Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Ola to jako doswiadczona mamuśka powiesz mi później czy te wiaderko się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam sobie taki krotkie filmiki z pielegnacji noworodka i już się nie mogę doczekac marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon musimy doceniac te ostatnie miesiace blogiego spokoju:) Ja sie staram nawet nie mysleć o lutym:) Troszke sie boje..ale chyba to normalne.. Co tu tak cisza dzisiaj? Ja dopiero obiad zrobilam,znaczy robi sie...Ciagle głodna jestem.. a wczoraj zeżarłam CAŁA czekolade:) Nigdy w zyciu mi sie to nie udało:) Dzisiaj sie pilnuje..no przynajmniej na razie;) Ale paskudna pogoda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś tez ma takie bóle pleców..Ja jak dłuzej pochodze to umieram..jest coraz gorzej..Wczoraj musiałam wejsc do apteki i wziełam dwa paracetamole,bo myslałam ze do domu nie wróce:( Teraz juz nie kość ogonowa mnie boli tylko cały dolny odcinek kregoslupa... I sie załamałam bo na bank sie nie zapne w moją zimową kurtke...Juz teraz jest tak opieta,że nawet nie usiade...:( Z ciekawości dzisiaj przymierzyłam..nie planowałam kupować specjalnie kurtki,ale wyjscia nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja isę coraz bardziej nie mogę doczekac marca ;) mój M wrocił dzis w nocy i przywiózł mi siatke slodyczy bo go prosiłam :) no i tak staram się racjonalnie sobie je dzielić ;) :D przywiozł też truskawki - tak dla równowagi chyba ;) !!!! pychotka :) M był akurat w amsterdamie więc trzeba było wykorzystać sytuacje ;) Smile ja albo sobie kupię kurtkę albo wezmę pozyczę od mamy bo w zeszłą zimę kupiłam jej taki fajny ciepły płaszczyk odcinany pod biustem i akurat byłby w sam raz dla mnie, mama powiedziała ze mi pożyczy więc może nie będę musiała inwestować w cos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o ból krzyża to ja mam od samego początku, wystarczy ze trochę postoje albo pochodzę i zaraz czuję krzyż, generalnie z tym krzyżem to ja zawsze takie problemy miałam z tym że teraz to się ewidentnie nasiliło ale to raczej normalne że w ciąży krzyż ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to daleko M byl:) Ja nic nie poradze,że nie moge sie powstrzymać od słodkiego...wszystko zniose,nawet 15kg tylko nie rozstepy:( Tzn tego sie boje najbardziej. A brzuch mi rosnie dosłownie z dnia na dzień... Ja nigdy nie miałam problemów z kregosłupem..a teraz to koszmar jakiś.. A co do kurtki to ja nie wiem gdzie sobie kupie...Pojecia nie mam.. Od mamy nie pozycze,bo bym sie dwa razy zmieściła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi sie raczej upiecze ;) i nie będę musiała kupować nowej kurtki! Chociaż, nie powiem, zdecydowanie się ostatnio ochłodziło, ale wystrarczy ciepły sweter. Banmon a M przywiózł ci z Amsterdamu jakieś "specjalne" relaksujące ciasteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie przywiózł chociaz przyznał mi się że póxniej troche żałował !! ale powiedziałam mu że bym sie wkurzyła jakby cos targał ze soba bo szkoda ryzykowac. a mi się wydaje że brzuch mi nie rośnie, nawet sobie go mierzę od czasu do czasu i stoi w miejscu :o nie powiem że troche się tym niepokoję, chyba padnę przed tym usg ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja się czuje tak jakby mi ktoś klatke piersiową napompował ! ciężko mi się oddych, czuję sie taka nabrzmiała. Przez jakiś czas było dobrze ale od paru dni znowu to uczucie wrociło :o no i bardzo ale to bardzo dokucza mi zapchany nos, mam tak od ok 14tyg ciąży! ciężko się oddycha a poza tym mi krwawi bo chyba śluzówka jest całkiem sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja miesiąc temu nie mialam brzucha...a teraz to wcale nie chce zeby tak szybko rósł...Juz mi ciezko;) Nie martw sie na zapas...Ty masz wizyte w poniedziałek juz! Ale zlecialo...Mam nadzieje ze sie dowiemy w końcu kto tam siedzi:) Ja w środe sie dowiem ile mały urósł i czy wszystko jest ok. Rusza sie,wiec chyba jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z oddychaniem nie mam na szczescie problemów..ale o suchej sluzówce gdzieś czytałam..nawet krwawienia z nosa moga sie zdarzyc.. No ja se chyba wreszcie moge kupić wiekszy biustonosz:) Mogłyby takie napompowane zostać na zawsze:D Wczoraj troche poogladałam,kupilam pare kosmetyków,bo na ubarnia raczej nie chce wydawać za duzo...I tak jeszcze pare miesiecy i beda zbedne.. Planuje tylko jeszcze kilka koszulek co najwyzej kupić w rozmiarze M,bo S juz mnie cisnie:D No i ta głupia kurtka:( Dzisiaj siostra przyjedzie na weekend to sie powłóczymy i zrobimy jakieś zakupy babskie;) Sama nie cierpie niczego kupować..a najbardziej to lubie zakupy z R. bo mi czasem na coś szkoda a z nim jak jestem to zawsze mam to co chce;) Ależ jestem okropna,wiem:D Tylko z wlasnej pensji to zawsze ciezko sie kase