Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

z tego co pamietam to Ola też robiła ten bardzo czuły czyli 10 i nic nie wyszło a po dwóch dniach zrobiłą test i były dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ta wiarygodność testu zalezy od tego jak długie masz cykle, jak ktos ma np 35 dniowe to owulka będzie dopiero w 20dc czyli w 28dc to naet test z krwi by nic nie wykrył a co dopiero taki sikaniec :) pamiętasz keidy miałaś owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon wiem ze za wcześnie Miłego pobytu i zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np nie wiem czemu ale zapamietałam sobie dokładnei jak było w przypadku Oli i Amerie (ale jak coś pomieszam to neich dziewczyny mnie poprawia) Ola miała chyba owulkę w niedzielę a test robiła w sobote (czułość 10) czyli niespełna dwa tygodnei po owu i test był negatywny Amerie miała owu chyba w piątek lub czwartek i test robiła w sobotę czyli całe dwa tygodnie po owu plus jeden dzień i test wyszedł pozytywny :) także Hope ja ciągle trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz masz który dzień cyklu ? najważniejsze że tempka est powyżej 37 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope Hope wiem że mi się łątwo mówi żebyś cierpliwie poczekała .... ale to jeszcze za wcześnie na test ;) zrób sobie za trzy dni :) Hope 🌻 Smile 🌻 trzymam za was kciuki, na prawdę mam nadzieję na dobre wiadomości we wtorek :) ja już spylam :) odezwę się we wtorek 🖐️ Hope więcej spokoju :) teraz nie czas żebyś się denerwowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, wydaje mi się, że za wcześnie na test...Poczekaj te cztery dni i wtedy zrób... A Ty, Smile, no wiesz co, słów nie mam, to my czekamy z niecierpliwością na wynik, a Ty testu nie robisz, za karę jak zrobisz to musi być pozytywny!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem że za wcześnie zrobiłam. Tak mnie cos naszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope- ja robiłam tescik na 3 dzien jak mi sie @ spóźniała, i kreseczka wyszła mi bardzo bladziuteńka. Tak wiec myśle ze musisz jeszcze poczekac, przynajmniej do dnia planowanej @. Olka - jestem tak zajeta ze nie wyrabiam na zakkertach. Ten remont mieszkania mni wykancz, a jeszcze bardziej krotki czas jaki nam został do wprowadzenia sie, no bo chcemy zdazyc przed pordoem. A remont robimy generalny. W skrocie mozna powiedziec tak ze mieszkanie ma gołe cegły i mase gruzu. Jednym słowem syf. Wyprawke mam prawie ze skompletowana, brakuje mi jakis pierdółek i ...najwazniejszego - wózka :-) Smile - doskonale cie rozumie, ze masz obawy przed powstaniem rozstepów. Ja jestem taka zeschizowana ( bo niestety mam tendencje do powstawania rozstepoów ) ze smaruje sie co chwile specjalnym balsamem. poki co ( a zostało mi jescze 7yg) nie pojawiły sie, ale czuje ze to kwestia dni i sie pojawia. No cóż jak sie pojawia to zostanie mi mikrodermabrazja po porodzie. A teraz oprocz peelingów, masazy i balsamow zjadam orzechy włoskie bo zawieraja duzo cynku, a cynk polepsza stan skory i w jakims niewielkim stopniu zapobiega powstawaniu rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :) w związku z tym, że mogłam gościć kiedyś w Waszej tabelce, chcialabym przekazać dobre wieści: JESTEM W CIĄŻY!!!! To już 5 tydzień :D Chciałam tylko napisać, że każdej z Was sie uda :), ja też bylam podłamana, nie wierzyłam już w sens starań, a tu proszę, taka niespodzianka na Dzień Matki :) Życzę Wam wszystkim jak najlepiej,a przede wszystkim spełnienia tego największego marzenia, czyli ujrzenia II kresek na teście. Pozdrawiam Was gorąco! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik Gratulacje :-D super super mam nadzieję ze nas przybędzie wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Beacik gratulacje!!!! Bardzo się cieszę :D i jeśli masz ochotę to wpisuj się do środkowej tabelki. Chyba jesteś tą brakującą na styczeń ;) Smile ale nas w konia z tym testem zrobiłaś, wszystkie takie podekscytowane byłyśmy :) Ale może zrobicie teścik razem z Hope np w Dzień Dziecka? Taki dobry omen , co? Hope nie załamuj się jeszcze tym testem, był za wcześnie. Ja owulkę miałam niby w niedzielę (naprawdę we wtorek ) a testowałam w sobotę , czyli niby 13 dni po owu ( naprawdę 11). Także jeszcze masz czas. Trzymam kciuki za Was obie ! Marta