ;) smile ja juz czekam i czekam zeby poznac twojego malego mezczyzne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram sie,bo oczywiscie nie dawno wstałam a mam mnostwo rzeczy do zrobienia dziś...a ok 16 jade z R. zawiezc jego siostre z mezem na lotnisko do Katowic i musze sie wyrobić z praniem,sprzataniem i gotowaniem:/ Banmon tylko jak chodze to nic mnie nie boli tylko jak leże i przekrecam sie z boku na bok:/ No chyba tak musi być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje wrzucić te welurowe i bawełniane razem.... mam nadzieję ze mi sie zmieści, te ciuszki takie leciutkie więc powinno byc ok. Ja się właąnsie zastanawiałam nad tym czy płynu nie kupic.... może po przeprasowaniu te ciuszkki będą lepsze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman nie wygladam tak swietnie jak myslisz ;) to nie to co kiedys ;) ale staram sie... jak ma sie w domu 2 facetow to chce sie dla nich wygladac dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też przy przekrecaniu boli ;) po prostu zauwazyłam ze jak leże albo siedze dłużej w jakiejś pozycji to mnie właśnie poruszenie sie boli a jak rozchodze to jest ok - do kolejnego zastoju ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie jak to nie swietnie, włoski ułożone, makijaz jest ja pomimo ze nie mam co robic to jakos mi sie nie chce ładnie wyglądać (pewnie kwestia charakteru bo ze mnie leniwiec), chodze w dresach albo leginsach po domu i tyle ;) w ogóle dzisiaj idziemy do szkoły rodzenia pierwszy raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy macie jakąś posciel do wózka ? ja myślę ze tylko ewentualnie prześcieradełko kupię.... no bo na co posciel? moja mama twierdzi ze pościel byc musi ale ja myślę ze nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman dobrze ze idziesz ja to bylam leniwcem wlasnie na takie rzeczy ;) a w ciazy normalka ze malo sie chce robic szczegolnie w zaawansowanej ciazy :) smile wlasnie!!! gdzie twoje konto na nk ?? jak maly juz bedzie z wami to tez zechcemy chociaz na niego popatrzec przez neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to ze mnie też leniwiec, aż mi czasem głupio, bo jak siedzę w domu to powinnam czekać każdego dnia na R. z nienagannym make-upem, fryzurą jakbym tyle co wyszła od Czajki i w seksownych ciuszkach :P A mi sie nawet balsamem nie chce smarować po prysznicu, chociaż ostatnio robię postępy bo co wieczór smaruje sobie brzuch i piersi balsamem :P uznałam to za strategiczne miejsca ;) może sie rozkręcę i sie bedę cała smarować w końcu :D Kurde muszę sobie też założyc konto na nk, bo też chcę Was zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie ale właśnei mi się teraz nie bardzo chce iśc do tej szkoły ;) tak w 24tyg to chetnie a teraz to jakos zapału nie mam, ale M zadowolony i mówi że chce chodzic, no i musimy jesli chcemy miec ten porod rodzinny. Marzena ja to akurat juz nie pamietam od kiedy ale zawsze sie balsamowałam po kąpieli, mam suchą skóre i po prostu MUSZĘ, teraz też sie balsamuje plus smaruję oliwką co jakis czas brzuch (piersi bardzo rzadko) na piersiach i tak mi wyskoczyły rozstepy jakoś koło 10tyg więc walę to :D :D a brzuch to maltretuje pare razy dziennie, chociaz na cuda nei licze. Do tych rozstepów na piersiach już się przyzwyczaiłam - zreszta to nei moje pierwsze nabytki bo mam jeszcze pare z okresu dorastania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, Marzena, Smile byscie mogły te konto na nk załozyć :) Amerie a czym ty sobie te loczki kręcisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak banoman krece :D jak bylam mala dziewczynka to marzylam o kreconych wlosach ;) ale tak na marginesie to teraz nawet jestem zmuszona krecic bo jak poszlam po porodzie do fryzjera pierwszy raz od dluzszego czasu babka spierdzielila mi wlosy mam tak powycinane ze szok :/ a jak sie treci to nie tak widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,do jutra prosze mi dac czas bo dzisiaj sie chyba nie wyrobie:/Tez chce Was zobaczyć i wasze maluchy;) Ja tez łaże po domu jak wywloka w leginsach i koszulkach:D Ale mam to gdzieś...Ale wlosy i lekki makijaż mam zawsze..no prawie;) Mi to zajmuje dosłownie 5 min a lepiej sie czuje..no i mam taki podkład że trzyma sie bez poprawek bardzo długo...w ciagu dnia nic nie poprawiam,bo nawet mi sie nie chce wyłazić po schodach do mojej łazienki;)A tu na dole tylko sa kosmetyki R. A w ogóle to w ciąży mam idealną cerę...ciekawe jak to bedzie po...:(pewnie jakis wysyp mnie czeka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile bywa tak ze wlasnie w ciazy cera sie poprawia i juz tak zostaje :D ja mialam ladna w ciazy >tak mi sie wydaje< i teraz nie jest zle ;) wiecie co ja swojego "malego" to doslownie 5 razy dziennie musze przebierac no szok wczoraj jezdzilam dokupic mu ubranek bo juz rozmiarowka 3-6 miesiecy jak dla niego... wielki chlopak jak tatus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×