Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

na to Amerie zawsze jest czaas:P tym bqardziej po takim stazu bycia ze soba:) u mnie dzis mija rowne dwa latka odkad zostalismy para:) wlasnie mamy jechac na zakupy, mam nadzieje ze J cos wymysli bo mi brakuje niespodzianek:P Banmon w pracy zawsze sie znajda jacys upierdliwcy!!!1 Moja mama przez jedna pinde ostatnio plakala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jak stare dobre malzenstwo ;) heheheh dlugo przed slubem bylismy ze soba... to przesrane za przeproszeniem jak musisz z nim sie wozic :/ ja to pewnie bym brala cos na uspokojenie ;) takim nerwusem jestem ze szok nocki nie sluza mi :/ ze tak powiem ale jak pomysle o swoim domku w polsce to zapominam ze bywa ciezko :D to juz 3 lata jak tak pracuje i jestem przyzwyczajona wiec nie jest tak zle ;) najwazniejsze ze jest praca.... no i co tu plakac kiedy jest tyle ludzi co maja gorzej i daja rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.01 paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Olka.P................29...........5 + 2................... ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..........17.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 22.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................21...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................13............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................10.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes wiem wiem nigdy na nic nie jest za pozno ;) mam nadzieje ze jakos fajnie wam wieczorek uplynie :) i zycze wam wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie:P tak naprawde cztery bo ja wpisuje wiek ciazy od miesiaczki, tak jak gin:) no ale byle do konca stycznia, potem moze bedzie spokojniej!!!!! ja Wam dziewczynki zycze zebyscie jak najszybciej liczyly tygodnie:P nie moge sie doczekac na kolejne pozytywy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci amerie że ja strasznym cholerykiem jest i mega nerwusem także dla mnie jest to nie lada wyczyn spedzać z kimś tyle czasu kto mnie irytuje okropnie też mam ochotę się dzisiaj do sklepu wybrać ale pewnie tyłka i tak nie rusze na dwór :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, tak jakos podswiadomie czuje ze ten 2010 rok bedzie lepszy niz poprzedni i zajdzie w nim troche zmian...:) moze wszystkim nam uda sie wkoncu zobaczyc te @ upragnione kreseczki...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak pojechałam do sklepu i przy okazji odebrałam wyniki cytologii- wszystko w porządku czyli na rok znowu mam spokój :) a ja czuję że 2010 bedzie chujowy na maksa, źle się dla mnie zaczyna i nie chodzi tu o @ Ola co u ciebie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie rok zaczal sie tez niefajnie jednak jakos tak czuje ze bedzie lepszy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja juz po basenie :) A @ nadal nie ma, więc może , może.... U mnie dzisiaj 6 stopni na plusie i słoneczko, ktoś tutaj chciał wiosnę :P Banmon a co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak nie układa mi się wszystko jakbym tego chciała, i zawodowo i osobiście :o Ola :D może, może ..... ;) kiedy się testujesz? cos jest na rzeczy z tobą :) który to już dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myślę że bedzie lepszy, chociaż ten wcale nie był zły :) A co do długiego stażu , to ja wyszłam za mąż po 13 latach bycia razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaak jak żadna z nas już się swoje naczekałam i 2010 MUSI byc dla ciebie wspaniały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To 33 dc czyli 2 dni po terminie @ , a testować będę w sobotę, no chyba że wczesniej @ przyjdzie. Zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wow :) 13 lat, szacunek :D my się pobralismy po prawie 4 latach, pozalismy się w marcu 2005 :) czyli staż mamy bardzo słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja się bedę chyba bardzej nakręcać od ciebie bo coś czuję, że to musi byc to :) i chyba bym z testem nie wytrzymała do soboty ;) a nawet nie chyba tylko na pewno :P :) trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my już co najmniej 3 dzieciaków powinniśmy mieć :) a tu lipa he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogólnie jak się czujesz? cycki bolą? jakieś upławy może.... ja w pierwszej ciąży testowałam się w 33dc popołudniu i test wyszedł pozytywny przy czym owulke miałam tak koło 12-13dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bnamon nie musisz się za mnie nakrecać, swietnie sobie z ty radzę :D Tak cos po cichu czuje że może faktycznie sie udało. A tescior zrobię w sobotę bo małżowi obiecałam, dlatego teraz specjalnie nie kupiłam testu , bo jakbym go miała to by mnie strasznie kusił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super by było :) a ja ostatnio oszalałam na facebooku na punkcie pewnej gry ;) jak dzieciak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie czuję się spoko, cycki bolą ale czasami i tylko właściwie sutki (trochę mnie niepokoi że nie cały czas) ale sa nabrzmiałe, chociaż też bez przesady. Krzyż mnie boli i promieniuje, Czasem troszkę mnie muli , ale tego akurat nie biore pod uwagę bo zdarzało się wcześniej. No i nie boli mnie pobrzusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o co chodzi z tymi upławami? Bo ja mam śluz podobny do płodnego, taki ciagnacy i nie wiem co o tym mysleć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja miałam mocne upławy jak byłam w ciąży i to w zasadzie od samego poczatku więc może to też jakis znak :) gram sobie w farmville i w petville :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o podbrzusze to pamietam że mnie bolało tak plu minus przez ok 3-5 dni właśnie w terminie spodziewanej @ a później już wcale nie czułam bólu tylko co jakiś czas (raz na parę dni) taki dosyc specyficzny ból- podbno to przez to że macica się rozrastała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, coś czuję w kościach że to jest to :) Ja miałam takie same objawy na początku. Upławy miałam tak obfite, że co chwilę latałam i sprawdzałam, bo myślałam że @ przyszła. Brzuch mnie bolał jak na @, jajniki pobolewały, u mnie dodatkowo tempka nie opadająca :) Teraz moja małpka skacząca ma 17,5cm :D hehe Ja bym do soboty nie wytrzymała. Testa robiłam po 2 dniach opóźnienia i wyszły 2 kreski. Ale co fakt im później się zrobi testa tym lepiej, bo nigdy nie wiadomo kiedy dokładnie była owulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dobra sprawa jest z tą tempką tylko treba sobie ja mierzyć wcześniej żeby sie poznać na tym wszystkim :) ale to dobry wyznacznik jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×