Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hope... ja wiem, że to nic nie da i łatwo się mówi, ale niedługo się uda, zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo musialysmy czekac na dobra wiadomosc ;) hope dasz rade nie lap dolkow !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope robiłam dwa testy, oba pokazaly dwie kreski. Nie bede Cie pocieszać bo to nic nie da...Chyba trzeba odpuścić..Ja naprawde nie wiem jak w tym cyklu to możliwe było. Spisałam go na straty, naprawde! Kocica do tej pory sie łasi..Zwierzątka potrafią być mądre:) No niech mi ktoś powie ze nie:D Oprócz troszkę większych cycek nie mam żadnych objawow..czasem brzuch pobolewa jak na @ ale leciutko. I tyle. Póki co. Poczekam jeszcze z tydzień i umowie sie do lekarza...A boję sie jak cholera. Każdego dnia sie teraz boje. Oczywiscie nikomu nic nie mowimy bo nie chce sie nakrecać,planować...Juz ostatnio naplanowalam. Cieszę sie z jednej strony bo prawie rok sie staralismy a z drugiej WSZYSTKO mnie przeraza. Mam nadzieje ze to przejsciowe,ze minie. I że takie obawy sa normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile zobaczysz tym razem wszystko bedzie dobrze :D normalne ze sie martwisz i nawet jesli lekarz bedzie cie zapewnial ze wszystko jest ok i tak bedziesz sie martwila po takich przezyciach chyba nie mozna inaczej ale sie ciesze super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Smile gratulacje!!!! Super bardzo się cieszę :D Wiedziałam że kocica nie kłamie, koty zresztą mają 6 zmysł ;) A co do zamartwiania się to nie chcę cię kłamać ale wydaje mi się że to może się co najwyżej trochę zmniejszyć ale nie zniknąć. Ale co tam , najważniejsze że udało się zaskoczyć, a teraz już wszystko będzie dobrze, bo musi być i tyle :) Amerie nic ciekawego wczoraj nie kupiłam , poza 3 pudełkami truskawek, tak mnie ostatnio prześladują ;) A w Next ciuszki są boskie! Hope bardzo mi przykro że tym razem nie wyszło :( AsiaAk gratuluję serdecznie! Taki typ wesela polecam z własnego doświadczenia, a pogodą się nie przejmuj i tak ten dzień będzie wyjątkowy i magiczny :) Marzena małe kicie są świetne, takie małe puszyste kuleczki :) Jak możesz to wrzuć fotkę. Dla pozostałych dziewczyn pozdrowienia 🌻 A banmon to jednak czarownica hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko uaktualnię tabelkę STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................32...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9.....................20...........21.10.2010. ...................... Olka P........................17..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250 A teraz spadam na zakupy, bo w lodówce już tylko wiatr hula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, a raczej przypuszczałam, że Smile zaskoczyła :) Smile GRATULACJE!!! To cudownie, kolejna zaciążona. Smile nie obawiaj się, wszystkobędzie dobrze i ledwo co się obejrzysz będziesz trzymała w ramionach takiego małego szkrabika. Ja weszłam na chwilkę tylko, bo moję dziecięcie jest aktywne, tzn leży sobie na kanapie i obserwuje słuchając muzyczki. Pewnie jak zwykle zaśnie dopiero ok 23-ciej :/ Tak się jakoś ustawiła, że zasypia o 23 a budzi się o 9-tej, oczywiście z przerwami na jedzenie, niema tak dobrze :P hehe Uciekam zjeść jakąś kolację, póki mogę :D Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś to tylko pozazdrościć grzecznej córci. Bajka normalnie:) I jeszcze jak piszesz ze brzuszek plaski:) Ja tam mysle jak Marta ze jakby co to są salony kosmetyczne ktore cos tam pomoga. A poki co bede robic wszystko zeby przytyc tylko zdrowo:) Jak narazie to kilo schudłam...;) Pije kawe wlasnie,mam nadzieje ze słaba jedna nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka mysle że Krzyś to ładniejsze imię:) Jakoś tak duzo tych Kacperkow jest. Asiak gartuluje ślubu. Ja również jestem zwolenniczka rodzinnego obiadu zamiast wesela. I my rowniez tak planujemy. Zauwazyłam że mnostwo młodych ludzi tak robi. Nie chce nikogo obrazać ale mnie sie polskie wesela w ogóle nie podobaja.. Ale wiadomo,że niektóre marzą o takim wystawnym przyjęciu na 200 osób:) No ja nie i moj R. na szczescie tez:) Musimy o tym teraz poważnie pomysleć...Bo tak cały czas sie odkladało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ ................ok.30.05 Joasia1982............28................11............... ................03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ............16.06. HopeU.................28.................................................28.06 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................32...