Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Banmon spoko, ja teraz na sylwestra tez nie piłam, ale troszkę sobie potańczyłam coś wolnego i było fajnie :) i nawet wytrzymałam do rana , co prawda pod koniec juz prawie na rezerwie ale wytrzymałam ;) dasz rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem strasznie ciekawa jak to będzie wyglądać ;) no i już się zakupów w uk nie mogę doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala aga
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................28..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29...........5 + 2.................. ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa........ ...ok 22.01.2010 Smile...................22...........7.................. ....ok.22.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................9.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga 4 16 09 2010 ? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala aga
Upssssss chyba cos mi nie wyszlo :( poprawie jutro dzis juz zmykam spac :)buziaki milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Banmon wydaje mi się że na tych zakupach głównie bedziesz siadziec w dziale maternity i dzicięcym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................28..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29...........5 + 2.................. ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa........ ...ok 22.01.2010 Smile...................22...........7.................. ....ok.22.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................9.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem ci, że jakoś tak mam głębokie przeczucie, że jeszcze się nam do tego czasu nie uda, ostatnio w ogóle mam takie mysli czy ja aby na pewno chcę mieć dziecko tzn chcę miec ale jakie są moje motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Ty sie tu z bólem brzucha nie wygłupiaj :p Banmon no co Ty :o chyba Ci dzisiaj to winko nie służy :p nie pij więcej bo Ci zaszkodziło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jeszcze zajrzałam na nk a tam nastepna wstawiła zdjecie z usg :O Pocieszające jest to że to jej pierwsze a jest starsza ode mnie o 2 lata Banmon ja moje motywacje tez juz przerabiałam, wydawało mi sie ze chce miec dziecko bo inni maja, im bardziej nie wychodzilo tym bardziej chcialam... potem zaszlam i wiedziałam ze po prostu chce dziecko i to wcale nie jest kwestia ambicji czy zawisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga brzuch na @ boli mnie juz od jakiegos czasu i jak na zlosc nie moge znalezc nospy a wiem ze gdzies jest 😠 a tutaj nie widzialam w zadnej aptece, szlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje że u mie jest troche tak że inni juz mają no i to też zalezy od mojego dnia cyklu np po @ raczej chęci wielkich nie mam a po jakimś czasie one narastają, zresztą samo takie zastanawianie sie jest może jakimś sygnałem że to wcale nie jest jakaś nagła potrzeba, mam też takie czysto egoistyczne obowy jak np to że moja figura będzie fatalna, że nie będę mogła już robic tego co chcę tylko dziecko to ogromna odpowiedzialność, i inne pierdy, takie wątpliowości nachodzą mnie co jakis czas Goga ;) winko tu nie ma nic do rzeczy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon też mam czasem takie obawy odnośnie figury, czy tego że to wielka odpowiedzialność i czy sobie poradzę :o ale mam nadzieje że to minie jak sie dziecko urodzi i że będzie ok :) Dobra teraz to juz ide :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chyba też spadam, dobrej nocki :) dziś PIATEK :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez tak czasem mam ale bardzo rzadko ze dziecko zmienia zycie o 360 stopni i juz wszystko jest wtedy podporzadkowane jemu, ale tak mysle ze o to w tym wszystkim chodzi. Wazne jest zeby miec tez swoje zycie i praywatnosc i nie rezygnowac z pasji i tego co lubimy. Z nam takich co poswiecili sie totalnie dla dzieci i teraz te dzieci sa w wieku szkolnym, prawie dorosle i ta osoba dalej nic nie robi, siedzi w domu i narzeka, zero swoich spraw zyje tylko lekcjami i feriami i szkolnymi wakacjami i o ktorej odebrac jednego czy zjadl sniadanie i obiad i czy za przeproszeniem zrobil kupe. Dziecko wszystko zmienia ale powinno sie zyc rowniez swoim zyciem i miec chwile prywatnosci, co napewno jest ciezkie w 1 roku. Ale Uda nam sie przeciez wszystkim :-)) i tym pozytywnym akcentem mowie Dobranoc 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta;) Ola rob test i daj znac co wyszlo:) trzymam kciuki;) a u mnie juz pomalu daja znac o sobie wszystkie typowe objawy @:? i znowu w tym miesiacu nici ze wszystkiego:( milego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dupa , znowu nic :O a już zaczęłam się łudzić bo wczoraj cycki mi sie powiększyły, naiwna.... Jak @ jednak nie przyjdzie to nastepny test zrobię w poniedziałek lub wtorek. Moze to i lepiej że i tym razem nic nie wyszło, będziemy mieć wiecej czasu nad popracowaniem nad wygladem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Asia? Nawet jak nie będzie dwóch to świat sie nie zawali. Tak sobie myslę ze damy sobie czas do wiosny, troche sobie odpuscimy te obliczenia , sprawdzanie itp. Postaramy sie odstresowac, jak nie wyjdzie to pojedziemy do PL na badania, albo nawet bedziemy mogli tu spróbowac cos załatwić w GP. Jakoś to będzie :) a ja cały czas trzymam kciuki za twoje 2 krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w sumie Ola to jeszcze za wcześnie może być na test Asiaaak no przecież jeszcze dużo czasu ci do terminu @ zostało, więc jeszcze się nie zamartwiaj ;) a twoje objawy mogą świadczyć o zblizającej się @ jak i ciąży Ola a ty dzis imprezujesz i drinkujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj imprezka :D Właśnie robię faworki/chrusty, tak mnie jakoś naszło. I to się właśnie nazywa walka z nadwagą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a ty nie planujesz niedługo ślubu? Chyba ze coś pokreciłam ;) Jeśli tak to zobaczysz, zajmiesz sie czymś innym, a ślub nawet mały trzeba przygotować i trochę się nachodzić, i wtedy w najmniej oczekiwanym momencie pstryk i sie uda :D Daguś jest tego najlepszym przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja slub dopiero pod koniec roku planuje albo na poczatku nastepnego:) chyba ze wkoncu by sie udalo to slub bylby przyspieszony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faworki :) pychota Ola ty bys mi się przydała w domku ;) ja sama nie mam tyle zapału, pomijając fakt że teraz to ja jeszcze w pizamie chodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaak To zycze ci mooooooocno przyspieszonego slubu ;) Banmon ja mam zapał i pomysły ale też świetnych pomocników np ciasto na faworki wyrabia mi breadmaker a ja ogladam tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też chcę takiego pomocnika mieć ;) smaka mi narobiłaś na faworki i torta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziołchy :) W zeszłym tygodniu byłam u innego gin i ta torbiel wyglądała inaczej niż tydzień prędzej-wtedy wyglądała na endometrialną, a teraz w zależniści od fazy cyklu wygląda na czynnościową, ta gin potwierdziła że mam brać duphaston i clostyrbegyt i mam jeszcze zrobiś marker Ca125. Za to w lewym jajniku mam wianuszek pęcherzyków :(, to może oznaczać PCO...Już nie wyję, swoje przeszłam, teraz na każdej wizycie trzęsę się na tym fotelu, też nie myślę, uda się czy nie, kochamy się i nie liczę żadnych dni, ma być cud, ma nam Bozia dać dziecko to tak będzie miało być, ja piję zioła, latam do lekarzy, badania, jeszcze znalazłam jakieś leki homeopatyczne na torbiele, nic się nie uda to jeszcze je kupię, także nic więcej nie mogę zrobić. Miłego weekendu, Banmon a ty miałaś chyba jakieś badania porobić? Agnes nic się nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×