zapomniałam że masz remont. Oj to jest przekichane, ale jak już się skończy i wszystko bedzie posprzątane, czyściutkie i świeżutkie to aż chce się w domu siedzieć :) A z tym wózkiem o ile pamiętam to Daguś też się nie spieszyła. Goga , Daguś jak się czują nasze mamuśki? A my niedawno skończyliśmy sprzątać schowek pod schodami, niby malutkie pomieszczenie ale rzeczy tam było ho ho. Ale w końcu jest z tym spokój, nareszcie :) A jutro już weekend :D Pozdrawiam i życzę miłego piątku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Beacik!! Widze coraz wiecej tych ciezarowek nam przybywa...;) super;) ten nasz przyrost naturalny w koncu skoczy do gory;) Ja mam za niski poziom hemoglobiny0i powstala u mnie anemia,ale biore tableteczki i wszystko jest ok;) Maly sie wierci i co czuje ruchy to jestem coraz bardziej szczesliwsza;) Mamy troszke problem z imieniem dla malego bo mi sie podoba tylko jedno Wojtek;) ale mojemu K niestety sie nie podoba i on stwierdzil ze to on wybierze dla syna imie no i wybral....powiedzial ze albo KACPER albo po tatusiu KRZYSZTOF i co wy na to? ja tam moge sie zgodzic na obojetnie ktore chociaz ten Kacperek tak nei bardzo i sama juz nie wiem....moze po tatusiu Krzyś? Powiem wam ze chodze tak po sklepach i jest tyle piknych cuszkow i w ogole e korci mnie juz kupic cosik...ale wole sie powstrzymac tak mniej wiecej do ok 8 miesiaca...nie wiem ale wole byc ostrozna... Siedze teraz u mamy i czekam na mojego K bo byl w delegacji i wlasnie wraca no i ma po mnie podjechac...pogoda ladna sie zrobila,sloneczko swiei az chce sie zyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile rob ten test;) Pisalas ze Ci kawa smakuje-nie martw sie ja przez cala ciaze lubie kawe,lubialam przed ciaza i lubie w czasie i co?? takze to wcale nie musi oznaczac ze nie jestes...Mnie w ciazy od niczego nie odrzucilo...jedynie polubilam bardzo slodycze,a wczesniej tak nie przepadalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Krzyś mi się najbardziej podoba z tych wymienionych...Nie znam chyba chłopczyka o tym imieniu, az dziwne, bo kiedyś imię było bardzo popularne... Kacper też nawet nawet, ale teraz co 5 to Kacper :) a Wojtek... Zdrobniale mi się podoba, ale Wojciech... Już nie bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Beacik gratuluje!!! 🌼 widocznie takie wrzucenie na luz było Ci potrzebne :) to może jednak wrócisz do nas i wpiszesz sie do tabelki? ;) Marzena jak po rozmowie w sprawie pracy? Marzenka macie jeszcze troche czasu to napewno wybierzecie imie dla synka ;) Banmon już pewnie odpoczywa na urlopiku :) Amarie o u Ciebie bo sie coś sie nie odzywasz? Mam nadzieje że te problemy co miałaś sie już skończyły 🌼 Smile, HopeU trzymam mocno 🌼 Dzisiaj wreszcie ładna pogoda wiec wyskoczymy na spacerek :) Misiu lubi spać w wózeczku pod warunkiem że wózek jedzie, jeszcze bardziej lubi spać w aucie oczywiście pod warunkiem że auto jedzie, a im większe wertepy i bardziej buja tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga fajne słowa w stopce, dopiero teraz zauważyłam :) Co do pracy... Nic z tego, 8 godzin siedzenia za śmieszne pieniądze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena no szkoda, ale mam nadzieje że znajdziesz szybko coś sensownego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!! ostatnio to jestem tylko w soboty i niedziele :/ bez sensu sie usprawiedliwiac no nie ;) goga problemow konca nie widac :/ ale tak chyba w zyciu jest...kazdy ma jakies problemy ale mimo wszystko trzeba isc do przodu !!! ostatnio dostalam bardzo zle wiadomosci z polski ;( i jakos tak mnie przybily do tego mam juz dosyc swojej pracy :/ coraz ciezej mi plecy nogi nadgarstki boli wszystko szok :/ do tego zero wsparcia jakiegos chyba juz zapomnieli ze jestem w ciazy moze mysleli ze to tylko taka chwilowa choroba ?! aj!! myslalam ze odejde na macierzynski 11 tyg. przed porodem ale chyba dodam sobie 3 tyg. wakacji i odejde wczesniej jak tak dalej bedzie... trudno bede musiala wczesniej wrocic po porodzie ale jakos to przezyje.... czeka mmnie maly remont nie taki jak marta przechodzi na szczescie ;) i juz tylko czekam tego i czekam bo mam dosc w domu ciasnota nie jest tak jak chce ogolnie czekam juz tych wszystkich wiekszych zmian bo wydaje mi sie ze beda ta zmiany na lepsze a tak tylko siedze i sie denerwuje