Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

chciałabym bardzo żeby zaczął pędzić. Troche się cykam tej wizyty, w ogóle wydaje mi się że za rzadko i za słabo czuje Robaka :o Ola ja w ogóle nie mam przeczucia co do ciebie, wydaje mi się że wyczekasz do listopada i obstawiam sam początek ale to jeszcze duzo czasu i wszystko może sie wydarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon wszystko będzie dobrze, zobaczysz. No i ja stawiam jednak na dziewczynkę. A czas zacznie przyspieszać o od 30 tc już naprawdę pędzić :) Ciekawe która z Was będzie pierwsza, ty czy Hope? Małż daje mi 2 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon sorki ale muszę teraz spadać, bo Małż już czeka przy samochodzie :) Miłego weekendu wszystkim życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, Ola, szykuj się, szykuj :P A Ty się Banmon nie stresuj, w poniedziałek z tego co pamietam wizyta więc sie pewnie uspokoisz Ja siedzę sama, chyba przez te humorki juz mam dość pracy mojego R., w tygodniu wraca do domu po 20, dzisiaj też musiał zostać dłuzej, a ja posprzątałam, porobiłam co miałam zrobić i się nudzę :( jakąś chandrę mam przez to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena ja też dzis jakas humorzasta jestem i naburmuszona, wszystko mnie wnerwia, generalnie jest dziwnie :o Ola ja już sama nie wiem co bedzie ;) wydaje mi sie że chłopak ale zawsze sni mi sie dziewczynka tylko tłumacze to sobie tym, że ja tak w głębi duszy bym bardziej dziewczynke chciała i pewnie dlatego te sny ;) żeby tylko z malenstwem było wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, bo Ty się moze dowiesz jaka płeć maluszka? Ja obstawiam dziewczynkę :P Na początku przeważali tutaj chłopcy, to pora na odmianę ;) Maluch na pewno zdrowy, trzeba byc dobrej myśli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie gratuluje narodzin synka!!! Buziaki dla Was 🌼 🌼 🌼 no no kawał faceta ;) jak znajdziesz czas to nasisz coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon z maluchem napewno wszystko dobrze ;) a to że się denerwujesz przed wizytą to normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena to bardzo długo pracuje Twój facet :o chyba coś jest dzisiaj w powietrzu ;) bo ja też jakiegoś nerwa mam i pokłóciłam sie ze swoim R. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie My właśnie jedziemy odwieźć rodziców na lotnisko. Fajnie było ale krótko :( wczoraj cały dzień byliśmy zwiedzać, nawet po górach. Amerie Wielkie Gratulacje napisz coś więcej jak znajdziesz chwilę :) ale masz fajnie już po. Ola teraz ty kurcze jak to leci. Ja mam usg w czwartek ehhh już sie stresuje ale bardziej tym czy wszystko z bablem dobrze. Ostatnio mam jakieś myśli czy ja wogóle sobie poradzę jako mama, że może sie nie nadaje, zaczynam sie bać. Urlop sie skończył ja jestem wykończona jutro do pracy drugiej wracam a w zanadrzu przeprowadzka i remont. Miłej niedzieli kobietki :) Odezwę sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope spoczko na pewno dasz sobie rade, ja też mam takie mysli jak ty i pewnie każda z nas miała lub ma ;) Teraz jestem na etapie, że ze wszystkim sobie poradzę bo dziecko to nie jest jakaś mega skomplikowana maszyna wojskowa, potrzebuje od nas, miłości, uwagi i opieki - tak na poczatek ;) Goga kiedy ty w koncu masz to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja w sumie też mam strasznie sucha sluzowke czasem mi ciężko oddychać. A ogólnie wszyscy mówią że mam maly brzuszek jak na 5 mc, ciągle nie mam kiedy wam wstawić zdjęcia. Jutro już zaczynam 20 tc ale zlecialo. Kiedy masz usg? Też stawiam na dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam usg. Ja mam od paru tygodni zawalony dosłownie nos, nie moge oddychać a w nocy