Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Marta właśnie problem w tym że ja chciałam to robić w PL a tam najwcześniej będę dopiero latem czyli ok 6-7 miesięcy po porodzie :O A tak z ciekawości ile kosztuje taki zabieg, może wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmo ja niby mam ta linię ale dosyć jasna i w zasadzie tylko do pępka, ale nie wszyscy ją maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy mi wyjdzie ta linia.... dziewczyny wysłałam wam na nk link do nowego konta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam troszke juz widoczną tą linie.. Banmon uwierz mi na słowo,że widze po udach jakie są teraz a jakie byly przed ciążą...Na 100% są wieksze i cellulit mam wiekszy:/ Nie widoczny gołym okiem ale jak ścisnę skore to jest duzy:/ Ja chciałam kiedys właśnie na jakiś zabieg antycellulitowy iść..mam nadzieje,ze pojde po porodzie. I żadna ze mnie chudzinka:) Wagę omijam,ale czuje ze przytyłam ostatnio... Ola bąbelki były tylko przez chwilę coby sie piana zrobiła duża:) Tez słyszałam,że nie wolno w ciąży..w ogóle nie bardzo mozna kąpieli,moja była ciepla a nie gorąca,wiec ok. Biore sie do pracy,bo mama mnie odwiedziła i duzo czasu straciłam..no i oczywiście nici z nalesników..Moze wieczorem jak mi sie bedzie chciało zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ja nie muszę sciskac skóry zeby zobaczyć cellulit ;) więc uszy do góry nie jest jeszcze u ciebie tak xle ;) podobno w ciąży wychodzi wodny cellulit i on po porodzie znika a w ciąży nic się na niego nie poradzi. musze chate ogarnąć jeszcze a tak mi się nie chce...... :o Goga a ty jeszcze balujesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię amerie9....................39...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................36..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................32..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................19..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................18.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 Ola dopiero doczytałam, że na warsztaty karmienia piersią idziesz. Super sprawa chyba :) szkoda że u nas nie ma czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko zle mi z tym:/ Ostatnio to w ogole chciałabym juz żeby wiosna była,bo ta nadchodząca zima mnie przeraża...i to że sie nie długo toczyć bede:( I że mi rozstepy wyjdą! Ehhh juz nie marudze..Ryczeć sie chce,ale co ja narzekam...dobrze,że prace mam w domu;) I nie bede musiała w te mrozy wychodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale za to maluchy przyjdą na świat wiosną i przez kilka pierwszych miesięcy zycia bedą mialy w miarę ładną pogodę ;) nie martw się na razie rozstepami - może wcale nie wyjdą tak jak u Marty mnie wkurza tylko to że nie mam kurtki na zimę! zdecydowanie w lato się mniej wydaje na ciuchy dla kobiet w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mam to samo! Przecież nie bede siedziała caly czas w domu..A teraz nie dawno zaczełam chodzić juz w zimowej i juz mi ciasno,bo była taka dopasowana..Jak nic trzeba bedzie coś kupić...I dla maluszka w zimie jest wiecej rzeczy potrzebnych,bo dochodzi np kombinezon..nawet nie mysle o tym jeszcze.. Wiem dlaczego mam taki humor nie bardzo..bo słodkiego nie jadłam dzisiaj;) Ale nadal sie powstrzymuje,tylko ze u mnie słodyczy jest cala półka i tak strasznie kusi...Choćby nie wiem co nie bede jadła pustych kalorii..raz na jakis czas tak,ale nie codziennie jak ostatnio...Zrobiłam se kawe zbozową z magnezem i tak mi sie lepiej pracuje;) Trzymajcie kciuki zebym wytrzymała w postanowieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile trzymam kciuki :) ja w swoim postanowieniu nie wytrzymałam, słodkości też jem :) mam całą miskę różnych cukerasów plus od czasu do czasu batoniki wpadna albo chipsy :) i bułeczka slodka dla poprawy humoru :D ranobiłas mi smaka tą zbożówką tez ide se zrobić ;) ja bedę musiała sobie jakąś kurtkę kupic bo zawsze chodziłam w dopasowanych płaszczykach a teraz już nie moge ich dopiąć ;) a co raz zimniej sie robi niestety..... boje się tez troche czy buty beda na mnie dobre, bo mam kozaki dopasowane i nie wiem czy noga mi na zime nie spuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie moje jesienne juz uciskają,wiec to prawda,że w ciąży buty uciskają..Trzeba sie za czymś rozejrzeć chociaż wolalabym sobie darowac,bo kupowałam zimowe buty w zeszłym roku i chciałabym nadal w nich chodzić..zwłaszcza,że są niskie,wiec i wygodne