Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Smile a ty wiesz, że ja zauważyłam u siebie, że zawsze przed owu jakaś podminowana chodzę i szukam zaczepki, nie wiem czemu :o może podświadomie stresuje mnie to że trzeba jak w zegarku i że w zasadzie tylko parę godzin jajeczko żyje i trzeba się wstrzelić w odpowiedni moment..... sama na siebie jestem zła za takie moje humory.... a po owu jestem jak nowo narodzona i żadnych zaczepek nie szukam :o dziwna jestem chyba ;) Smile z tego co pamietam do wczoraj miałam 15dc, więc wystarczy że się wcześniej staraliście :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ napisałam :) chodziło mi o to, że ty zdaje się miałaś wczoraj 15dc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, z tym mierzeniem temp to na prawdę fajna sprawa :) postanowiłam że będę sobie mierzyła też w następnym cyklu, nie po zeby sprawdzić kiedy owulka będzie (bo to za dużo zachodu jak dla mnie) ale po to żeby sprawdzić czy się udało czy nie ;) tak jak w tym cyklu, zaczęłam mierzyć od 20dc i dwa dni temu mi tempka spadła więc wiadomo dzięki tempce że się nie udało (lepsze to niż testy ciążowe ;) ) w przyszłym cyklu zacznę sobie mierzyć od 15dc ;) polecam wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon znaczy że jakby tempka rosła to by znaczyło że się udało tak? No dobry sposób faktycznie :) tylko pewnie trzeba pamiętać żeby mierzyć codziennie ;) będziemy Ci przypominać jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon przynajmniej na testy nie trzeba wydawać pieniedzy. Pametam jak byłam w ciązy to miałam podwyższona temperature,wiec to prawda. Tak wiem ze moze być jakies prwadopodobenstwo ze sie udało,ale nie mysle o tym...Przynajmniej sie staram.Naprawde mnie to meczy i jesli nie podejde do tego na luzie to nigdy nam sie nie uda..Teorie znam,gorzej z praktyką... Ja to mam czesto tak ze szukam zaczepki,drąże jakiś temat,doprowadzam do sytuacji ze i tak wychodzi na moje(nie wiem jak) i R. musi za wszystko przepraszać...A tak naprawde to moja wina:( Sama mam juz siebie dosyć i wmawiam sobie ze nawet nie umiałabym być dobrą matką:( Przepraszam Was za mój nastrój ale tak mnie jakoś naszło dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też mam taki dar do robienia zadymy a później czekam na przeprosiny .... :o Goga tempka rośnie w trakcie owulki a później jest na stałym poziomie i gdy się udało to tempka się utrzymuje a jak nie to dzień przed @ lub dwa (zalezy jak u kogo) spada ;) nie trzeba mi przypominać na razie bo ja to z ciekawości robię i nawet nie jest takie to wszystko uciążliwe jak myślałam na poczatku ;) także polecam staraczką :) tempkę mierzymy najlepiej w pochwie o stałej porze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile każdy ma lepsze i gorsze dni... a taka już chyba natura człowieka że jak coś trzeba to sie nie ma ochoty a jak nie potrzeba albo nie wolno to wtedy bo się chciało :o tak samo chyba z przytulankami ;) 🌼 Banmon jak się czujesz bo jutro masz termin? masz jakies objawy? Ola co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, że tempka mi spadła to mam już brązowe upławy :) więc liczę na to że jutro @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak skoro już wiesz że to dziadostwo przyjdzie to niech przylezie jutro 🌼 a badania będziesz robić u siebie czy w Salve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Salve zrobię tylko AMH a pozostałe hormony u siebie, jesli dostane jutro to w piątek rano zrobie hormony. Do mnie to raczej @ będzie przychodzić zawsze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie łap dołka teraz Ty, zobaczysz że @ wkońcu zrobi sobie przerwe na conajmniej 9 miesięcy ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam dół permanentny tylko czasami o tym nie mówię ;) nie mamy na razie szans na naturalną ciążę, wiem to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co tak to już jest że czasem trzeba naturze pomóc ;) więc ja uważam że nie ważne jak, byle by tylko być w ciąży. Skoro nie wierzysz w siebie to uwierz lekarzowi do którego teraz chodzisz bo skoro pomógł juz tylu dziewczynom to Tobie też pomoże 🌼 🌼 🌼 narazie to my wierzymy za Ciebie ;) i trzymamy kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiarę, że będziemy rodzicami jeszcze mam, ale ja czuję okropną złość, niesprawiedliwość, rozgoryczenie wiele takich emocji.