Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

🖐️ marzenka no w końcu się odezwałaś :) nie rób na razie testu bo to raczej za wcześnie po co masz się niepotrzebnie dołować, 4 dni przed @ to bardzo rzadko jednak test wychodzi pozytywny.... trzymam kciuki żeby Wam się udało :) przeczucie matki jest podobno niezawodne :) wiecie co, wczoraj podczas przytulanek bardzo, ale to bardzo bolała mnie cała prawa strona podbrzusza, serio az się wystraszyłam, to był ból taki jakby mi ktoś belkę wbijał :( i powiem wam ze się wystraszyłam czy ja może przypadkiem czegos na jajniku nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka widze ze masz termin tak jak ja;) ale u mnie @ na bank przyjdzie!:( czuje to tak jak zawsze...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze @ przyjdzie ale mam gdzies cicha nadzieje ze tak nie bedzie tylko to wlasnie jest takie glupie nakrecanie sie i pozniej rozczarowanie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio czytałam, że wiele kobiet które chca mieć dziecko po ilus tam niepowodzeniach do każdego nowego cyklu nastawiają się: 'napewno się nie udało" "wiem, ze teraz nic z tego" "może nastepnym razem" zachowujemy się tak dlatego żeby później rozczarowanie ewentualne nie było duże-co nie jest prawdą bo przezywamy pojawienie się @ zawsze mocno, chodzi o to, żeby nie mówić sobie że się nie udało bo niepotrzebnie przezywany niepowodzenie dwa razy, najpierw na samym starcie a późneij jeśli rzeczywiście nic z tego nei wyszło, dlatego trzeba podejść z optymizmem do starań, nie wmawiać sobie, ze się nie udało tylko że mamy koleją szansę i może akurat cos z tego bedzie :) reasumując pesymista traci dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...banmon dzieki za dobra rade:) sprobuje z niej skorzystac;) a u mnie troche bolace piersi i klucia w jajnikach bardzo czesto w lewym a tak poza tym to czasami brzuch zaboli tak jak przd @ i troche 'mokro' jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 'mokro' .... i piersi lekko bolą, w ostatnim cyklu się nastawiałam że się udalo bo tez mnie piersi szybko zaczęły boleć i w zasadzie miałam bardzo dobry humor aż do dnia pojawienia się @ :o fakt bolało ale przynajmniej nie zamartwiałam się na zapas ;) i teraz też staram się wierzyć że się udało.... jesli się nie uda to prynajmniej o kilka dni dłużej będę miała dobry humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja siedze w domu i sie obijam:P trzymam za Was wszystkie kciukasy, zeby tesciorki pozytywne wyszly:P Ja wczoraj dlugo siedzialam u tej ciotki co ma rodzic w marcu, gadalysmy o naszych dzidziolkach:) ogladaly zdjecia mojej Perelki:P dziwily sie ze sa takie przejrzyste te zdjecia i ze mialam usg dopochwowe bo one przez dwie ciaze nigdy nie mioaly dopochwowego.. dziwne:( jej Macius kopie jak szalony!!!!! A jej mlodsza corka, Karolina ciagle chodzi i sie pyta jak moja dzidzia ma na imie:P ale z niej agent, usmialam sie wczioraj jak nie wiem co🌻 ale lenia mam nawet lozka nie skladam, bo sama jestem, tylko kurczaka wstawilam, jeszcze ziemniaki trza obrac!!!! juz sie nie moge doczekac kolejnego usg w 12 tygodniu, wtedy to juz niunia bedzie bardziej wyrazna i z widocznymi nozkami bo narrazie to ogonek ma:P Janusz ciagle od usg nawija do brzuszka.. Aniu i Aniu:) juz sie nie moge doczekac az poczuje to smyranie, ktore u Gogi sie przeksztalcilo w kopniaczki:classic_cool: kupilam sobie wreszcie stanik ciazowy i nawet bielizne pod brzuch i powiem Wam ze wygodne tylko do stanikow b6ylam przyzwyczajona usztywnianych a teraz nie da rady, bo bola:( i rosna..:) cos mi odbilo i zakochala sie w kotach top przez Smile i ta strone alegratka!!!! Janusz powiedzial ze za rok sobiue kupimy:P tylko ten co mi sie podoba to 1500zl kopsztuje!!!!! ale sie rozpisalam?????? a!!!!! kupilismy laptopa:P ale neta mam na stacjonarnym bo sie przyzwyczaic nie moge...:( zmykam dalej ciagnac lenioa na loozku😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.01 paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Olka.P................29...........5 + 2................... ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..........17.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 22.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................21...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................13............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................9.