Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Witam Was:P moje wczorajsze wypociny szlak trafil, bo kafe sie zawiesila, niestety wrocilam pozno i nie mialam sily pisac po raz kolejny:( A wiec tak:P oto relacja z wczorajszego dnia..🌻 zrobilam badania jeszcze tylko tarczyce musze zrobic, i trza czekac na wyniki, miejmy nadzieje dobre:) zabulilam za nie 350 zl, ale wazne ze zrobione!!!! Ponadto bylam na usg u dr. Heciaka, musze nadmienic ze bardzo milego i profesjonalnego lekarza. Pierwszy raz czulam sie komfortowo u lekarza, tym bardziej ze pierwszy raz bylam na usg dopochwowym:P nie mam zamiaru gdzie indziej robic usg!!!! Moja dzidiza rozwija sie prawidlowo, wrecz ksiazkowo:) 2 com jak nic😍 duza co?????? Jak ja zobaczylam to nie moglam oczu oderwac od mojej Perelki- Ani:P mowie Ani, bo z usg mi wychodzi tydzien roznicy w wieku ciazy, czyli 8 tydzien, wiec zaszlam przed owulka:P wiec raczej bedzie dziewczynka, a poza tym jak zobaczylam Kruszynke na ekranie to od razu serce mi podpowiedzialo, ze tam sie mamusi pokazuje Ania:) weszlam do gabinetu oczywiscie z Januszem:P jak uslyszelismy serduszko to prawie sie poplakalismy!!!!! Dotad kochalam dzidize wiedzac ze jest, a teraz jak ja zobaczylam to jeszcze bardziej sie w niej zakochalam😍 ponadto jajkiki w odpowiednim stanie, macica tez, tylko lekarz zauwazyl ze mam mokre skarpetki bo taka plucha i prosil zebym szybko w domku nogi wyparzyla:P zaraz ide pokazac babci zdjecia mojej Perelki:) mam az trzyt🌻 dzieki za wsparcie.. papapapappaap😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Smile śliczna kicia :) sama sie prosi żeby ją wziąść i wyprzytulać :) Agnes super że z dzidzią wszystko dobrze :) mam nadzieje że wreszcie sie uspokoiłaś :) teraz odpoczywaj i nie denerwuj sie żeby sie mała nie stresowała ;) Ja dopiero wstałam :p ale mi sie dzisiaj spałao :) miałaM iść na zakupy ale już mi sie nie chce :o chyba podjade do sklepu jak R wróci z pracy to go wyciągne ;) normalnie aż wstyd jaki mnie dzisiaj leń ciągnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.12.09 -paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Olka.P................29...........5 + 2................... ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..........17.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 22.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................21...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................9.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek ja jednak poprawilam tabelke na date przy cyklu 28 dniowym...chociaz i tak pewnie to tej daty nie dociagne bo brzuch juz tak boli typowo okresowo i coraz czesciej i coraz mocniej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Ola testa rob!!!:) agnes fajnie ze wszystko wporzadku z Toba i z dzidzia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ola jak test? Agnes fajnie ze wszystko wporzadku chociaż wcale mnie to nie dziwi :P straszna panikara z ciebie :P i widzę że lubisz tworzyc czarne scenariusze :P a to nie dobrze bo powinans wyluzować a ja jutro na 80% w domu będę siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) agnes ty wredoto !!! na szczescie wszystko ok a juz sie martwilam... :* smile fajna kicka goga jaki len ?! len i kobiety w ciazy nie maja ze soba nic wspolnego ;) odpoczywaj ile wlezie ;) asiaAak bedzie dobrze :* ola dawaj szybko znac co i jak....? ;) banoman tez bym sobie posiedziala w domku najlepiej caly tydzien ;) tak teraz patrzylam na ta tabelke i pomyslalam le to juz cykli... w lutym minie rok od zabiegu.... :/ brzucho mi boli mocno i nawet nie wiem czy to na @ czy moze od tych tabletek glupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon fajnie że jutro siedzisz w domku :) wyśpisz sie ;) tym bardziej że przynajmniej u mnie znowu cały dzień dzisiaj śnieg sypie i już troche nasypało :o więc lepiej w domku siedzieć i grzać tyłek ;) Ola nie trzymaj nas już dłużej w niepewności! Robiłas testa? Amarie trudno mi coś powiedziec na Twoje bóle brzucha :o nie chce Cie nakręcać, po prostu trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz racje Amarie, dziewczyny coś ostatnio tu nie zaglądają :( ciekawe co u nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie przyłączam się do Gogi i również trzymam kciuki :) Goga u nas permanenty śnieg leży od ładnego miesiąca tylko na Święta nie było :o jutro podobno znowu mrozy mają przyjść :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon u nas to samo, tylko na święta śniegu nie było a tak to ciągle sypie i sypie... wczoraj była jeden dzień przerwy i znowu sypie... w niedziele