to koszmar jedna dziurka całkiem nieczynna a druga na pół gwizdka, no i przez to mam krew. U mnie brzuszek widać, chociaż czasami pod ubraniami to jeszcze tak może średnio na jeża ;) sczególnie jak kurtkę ubieram, ale tak w domu jak mam sama bluzkę to widać :) na zdjęcia oczywiście czekamy. Jutro będę też miała cytologię i zapytam się ginka czy moge na ten basen chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, chwilę mnie nie było a tu nowa mama się pojawiła :) GRATULACJE Amerie, niech się Sebuś zdrowo chowa :D Ola, jeszcze chwila i będzie następny dzieciaczek :) Qrcze, niech jakaś dziewczynka dojdzie, bo narazie jest tylko jedna...Moja Asia to taki rodzynek :D A tak wogóle to skończyła już 5 miesięcy (jak ten czas leci!!!) i jest ciągle najkochańszym dzieckime na świecie :) Ząbki pomału idą, ale jeszcze żaden się nie przebił :/ Asia zaczęła zasypiać w swoim łóżeczu, ale i tak w nocy ją biorę do łóżka naszego ;) hehe Tak cudnie się przytula :) Ostatnim jej osiągnięciem jest...turlanie się. Wreszcie załapała jak to się przekręca z brzucha na plecki i teraz ma już pełen komplet przerzutów :) Ja wróciłam już normalnie do pracy, tzn na 3/4 etatu, ale po odjęciu przerw na karmienie to w pracy jestem 5h a płacą mi za 6 :D Ale i tak szkoda nieraz mi tego czasu straconego z Asią, ale nie mam wyjścia, z jednej pensji niewyżyjemy :( Spadam zjęść jakąś kolacyjkę :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór ;) Hupe nie martw sie bo napewno sobie dasz rade i będziesz super mamuśką :) po porodzie wszystko jakoś tak samo przychodzi ;) Banmon masz racje z tym że maluszek potrzebuje miłości, uwagi i opieki :) fajne podejście :) spokojnie doczekasz sie :) i na Ciebie przyjdzie kolej :D o której masz jutro to usg? daj znać zaraz jak wrócisz do domku bo się juz doczekac nie moge :p obstawiam u Ciebie chłopczyka a u Hope dziewczynke ;) no ale zobaczymy... a na wesele idziemy 30 października ;) Ciekawe jak Amarie sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Banmon napisz o ktorej ta wizyta..ja czekam z niecierpliwością:) Amerie wpadnij na chwilke chociaż opowiedzieć troszkę:) Ola to rzeczywiście juz nie dlugo bedzie miała córcie po drugiej stronie:) Hope każda kobieta w ciąży boi sie o to czy sobie poradzi..Ja czasem mam taką euforie z tego powodu,że chciałabym juz mieć małego a znowu innym razem wpadam w panikę,bo wiem że całe życie sie przekreci i trzeba poradzic sobie w zupelnie innej sytuacji...Zdecydowanie czesciej mysle o tej drugiej opcji,bo posiadanie dziecka to nie tylko zakup nowych,slodkich ciuszków i zabawek.. To przeogromny obowiązek.. Ja dopiero po sniadaniu..znowu mi sie spało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest,że przed weekendem posprzatałam i wszystko dosłownie lsnilo a dzisiaj nie wiem od czego zaczac zeby ogarnąć ten bałagan:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To banmon trzymam kciuki, niech będzie ta dziewczynka :) Mi wszyscy doradzają żebym poczekala do porodu i wtedy sie dowiem że taka niespodzianka ale chyba by mnie skrecilo. Jestem cała obolala bo w sobotę wchodziliśmy na górę i mam teraz zakwasy. A tak mi sie nie chce pracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś no to gratki dla małej gimnastyczki :) a z kim małą zostawiasz w domku? Goga u Hope to musi być dziewczynka :D ale tak szczerze to wydaje mi się że się szczęściarze udało wtrafić i rzeczywiście będzie mała kobietka - w zasadzie już jest ;) 30 paxdziernika - a to pewnia ja cię jeszcze o to ze dwa razy zapytam ;) no ale postaram się zapamiętac żeby kichy nie było Smile czyli wniosek taki że w weekend trzeba odpoczywać a nie sprzatać :) a ja mam planowo wizytę na 17,30 ale pewnie z 30min bedzie poślizgu więc wrócę koło 19...