Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

On nigdy nie zmadrzeje, zwsze bedzie nieodpowiedzialny, dlatego nie mam co liczyc na niego, wujka nie ma w polsce, narazie leze i troche przestalo, jak znowu zacznie to zadzwonie pomame i m,oze ona zalatwi mi podwozke, a swoja droga to nie mam kasy, tylko na kuriera j, wiec nie moge ruszac, on mi nigdy pieniedzy sam z siebie nie zostawia, kazalam mu nie wracac, wiec dzwonic po niego nie mam zamiaru, wole liczyc na siebie niz czekac na niego, szybciej bym umarla, nasze malzenstwo jest tylko na papierku, ale szkoda o tym pisac, za duzo sie dzialo..... nie mam glowy tlumaczyc wszystko, a z reszta szkoda slow, zle trafilam, tylko szkoda ze dopiero teraz sie przekonalam o tym... ja nigdy nie mialam ojca choic spal w tym samym domu, widac moje dziecko tez bedzie tak mialo.... nie mam takiego szczescia co wy... j umie tylko narzekac i mowic ze sie stara a ciagle nie pracvuje i tylko traci paliwo na swoje sprawy, ktore napewno nie sa sprawami!!1 to tyle... nie chce sie denerwowac... i tak sie boje o moja Kruszynke..:( jest dla mnie wszystkim i kocham ja nad zycie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes moze lepiej zadzwon juz teraz do mamy, po co czekac? Zreszta chyba latwiej teraz zalatwic podwozke jak nie jest az tak pozno. Mam nadzieje ze to tylko fałszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Olą, nie bagatelizuj tego, nie byłam nigdy w ciąży, ale te Twoje ciągłe bóle brzucha, nie wiem czy są normalne, raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie chciałabym Cię w takich chwilach straszyć,ale ja zbagatelizowałam moje bóle brzucha i po kilku takich dniach,jak juz krwawilam bylo za pozno na ewentualne podtrzymywanie ciazy. Nie popełnij mojego blędu...Ale z drugiej strony przy prawidłowo rozwijajacej się ciązy rowież wystepuja bole brzucha. Lepiej to sprawdzić i się uspokoić. Mam nadzieję ze trzymasz się jakoś. I na pewno J w końcu zrozumie wszystko i bedzie Cię wspierał. Faceci to duze dzieci tak naprawde...I czasem nie moga odnalezc się w nowej sytuacji...Niestety... Banmon nadal masz ochotę na kotkę? Znalazlam wczoraj ogłoszenie syjamków,zaraz wstawie linka:) No śliczne są:) http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3134883_kocieta_syjamskie_tajskie.html Ja się nie moge napatrzeć i R. wczoraj kazał mi spisać nr tel i może dzisiaj zadzwoni czy są jeszcze koteczki, bo kotka nie chce. Najchetniej to bym wzięla tą śliczną dużą mamusie tych kotkow,ale się nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile jakie sliczności :) już sama nie wiem bo troche się toxy obawiam :o kurde ale są świetne po prostu :) Co tam dziewczynki u was? agnes jak u ciebie? Ola testowałaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki po dlugiej przerwie wracam... zaraz zrobie kawke i cos zjem a wtedy napisze do Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Agnes napisz co u ciebie, byłaś u lekarza? Smile te kotki sa cudne, ja też takiego chcę ;) bnamon dzisiaj oparłam się testowi, dzielna byłam :) Jak do jutra @ sie nie pojawi to zrobie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyświetliło mi wcześniejszego wpisu :o Ola to chyba ci się udało moja droga :) :D Amerie w końcu wróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak w skrocie opisze co sie u mnie dzialo ;) wiec tak swieta bardzo fajnie bo rodzinnie wiec wielka radosc byla :) nowy rok tez dobrze chociaz zabawa szybko sie skonczyla ale pomine ten temat... bez wielkich niespodzianek... wiecie co mam na mysli... ale dolkow nie lapie ;) odwiedzialam swojego gin. w ostatniej chwili... mialam sobie darowac ale ta wizyta stala sie konieczna :/ zalapalam 'cos' i teraz jestem na tabletkach wlasciwie to juz je koncze dolegliwosci odeszly i mam nadzieje ze to cos odczepi sie na zawsze :) @ mi sie spoznia juz tydzien bez jednej nocki ale w ciazy nie jestem bo gin. pow. ze mu to na ciaze nie wyglada to tak w wielkim skrocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale beznadziejnie napisalam :/ jesli chodzi o @ to mysle ze byc moze te tabletki sa przyczyna takiego opoznienia... chociaz lekarz nic takiego nie mowil.... bylam bardzo zdziwiona kiedy zapytal mnie czy robilam test po jednodiowym spoznieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes popieram dziewczyny i powiem ci ze teraz z takim bolem to bym wybierala sie do lekarza jak najszybciej... mi wlasnie bolal brzuch jak na okres i plecy tylko wtedy myslalam ze to normalne... mama nadzieje ze bedzie wszystko ok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no skoro zapytał tzn że jednak na ciążę to może wyglądać ..... ale nie chcę cię nakręcać chociaż swoją droga to już dawno nikt nie spadł do dolenj tabelki ;) myślę że Ola ma teraz największe szansę no w każdym razie myslę że ktoś w tym miesiącu tam zląduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ktos musi tam sie przeniesc trzeba jakos dobrze rozpoczac nowy rok ;) nie nakrecasz mnie :) wlasciwie juz chyba nikt i nic nie jest w stanie mnie nakrecic ;) chyba nauczylam sie cierpilwosci i ciesze sie z tego co amma teraz tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon czy się udało to okaże się jutro ;) ale pczywiscie nakrecam się dalej. Ostatnie dwa dni brzuch mnie bolał jak na @ maskrycznie, właściwie tak samo boli jak mam @. A dzisiaj póki co cisza, nic nie boli. Cycki tez nie bolą tylko troszkę powiększone. No nic , zobaczymy jutro. Amerie fajnie że Świeta spedziłaś z rodzinką, cud że w ogóle udało ci się do Polski dotrzeć :) A nie korci cie troszkę żeby jednak ten tescik zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaprzeczam , z chęcią bym spadła do dolnej tabelki, ale jak jednak sie nie uda to chyba tragedii tym razem nie będzie. Wczoraj odwiedziłam tez inna fora i na jednym gdzie na pytania odpowiadła pani psycholog padło pytanie : chcę mieć dziecko czy chcę byc w ciąży? Zaczełam nad tym mysleć i chyba nie do końca dojrzałam do tego wszystkiego, a na pewno muszę trochę sobie odpuścic :) Teraz muszę spadać na basenik , mam nadzieję że ktoś tu jeszcze będzie jak wrócę. Może Agnes w końcu się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agnes mam nadzieje że u Ciebie wszystko dobrze i że byłaś u lekarza i na usg 🌼 dzidzia teraz najważniejsza Ola w Tobie nadzieje w tym miesiącu więc mam nadzieje że nas nie zawiedziesz ;) Amarie fajnie że święta się udały :) a co do @ to i tak trzymam kciuki żeby nie przyszła :) Ja przez oststnie dni gorzej sie czułam, brzuch mnie pobolewał i było mi niedobrze i w nocy z soboty na niedziele nie spałam przez to :o ale dzisiaj już nawet przeszło więc odsypiałam większość dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.12.09 -paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Olka.P................29...........5 + 2................... ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..........21.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 22.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................21...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................9.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga odsypia ile wlezie bo jak się małe pojawi to może nie być czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie tak :) Banmon jak Ci idzie szukanie nowej pracy? znalazłaś już coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.12.09 -paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Olka.P................29...........5 + 2................... ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..........21.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 22.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........25.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................21...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................9.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek mała poprawka policzyłam, że @ moge dostać 25 jesli będę miała cykl 28dniowy, wcześniej wpisałam 23 bo ostatnio miałam cykl 26 dniowy ale lepiej policzyć ten dłuższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie znalazła, może źle szukam, jedynie co to przez internet bo nie mam czasu, że jeździć i cv rozwozić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nawet nie zaczęłam jestem tylko zapisana na portalu jednym już od prawie roku i mi przysyłają propozycje, więc nie mozna powiedzieć że w ogóle szukam pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a ja myslałam że twardo szukasz, oferty przeglądasz... ;) czasem nawet przypadkiem się cos zobaczy czy znajdzie... ja zmykam do łóżka :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pochwalę się Wam:) Jutro jedziemy po taką koteczkę: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3081591_kotka_syjamska.html Tamto ogloszenie okazalo sie nieaktualne,ale znalazłam rownie śliczna kotke:) Wiem,ze to przesada zeby trzymac dwa koty w mieszkaniu ale nie moglismy sie oprzeć:) Na szczescie moj R. kocha zwierzatka:) Amerie fajnie że juz wrociłaś:) Goga odpoczywaj poki mozesz i nabieraj sił:) Banmon na pewno w końcu uda Ci się znalezc lepsza prace i co najwazniejsze bliżej:) Ola chyba trzeba wziąść z Ciebie przyklad i zaczac sie ruszac. A basen to swietna sprawa. Tak mi cięzko sie zebrac ze masakra...Wstyd. Agnes daj znać o sobie:) Pamietaj ze Cie wspieramy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też fajna kicia :) ja jednak doszłam do wniosku, że bedę przy swoim i kupuje psa ale dopiero jak bedę w ciąży.... więc nie wiem czy w ogóle się to kiedys stanie ;) tez powinnam się poruszać, ostatnio chcielismy iść znowu na narty ale była taka gołoledź że masakra :o zreszta muszę sobie nową kurtkę kupić bo moja stara już mi się nie podoba a do póki nie bede miała kurtki to niechetnie będę chodziła na narty :D kurde przypilnowałam się w tym cyklu i nie wiem kiedy miełam owulkę tzn wydawało mi się że w czwartek wieczorem i w piatek ale wczoraj też czułam taki lekki ból w podbrzuszu a dziś mam upławy, w czwartek i piatek też miałam i cholera wie kiedy ta moja owulka była :o jesli wczoraj to staranek nei było i nie będzie bo mnie mój M wkurza 😠 w następnym cyklu kupuję chyba testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×