Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Czesc Wam Cisza jak makiem zasiał ... Wiecie co już tracę nadzieję bo wszędzie gdzie czytam to objawem ciąży są zmienione piersi, a moje tylko bolą jak na @ i są większe i nic poza tym. Pewnie nic z tego. Dziś 27dc zrobiłam test i nic ale to może być za wcześnie. Czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Marzena niedziela 7:20 a ty przy kompie!!! Prawdziwy ranny ptaszek :) Hope prawda jest taka że każda ciąża jest inna, jej pierwsze objawy też. Mogą być podobne ale nie muszą.Mnie za drugim podejściem cycki zaczęły boleć tak ok 6-7tyg i to też nie całe tylko sutki. Najbardziej miarodajnym i pewnym objawem jest temp właśnie :) Ja nadal trzymam za Ciebie i Smile kciuki ! A teraz spadam na car boot , może znajdę coś fajnego. Pozdrowienia i życzę miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka- rannym ptaszkiem to właśnie nie jestem, ale musiałam wstać na zajęcia i przy porannej kawce wstąpiłam też na kafe :) znalazłaś coś fajnego? W ogóle muszę się pochwalić... Na moich kolanach spi maleńki kotek, zapomniałam już prawie jakie to cudowne zwierzaki :D Tak się wczoraj spieszyłam z nim do domu, że wjechałam w bramę :D Niby nic dużego się nie stało, lekko porysowałam zderzak...:P ale kazań R. się nasłuchalam, ech, taki ze mnie właśnie kierowca... Hope, a kiedy powinnaś mieć @ ? Jak temperatura? Smile napisz w końcu co z testem, bo spać mi to nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dopiero powinna być we wtorek albo środę bo czasem miałam cykle 29dni. Temp chyba trochę spadła, brzuch mnie pobolewa czasem.to czekanie jest okropne. Ja wczoraj też bym wjechała w auto bo chciałam skręcać w prawo a za chwilę znalazłam miejsce po lewej i chciałam zjechać i w ostatniej chwili po hamulcach. Nawet nie chce myśleć co by było. Dziś mi sie śniło ze testy mi wyszły pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena fajnie ze masz koteczka, może jakieś zdjęcie zapodasz. Uwielbiam kotki. Smile no właśnie jak test? Coś czuję że masz dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba ja w takim razie jestem rannym ptaszkiem wstaje w niedziele o 6:30 i wcale nie z przymusu ;) hope ja pewnie tak samo jak ty bym tylko o jednym myslala smile juz trace cierpliwosc ;) myslalam ze dzisiaj calkiem pusto tu bedzie a tu prosze bardzo... wiecie co next ma super ciuszki dla maluszkow chyba najladniejsze jakie widzialam :D kupilam jeden komplet dla kolezanki sliczny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie ja kiedyś wykupie pól Nexta. Też mi sie podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne tam sa ciuszki bo bardzo kolorowe i jakosciowo dobre ja juz tylko czekam kiedy zaczne dla sowjego maluszka kupywac :) :) to pewnie tez bedzie polowa sklepu ;) super ciuszki i nawet dla starszych dzieci hope a ty sama jestes??? chyba twoj pojechal w delegacje czy gdzies tam jak dobrze pamietam.... mam nadzieje ze w koncu test wyjdzie pozytywnie ja czekam na scan mam 10 i sie martwie czy wszytsko bedzie ok. ale chyba dziecko daje mi jakis znak wlasnie poczulam takie mocniejszego kopniaka jesli to byl wlasnie kopniak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero we wtorek jedzie :-o Amerie będzie ok jak kopie to daje dobre znaki. Zastanawia mnie ze na teście owu wychodzi mi dalej bardzo blada kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i temp rano niższa a w ciągu dnia 37 albo ponad. Sorry ze tylko o sobie pisze ale shizuje już. Amerie chciałabym takie pierwsze kopniaki czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope do wtorku to Ty chyba zwariujesz :D Może i wrzucę jakieś zdjęcia mojego kocura, zwykły dachowiec i to niezbyt piękny, ale taaaaaki fajny :D Dzisiaj moja koleżanka z grupy urodziła córeczkę, termin miała na za dwa tygodnie, ale ciąża była zagrożona i ostatni czas tylko leżała, więc sama żartowała, że nawet jak urodzi wcześniej to będzie lepiej, bo zdąży na sesję ;) No i wykrakała hehe Też się biedna naczekała na maluszka, kilka razy poroniła, w tej ciąży też co trochę jakieś komplikacje, dlatego tym bardziej się cieszę z jej szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope jesli temp. jest taka caly czas to wydaje mi sie ze to ciaza ale doswiadczona to ja nie jestem wiec nie bede cie zapewniala ze to "to"... dziwne z tymi testami.... mi moje pokazywali 2 grube kreski przez dwa dni a poznniej to juz nie wiem bo mi sie skonczyly ale nawet nie myslalam o tym czy robic