Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Joasia czasami sobie myslę że jak się człowiek tylko ruszy do lekarza to milion rzeczy mu wyjdzie, no i jak tu wierzyć jak jeden mówi że to endometrialna torbiel drugi że nie, a i jeden się pco dopatrzył a inny nie.... a tak swoja drogą to jestem pewna, że ci te tabsy pomoga jak miałam ten monitoring w grudniu to zrobiłam cytologie od razu i wyniki mam powinny już być jakis czas temu ale nie podrodze mi sie po nie wybrać, w przyszłym tygodniu na 100% pójdę jesli chodzi o badanie nasienia i hcg to nie specjalnie mi się speiszy, nie mam teraz czasu żeby tego dopilnować ale jak się nie uda w tym cyklu to mój M pójdzie na to badanie a ja doszłam do wniosku że droznść zrobie sobie dopiero po roku starań tak jak zalecają lekarze-nie chcę się wcześniej poddawać temu badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja jeszcze w pizamie wstlam o 11, ale nie pamietam kiedy mi sie tak zdarzylo ostatnio. jestem dzis sama moj M wraca jutro wieczorem wiec sobie moge pozwolic :-p Tez bede robic jakies ciasto ale nie wiem jakie, wlasnie szukam przepisow chyba z jablkami i orzechami. Joasia nie zamartwiaj sie bo to nic nie da, bierz tabletki, stosuj ta homeopatie tez napewno nie zaszkodzi. Moja kolezanka z pracy troche dziwna osoba, nie byla w polsce nigdy u ginekologa. przyjechala tutaj i starali sie rok , po roku zaszla ma teraz rocznego synka i na urlopie w polsce poszla pierwszy raz w zyciu do gina w polsce (troche to dziwne) i lekarz sie pyta jak to mozliwe ze pani ma dziecko bo pani ma PCO i to chyba nie pani dziecko. tak wiec trzeba czasu i napewno nie jestes beznadziejnym przypadkiem, leki podzialaja i bedziesz miec dzidzie. kazdy organizm jest inny i lekarze tez sie myla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a ty juz sporo po terminie @, coś tu podejrzane ;) kiedy się testujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon ja prawidlowo powinnam dosatc dzisiaj jesli biore pod uwage cykl 28 dniowy, wpisalam termin wczesniej bo mialam cykle krotsze. raczej dostane bo czuje juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy dziś iśc na narty z M, no i wyszykowani wyszliśmy sobie na dwór a tam mega gołoledź, pada deszcz który zaraz zamarza, samochód był pokryty 1cm warstwą lodu i nawet nie można było drzwi otworzyć, nawet na oponach był lód, kurdę już dawno czegos takiego nie widziałam, skończyło się na tym że poskrobalismy sobie dla zabawy samochód :D i cofnelismy się do domu, wszędzie jest lód, na śniegu zobiła się taka skorupa, nieźle zima nas chwyciła w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja troche sobie po sklepach pochodzilam, kupilam kilka szmatek na wyprzedazy, co prawda wiosenno-letnich ale sie przydadza oczywiscie i kolczyki i pierdolki. Za ciasto sie jednak chyba nie zabiore bo nie bylo budyniu w sklepie. Za to bede robic krokiety jutro z kapusta i grzybami bo dawno nie bylo i wstawilam warzywa na salatke bo na swieta nie robilam. Zaraz ide prasowac i jakos ten czas zlecial :-o Amerie chyba snieg zasypal. U mnie dzis laduja te tony sniegu i wywoza bo leza takie kupy wielkie, musialam auto odkopywac a i tak nie wyjechalam bo lod pod spodem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas taka pogoda że nie idzie się nigdzie ruszyć dobrze że jeszcze winko mi z wczoraj zostało to sobie czas umiliłam ;) a też miałam ochotę iść na jakieś ciuchowe zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge kupowac ale nie cierpie mierzyc, rozbierac sie jeszcze teraz jak jest zimno brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie lubię mierzyć w zimę, meczy mnie to strasznie co innego latem albo jak mam mało ciuszków ;) ale czegóż się nie robi żeby mieć nową szmatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dzień dobry, wstawać!!! Co o tym myślicie? Dzisiaj rano miałam przytulanko z mężęm :) wstałam, brzych mnie bolał jak na okres(a to nie jego pora), i pojawiłam się krew, ale delikatnie, jasnoczerwona. Teraz już nic nie czuję, tylko pobolewa mnie prawa str, ale lekko. Czy to możliwe by któraś torbiel pękła? ...tylko nie mówcie że znowu czeka mnie wizyta u gin..co tydzień ?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mnie w ogóle nie boli prawa str, nie wiem co o tym myśleć... Śpiochy...zasypuje nas !!!!! Na Dolnym Śląsku bardzo mocno pada !