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman ja moge smialo podpisac sie pod goga mysle ze mimo tych zlych emocji trzeba byc dobrej mysli... oczywiscie trzymam kciuki caly czas!!! po stracie pierwszej ciazy pewna pani powiedziala mi > nie martw sie w koncu jakas dzidzia wybierze cie na mame bo fajna jestes ;) < ja tak wlasnie mysle o tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to straszny "przepych" tutaj sie robi :/ normalnie swieci pustka :/ w sumie to ja sama malo sie odzywam ale u mnie z netem ciezko :/ ciekawe co tam u oli....??? dziewczyny prezsylam wam wszytskim pozdrowiena :) milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Amerie a ty spać nie możesz ? ;) toż to przecież nocne wpisy ;) Ja dziś z lekka cierpię, brzuchol mnie boli, raczej dziś się nie wybiorę w trasę - pieprzę to 😡 W piatek idę na badanie hormonów a 23 kwietnia zapisuje sie na HSG....mam nadzieję że się wstrzelę bo trzeba je zrobić maksymalnie do 12dc STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................29............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................21............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................19...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................29............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................22............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................19...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:P trzymam kciukasy zebys sie banmon wstrzelila:) ja sie rozchorowalam.... brrr:( od j zarazilam sie:( wczoraj bylam u gina z Ania wszystko ok, tetno w normie- milion razy szybsze niz moje:) przytylam 4 kilo od poczatku ciazy. dostalam skierowanie na kolejny mocz i krew plus na obciazenie glukozy:( bede pila to swinstwo:( ponadto tez na usg polowkowe i tym razem do inneg lekarza, dr Guzika i na 4d:P wiec pokaze calej rodzince mojego szkraba:) koszt 150zl ale pamiatka na cale zycie ale to dopiero po swiuetach:) ponadto wczoraj wynosilam na rekach maciusia!!!! jakie cudo i jak patrze na niego to widze mojego wujka, szampon i odzywka:P hihihihihih:P chcialabym wiecej was odwiedzac akle tesciowa meczy nas wyjazdami do rodziny mam ja powoli dosyc bo nie bierze pod uwage m ojej i jak jedziemy do mojej babci zamiast tam gdzie ona chce to focha strzela!!! ale j jej wczoraj ukrucil no i najgorsza a zarazem dobra wiadomosc za tydzien moze dwa j wyjezdza do pracy do bytomia i bede go widywala tylko w niedziele a czasami i nie nie wiem jak wytrzymam:( a wtedy u tesciowej n ie bede sama napewno wiec nie wiem czy bede do was pisala chyba ze bede u kogos z internetem:( ja chce juz lato..... w maju zaczynamy sie rozpakowywac powol,i wiec do dolnej tabelki przybedzie reszta dziewuszek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczynki nie wiem czy to juz to ale wydaje mi sie ze ania sie porusza;P bo tak delikatnie czuje jakby mi sie cos wiercilo az dziwnie mi... to Ania?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Sorki że się długo nie odzywałam ale zalatana jestem ( czyli z wypoczynku nici) Rodzince się nie wygadałam , ale chyba sami się domyślają, siora mi nawet powiedziała że zauważyła że % i kawy nie piję, a ja na to że problemyz układem trawiennym ;) i ze ma spadać. Poza tym popołudniam1 padam na twarz, tak mi sie spac chce ale twardo szaleję z siostrzeńcem żeby nikt tego zmeczenia nie skojarzył :P Ponadto cycki bolą jak zawsze i czasem muli ale bez przesady. wczoraj zrobiłam badanie krwi , no i : HCG- 16624 czyli ok Progesteron 14,4 - i tu lipa bo norma dla I trymestru to 11-90, ale wydaje mi sie że to jest przyczynę braku dolegliwości ciążowych toxo - ujemny Za to najwiekszy problem jest z tarczycą. T3 i t4 jak najbardziej w normie, ale TSH powinno być 0,4 -4,0 a ja mam 28!!! Wychodzi na wczesną niedoczynność, co może powodować poronienia i choroby dziecka :( Mam doła. Właśnie obdzwonilismy pół Bydgoszczy w poszukiwaniu wolnego terminu u endokrynologa, wieczorem mam wizytę. Czy ja nie mogę po prostu zajść w