Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Joasia super że wszystko dobrze :) Banmon to Ty kibieto masz kondycje jak tak biegasz z brzuchem ;) marzena ale się uśmiałam z tych używanych galotów hahaha :D :D :D a ja głupia swoje wyrzuciłam zamiast sprzedać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes miłego spędzania czasu z mężem życze bo to tuż tuż... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieki GOGA:) J zaniedlugo bedzie:) ja dziewczyny wczoraj dostalam okres nareszcie po 3 ty od terminu:P jak Smile napisze to napewno Wam zamelduje:) zmykam do lozka:) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksiu wazy 3650g:) i 57cm:) dostal 10 punktow i wiecej dowiemy sie jak Smile wroci do domku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacja dla smile i buziaki dla Maksia;) w koncu juz ma to za soba:):):) A ja bylam wczoraj na USG iiii....bede miala syna...myslalam ze tym razem bedzie dziewczynka zebym w domu nie byla sama ale ma sisorka:) Takze 3 facetow i ja,ale bedzie. Jak K sie dowiedzial to juz zaczal widziec jak to bedzie w przyslzosci,te bojki chlopcow te klotnie hehe,posmialismy sie. Dzis w koncu sie wyprowadzamy od mamy i idziemy na swoje mieszkanko,wszystko juz zrobilismy i idziemy do swoich 4 katow,jupiii. Teraz K pojechal odebrac samochod z warsztatu bo byl w naprawie i jak wroci to sie pakujemy i do domu.Wiec pewnie zamilkne na dlugiczas:( bo dopieru w marcu K kupi mi laptopa wiec wtedy bedziemy w stalej lacznosci. W razie czego to Banmon zycze szybkiego porodu i zeby wszystko przebieglo ok i zdrowka dla dzieciatka;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................37...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................36...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.......................35.........ok.07.03.2011..... ....chlopiec marzena87.................18............ok. 22.07.2011..........???..... Joasia1982.................12..............ok. 23.08.2011...........????? sisetka....................10/11..........04.09.2011..... ? ??....???? marzenka_s..............12....... .....12.09.2011.......chlopczyk MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile spory ten Wasz synek :) fajnie niech rośnie zdrowo 🌼 jeszcze raz gratuluje!!! Marzenka będziesz otoczona mężczyznami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Smile gratulacje!!!! Namęczyłaś się, ale najważniejsze, że masz już Maksia przy sobie :) Hope to Ty może już tę córeczkę planuj, jak z takim sentymentem do tego porodu podchodzisz ;) Marzenka wcześnie się dowiedziałaś że chłopiec bedzie! Aż Ci zazdroszczę, ale ja może też niedługo się dowiem Agnes to masz prezent na walentynki jak J przyjeżdża, tylko ten okres w takim razie nie w porę :P :D Goga no wiesz co, takie marnotrastwo, następnym razem bedziesz wiedzieć zeby nie wyrzucać ;) ja może te co się w nie już nie mieszczę wystawię :P Ola no muszę zrobić jakies zdjęcie i wstawić na nk, zobaczyłabym w końcu Was i Wasze maluchy, ale zbieram się do tego jak ...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile gratulacje 🌻 jak zwykle przesadzili trochę z tą wagą na usg....Dochodź szybko do zdrówka. Pomyslności dla małego Maksia zyczę Goga to przy następnej ciązy zachowaj takie majtasy i wystaw :) a nóż widelec ktos kupi :D :D Marzenka a mi się wydaje że z tą płcią to sie jeszcze moze zmienic - pisałam to wczoraj do Agnes na gg. Gratuluje przeprowadzki, szybko kombinujcie lapka żebys mogła sie do nas odzywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena to zakładaj w koncu to konto na nk.... to chwila moment i nie ściemniaj że zdjęcia nie tego są :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj j jeszcze w drodze... a mnie jak zaczal brzuch bolec to maskra... cos czuje ze sie pomecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojego k jeszcze nie ma z warsztatu bo jeszcze po jakas czesc musieli jechac;/ banmon plec raczej sie nie zmieni hehe,mialam bardzo dokladne usg dopochwowe i widzialam z bliska sisoorka takze raczej dziewczynka to nie bedzie. Agnes wspolczuje bolu ale dobrze ze dostala tylko szkoda ze wtedy kiedy j przyjezdza:( Aha i jeszcze jedno k pytal w pracy i nie ma szans na przyjcie bo z liceum nie przyjmuja,takze przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka ale to dopieor 12tydz... opowiadałam Agnes o tej mojej kolezance że w 15tyg na usg wyszedł chłopak, 18tyg chłopak, w 23 tyg dziewczynka :D ginka była tak pewna tego chłopaka że wpisała w kartę ciąży :D podobno pomyłki sie zdarzają bo wargi moga byc opuchniete. A przy takich wczesnych usg to na prawde jakiś bardzo dobry gin musi byc i to i tak dosyc ciezko .... ale może rzeczywiście to chłopaczek :) najwazniejsze żeby zdrowy był. A ty byś chciała bardziej chłopaczka ? jesli tak to trzymam kciuki żeby się nic nei zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ale ja żadnego zdjecia nie mam żeby wstawić :D Muszę dopiero zrobić jakieś, a nie mam tutaj aparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ciekawa historia no ale coz pomylki sie zdarzaja tak jak piszesz.Plec i tak jest nie wazna wazne aby dziecko bylo zdrowe.To nie chodzi czy dobry gin czy zly bo to od gina nie zalezy a od sprzetu raczej,bo w poprzedniej ciazy chodzilam gdzie indziej i w 12 tyg nie potrafila mi nawet stop pokazac a wczoraj widziala wszystko tak dokladnie ze sama bylam pod wrazeniem ale moze dlatego ze w tej pierwszej ciazy robila mi w 12 tyg usg normalne a tu mialam dopochwowe a wiadomo ze takie jest dokladniejsze.Raczej trudniej jest w tak wczesnej ciazy okreslic dziewczynke a nizeli chlopaka...ale ja tam pozostaje przy tym co widzialam,narzady wygladaly jak na chlopaka wiec bedzie synek:):):) W glebi myslalam ze trafi nam sie dziewczynka tak jak pisalam wczesniej ale jak bedzie synek otez dobrze bo nie bede musiala nic dokupywac bo bedzie po Kacperku takze spoczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, ciuchy wszystko masz chłopięce więc praktycznie duzo rzeczy ci odpadnie do kupna, to tez jakis plus jak się ma własnie dziecko po dziecku i to jeszcze tej samej płci, bo na poczatku to i dziewczynka moze nosic po chłopcu rzeczy bo żadna różnica ale póxniej juz nie bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile Gratulacje!!! Spory ten Max ale najważniejsze że już po i teraz tylko spokój, dojdziesz do siebie. Mamy różnice tydzień między bablami. Ale się dzieci posypały :) Marzenka w 12 tc płeć jest ciężko rozpoznać bo chłopcy i dziewczynki mają siusiaki, tylko jest inny kat nachylenia. Widziałam kiedyś na str pokazane zdjęcia i wyglądało to identycznie. Więc to sie może jeszcze zmienić. A jeśli synek to przynajmniej nie musisz kupować ciuszkow :) Marzena ciekawe co u ciebie sie chowa w brzuszku? Mój krasnal spał cichutko wogóle nie płakał, raz go obudzilam na jedzenie a później sam sie budził troszkę pomruczal i spać. I wiecie co mam już płaski brzuch :) troszkę miękki jeszcze bo wiadomo jest wcześniej, na twarzy też już szczupłej wyglądam tylko z 8 kg do zrzucenia. Agnes to już niedługo będziesz mieć J koło siebie :) Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem sie pomeiszłąo Hope wskoczyła na miejsce Smile, Smile miała cc zamiast sn to może ja będe miała sn zamiast cc :D:D Hope przebierasz często małego w nocy ? czy tylko przed karmieniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile gratulacje 🌻 Teraz czekamy na opis i fotki ;) Banmon teraz twoja kolej i raczej już nikt cię nie wyprzedzi ;) A patrząc na Maksia masz odpowiedź czy warto brać komplet rozmiar 62 do szpitala. Marzenka gratuluję następnego chłopczyka (czyżby tym razem Krzysia? ) Może trzecia będzie