Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

no tak to ja dowiem sie ostatnia bo ide spac :/ eeeeeeeeeeee musze zmienic prace ;) dziewczyny moze poradzicie mi cos... chce kupic te testy owulacyjne zeby zobaczyc kiedy mam owulke problem w tym ze mam nieregularne cykle i nie wiem kiedy mam rozpoczac testowanie :( co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena moja ciotka dziwila sie ze ja mialam usg dopochwowe bo one w kazdej ciazy mialy normalne od poczatku a w 12 tyg jeszcze bede miala dopochwowe bo tak mi ginka powiedziala, zmykam po wyniki nadan a potem do ginki, papapa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam tan test i dupa :( kreska jedna jedyna. Najwidoczniej coś mi się w organizmie pochrzaniło. Jednak intuicja mnie nie kłamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie chyba przylacze sie do waszego topiku ;) juz wczoraj robilam test tyle ze popoludniu i wyszedl pozytywny ;) dzis rano go powtorzylam i wszystko sie zgadza 2 kreseczki ;) teraz jeszcze tylko wizyta u ginekologa, na ktora musze sie umowic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witaj Kamis, GRATULACJE :) można zapytać jak długo się starłaś? Ola cholera jasna, nie moge w to uwierzyć ..... który to juz dzień cyklu? mogłyśmy cię nie namawiać ale dałabym sobie głowę uciąć że powinien wyjść pozytywny, może rzeczywiście za wcześnie.... Amerie jutro masz wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje w zasadzie to wogole sie nie staralam i bylo to zyupelnie nieoczekiwane. dodam ze jestem mloda mam 20 lat, kochalam sie z chlopakiem w dni plodene wtedy oczywiscie o tym nie wiedzilama jeden stosunek i zostane mama :) najgorsza teraz przede mna rozmowa z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis gratuluję! Banmon co ta za różnica czy zrobiłabym go dzisiaj czy jutro rano? O jeden dzień krócej się łudzę. To mój 35dc, zwykle mam 31 dni czyli dobry czas na robienie testu. Mam doła giganta. Jest jeden plus całej sytuacji - przynajmniej wiem że nie mam torbieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jednak jest różnica, pamietasz jak ci pisałam o dzieczynie która robiła test w 33dc i dopiero wtedy jej wyszedł pozytywny(cykle miała 28dniowe) a wcześniejsze testy robiła przed terminem @, później 28dc, później 31dc i była ciągle jedna kreska więc może to jednak cos zmienia ten jeden dwa dni..... no sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jak nie dostanę @ w przyszłym tyg to pewnie zrobię jeszcze test i jak wyjdzie negatywny to trzeba będzie iść do lekarza i tyle. Chociaż myślę że @ dostanę na dniach. w sierpniu yeż mi się @ spóźniła o dobre kilka dni. Już wolę jak przychodzi za wcześnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkowska
Olka P nie załamuj się, może jeszcze za wcześnie. Poczekaj jeszcze kilka dni. A tak wogóle to dziękuje bardzo za grafik dla mnie :) To jest grafik zakładając że owulacja w 12 czy 13 dc ?? A tak wógóle jak sprawdzacie kiedy macie owulację? Dwie krechy na teście owulacyjnym znaczą że to właśnie ten dzień, czy znaczy że owulacja będzie w dniu następnym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi testami to jest tak, że one pokuzują pik LH i po takim piku następuje owulka ale może być tak, że owulki nie będzie a pik LH i tak będzie widoczny, więc takie testy uważam, ze są dobre jesli wiadomo, że nie mamy problemów z owulacją tylko z określeniem jej terminu..... jesli natomiast pewność nie mamy co do wystapienia owulki to radziłabym przejść się na monitoring :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!! zrobilam test....JESTEM W CIAZY!!!! kurde ale mialam przeczucie....Boze nie wierze w to...dwie kreski wyrazne jka nie wiem co!!!!!!!!aaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pytanie...jak mam powiedziec o tym w pracy....:( boje sie....jestem na okresie probnym boje sie ze mi nie przedluza umowy a powiedziec musze bo nie moge teraz dzwigac towaru jak przyjedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze normalnie....jestem taka szczesliwa ze mi sie tak syzbko udalo od zabiegu....no jak ksiazkowo po 3 