Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

banoman ja kupie cale opakowanie tych testow jest w srodku 7 clearblu digital wiesz jakie to? tylko dokladnie nie wiem kiedy rozpoczac te testowanie myslalam ze moze wtedy kiedy zaczne cos czuc bo zazwyczaj czesto jajniki mnie bola ale nie wiem czy teraz tez tak bedzie i moge przegapic :/ postaram sie dobrze wykorzystac te dwa tyg. ale w sumie to bedziemy sie praktycznie mijali :/ bo on pracuje ale zawsze to lepiej niz te glupie wyjazdy a tak wiem ze jest blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testów nie znam bo nigdy nie stostowałam, ciężko powiedzieć kiedy powinnaś zacząć je stosować najlepiej od 14 dc ;) nawet 14 możesz ich sobie kupić, nie wiem jak w UK ale w Poloszy są bardzo tanie, więc tak mniej więcej od polowy twojego cyklu możesz je sobie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że są świetne te testy przedewszystkim nie musisz rozczytywać czy jasne dwie linie to już owulka czy jeszcze nie, masz podane czarne na białym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronce jest nawet kalkulatorek ktory mowi kiedy masz rozpoczac testowanie te testy 20£ kosztuja tutaj... zobaczymy nie nastawiam sie na nic ale zawsze to lepiej wiedziec kiedy ma sie owulke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman dajesz dobre rady chyba ;) powiedzialas ze najlepiej 14 dnia testowac i tak samo powiedzial kalkulatorek tylko ciekawe jak to sie sprawdzi z moimi cyklami sa raz 32 a raz 40 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego warto zacząć stosować od 14 dnia nawet może troszkę później, mam nadzieję, że w 7 się zamkniesz ale ja bym ci radziła dokupić jeszcze następnych 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wlansie wrocilam z pracy i doslownie pada. jem z ledwoscia obiad zaraz ide spac i mam wszystko gdzies. dziewczyny w pracy cos zaczynaja podejzewac ze cos ze mna nietak bo dzis praktycznie nic nie podosilam,no i kawy sie nie napilam tylko herbatke....ale i tak narazie im nic nie mowiedopiero powiem po wizycie u lekarza. Ide spac. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka odpoczywaj i nie dźwigaj nic w pracy, teraz trzeba o siebie dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena Gratuluje!!! Idę drinkowac zajupilam gin i tonik więc trzeba to skonsumować. Jestem padnieta, narazie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz po babcinym obiadku, pelna jestem, smutno mi, bo sprzedalam Gabryske, ale musialam:( uryczalam sie, jak nie wiem co... J konczy skladac nowy stol do kuchni, dywaniki nowe rozlozone, odpoczac trza i do kosciolka:P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Marzenka gratuluję!!!!! 🌻 Szybciutko Wam sie udalo:) Ciesze sie bardzo:) Agnes nie martw sie, moze kiedyś znow sobie sprawicie pieska takiego:) Widze ze jakies zakupy sie Wam udały, fajnie:) Ja mialam dzisiaj tesciowa na obiedzie i sie zasiedziala az do teraz:)Fajnie bylo:) Wypiłysmy po drinku i nam sie gadało jak nie wiem:) a R. tylko sie smial z nas:) Własnie pojechal ją odwiezc do domu mimo ze mieszka dwie ulice dalej:) Moje kotki sie strasznie polubiły i cieszy mnie to bo na poczatku bylo tragicznie:) Ciekawe czy @ przyjdzie... tak sobie wkrecam ze moze sie udało a drinka piłam :/ Najadłam sie tone rogalików od mamy R. i teraz zaraz sie okocę:D hehe ale człowiek głupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile mamy podobny termin @.... ja też sobie wkręcam i M powiedział, że aż się boi jeśli się nie udało... ja też się boję co się będzie ze mną działo... nawet wolę o tym nie mysleć, wystarczy że ostatni bardzo mocno przeżyłam pojawienie się @ my wróciliśmy z kina, bylismy na Parnassu, taka bajka mi się osobiście nie podobało bo nie lubie takiego kina więc polecac nie będe ;) co u reszty dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem jestem :0 Ja mam niby teoretycznie jutro 32 dzień cyklu, powiem wam że mimo iż prawie szans nie ma to też się wkręcam..najgorsze rozczarowanie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile Joasia cykle ci trwają? szanse są zawsze ;) u dziewczyny z innego topiku potwierdziło się że będzie mieć bliźniaczki :) to już 8 tydzień, brała jakies tabsy właśnie na wyregulowanie cykli i rośnięcie pęcherzyków no i proszę, miała monitoring okazało się, że ma dwa dominujace pęcherzyki i dwa się udało trafić :) no i wcześniej długo się starał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanse są zawsze trzeba tylko mocno w nie wierzyć ;) boję się terminu @ :o nie wiem dlaczego pozwoliłam sobie tak wkręcać w tym cyklu 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No powiem Wam że było by miłe rozpoczęcie tego roku gdyby się udało w tym miesiącu zaciążyć kilku dziewczynom :) oby... Ola a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola się długo nie odzywa i zaczyna się martwic powoli..... Goga co za duzo to nie zdrowo :D żartuję, wiadomo że było by fajnie, a już najlepiej jakby teraz każdej staraczce się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie 32, wiesz Banmon, ale teraz z tymi torbielami to już nic nie wiem...dzisiaj miałam na przykład śluz taki płynny!!! ,ale brzuch mnie pobolewa, przez ostatnie dni miałam takie przekrwione i delikatne zewnętrzne narządy płciowe z takimi białymi grudkami (raczej rzadna infekcja), mam ochotę na tulanka z mężęm :), a w zeszłą niedzielę miałam śluz z krwią zmieszany i przez dwa dni takie budyniowe ciemne upławy, nie wiem co o tym myśleć..nie ciągnie mnie do słodyczy :0 i kawy...ale to raczej moja wyobraźnia...no bo przecież mnie to nie spotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej się wkręcać...i przeżyć rozczarowanie, ale nawet jak ma przyjść to niech przychodzi bo muszę te tabsy zacząć brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki żeby to jednak było TO Joasia :) pamiętaj tylko, ze przy torbieli test może wyjść pozytywny dlatego w twoim wypadku jesli byłaby potrzeba potwierdzenia to lepiej jakys na bete hcg się wybrała ;) podczytuje sobie niektóre blogi i jedna dziewczyna ma własnie torbiel i z 5 testów 4 jej wyszły pozytywne a beta hcg wyszła negatywna i okazało się że to rzeczywiście ciąża nie była ..... z tymi oznakami ciąży to jest tak, ze jak bardza chcemy to je sobie znajdziemy ;) ja tez już u siebie znajduję od kilku dni ;) i dlatego się napaliłam :( Joasia trzymam kciuki i mam nadzieję, że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon tak to już jest z nami chcącymi zostać mamami .... ale pamiętajmy kiedyś nam się uda !!! ja też myślę że przyjdzie, bo przecież przez tyle czasu przychodziła...co nas nie zabije to nas wzmocni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdzie czy nie, nic nie wiadomo :) trzymajmy się tej optymistycznej wersji że ta cholerna @ da nam wszystkim spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie znajoma dodała masę zdjęć swojej pociechy ..... eh.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×