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, Asiulek zostaje z tatą lub babcią :) Np dzisiaj pół na pół, na 13 idę do pracy i do 16-tej siedzi z tatą, a na 16-tą jedzie do babci, bo tata przed nocką chce sobie kimnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ma najlepszych opiekunow jakich miec może :) wczoraj się dowiedziałam że znajomi mojego M z pracy niani płacą 1000zł !!!!!! prawie z krzesła spadłam i zapowiedziałam że ja nie zamierzam pracowac tylko po to żeby utrzymywac nianię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przepraszam ze jeszcze nie opisala nic na temat porodu :/ ale z czasem slabo :/ i to nie jest wina synka bo w dzien ladnie spi ;) (gorsze sa nocki) tylko ze ja ciagle mam jakis gosci juz mam doslownie dosc!!! chce opisac wszystko dokladnie bo jest co ;) musicie dac mi jeszcze troche czasu.... ola trzymam za ciebie kciuki bo jestes nastepna w kolejce dasz rade!!! a no i powiem wam ze po porodzie nie jest tak strasznie ;) postaram sie dzisiaj lub jutro wszystko dokladnie opisac pozdrawiam was wszystkie wasze maluszki w brzuszkach i te po drugiej stronie tez :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Amerie wybaczam tą zwłokę ;) ale czekam niecierpliwie , tym bardziej ze jesteś pierwszą z nas która rodziła w UK. Jak ja ci zazdroszczę że już jesteś po! Hope ja nadal mam obawy czy sobie poradzę, czy w ogóle się nadaję do dzieci itp. Ale jak to Małż powiedział: Poradzimy sobie bo nie ma innego wyjścia i tyle :) Smile zdjęcia ślubne już odebrane? Banmon już się nie mogę doczekać twojej wizyty. Mam nadzieję że Bąbel nie będzie robił sobie żartów i ładnie pokaże co tam jest między nóżkami. Daguś już niedługo do Asi dołączą nowe koleżanki, najpierw Kluska a potem Lenka :) Goga to już się niedługo wybawisz :) to będzie pierwsza nocka bez Misia? A co u Agnes, ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach no i od wczoraj oficjalnie moja ciąża jest już donoszona :) Teraz pozostało tylko czekanie. I to jest najgorsze :O Jak przed egzaminem... Jeszcze wczoraj Małż powiedział mi że mi współczuje bo ja czekam i wiem że to mnie nie ominie, i nic nie mogę zrobić... Tak się zestresowałam że dostałam jakiegoś napadu sprzątającego. Padło na kuchnię :) teraz lodówka, kuchenka, piekarnik lśnią czystością, a najlepsze że mnie tak naszło po 9 wieczorem. STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................37..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................33..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................19..............ok.08.03.2011. .................... HopeU.......................19.............ok.07.03.2011. .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54...........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie cierpliwie czekamy :) Ola wijesz sobie gniazdko czyli poród już tuż tuż :) teraz do końca roku to będziemy mieli wysyp topikowych dzieciaczków :) fajno :) ja na nieszczęście dla mojego M jeszcze nie mam syndromu wicia gniazda :D sprzatanie i gotowanie to ostatnie rzeczy na jakie mam ochotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................37..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................34..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................19..............ok.08.03.2011. .................... HopeU.......................19.............ok.07.03.2011. .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie gratulacje!:) czekamy na zdj synka;) ale juz sporo tych dzieciaczkow na topiku mamy;) jejku dziewczyny u mnie juz 34 tydz,jak to szybko leci! jeszcze 6 tyg i pewnie tez bede juz miala przy sobie coreczke:) juz sie nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×