dziewuszka :P Marzena rób te fotki i zakładaj konto, to rozkaz :D Agnes no to pech z @ :O Pewnie J będzie lada chwila, już sobie wyobrażam co się teraz u Was dzieje :) Goga czekamy na królicze fotki Misia :) Hope jak się czuje świeża mamusia i Gabryś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, wezmę raczej ejden komplet 62, co mi szkodzi, ciężkie to nie jest, dużo miejsca nie zajmuje a nie chcę żeby później był problem i stres że jednak 56 za krótkie beda, nie wiadomo jaka Mała bedzie długa, wiem ze nie raz te 56 są jednak za małe i trzeba 62 ubierać bo znam pare takich przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon o to chodzi , przynajmniej nie będziesz musiała jeszcze tym się stresować ;) A co do takich przypadków to moja siora miała 61cm a ja 58 przy urodzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon przebieram go w nocy tylko jak podczas przewijania poleci siku do góry i sie posiusia. Albo jak ma mokre ubranko a tak to nie bo sie denerwuje. zmieniam tylko pieluche po jedzeniu, czasem sie przez to rozbudza ale jak zmienię przed to w trakcie jedzenia jest prrrrr. Czekamy cały czas na położna. Banmon widzę ze nie dasz sobie przemówić z tym rozm. 62 :-p nie potrzebne ci będzie zobaczysz ze 56 będzie za duże. Ola czujemy sie ok, mały słucha jak sie do niego mówi i patrzy. Uśmiecha sie przez sen i jest przekochany. W szpitalu go położna kapała a dziś chyba pierwszy raz będziemy w domu sie kąpać. Aż sie boję bo wczoraj go mydlinkami wycieralam to płakał, tego też jeszcze nie lubi. A jak on płacze to ja sie stresuje ze my coś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mi szkodzi zabrać :) jesli beda za duze to ich nie użyję straty nie będzie :) Spokojnie i bez nerw ;) dziecko to wszystko wyczuwa i też się stresuje dodatkowo :) macie mamę to wam pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr jestem zlaaa...dzis jednak jeszcze siedzimy u mamy,bo auto jeszcze nie zrobione;/ fatalnie:( tylko sie wkurzylam bo bylam nastawiona ze jedzemy do domu a tu nici... Poklocilam sie przez to z K bo pol dnia siedzial tam i czekal na auto a wrocil bez..teraz sie wypielam na niego bo mogl; spokojnie czekac w domu na telefon a nie w goracej wodzie kapany z samego rana juz jechal... Co to w ogole za fachowcy co mowia ze na 10 rano bedzie auto gotowe przyjezdza sie a tu mechanika nie ma by zrobil je;/ Ostatni raz tam oddal samochod do naprawy...ale mu sie nie da przetlumaczyc bo to kolega;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka to tylko jeden dzien ;) już póxniej będziecie mieli siebie na wyłączność i zdążysz się jeszcze nacieszyć wspolnym katem ;) całkiem fajny artykuł: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,7581613,Jak_naprawde_wyglada_kobieta_po_urodzeniu_dziecka_.html?as=1&startsz=x i zdjecia kobiet po ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem czy jeden dzien,bo jutro jest niedziela;/ a w pon moze popoludniu bedzie auto,a we wtorek K juz wyjezdza wiec nie wiem czy zdazymy ze wszystkim.Juz od paru dobrych miesiecy jestesmy u mamy i wcale nie jest to takie fajne...na chwile to jest ok ale na dluzsza mete nie bardzo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wstalam do malego wiec zagladam na sekunde😘 gabi na widok taty sie usmiechnal i bez niczego poszedl na rece:P ma jeszcze male opory jak jest marudny ale minimalnie:) mama pojechala do babci wiec jestesmy sami...🌼 rozmawiamy, przytulamy sie i nadrabiamy stracone chwile:P dobrze nam zrobila ta rozlaka- jest wrecz cudownie:P teraz J spi bo on byl kierowca:P jutro bedziemy wspolnie robic obiadek i dalej odpoczywac!! pozdrawiam i do uslyszenia:P alez jestem szczesliwa kobitki:) jakbym zakochala sie na nowo:P papatki:P napisze rano do smile i potem wam zdam relacje:) dzieki za mile slowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×