Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Banmon ładne są..nie zastanawiaj sie..moim zdaniem nie ma co przeplacać..sama kupilam drozsza i bez sensu bo ile taka karuzela posluzy...Banmon jak bylismy w tym sklepie Dziecko kolo reala to maty były za 399zł!!! To dopiero szok:D Tansze tez,ale tyle kasy za zwykła mate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A np lezaczki z fisher price w sklepach to tez grubo ponad 300 zł są..My wzielismy z chicco i zciekawosci zaraz sparwdze po ile sa na allegro.. Stanełam przed lustrem i w szoku jestem bo brzuch mam baaaardzo opadniety..wczesniej tego nie widziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaa cztery stówy - szok ! no w sklepach to juz w ogóle przebitkę mają niezłą .... poszaleli z tymi cenami dosłownie. myslałam ze rzeczy dla malej popiorę w trzech praniach ale dzisiaj na to popatrzyłam i chyba troche więcej tego będzie. Muszę to zacząć ogarniac wszystko. dziś sobie no spe zapodałam bo ten brzuch mi strasznie stawał a teraz jak ręką odjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a nie myślałaś żeby po prostu kupić matę używaną? Ja kupiłam na ebuy używaną i wyprałam ją całą (włącznie z tymi pałąkami ;) ) Karuzele kupiłam na car boot za 2 funty, leżaczek za 10 :) Ostatnio dokupiliśmy Pchełce jeszcze huśtawkę ( też ebuy) i teraz ma cały plac zabaw :D Jakbym miała wszystko nowe kupować to by się niezła sumka uzbierała... a tak za parę miesięcy spakuje to wszystko i też wystawię na aukcji ;) i może będzie kaska na jakąś nową pierdołe dla małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tez zaczał sie stawiac i jednak lyknelam no spe...No i kazałam R kupić nastepne opakowanie:/ Kurcze boje sie odstawic...Ale z drugiej strony chyba nie mam wyjscia... Ceny to jakis kosmos...i tak wielkie roznice w porównaniu do allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym się zastanowić.... nie raz takie rzeczy mozna w prezencie dostać ale ja nie mam na co liczyć. Troche tylko boje się uzywanych kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac widac:) jak opada do potem masz taki duzy odstep miedzy piersiami a brzuchem przynajmiej ja tak mialam....no i bardziej ci lezy na udach jak siedzisz:) Niektore rzeczy oplaca sie uzywane kupywac,bo maluchy tak nie niszcza....moj np to juz nie bardzo interesuje sie mata teraz juz go inne zabawki interesuja....i mata wyglada jak nowa....ale zostanie dla drugiego dzidziunia,a potem poprostu ja sprzedam. Ja dostalam od kuzynki lezaczek bujaczek ktory ma 4 lata i wyglada jak nowy...bo jej synek jak maluti byl to w nim lezal a potem ona go w karton i do piwnicy....i po co wydawac 300 zl na nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten leżczek - bujaczek :) Moi rodzice chcieli Pchełce kupić na Święta leżaczek , żeby miała jak do nich przyjedzie , czyli na ok 6 tyg. I chcieli kupić taki za 250zł !!! To dopiero jest przegięcie. Powiedziałam że chcemy chustę i znalazłam taką za 60zł ale i tak kupili inną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka miałaś już usg gdzie podają ci termin porodu? Potwierdził się ten 12 wrzesień? Ale byłyby jaja jakby dzieciaczki miały urodziny tego samego dnia :) Smile zakładaj sobie konto na nk, bo wtedy może szybciej wstawisz zdjęcia dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba własnie kupię ten lezaczek i karuzelę z canpolu a nad mata to sie solidnie zastanowię.... bo nie jestem pewna w 100% Ola tak to jest z dziadkami :) ja mojej mamie mowiłam dokładnie o jakie body mi chodzi i żeby mi kupiła bo akurat u nas nei było rozmiaru to poszła i kupiła ale całkiem inna bo stwierdziła że to co ona wybrała to fajniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna mata, najważniejsze żeby było za co ciągnąć i miętosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam usg i z usg wynika ze tydzien wczesniej bylby porod:) takze zobaczymy:) W