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Agnes super ze jestes usmiechnięta i szczesliwa! Tak trzymaj!:) I super ze z dzidzią wszystko dobrze:) No my od wczoraj mamy nową kicię w mieszkaniu:)Nala oczywiście obraza majestatu:) Jak na razie wcale nie chcą się razem zaprzyjaznić tylko fuczą na siebie :/ ale jest śliczna,na prawde. Nigdy nie widziałam syjama na żywo i naprawde są fajne:) Jakos mnie tak dziwnie brzuch pobolewa...a przecież do @ jeszcze daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agnes ja tez miałam usg dopochwowe w 13 tygodniu więc spoko :) nic sie nie martw :) Asia więcej pozytywnego myślenia kobietko ;) Ja miałam przejść się dzisiaj na zakupki ale jest tak ślisko że jak tylko wyszłam z domu do wywinęłam orła więc wróciłam do dumu :o przestraszyłam sie troche ale maluch wierci się okropnie więc to chyba znaczy że nic mu sie nie stało na szczęście :) później była u mnie mama więc troche czasu mi zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga uważaj na siebie, teraz lepiej żebyś fikołków nie robiła ;) Smile ależ fajnie masz z tą kicią :) tez bym chciała mieć w końcu jakieś zycie w domu :) na 100% chcę mieć psa, ciekawe czy jakbym kupiła sobie kicię to czy później nie byłoby akcji z psem..... w ogóle w pracy jeżdże z lek wet i on mnie troche toxą nastraszył dlatego tak się obawiam teraz mieć kota, a wiem, ze niemiałam toxy więc jestem w grupie ryzyka :o mnie też Smile brzuch pobolewa a mamy prawie ten sam termin @ więc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzieje ze w styczniu posypia sie pozytywy:P Goga Ty uwazaj Kopchana bo slisko jest ja ostatnio cala droge szlam pod reke z Januszem bo tak slisko bylo!!:( ja zabralam sie jednak za sprzatanie, juz pomylam podloge, czekam aby zjesc obiadek, tylko zziemniaki sie dogotowuja- J nie ma wiec zjem sama:( chyba sprzadam Gabryske:( mam kupca, a ostatnio daweala czadu, wiec im wczesniej znajde dla niej dom tym lkepiej! Jest mi przykro z tego powodu, ale musze:( mam nadzieje ze jak kiedys dorobie sie podworka to kupium y duzego psa... chlodno mam w domu7 bo mi wegla braklo i czekam az j wroci:P A!!! Banmon ostatnio jak by7lam w urzedzie skarbowym w pon to wydawalo mi sie ze Cie widzialam:P ale pewnie toi nie Ty a nie chcialam zaczepiac ludzi, bo roznie na to reaguja.... dzieki Smile za cieple slowa:P fajny ten kotek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja drogą to kiedy nam zdjęcia pokarzesz brzuszka i maluszka? goga też nic się nie chwali, w ogóle brzuchatki żadnych zdjęć nam nie pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie jest troche lektury do poczytania ;) czesc dziewczyny !!!! po tygodniowym spoznieniu @ przyszla :) troche sie mecze bo brzucho mocno boli ale przecierpie ;) tutaj tez slizgawica jak wracalam z pracy to normalnie jak zolw a jak wychodzilam z auta to malo brakowalo do upadku :/ wkurza mnie ta pogoda chce wiosny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz bym chciała wiosny-życie się wtedy budzi ;) a najbardziej to bym chciała wyjechac z tego cholernego miasta 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na brzuszek to jeszcze za wczesnie, ale zdjecia dzidzi bym wkleila tylko nie mam kabla do telefonu:( a skanera ni mam:( jak cos wykombinuje to wkleje moja Perelke:P Ja tez chce wiosne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas przymulona jestem ale nie chce sie juz ladowac do lozka bo bede spala do 18 a pozniej nic nie zrobie... mialam plana dzisiaj troche zadbac o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzis w domku :) nawet wole sobie nie przypominać, że jutro do pracy mam iść i się użerać z moim 'kolega', nerwicy dostaję jak sobie o pracy pomyslę ja w poniedziałek o siebie zadbam bo na paznokcie idę :) już się doczekać nie moge ;) a ty co planujesz amerie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanna, paznokcie, maska na twarz, maska na wlosy, regulacja brwi i moze na tym koniec bo czasu malo mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu :) super sprawa :) ty chyba amerie lubisz dbac o siebie :) ja to zazwyczaj się zabrać nie moge za coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman powiem ci ze cie rozumiem jesli chodzi o prace.... mam 2 osoby takie u siebie ze jak pomysle ze musze je widywac to mi sie tak nie chce chodzic do pracy ze szok :/ na szczescie jden z nich jest na wakacjach w tym tyg. wiec mam troche spokoju... a jakie robisz pazurki tym razem ??? ja mam swoje naturalne krotkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie lubie :) do tego pracuje na nocki wiec musze bardziej niz zwykle sie pilnowac cera sie strasznie niszczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes chyba za pozno juz na robienie dobrego wrazenia na mezu po 8 latach ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurdę ale długo już ze sobą jestescie :) jeszcze nie wiem jakie pazurki zrobię, chyba tym razem będzie to franche ale z jakiś święcącym dodatkiem.... ale jeszcze nie wiem, jak pójde i pooglądam pierdółki to może coś innego zrobie ;) na nocki tak ciagle pracować to też trochę przekichane, organizm sie pewnie rozstraja .... podziwiam cię że dajesz rade a co do mojego 'kolegi to niestety spędzam z nim non stop czas-jeździmy jednym samochodem więc jestem na niego skazana 😡 tragedia 😠 tyle godzin w tak małej przestrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×