Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Oj widze że szał zakupowy trwa! Z tego co piszecie to wydaje sie że macie tych ubranek baaaardzo dużo ;) takie malutkie ciuszki są słodkie i aż żal jak się je później odkłada bo juz małe ;) ja swoje trzymam ;) Marzena, Smile, Hope no w sumie fajnie by było Was zobaczyć i Wasze maluchy więc nie bądźcie leniuszki i załóżcie konto na nk :p U nas juz dużo lepiej, wygląda że choroba opuściła malucha, jednak jeszcze troche marudny pozostał i spodobało mu sie noszenie na rękach bo jak był chory to ciągle prawie sie tulił i był noszony, więc teraz walcze z tym żeby go oduczyć... Banmon to nie nowa fryzura tylko włosy mi urosły i nie chce mi się do fryzjera iść ;) zimno i ślisko i dupska się ruszyć nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga no to dobrze, że Michał juz zdrowszy Ja to nawet jak tak myslę to nie mam się po co malować...R. przyjeżdża po ósmej, wtedy to ja już albo leżę w łóżku albo się prawie kładę, to co z tego że ja się wypindrzę w dzień jak co najwyżej listonosz mnie zobaczy :D Ale myśląc w ten sposób to sie calkiem rozleniwię :) Mi się cera pogorszyła chyba - często mi wyskakiwały plamy czerwone takie, a teraz mi wyskakują jeszcze częściej :o I w ogóle pobolewa mnie ostatnio częściej brzuch, tak jakby jajniki, też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena mnie pobolewały boki brzucha dosyć często i nie pamiętam dokładnie do którego tyodnia ale jeszcze po krwiaku czasami mnie zakuło czyli tak do 15tyg myslę.... Amerie ale lokówką sobie robisz te loczki ? ja niby moge swoja prostownicą ale jakoś brak mi chęci i umiejętności - na poczatku to idzie ciężko i sybko się zniechęcam a poza tym samemu to ciężko jakoś, szczególnie tył :O Goga zdrowiejcie, zdrowiejcie, super ze już jest co raz lepiej, oby więcej się zadne dziadostwo do was nie przypałętało - starczy tych chorób Smile ja podkładu w ogóle nei uzywam bo nie lubię, czasami sobe tylko rzęsty pomaluje i to cały mój makijaż..... jestem beztalenciem jesli chodzi o malowanie - nie umiem ładnie cieni połozyć. Taki typ ze mnie. jesli chodzi o cerę w ciąży to wydaje mi się ze mam lepsza, tak to zasze przed @ jakis syfek mi wyskoczyl a teraz nic nie ma - na szczęście, no może w ciągu całej ciązy ze cztery były ale to malo ;) generalnie cera jest ok. No i nie wiem czy to sprawa obcięcia włosów, czy nowego szmponu i odzywki ale już od pary tygodni włosmy mi nie wypadają, bo miałam taki okres ze mi sie strasznei sypały. Może to przesilenie jesienne było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny postaram sie założyć to konto ale mam kiepski internet. Właśnie z niego zrezygnowaliśmy, co prawda jeszcze działa ale tak powoli ze szok. Jak M wróci to musimy założyć stałe lacze. A cały czas pisze z komórki bo mam na szczęście internet. Ja to już wogóle wyglądam jak to dobrze Smile nazwała "wywloka". zawsze sobie mówiłam ze w ciąży to będę to i tamto i dupa. Leze w łóżku w pizamie i szlafroku. Włosy muszę zafarbowac bo odrosty już mam. Paznokci mi sie nie chce pomalować, nic mi sie nie chce. A i mam sposób na nawilżanie skóry dla leniwych :) do wanny z woda wlewam trochę oliwki i po sprawie :-D skóra jest natluszczona. Ja dodatkowo jeszcze na mokra skórę brzucha i piersi leje oliwke, i na przemian krem z Palmersa używam. Rozstepow nie mam ale cellulit OGROMNY na pupie i udach. No i zbrzydlam na twarzy, na szczęście wypryskow nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tą oliwką i wanną, tylko że jak mam nalać wody do mojej wanny to 3 razy zdążę wziąć prysznic :D Mnie skóra swędzi często na brzuchu i piersiach A w ogóle balsamy do ciała to można jakiekolwiek stosować? Bo ja się smaruje na razie tym co mam, a w sumie nie wiem czy nie powinny być jakieś specjalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziekuje Amerie:P piekne zdjecia no i zazdroszcze Ci wygladu:) ja mam flaka po cc, wlosy mi wypadaja garsciami, ostatnio z zebami mam klopoty, jednego nie mam-wypadl mi:(, cera fatalna, a teraz jeszcze mam okres juz 10 dzien:( pozalilam sie...:( ale zdjecia cudowne i wydaje mi sie ze chyba do taty jest podobny, mniemam tak bo na jednym zdjeciu przypomina kadr ze zdjec slubnych i przypomina Twojego M:) ja tez malego