ogole moja siostra okazalo sie ze tez zaciazyla:) i jej wypada porod na poczatek pazdziernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to powiem wam ze nie wiem czy to tak jest ale w tej drugiej ciazy mi sie JUZ pojawil brzuszek,moja mama wczoraj patrzy na mnie i mowi...."Ty juz masz brzuch jakbys byla w 4 miesiacu" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka chyba cos w tym jest, bo moja znajoma która zaszła w ciąże tez bardzo szybko po porodzie brzuszek miała w tempie ekspresowym, ja ją widziałam w 11tyg to sie zdziwiłam ze ma już taki brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez slyszalam ze w drugiej ciazy od razu brzuch jest:) Dziwnie tak,bo mi sie pojawił dopiero w 6 miesiacu..wczesniej nie było NIC widać a teraz jakbym kiedyś znow była w ciazy to wiecej miesiecy do narzekania bedzie;) Eh..Mi jest ciezko,bo zamiast zeby ten brzuch wyszedl do przodu to uciska na wszystko w srodku i jest to okropne..zwłaszcza w nocy.. Banmon widac wyraznie jak brzuch opadnie..dopiero dzis to widze..Ale nogi malego czuje pod samym biustem:/ Ola śliczne te rzeczy..Moze rzeczywiscie za czyms uzywanym sie rozejrzec trzeba..tylko troche na to za pozno skoro tylko maty nie mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba musze miec duzy bebzun albo nei wiem co ale jak siedze to też mi sie na udach opiera :D :D ale pwoiem wam że pod piersiami mnie już nie boli od kilku dni tylko boje się ze jak to powiem głosno to zaraz mnie zacznie boleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie i tak boli..nawet mam taki jakby obszar nieczucia w jednym miejscu...nie wiem jak to nazwac..no i w nocy sie bardzo mecze i co chwila budze..dodatkowo jak maly jest tam juz nisko to mam wrazenie,że kosci mi miednicy rozpycha.. No dobra nie marudze,bo wyjdzie,że juz wszystko mnie boli;) Pije herbate z miodem,cytryna i malina bo jakichs rumiencow nabrałam:/ Mam nadzieje ze nic mnie nie łapie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ktoś chciał pralkę zakosic. Bo stoi przed drzwiami jedna stara w sumie na chodzie tylko coś z wirowaniem ma nie tak a druga nowa zafoliowana. I sploszylam jakiegoś dziada pralka wysunięta już była. Ta nowa mają w sobotę sobie zabrać do sklepu bo ja zwracamy (już w sumie mamy węższa taka jak m mi truł) a ta stara jest do naprawy i może ja sprzedam. Na noc chyba trzeba znów do domu je wnosić. A mamy klatkę zamykana i zawsze jakaś franca sie znajdzie :-o W sobotę właśnie chce kupić takie pierdoły bujaczki bo będzie mnóstwo rzeczy dla dzieci za grosze :-) Mój babel też nogami kopie aż po zebrach czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm napiłabym sie takiej herbatki .... :) mam nadzieję ze zdasz nam relację z jutrzejszego ktg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze lepiej schowajcie bo rzeczywiście wam zakosza jeszcze :o a w sobote szykuja ci sie jakies przeceny? ja moze jutro ta karuzelke zamowie a z lezaczkiem sie wstrzymam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ból pod piersiami i skóra jakby zdretwiala bez czucia. Więc to chyba normalne. Tylko mi jeszcze brzuch nie opadł ale mam często skurcze przepowiadajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam baby market, wszystko dla dziecka na takiej dużej hali, rzeczy używane. Można sie obkupic za grosze. Już sie nie mogę doczekać tylko nie wiem jak przytaszcze coś większego bo M od rana musi coś załatwić i pewnie wróci wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon w czwartek dopiero ktg..tez bym chciała zeby to jutro juz było.. Hope no wiesz co..zlodzieje to sa wszedzie chyba:O Schowajcie ja jednak na noc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no to fajnie masz Hope, na raty i jako s dasz rade no i nie przesadzaj jak bedzie cos bardzo ciężkiego to sobie odpuść Smile a ja myślałam że dzis środa.......... a to dopiero wtorek :( ja juz chce piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się brzuch stawia nie wiem co jest grane, od wczoraj tak mam.... chyba mi no spa przestała już działac bo znowu mi twardnieje, ja nie wiem czy to te skurcze czy cos innego. powiem o tym ginowi w niedziele zobaczymy co on na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) Skoro nie ma mojego maila pod nickiem to od razu go podam :) dagus83@o2.pl W pierwszej kolejności, bo mnie to męczy, bo przepraszm Cię agnes, ale takiej bzdury nie słyszałam...