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9.....................20...........21.10.2010. ...................... Olka P........................17..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................33...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9.....................20...........21.10.2010. ...................... Olka P........................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010...........4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile i Beacik - wielkie gratulacje 🌻🌻🌻 Dagus - ale zazdroszcze ci ze tak szybko wrociłas do formy :-) Mam nadzije ze mi sie tez tak uda. No i wogole zazdroszcze ze jeses juz po ... mi jeszcze 6tyg. zostało, brzuszek coraz wiekszy dziecko hula w srodku, coraz mniej sił i energii mam...Juz bym chciała byc po porodzie, najlepiej tak kilka tyg. po Hope - trzymaj sie cieplutko i nie zamartwiaj na zapas. Zobaczysz ze dzidzi przyjdzie wtedy kiedy najmniej bedziesz is etego spodziewała :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. HopeU................28.................................. . .........28.06 Banmon...............26..................14.............. .. ... .......28.06 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................33...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9.....................20...........21.10.2010. ...................... Olka P........................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010...........4 9..........2850 🖐️ Hope 🌻 bardzo mi przykro 🌻 Beacik i Smile ogromne gratulacje dziewczyny 🌻 🌻 🌻 Asiaak gratuluję ślubu :) My już po urlopie :o cóż ja mogę powiedzieć, po prostu świetnie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. HopeU................28.................................. . .........28.06 Banmon...............26..................14.............. .. ... .......28.06 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................33...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9.....................21...........21.10.2010. ...................... Olka P........................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010...........4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23...........................................ok.30.05 Joasia1982..........28................11............................03.06 Marzena87..........23................11............................16.06 HopeU................28...............................................28.06 Banmon...............26...............14............................28.06 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................33...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................21...........21.10.2010. ...................... Olka P......................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010...........4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej HopeU przykro mi bardzo bo Ci kibicowałam ale mam nadzieje że obstwaisz termin na luty 🌼 Smile gratuluje!!! :) no i oczywiście respekt dla koteczka ;) :classic_cool: Asia wszystkiego dobrego z okazji ślubu :) Banmon ale to zleciało i już wróciłaś :) zakupy się udały? Ja dzisiaj znowu do lekarza bo oczywiście mi ta wredna pokrzywka nie zeszła jeszcze :o więc dzisiaj znowu moja mama zostanie z maluchem, ale jest taki kochany że to sama przyjemność :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to chyba ty jesteś na luty? Ja dopiero na marzec jeśli sie uda tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wychodzi z kalkulatorow termin na 2.02 ale wiadomo że to tylko umowna data i jak widać po naszych juz mamusiach wszystko może sie zakonczyć w styczniu. Dlatego tak napisalam. Poki co to sie martwie bo nie mam zadnych objawów. A wiadomo jak to sie skonczyło ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo większość już urodziła albo jest w ciąży :P A Ty, Smile, co robisz w górnej tabelce, ja Cię grzecznie proszę: wypad a środek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w środek oczywiście ;) U mnie 15 dc, więc od dzisiaj mnie czeka luteina- bałam się bromergonu, a to chyba będzie gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×