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia podobno może wystąpić lekkie plamienie podczas owulacji, podczas zagnieżdżenia ale jak ty masz tą torbiel to sama nie wiem.... przejść się do gina zawsze mozna i się upewnić, w końcu chodzi o twoje zdrowie a on ci lepiej pomoże niż my u nas też ciągle pada śnieg ale chyba nadal gołoledź mamy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dzisiaj mam 24 dzień cyklu, po tym pobolewaniu i lekkim krwawieniu nic mnie nie boli, czuje się lepiej niż przed, ponieważ tak to ja tą prawą str cały czas czułam, kuła mnie, a teraz nic..ciało kobiety...kosmos...ciągle pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ale okropna pogoda, dzisiaj juz prawie lezalam...:/ a ogolnie to juz naprawde czuje ze ta @ przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................28..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29...........5 + 2.................. ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ......21.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa........ ...ok 22.01.2010 Smile...................22...........7.................. ....ok.22.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................9.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek zmienialm date w tabelce na taka troche zawyzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia to może rzeczywiście zadomawia się groszek u ciebie :) Asiaaak jeszcze masz duuuuużo czasu terminu @ A ja nawet nie wiem kiedy miałam w tym cyklu owulkę w ogóle tego nei kontrolowałam :o a może jeszcze nie miałam ?! chociaż były takie dwa dni że mnie trochę brzuch bolał to może owulka była tylko nie pamiętam kiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia a ile dni trwa twój cykl? bo widzę że termin @ mamy podobny ale ja na pewno nie jestem w 24dc, właśnie policzyłam i teraz mam 14dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki Ja wstałam o 9 i zasnęłam drugi raz i obudzilam sie o 12. Raz na jakiś czas sie należy :) U mnie @ dalej nie ma, w sumie mam dopiero 1 dzień opóźnienia ale czuję ja już. Wkurza mnie to ze mam ostatnio takie cykle, albo 25,26 dni albo 29 może więcej. I jak tu wyliczać owulacje? Wiem tyle ze będziemy próbować strzelać w 10 dc bo na dziewczynkę to 3 dni przed owulka, ale już sama nie wiem kiedy ja mam. W tym cyklu to czułam śluz ok 10, 11 dnia a 14 nic. Pewnie nie miałam wcale :-o Ola jak tam po imprezie? Trzeba jakiś obiad zrobić :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja obiadek skończylam robić wlaśnie. czekam na R. bo za minutkę bedzie:) Ola pewnie śpi po imprezie:) Banmon super ze wyluzowałaś:) Ja w tym miesiącu tez. Raczej już jestem po owu ale kiedy ona była to nie wiem:) Przytulanka były wiec zobaczymy czy cosik z tego bedzie:) Agnes przypomniala mi sie wazna sprawa. Mam nadzieje ze wiesz o tym ze do 10 tyg. musisz odwiedzić gina, bo pozniej becikowego Ci nie przyznają a uważam że ten 1000 zl Ci sie przyda jak dzidzia przyjdzie na świat:) Zresztą pewnie już jestes po wizycie:) Tak tylko dla przypomnienia napisalam,bo sie nie odzywasz i nie wiem czy w końcu poszlaś na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ty już obiad masz gotowy a ja nawet jeszcze nie kupiłam na żadnych produktów, musimy jechac do sklepu i mam nadzieję, że nie ma gołoledzi :o Hope jesli miałam owu w 10dc + 14 dni faza lutealna (tak plus minus) to ty chyba juz powinnaś dostać tą @ jakiś czas temu ;) mi sie wydaje że jednak nie będziesz musiała czekac do lutego z tymi staraniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon okres miałam 18 grudnia ostatni, nie powiem Ci ile trwa teraz mój cykl, przed przygodami z torbielą trwał ok 31 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gin w zeszłym tygodniu i tak by nic nie zauważył przecież, i z tych paru pęcherzyków jeden mógł wyrosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie chcę nakręcać ale prawdą jest że w zeszłym tygodniu gin i tak by nic nie zauważył (chodzi mi o ciążę), a jesli krwawienia są normalne jak się ma torbiel to nie ma się chyba co fatygować znowu do gina ależ pogode mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Joasia zarodek zagnieżdza sie od 4 do 12 dni po zapłodnieniu czyli przy cyklach 31 dni to może być to ;) Poza tym jakby to była torbiel to nie powinno cię cały czas boleć? Szczerze to sie na tym nie znam, sama nigdy nie miałam i nie znam nikogo kto miał. Ale mi sie wydaje że to będzie ta opcja optymistyczna :) AsiaAk przestań sie tak nastawiać, dopóki nie ma @ nic nie wiadomo, ja np właśnie zaczęłam się łudzić że jednak się udało.....ale cicho sza nie zapeszam ;) Poza tym imprezka bardzo udana :D Dorzucam fotki żeby wam smaka zrobić :P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87aa8cbe2ba75dd9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29aed675e2eca6bc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi smaka narobiłaś tym tortem, w ogóle chyba mamy takie same czarne talerze ;) kociak debeściak :) u nas śnieg ciągle leży Ola a masz jakieś objawy ? robisz dziś drugi raz test czy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×