mój R ponad 2 godziny odśnieżał koło domu i już zasypało :o zima chyba zagościła na dobre. W sumie to ładnie wygląda, ale jeśli o mnie chodzi to mogła by juz przyjść wiosna bo nie lubie zimna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię zime i to właśnie jak jest biało, tyle tylko, że moja praca polega na jeździe samochodem i z tego względu już wolałabym wiosnę w każdym razie żeby było sucho na drodze ;) widoki są teraz piękne jak się jeździ ale jazda jest mało bezpieczna szczególnie że my się poruszamy w dużej merze po wioskach a tam dosłownie droga jest biała i nigdy nie odśnieżana zazwyczaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ale ja wole zeby z tego nic nie wyszlo bo w tym miesiacu bralam silne leki... wiec raczej czekam z niecierpliwoscia na @ jesli chodzi o pogode to lubie zime i snieg bo tylko wtedy to prawdziwa zima jak jest bialo ale tak jak ty banoman ja musze jezdzic do pracy a jazda to nie jazda w taka pogode :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego chce mi sie juz wiosny zeby tak fajnie pachnialo.... no i od wiosny tak blisko do lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie co ty za watki czytasz :o straszna sprawa i bardzo smutno, niestety różne rzeczy się w zyciu zdarzają :( Ola co u ciebie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Sorki i że sie nie odzywałam ale nia miałam jak. Test zrobiłam , niestety nic z tego :( Rano złapałam doła ale już mi przechodzi. Dajemy sobie czas do czerwca a potem zaczniemy się poważnie badać, no i obiecałam sobie wyluzować, więc koniec z histeriami ;) Agnes cieszę się ze wszystko z dzidzią ok :) kamień z serca dosłownie Smile kicia prześliczna, strasznie mi się syjamki podobają Goga to jedyny okres w życiu kiedy lenienie sie jest wskazane i nikt nie bedzie miał pretensji, wiec korzystaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon fajnie że masz jutro wolne, mi moze sie uda w piątek :) Amerie ty nam naszych ciężarówek nie strasz takimi wątkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale @ nadal bark Ola? chyba tez bym wolała miec wolny piatek bo tak środek tygodnia ...... ale dobre i to :) w końcu się dziś wybrałam po wyniki z cytologii a na miejscu się okazało, że mój gin juz we wtorki nie przyjmuje więc jutro bedę musiała się wybrać :o w ogóle zimnica u nas jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sorki dziewczyny w sumie to nie powinnam tego tutaj zamieszczac :/ ale jak przeczytalam to doslownie..... ;( myslalam po swoim zabiegu ze stala mi sie najgorsza rzecz na swiecie.... ale chyba gdybym przezyla to co ta kobieta to nie wiem czy bym doszla do siebie.... :( kurde zycie jest ciezkie jeszcze raz sorki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon @ nadal brak ale już nie chcę się łudzić, jeśli sytuacja nie zmieni się to moze zrobie test w sobotę. ale znając życie to do tego czasu @ juz sie pojawi. U nas temp powyżej zera ale strasznie leje i wieje brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci Amerie że jak straciliśmy ciążę to chyba najbardziej pocieszająca (nie moge znaleźć bardziej odpowiedniego słowa) była myśl ze stało sie to tak wczesnie, że im bardziej zaawansowana ciąża tym bardziej boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w domu jakos chłodno, niby grzeją kaloryfery a ciagnie po nogach :( brrrrr ja chcę lata i wakacji :) tzn wolnego od wszelkich obowiązków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.jak mnie tu dawno nie bylo. no ale mialam duzo spraw na glowie i nie mialam jak wejsc na kompa. My w tym miesiacu staraslimy sie o dzidzie ale c z tego bedzie to zobaczymy....w sumie tak dokladnie nie liczylam owulki tylko tak na oko wic nie wiem czy cos wyjdzie. Chociaz powiem wam....ze test lezy juz kupiony na polce,bo mam takie klocia jajnikow jak wczesniej kiedy bylam w ciazy....ale nie zapeszam...17 mam dostac miesiaczke wiec zobaczymy.... Nic biegne robic obiad i szykowac sie do pracy....mam nadzieje ze w krotce bede miala wiecej czasu to i wiecej napisze. buziaczki dla wszystkich zaciazonych i tych starajacych sie razem ze mna;*;8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.01 paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Olka.P................29...........5 + 2................... ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..........17.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 22.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................21...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................9.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×