kolejne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazywali hahahhahahahahahaah o matko a nie wiem jakim cudem tak mi sie napisalo hahahhahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Chyba @ sie rozkręca, bo miałam rano taki lekko zabarwiony różowo śluz. Test negatywny a dziś 28dc. Ale mam dola, od samego poniedziałku :( Pewnie to malpisko przyjdzie w ciągu kilku godzin no chyba ze są cuda. Do d..... to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie objawy poszły sobie do d.... Gdyby nie te testy owulacyjne które mi wychodziły pozytywnie po owu to wogóle bym sie nie wkrecala, a przez to miałam nadzieję i dupa :( biało różowy śluz świadczy raczej o jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie objawy poszły sobie do d.... Gdyby nie te testy owulacyjne które mi wychodziły pozytywnie po owu to wogóle bym sie nie wkrecala, a przez to miałam nadzieję i dupa :( biało różowy śluz świadczy raczej o jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope... te rozczarowania są najgorsze... Masz rację, do dupy to wszystko, ale nic nie poradzisz, niedlugo się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a jak u Ciebie? Ja już tak prosto z mostu to nazywając chodzę z tamponem bo chyba sie zaczyna. Jaka jestem zla :( po co sie nakrecalam, jakieś mrowienie w cyckach, testy owu pozytywne, nawet wczoraj słaba kreska, temp powyżej 37 codziennie. I dupa. Nie mam już siły czekać na owulacje, sprawdzać itp. Chce po prostu mieć fasolkę. Banmon pewnie czeka na dobre wiadomości ale ode mnie ich nie będzie. Mam nadzieję ze nie wykupilas całego Edynburga bo jadę w sobotę na zakupy :-p No chyba ze te plamienia to zwiastun ciąży ale to chyba 1% szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) u mnie po staremu,juz prawie 3 mies za nami:) a! zapomnialam sie pochwalic-w sobote bierzemy slub:) bez wesela (tak jak chcialam:) he he ) tylko taki z rodzinnym obiadkiem:) tylko ta pogoda taka przydka:( mam nazieje ze do soboty sie zmieni... pozdrawiam:) a i Goga sliczny ten Twoj synek a Dagus czekamy na fotki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde :/ hope szkoda... bedziesz miala swoja fasolke nie w tym cyklu to w nastepnym !!! wiesz co tylko tak teraz pomyslalam ze skoro ty sie starasz o dziewczynke to "przytulacie" sie z mezem kilka dni przed ow. moze dlatego wychodzi tak a nie inaczej.... nie wiem w kazdym razie ja bym teraz probowala w sama ow. asia gratulacje :D mam nadzieje ze bedzie slonecznie ;) ciekawe jak tam banoman po imprezie i zakupkach :D ola kupilas cos ciekawego wczoraj??? pozdrowienia dla calej reszty a!!! ja dostaje coraz wiecej kopniaczkow takich delikatnych co za uczucie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaAaK STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................32...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9.....................20...........21.10.2010. ...................... Olka P........................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie w tym cyklu skończyliśmy 13dc i miałam na teście dwie grube kreski więc owu była blisko. A jeśli dziś dostanę @ na maxa to cykl trwał 27 dni i owu była ok 14 dc więc było ok. Ciężko nie myśleć o tym jeśli planujesz, nie umie nie myśleć nie robić testów i sie wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a ja myslalam ze wy staracie sie duzo przed ow. wiem ze ciezko zapomniec szczegolnie jak sie chce miec dziecko nie wiem co moge ci poradzic... ja w tym cyklu w ktorym doszlo do zaplodnienia tez planowalam bo robilam sobie testy i jak juz byly dwie grube krechy to przytulania byly rano i wieczorem wiec tez nie bylo mowy o jakims wyluzowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia fajny masz termin porodu super prezent na swieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!! Od razu sie tłumaczę, NIE MIAŁAM NETA PRZEZ PARE DNI i dlatego nie pisałam. Naprawili dopiero dziś. Pisałam do Agnes zeby Wam przekazała to,ale mi nie odp ani tutaj jak widze nie pisała. Agnes zabiję Cię! :D Beacik GRATULUJĘ!!!🌻 Hope może jeszcze jest szansa??? Pisz co tam? No...ale do rzeczy...Wygląda na to,że jestem w ciąży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ sie chyba rozkręca brzuch mnie boli jak cholera, płakać mi sie chce a muszę iść do porabanej pracy. I dalej mam 37,3. Smile a robilas test?? Gratuluje chociaż tobie sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy raczej nie kłamią. Ja szukam cienia kreski i nic :( ale mam dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×