Że mleka nie można w ciąży pić, bo powoduje kolkę u dzieci?! Kro Ci tego naopowiadał? Ja przez całą ciążę piłam mleko, m.in. pół litra dziennie i po porodzie też, tj dopóki niezdiagnozowano u mojej żaby skazy i nic jej się nie działo. Kolki nie powoduje picie mleka w ciąży, ale niedojrzałość układu pokarmowego, zwiększone kolki może powodować też alergia pokarmowa, ale ta też w większości wypadków wynika z niedojrzałości systemu immunologicznego... Mleka krowiego małe dzieci nie mogą bezpośrednio pić, ale karmiące mamy jak najbardziej, jest to bogate źródło wapnia, którego karmiąca mama potrzebuje bardzo dużo, tak samo jest spora porcja płynu, którego wieleeee trzeba wypić w ciągu dnia :) A dzieci nie ssą piersi nie dlatego też, że mama pije mleko na śniadanie tylko dlatego, że jeszcze dobrze nie potrafią ssać piersi, jest to dla takiego malucha bardzo ciężka praca i tego musi się nauczyć. U mnie na sali były dwie babki, których maluchy nie chciały ssać, a żadna z nich nie piła grama mleka, więc to nie ma żadnego związku. Mam nadzieję, że Cię nieuraziłam :) banmon, ja pomimo że wazelina jest tańsza polecam bepanthen, wazelina jedynie natłuszcza, a benpanthen posiada również w sobie substancje pomagające w gojeniu się i nie trzeba go zmywać przed karmieniem. Jak problem z piersiami się skończy to można go używać do pielęgnacji pupki maluszka :) Jeśli chodzi o herbatkę to bardziej od koperkowej polecam rumiankową, jest łagodna i zdecydowanie lepiej działa na brzuszek maluszka niż koperkowa, bo ta wbrew pozorom może wzmagać bóle brzuszka a nie zmniejszać je... Napewno przyda Ci się z apteki paracetamol w czopkach i czopki glicerynowe :) No i woda morska w sprayu do noska, świetna sprawa :) Aha, i espumisan jakby brzuszek bolał :) A alantan na odparzenia świetnie działa :) No i polecam karmienie piersią, najlepsze co może być dla maluszka, a poza tym szybciej się macice zwija po porodzie gdy się karmi :) Ja jak karmiłam to jadłam prawie wszystko, słodycze również, nie widzę powodu aby ich nie jeść. Czekoladę wcinęłam już w pierwszej dobie po porodzie. Jedynie nie jadłam truskawek, kapuchy i innych wzdymających ;) Prać i prasować należy przede wszystkim nowe ciuszki, żeby pozbyć się tych wszystkich świństw jakimi są pokryte po procesie produkcji. Pranie to zmywa, a prasowanie zabija bakterie. Kontakt z Twoimi ciuchami im niezaszkodzi :) No a jeśli chodzi o pranie kiedyś i teraz to jest duża różnica, kiedyś nie było takich proszków jak dzisiaj, a te zawierają dużo większą ilość środków chemicznych niż kiedyś... Smile, ja też miałam tyle na plusie. Teraz zostało mi jeszcze 5kg ;) Ale pomalutku to znika :D Ja pamiętam jak byłam na etapie poszukiwania maty, karuzeli i bujaczka. No i w końcu matę kupiliśmy, a resztę Asia dostała na chrzciny :) Matę ma taką: http://allegro.pl/mata-edukacyjna-canpol-babies-i1427002723.html karuzelkę taką: http://allegro.pl/karuzelka-z-projektorem-i-pozytywka-super-okazja-i1418539223.html a bujaczek taki: http://allegro.pl/hustawka-fisher-price-delux-take-along-swing-kurie-i1419688955.html Muszę się zabrać i powystawiać to wszystko, włącznie z całą paką ciuszków Asi, ale to muszę wyprasować obfotografować, a tyle tego jest, że normalnie mi się niechce :/ Alem się rozpisałam, hehehe Spadam zjeść kolcyjkę i spać, bo jutro znów między 6:30 a 7:30 pobudka ;) Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×