czy wszystko dobrze pojdzie czy bedziemy ok finansowo czy starczy nam czasu na wszytsko i takie tam.... beacik gratulacje !!!! pamietam jak marudzilas ;) super pora na takie wiadomosc dzien matki :D hope i smile trzymam kciuki !!!!! serio czekam na wiadomosci od was!!! ola coraz blizej scanu ja juz sie boje :/ marzenka imie musi sie podobac dla ciebie i dla partnera my to sobie mozemy ;) goga jak tam twoj skarbek??? powiedz czy ciezko jest zajmowac sie takim malenstwem w pierwszych tyg? banoman spoznielam sie zeby zyczyc ci dobrej zabawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Goga słyszałam że bardzo często dzieci lubią spać w samochodzie, podobno niektórzy tylko tak mogą je uśpić :) Buziaki dla Misia Amerie szczerze mówiąc je też boję się tego scanu, ale trzeba być dobrej myśli. Od jakiegoś czasu wydaje mi się że czuję ruchy Ktosia i to daje mi nadzieję że wszystko jest ok . Mam nadzieję że twoje problemy skończą się już niedługo. Marzena szkoda że ta praca to jednak niewypał :( Marzenka ja mam podobne odczucia jak Marzena: Wojtek i Krzysiu ok ale Wojciech i Krzysztof już nie :O Może jednak Kacperek? Macie jeszcze sporo czasu , pewnie jeszcze nieraz zmienicie zdanie. Hope i Smile jak samopoczucie? Nadal trzymam kciuki :) Daguś. AsiaAk , Marta, Joasia co u Was? A ja zaraz zjem obiadek a potem basenik, trzeba sie trochę poruszać i zrzucić ten obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mała zasnęła ięc weszłam na chwilę na neta ;) Beacik GRATULACJE!!! Smile, czekamy na wyniki!!! :D Któraś się wcześniej pytała jak tam z rozstępami po ciąży...u mnie ani jednego, brzuch mam prawie płaski :) Dzisiaj była położna u nas i jeśli chodzi o mnie to się ładnie pogoiłam i wszystkie nitki mi odpadły, a macica już się całkiem obkurczyła i wróciła na swoje miejsce :) Śmiała się jak można być tak chudym 2 tyg poporodzie (no 2,5tyg ;) ) hehehe Małą znów się zachwycała, trochę wymęczyła jej kikuta pępowiny i powiedziała, że do 3 dni powinien odpaść. Jeszcze raz do nas przyjdzie w dzień dziecka :) Asiulek rośnie jak na drożdżach i pięknie przybiera na wadze, w dwa tygodnie przybrała 0,5kg i waży już 3200g :) Widać też, że się rozwija, w ciągu dnia ma okresy czuwania, kiedy to bacznie się rozgląda, przygląda, coś tam marudzi :) Podobnie jak Misu uwielbia spacery i pięknie wtedy śpi. A spacerujemy ostatnio bardzo dużo, codziennie po kilka godzin :) Mąż się śmieje, że teraz zaoszczędzimy na paliwie, bo wszędzie chodzimy na nogach, o ile pogoda pozwala ;) Jeździć samochodem też bardzo lubi. Jest oczkiem w głowie całej rodziny, a mój mąż całkiem stracił na jej punkcie głowę :D Córeczka tatusia :) Opieka nad takim maluchem, takim jak moja córa to jest coś wspaniałego. O ile dziecko nie kolkuje, ładnie je i śpi to jest coś cudownego. Owszem chodzi się częściowo niedospanym, bo maluch budzi się w nocy na papu, ale wynagradza to swoją obecnością :) Uciekam coś zjeść, karmienie piersią jest strasznie jedzeniożerne :P Aaa, jeszcze się przepiszę w tabelce :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................32...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9.....................20...........21.10.2010. ...................... Olka P........................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010...........49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko pozazdroscic dagus plaski brzuch i corcia spokojna doslownie jak bajka :) znajac zycie tu u mnie bedzie wszystko odwrotnie ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile, Hope, jak tam? :) Kurde jak mnie brzuch boli, dostaję dzisiaj skrętu jajników :D a tu do szkoły trzeba iść, ech, w dodatku ładny dzień się zapowiada, a ja w tych dusznych klasach będę się smażyć... No cóż życzę chociaż Wam wszystkim miłej soboty, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja dopiero wstałam, takie lenistwo dziś. Dagus ale ci dobrze, figura sprzed porodu, Asia grzeczniutka, tylko pozazdrościć. U mnie dalej bez zmian. Nie wiem co o tym myśleć nie chce sie nakrecac choć nie ukrywam ze sie nakrecilam troszkę :) Zrobię test chyba w poniedziałek. Im bliżej to sie boję. smile daj znać, czekamy na dobre wiadomości :) Marzenka a mi sie podoba Krzysiu bo tak ma mój Maz. Taki mały Krzys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×