w naszym stanie:) Zbożówka mi wyjątkowo smakuje teraz:) Normalna wcale,chociaż czasem mała sie napije,ale tylko żeby cisnienie podwyzszyć. Ze slodyczami musze sie naprawde ogarnąć,bo to ludzkie pojecie przechodzi co robiłam ostatnio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz na jakiś czas mozna sobie pozwolić na słodycze ;) a codziennie parę cuksów zjeść muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta pilam caly czas od pierwszego dnia porodu herbatki i mialam mleczko ale malo...teraz znowu mi sie pojawilo ale jak juz jade na bebiku to juz tak zostawie bo od kad przestalam karmic jadlam wszystko i nie chce by malutki dostal kolki. A te nakladki mialam i jak dla mnie nie bylo to dobre,maly ssal bardzo ladnie bez nich z lewej ale z prawej nie potrafil zalapac no trudno...Przynajmniej mialam przez 2 tyg komfort pokarmienia z piersi. A co do tego zabiegu to myslalam o nim ale musez sie dowiedziec o koszt bo teraz jak jest dzidzia to musze liczyc sie z kadmym groszem. Ta linia co w ciazy wyskakuje mi sie pojawila bardzooo pozno gdzies kolo 5 miesiaca,a na sam koniec mialam brazowa jak nie wiem co...mi ona nawet przeszla po calym brzusiu nie tylko od spojenia lonowego do pepka ale od klatki piersiowej w dol tez hehe:) nawet jeszcze mam...powoli zanika... A ciuszki uzywane jak najbardziej Hopeu -ja mam sporo uzywanych po ktorych nie widac nawet ze mam je po kim bo sa nic a nic nie zniszczone....poprostu dzieciaczki szybko rosna i nawet nie zdaza wiekszosci obchodzic,moj maly ma duzo spioszkow ktore leza juz za male a ani razu w nich nie byl...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię amerie9....................39...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................36..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................32..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................19..............ok.08.03.2011..................... HopeU.......................19.............ok.07.03.2011..................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię amerie9....................39...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................36..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................32..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................19..............ok.08.03.2011..................... HopeU.......................19.............ok.07.03.2011..................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010.............49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010.............49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010.............55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010.............49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............51.........3420 A ja dopiero wrocilam, polazilam troche po sklepach i nic mi sie juz nie che. nie mam koncepcji na obiad na sprzatanie a mam gore prasowania. Mielismy isc ogladac mieszkanie ale nie dzwonili jeszcze wiec trzeba czekac. wczoraj zagladalismy przez okna i sasiad nas zawolal ze ma identyczny uklad i mniej wiecej wiemy jak to wyglada. teraz tylko odswiezyc i przeprowadzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to fajny sąsiad :D Banmon super że czujesz ruchy :) teraz kopniaki będą coraz mocniejsze ;) aaa ja tej linii na brzuchu nie miałam z czego byłam zadowolona :p Ola ale masz przeboje z tą księgarnią :o mam nadzieje że wkońcu przyślą właściwą książke ;) a co do wyjścia ze szpitala to myśle już wtedy nie bedzie tak ciepło i w dzidziusiowi bedzie git ;) Marzenka mały przystojniaczek Wam rośnie ;) Na wesele ide 30 października dopiero :p dzisiaj pomagałam wybrać siostrze futerko do sukienki bo będzie już raczej zimno. W piątek odebrała sukienke i taka śliczna że chętnie sama bym poszła w niej jeszcze raz do ślubu :p Dzisiaj miałam jakiś zryw do sprzątania i dopiero teraz weszłam na topik a tu tyyyle do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to wporzo sąsiad :) Goga :) to ty dzisiaj okropnie zarobiona byłaś. Ja to nieraz jak patrze na sukienki slubne to chetnie bym sobie poprzymierzała a najlepeij to jakby tak ze 3 sukienki w czasie wesela miec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam jescze na dużo duzo przed ciaza na mikrodermabrazję. Chodziłam do mojej siostry szkoły, tam mi robiły dziewczyny stazystki. Nie pamietam dokładnie kosztów, ale to było chyba 20 lub 30 zł zaledwie, a zabieg miałam na udach brzuchu i pupie. Proponuje