miesiacach...ale teraz ta obawa czy znowu niebedzie tego co wczesnije;( obyyy wszystko bylo dobrze. Moj K ma wyl telef bo jest na delegacji ciekawe jak zareaguje jak go wlaczy i zobaczy smsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka ogromne gratulacje :) jeśli okres próbny kończy ci się jak będziesz miała skończony pierwszy trymestr to nie mogą cie zwolnić a jeśli okres próbny kończy ci się przed zakończeniem pierwszego trymestru to nie muszą ci podpisywać dalej umowy..... taka mam wiedzę ale może skonsutuj to z kimś innym, poza tym ty i dziecko jesteście teraz najważniejsi i nawet utrata pracy nie powinna ci być straszny (tym bardziej że przeciez twój mężczyzna pracuje ;) ) GRATULACJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka a jakie miałaś teraz objawy ciąży? tak z ciekawości pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo tobie tez gratuluje z calego serduszka....tylko ze ja to sie bardzo boje,bo juz raz bylam 3 miesiace temu w ciazy i moja ciaza obumarla w 8 tyg;( teraz tez sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ;) i zycze ci z calego serduszka zeby wszystko bylo ok a dzieciatko roslo zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie mialam zadnych objawowo takich szczegolnych. pamietam ze jakies 5 dni temu tak mnie jeden sutek strasznie rwal...piersi nie bolalay do teraz nawet nie bola....no i jka mnie ten sute rwal to mowie"kurde co jest nigdy tak nie mialam" i za jakas godzine kucie jajanikow takie starszne jakby mi ktos igly wbijala....i mowie do K ze cos jest nie tak ze chyba moge byc w ciazy (taki instynkt) i zrobilam dzis test i 2 kreski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a dzis mialam 2 razy takie lekutenkie skurcze macicy i dlatego zrobilam ten test mimo tego ze termin miesiaczki mam na jutro.ale zrobilam i dwie kreseczki od razu sie pojawily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka to ty jeszcze przed terminem @ :) ale przeczucie miałaś :) gratuluje raz jeszcze i nie przejmuj sie pracodawca on teraz nie jest najwazniejszy ;) ja sobie wkręcam, ze mi sie teraz udało.... glupek ze mnie, wiem o ty :) to wszystko przez to że już od paru dni mnie cycki bardzo bolą i to jest dla mnie pewnego rodzaju nowość tzn żeby tak szybko zaczęły boleć i tak mocno, ale pewnie znając życie to akurat wyjdzie że taka moja natura.... tak czy siak będę przynajmniej żyła w miarę dobryn nastroju aż do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie dziwne skurcze i kloca... a do tego niestety jestem przeziebiona i proktycznie za kazdym moim kaszlnieciem strasznie mnie boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w poprzedniej ciazy cycki bolaly a teraz nic....tylko te rwace sutki od czasu do czasu no i skurcze jak przed miesiaczka ale wtedy tez tak mialam. musze zapisac sie do lekarza ale tym razem bede chodzila do szpitala tam gdzie mialam zabieg ,tam przynajmniej robia wszystko dokladnie . w pon pojde sie zapisac,bo akyrat mam wolne wpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon ja ci powiem ze ja mialam teraz takie przeczucie ze zaszlam bo bronilam sie przed ta msla w sumie bo balam sie o prace,i co wyrzucalam z siebei te mysl to ona z powrotem sie mi nasowala ze na bank jestem w ciazy i sprawdzilo sie....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis a ty jeszcze nie rozmawialas z rodzicami? Mnie czeka powiadomic mame jak wroci z zakupow...ona to sie ucieszy na pewno ale tez sie bedzie martwic zeby nie bylo powtorki z przed 3 miesiecy,bo ego to jzu nie wiem jakbym ja to przezyla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze nie dowiedzialm sie dopiero wczoraj ogolnie to ciezko mi bedzie z nimi gadac... mam 20 lat i jeszcze mieszkam z nimi podobnie jak moj chlopak do tego jestem na II roku studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka wspaniale ci się ten rok zaczął i wspaniale się skończy :) kamisa to tój partner będzie chyba musiał zakasac rękawy i do pracy śmignąć ;) rodzice na pewno pomogą nawet jeśli na poczatku nie będą zachwyceni ;) tak to już z nimi jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×