wydaje..przynajmniej ja tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i po kurtke pojde z R. coby swojej kasy nie ruszyć:D:D Jakoś ostatnio sie skąpiec zrobiłam i odkładam sporo co miesiac..chyba tak instynktownie,zeby małemu kupowac za pare miesiecy..Dziwne,ale na małe ciuszki mi nie szkoda:) Wczoraj nie mogłam sie powstrzymać i kupiłam dwie śliczności chlopczykowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon- wiesz rzeczywiscie to co sie dzieje z dietą dla kobiet karmiących to jest jakas masakra. Generalnie nie mozna jesc prawie wszystkiego. Pamietam ze kiedys zjadłam pomidory z chlebem na sniadanie i połóżna jak przyszła i widziała ze mały płacze to od razu kazała mi pomidory odstawić :-( Teraz wiem , ze płakał bo był malutki i sam nie wiedział o co mu chodzi a nie z powodu pomidorów. Generalnie dieta ma być urozmaicona ale nie wolno jesc prawie wszystkiego co smaczne. Np. wolno jesc warzywa ale nie wolno szparagówki groszku, brokułów, kalafiora, papryki, fasoli, grochu, . No wiec co zostaje z warzyw : marchewka pietruszka i seler. No i co z tego mozna ugotowac? :-( Na szczescie do nawet tak beznadziejnej diety idzie sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sama nie wiem czy tak szybko zleciało, teraz miałam ponad 5tyg przerwy między wizytami i trochę to wydaje mi się długo. Mam nadzieję ze będzie wszystko dobrze :) Jak tam zakupy się udały? My dziś też na miasto wybylismy, brakuje mi takich rzeczy bo stanowczo za rzadko się ruszam :o Ja Smile też nie kupuje duzo rzeczy dla mnie, jak na razie to tylko spodnie wpadły, no i dwie bluzki z allegro. Stanik noszę sportowy i jak na razie jest ok ;) Marta ja jeszcze dokładnie nie czytałam na temat wymogów żywieniowych w trakcie karmienia piersią ale raczej trochę się zliberalizuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nasze malenstwo jest juz z nami :D po drugiej stronie brzuszka ;) jestem strasznie szczesliwa :D STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................36..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................33..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................19..............ok.08.03.2011. .................... HopeU.......................19.............ok.07.03.2011. .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010.............54...........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie- gratulacje!!!! :D To wspaniale, widzę że Twój synek jest póki co największy z topicowych potomków :P Jak będziesz miała chwilę to czekam z niecierpliwością na szczegóły 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ten moj sen był proroczy bo pamiętacie jak mi się sniło że Amerie urodziła ;) :D Ola przyszła kryska na matyska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj w koncu nigdzie nie byłam,bo przez te plecy zgłupieć można..Amerie jak ja Ci zazdroszcze,że juz bez slodkiego ciężaru jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................36..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................33..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................25.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................19..............ok.08.03.2011. .................... HopeU.......................19.............ok.07.03.2011. .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabss
od ponad dwuch tyg spoznia mi sie okres zadnych objawow ciazy czasem pobolewa mnie brzuch w podbrzuszu i w okolicy prawego jajnika takie jakby kluvie miala tak ktoras z was a byla w ciazy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zazdroszczę Amerie, już coraz bardziej nie mogę się doczekac kiedy przyjdzie moj czas ;) Ale czekam cierpliwie w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie gratulacje!!!! I wcale nie takie "maleństwo" . Jak znajdziesz chwilkę to napisz koniecznie jak było :D Banmon jak przeczytałam twój wpis to aż mnie dreszcze przeszły, tym bardziej że już od jutra moja ciąża będzie już donoszona. Teraz dopiero zaczynam się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabss ja miałam dokładnie takie kłucie jajnika , ale myślę że najlepiej test ciążowy rozwieje twoje wątpliwości, lub beta w laboratorium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ej tam, jakie dreszcze :) ja bede ci zazdrościc takiej malej kruszynki :) czujesz że poczekasz do listopada z rozsypaniem się czy jednak październik zahaczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małż twierdzi że będzie wcześniej, ja sama nie wiem.Oby nie 1 czy 2 listopada ;) JAk na razie nic na to nie wskazuje, brzuch nie opadł , czop nie odszedł. Z jednej strony wolałabym żeby to było już niedługo bo coraz ciężej, ale z drugiej mam stracha :O A ty zobaczysz jak teraz czas zacznie pędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×