chętnym poszukać jakiś szkół policealnych i tam czesto dziewczyny robia takie zabiego za 1/3 ceny co w salonie. Zabieg jest na tyle prosty ze nawet dziewczyny uczacę sie jego nie skopia go. No albo poszukajcie na necie, dużo kosmetyczek chodzi po domach i robi miokrodermabrazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do lini - mi sie pojawiła chyba na poczatku 8 miesiaca, i mam jescze troszke widoczna do teraz. Dlatego wybieram sie na mikro zeby ja zlikwidowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mi sie wydaje ze tyle po porodzie to juz bedzie troszke pozno na zabieg, ale nie zapoóźńo,no bo rozstepy wtedy zaczna juz wchodzic w druga faze, no a najlepsze efekty osiaga sie gdy sa jeszcze w fazie pierwszej.Ale ja sie nie chce tez madrzyc, bo to nie moj fach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ale masz fajnie z siostrą, a moja jeszcze nie jest pewna co chce w zyciu robić więc może ją namowię żeby na kosmetyczkę poszła :D tylko, że to jeszcze troche czasu jej do namysłu zostało :o ;) ja chyba poszukam jakiś zdjęć na necie przed mikro i po mikro.... może znajdę to zobaczę czy warto w razie 'wu'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon fajny masz już brzuszek :) Mieć siostre kosmetyczke albo fryzjerke to pewnie super sprawa, ja już tak mieć nie będe ale Ty Banmon jeszcze masz szanse ukierunkować swoją siostre ;) Nie mam dzisiaj pomysłu na obiad :o ide z małym na spacer to może mi coś po drodze przyjdzie do głowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero ogarnełam mieszkanie i tez nie wiem co na obiad..chyba schabowe zrobie.. W ogóle to wzieło mnie na przesuwanie mebli(lekkie!) i z pokoiku goscinnego przesunełam komode i półkę do pokoju małego,wiec zostaje tylko kupić łóżeczko:D A co sie bede wydatkować jak i tak nowe mebelki kupimy jak juz mały podrośnie i bedziemy mieli swój dom. Nawet fajnie to wygląda,wiec można juz jakieś ubranka kupić,bo jest gdzie układać..że tez na to nie wpadłam wcześniej;) W tamtym pokoju i tak stało to wszystko bezuzyteczne.. R mnie zabije jak sie dowie że sama sie za to zabrałam;) Ide coś zrobić z tym schabem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przeszłam na sposób Marty i smaruje ciągle brzuch..Nawet R. zamówił mi ten droższy krem wczoraj,bo juz nawet nie zauważyłam jak zostało troszke na samym dnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ty się lepiej za przesuwanie nie bierz !!! Chociaż powiem, ze mi też taki pomysł przeszedł przez głowę :) podzieliłam się z tym poimysłem M i powiedział żebym nawet nie probowała niczego ruszać jak go nie bedzie więc siedzę spokojnie :) Smile ja tez się smaruje tylko, że oliwką dla dzieci ale trochę to wkurzające bo łażę długo tłusta z podwinietą koszulką ;) My planujemy zacząć kupowac rzeczy dla malucha po Świetach bo wtedy może jakies wyprzdaże też będa ;) chociaż niewykluczone, ze kupię moze z jedne spioszki jak poznam płeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ale zimno sie dziś zrobiło kurtkę zimowa trzeba wyciągać brrr Złapał mnie wczoraj taki bol ręki niby jakbym nadwyrezyla od barku, tak jakby mi ktoś żyły wyrywał i doszło do dłoni aż musiałam wziąść paracetamol, 1 raz coś innego niż witaminy ale nie mogłam wytrzymać. Nie wiem co to było dziś na szczęście już nie czuję. Dziś robię na obiad koltety rybne i jeszcze jakieś ciasto zrobię na szybko. Jutro rodzice będą więc jeszcze muszę coś ogarnąć. A wczoraj skladalam ciuszki i uzbieralo sie już 2 reklamówki tego, część jest za duża na później. Idę jeszcze do sklepu i trzeba sie brac za porządki. Banmon ty masz te spodnie z hm z ta dużą guma? Bo moje ciągle podciagam i ta guma w środku mi sie poprula :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ale zimno sie dziś zrobiło kurtkę zimowa trzeba wyciągać brrr Złapał mnie wczoraj taki bol ręki niby jakbym nadwyrezyla od barku, tak jakby mi ktoś żyły wyrywał i doszło do dłoni aż musiałam wziąść paracetamol, 1 raz coś innego niż witaminy ale nie mogłam wytrzymać. Nie wiem co to było dziś na szczęście już nie czuję. Dziś robię na obiad koltety rybne i jeszcze jakieś ciasto zrobię na szybko. Jutro rodzice będą więc jeszcze muszę coś ogarnąć. A wczoraj skladalam ciuszki i uzbieralo sie już 2 reklamówki tego, część jest za duża na później. Idę jeszcze do sklepu i trzeba sie brac za porządki. Banmon ty masz te spodnie z hm z ta dużą guma? Bo moje ciągle podciagam i ta guma w środku mi sie poprula :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×