ciążę i bez komplikacji murodzić zdrowe dziecko :O Wizytę u gina mam w czwartek o 17 i postaram sie napisać co i jak Pozdrawiam Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Agnes, to pewnie Twoje maleństwo zaczynasz czuć :) Qrcze u Ciebie to już 19tc jak ten czas leci :) Teściową olej, one takie są :P Banmon, napewno uda Ci się wstrzelić :) Amerie, odpoczywaj dużo i dbaj o siebie :) Napewno wszystko będzie dobrze :) U nas dziś stuknęło 30, 3/4 za nami, czujemy się dobrze, Asia coraz mniej kopie, ale w zamian się rozpycha, co chwilę wypycha to łokcia, to dupkę , to kolanko :) hehe Mały wiercioszek, ale jak już urodzę to będzie mi brakowało tych jej balang w brzuchu ;) Dzisiaj z mężem jedziemy kupować farbę do sufitów, Panowie fachmajstry w sobotę będą malować sufity, mam nadzieje, że zaraz po tym wezmą się za ściany. Meble pocięte czekają w magazynie w hurtowni płyt, aż Panowie skończą. W sumie zostały "tylko" do położenia kafle na podłodze no i to nieszczęsne malowanie, a potem my wchodzimy z panelami i meblami :) Mam nadzieję, że do świąt się uwiną :) Pozdrowionka STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................22............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................19...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola na raeszcie się odezwałaś :) oj daj spokój a kto powiedział że nie możesz zajść w ciąże i bez komplikacji urodzić zdrowe dziecko? oczywiście, że urodzisz zdrowego donoszonego bobasa (bo pierwszy etap z zajściem w ciążę wypadł pomyślnie :P ) nie pisz czarnych scenariuszy i nie czytaj głupot na necie ;) dobrze, że do lekarza idziesz to się uspokoisz ;) 🌻 ja już się zapisałam na 23 kwietnia na HSG.....jeszcze trochę ponad miesiąc czekania a w między czasie te cholerne święta 😡 mojego M dziś nie ma wróci jutro albo pojutrze, w poniedziałek znowu wyjeżdża na cały tydzień za ocean :( :o jakaś cholerna konferencja, a ja bedę sama siedziała 😭 😡 kusi mnie żeby wziąć urlop ale z drugiej strony trochę mi szkoda.... najlepiej byłoby sobie załatwić zwolnienie lekarskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś ciekawe która pierwsza się rozpakuje (ty czy Goga) nie wiem czemu ale mam przeczucie, że Goga ;) czyli niedługo na nowe lokum spadacie-suuuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ola mam nadzieje ze to nic powaznego z ta tarczycą.Dobrze ze idziesz do lekarza🌻 Agnes na pewno mala kopie:)Już jej spieszno na świat:) Daguś ale masz fajnie:) Tylko nie pamietam czy Wy mieszkanko urządzacie czy domek?My ciągle dzialki szukamy,najpózniej do końca roku chcielibysmy znaleść cos fajnego.A projekty domów to codziennie oglądam już:) Mamy już swoj typ ale ja ciągle jeszcze szukam:) Banmon a gdzież tak daleko Twojego M wysyłają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile pamietam, że już raz nam chyba pokazywałaś taki bardzo futurystyczny projekt domku? to nadal ten sam czy już zmieniłaś zdanie? Mój M do Miami jedzie :(:(:( cholera by to wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. banmon szkoda ze cie M nie zabierze, Miami i Floryda super sprawa. Co do wakacji to mamy wplacone 3/4 kwoty i mozemy przesunac termin o 3 m-ce i chyba to zrobimy bo wyszly pewne sprawy, nie chce pisac na forum i czerwiec troche koliduje. jesli sie rozmyslimy to stracimy tylko depozyt a reszte nam zwroca. dzis bylam w biurze i chcialam zmienic date na sierpien ale musielibysmy doplacic roznice czyli ok 1000f bo to miejsce jest drozsze w sierpniu pewnie dlatego ze to sezon. i nie wiem co zrobimy. najwyzej pojedziemy w inne miejsce. Chyba tez zrobie bte hormony w kwietniu. Ola nic sie nie martw, Agnes jak to leci Pozdrawiam cala reszte i uciekam do pracy. Masakra mam dosc tej roboty.... za to pogoda dzis wiosenna, 13 stopni i slonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sam projekt cały czas mamy na oku,ale nie wiadomo jak bedzie. Jak R. przyznają taki duży kredyt to bardzo bysmy chcieli zostac przy tym projekcie. No jest taki inny niz wszystkie:) Jeju Banmon to starsznie daleko M pojedzie...a raczej poleci:) Tez bym chciała na Floryde sie wybrać,chociażby to miały być sprawy slużbowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×