przebieram b czestop:P bo wklada lapki do buzi za daleko i mu sie zwraca, zauwazylam ze w mojej rodzinie dzieci tak robia.. a i jak kupe robi po jedzeniu to wszystko zwraca bo tak sie napina:P no i slinotok przy zabkowaniu:P ja chodze non stop w leginsach tak sie zakochalam w wygodzie:P a po drugie nnie mieszcze sie w dawne ubrania jestem nadal opuchnieta... bo to ie kg tylko woda zalegajaca w organizmie... eh... czekam na nowe nk-kowiczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba można wszystkie balsamy oprócz tych antycellulitowych i wyszczuplających ;) tam chodzi o jeen skladnik ktory czesto maja te balsamy a niby nie powinno sie go uzywac, chociaz tak po prawdzie to te balsamy nie oszukujmy sie dzialaja powierzchniowo i moze troche wnikaja w pierwsza warstwe skóry a stad ogromna droga do dziecka..... Hope ja wanny nie mam, kiedys robilam tak jak ty ale mojej skore to nie wystarczy ja po prostu bez dobrego balsamu ani rusz.... mam swoje sprawdzone i tylko one mi nawilzaja skore inne sa nieodpowiednie dla mnie marzena jak swedzi to smaruj, mnie tak piersi swedzially a pozniej rozstepy sie pojawily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi zebami to ja mam niezlego stracha, juz sobie postanowilam ze w marcu ide do dentysty .... asiaak wlosy odoibno bardzo czesto leca po ciazy ale to sie unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ani mnie nie strasz rozstepami, nie smarowałam się a mi nic nie wyskakiwało, to teraz wyskoczy? to na cholerę ja sie smaruję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena smaruj sie koniecznie,bo nawet jak coś sie pojawi to moze mniejsze...Ja sobie tak wmawiam..i mysle,ze coś dla kobiet w ciąży mozesz kupić..teraz jest tego duzo..Ja jakby zliczyć ile opakowań zuzyłam to chyba nie policze:) Tez mam cellulit ale jakby troszke mniejszy ostatnio...albo mi sie wydaje,bo jest tylko wtedy jak nacisne skore.. Zabiore sie za niego po porodzie... Agnes Ty duzo przecież nie przytyłaś i jeszcze Ci sie kg trzymają? Jakieś uparte są:) Ja to mam tak,że bede sie starała zrobic wszystko żeby jakoś wyglądać juz po...Teraz mi tak ciężko,że nie wyobrażam sobie zawsze mieć te ponad 10kg wiecej...Wiem,ze maluch najważniejszy ale nie moim kosztem...na to sie nie zgodze;) Inaczej wpadne w depresje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena rozstepy są wredne;) Czasem sie człowiek całą ciąże smaruje i przed porodem wyjdą...Zwłaszcza jak nagłe skoki wagi są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja slyszalam ze czesto nawet w trakcie porodu albo po porodzie sie pojawiaja, co ma byc to bedzie ;) robie co moge reszta w rękach natury :D Ja chyba do prania kupie taki proszek Dzidziuś, jest tani i podobno dobry, widziałam go w hurtowni ale musze popatrzec po ile jest Jelp i Lovella .... Smle masz czasami takie uczucie jakby ci brzuch miał zaraz eksplodować ? :) ja tak mam, jest taki jakby mega wzdety i czuje że zaraz mi sie skóra dosłownie rozejdzie i pęknę :D szczególnie wieczorami tak mam.... może powinnam się inaczej odzywiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile bierzesz swoją koszulę do porodu czy w tej szpitalnej będziesz ? ja chyba wezmę coś swojego mam taka jedną nie wiem czy się będzie nadawać ale co mi szkodzi zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E chyba szpitalna wystarczy...jeszcze pomyśle nad tym.. Ja mam cały czas wrazenie,że brzuch mi wybuchnie;) Naprawde mam juz dość bycia w ciąży...i chce zeby juz jak najszybciej urodzić...W czwartek poczatek 37 tygodnia wiec juz mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile, no w sumie teraz to już bliżej niż dalej- więc jeszcze tylko troche cierpliwości ;) Ja sie wkurzyłam, bo rano była taka ładna pogoda i otworzyłam balkon żeby sie fajnie wywietrzyło... I chciałam iść pooglądać tv, a tam jak w iglo :D przez pół dnia sie wywietrzyło tyle, że dopiero latem ten balkon otworzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na brzuchu draznią nawet niektóre koszulki..a są bawelniane i mimo to podwijam je bo nie moge wytrzymać...Własnie teraz tak mam i nie wiem co zalożyć,bo wszystko mnie juz drazni...A ciążowych ciuchów kupowac nie bede,bo dla mnie to przesada żeby tyle kosztowalo coś co nawet miesiąca nie ponosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena zaraz sie zagrzeje:) Ja tez wietrze codziennie,zwlaszcza sypialnie ale tak max 2 godzinki... Nie noo...zwariuje bo naprawde nie mam sie w co ubrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wyliczyłam ze 16 lutego bede miała 37t1d wiec chyba juz bym mogła.... bo to trzeba miec skonczone 37? Smile mnie tez niektore ciuchy draznia i brzuch mnie swedzi po nich ale to wtedy staram sie ich unikac cos mam wrazenie ze sie okarze ze M nagle nie bedzie sie mógł wyrwac z pracy i nie pojedziemy 😠 juz mi sie cisnienie podnosi bo dzwonilam i nie odbiera a powinien byc juz w drodze bo dojezdza do domu w godzine a zajecia na 16:15 pewnie gówno z tego wyjdzie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak zaraz to sie tam nie nagrzeje, bo to największy pokój a grzejniki najsłabsze w całym domu, no ale co ;) Smile ja nie z takim brzuchem, a też nie mam sie nigdy w co ubrać :P Już zadnych jeansów nie wlożę, jeszcze niedawno chodziłam w domu w rozpietych, a teraz nawet rozpiete cisną :o A znowu jak patrzyłam na te ciążowe na allegro to ta guma mi się taka duża wydaje, ze tylko w trzecim trymestrze to nosić, a teraz by mi ona chyba pod pachy sięgała :D Pod koniec to już się pewnie jeszcze bardziej dłuży, czekanie na nieuniknione :) ale pomyśl sobie, że w końcu będziesz miała synka przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on zawsze ma zestaw głosnomowiacy właczony wiec pewnie siedzi na jakims spotkaniu 😠 poczekam jeszcze pol godzinki i zobacze bo jak przyjedzie poxniej to nie zdazymy dojechac marzena ja ci moge polecic spodnie z h&m sa bardzo fajne, w srodku mozna je sobie regulowac, ja je nosze od 15tyg ciazy i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A umnie spodnie ciazowe zalozyłam pare razy i koniec..ta guma co to na brzuchu ma byc drazni mnie jak nie wiem...no i kasa wywalona w bloto...Poczatkowo jakoś w 6 miesiacu były ok bo i tak ta gume brałam pod brzuch..a teraz to prawie nie wychodze nigdzie to nie musze sie stroić:D Łaże w łachmanach ale co tam:D:D Wspomniałyscie o dentyście...ja chodziłam w 7 miesiącu i nie załuje bo teraz to bym sie nie zwlekła...ale w razie czego na parterze jest jakis gabinet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon zdaj relacje ze szkoły coś sie nadowiadywała:) Podobno jak sie chce rodzinny to mozna tylko zaplacić za świstek i szkoły nie trzeba mieć..ale ja nadal trwam przy postanowieniu,ze rodze sama..w ogóle mam wizje,ze trafie na porodówke z 10cm rozwarciem i po pół godz bedzie po wszystkim:D:D A co! Marzenia są dla ludzi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z samolotem nie m żartów :D ale na pewno się nie spóźni. Mi te spodnie ciązowe bardzo pasują, bo jak wychodze to je ubieram, podspód jeszcze leginsy wciągam żeby mi ciepło w tyłek było, dosyć często je nosze, jak do slepu jedziemy albo na spacer, albo jak ja do sklepu idę sama... Moj M wkońcu zadzownic i sie turla do domu, mam nadzieję ze zdążymy, nienawidze się spóźniac i to jeszcze na pierwsze zajęcia brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile lepiej szybciej trochę traf na ta porodówkę jednak ;0 chociaz tak z 6cm rozwarciem ;) tez słyszałam ze można zapłacić za papierek ale jak już mam zapłacić to chcę wiedziec za co - może cos ciekawego się dowiem na tych zajęciach, no i tam jakies ćwiczenia maja być w środy w położna więc też mi pasi. Jak już płace to będę wiedziała za co. No i dobre jest to że placi się po zajęciach bo wiadomo żeby być tak ze akurat wcześneij się rozpakuje... ale się rozmyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie to napisałam :D chodziło mi o to, że placi się po zajęciach bo może być tak ze np wcześneij się rozpakuje, albo sie rozmyślę albo jednak wypadnie cc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnej cc... rodzcie naturalnie!:P nie chcecie cesarki uwierzcie! moja kolezanka 31 ur druga coreczke, razem chodzilysmy do gimnazjum wiec 20 lat i ma dwa szkraby:P ale nie o tym mowa:P pierwsza miala ccm w drugiej ciazy jak brzuch jej rosl choc miala maly bardzo ja bolala rana, a teraz urodzila normalnie!! mam nadzieje tez ur normalnie nigdy juz cc!!::::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×