Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

no akurat z tym nie ma problemu bo moj chlopak pracuje, a ja mam swoje firme, tylko ze nia zajmuje sie moj tato zastanawiam sie czy mowic im odraz czy poczekac troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mozna powiedzieć że jesteście samodzielni a to bardzo ważne, ja myślę, że mówić, tzn jeśli już komuś powiedziałam to chyba lepiej żeby rodzice dowiedzieli się od was a nie od osób trzecich ;) ja postanowiłam, że jesli kiedykolwiek mi się uda to powiem dopiero po pierwszym trymestrze :) ale to przez to że chcę mieć pewność że znowu nie stracę ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o mojej ciazy wie tylko moj chlopak przyjaciolka i jej chlopak i jak narazie nikt wiecej ale wydaje mi sie ze najpierw pojde do lekarz dowiem sie czy wszystko ok i mysle ze powiem im dopiero w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, żeby zrobić wszystko zgodnie ze swoim sumieniem :) ja też myślę, ze nie ma się co spieszyć z taką nowiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej tylko jak zaczna cos podejrzewac bo nie powiem dziwnie sie ostatnio zachowuje, a rodzice nawet sie ostatnio smiali ze jem jak za dwoch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najwyżej samo wyjdzie przy okazji jakiejś rozmowy i bez nastawiania na pompatyczną gadkę i wprowadzenie do tematu :) na pewno będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka gratylacje;) a ja sie dziewczyny wykreslam z tabelki bo narazie koncze starania-to i tak bez sensu bo i tak nic z tego nie wyjdzie...:( wybiore sie moze niedlugo do gina i zobaczymy co bedzie...narazie zycze wszystkim powodzenia:) oczywiscie bede do Was zagladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.01 paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Olka.P................29...........5 + 2................... ..ok. 10.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 22.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................21...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................13............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................10.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaak staranek nie kończ, Agnes też się dłuuugo starała i zobacz :) mam takie pyatnie byliscie może już na jakiś badaniach, czy na razie tak na 'żywioł' szliście? myślę, że do gina warto iść bo może te niepowodzenia to z powodu jakiejś pierdółki .... często tak bywa, i się okaże, że niepotrzebnie tyle czekałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie bylismy jeszcze u lekarza tylko tak poprostu sie staralismy...no mam wlasnie zamiar wybrac sie do gina i zobaczyc co jest grane a na razie odpuszczam...moze zaczniemy dzialac po wizycie u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działać możecie ciągle a odpuścić możesz tylko psychicznie ;) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka GRATULUJE!!! Pracą się nie przejmuj, lepiej powiedzieć pracodawcy. A powiedz mi do kiedy masz tą umowę? Jeśli pracodawca okaże się dupkiem i nie przedłużyłby Ci umowy to idź na L4 wtedy będzie płacił Ci za L4 ZUS i macierzyński też dostaniesz :) Ola, no qrcze byłam pewna, że zaciążyłaś :( Może faktycznie jest za wcześnie. Test z krwi by na pewno pokazał czy tak czy nie. Może ten co robiłaś był jakiś felerny :/ banmon, fanie by było jakby Twoje przeczucia się sprawdziły :) Asiak, może teraz jak postanowiłaś się wykreślić z tabelki i dać sobie spokój to zaskoczysz ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardziej moje wybitne zdolności do wkręcania sobie bajek niż przeczucie ;) a która by nie chciała zobaczyś te dwie kreski i zakończyć ciążę zdrowym bobasem :) według wróżby Oli w 2010 musi się nam udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie dobre wiadomosci :D gratulejszyn!!! ola nadal trzymam kciuki mareznka nic sie nie martw z praca jakos wszystko sie ulozy ;) witam nowa kolezanke :) asia ja tez sie wywalilam z tabelki i teraz mam mniej stresow przed @ bo nie musze patrzec na ta date ciagle ;) ale nadal pisze :D wiec zostan! banoman mam wolne jutro dzisiaj maz wraca po pieciodniowej przerwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagus umowe mam do 28 lutego. w sumie mojakierowniczka jest spoko i juz jedna dziewczyna jest w ciazy wec wiem ze na pewno by mi siwnstwa nie zrobila ale sam fakt ze sa takie sytuacje mnie przeraza. Ja juz powiedzialam mamie zejestem w ciazy i sie usmiala ze mnie ze "znowuuuu"heheh:) ale nikomu wiecej narazie nie mowie aby nie zapeszac....;) narazie moim marzeniem jest w koncu uslyszec bicie serduszka malenstwa ale na to musze jeszcze zaczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie to ty dziś ciężką nockę będziesz miała ;) Daguś usłyszysz serduszko już niedługo :) moze nawet tego 28 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubzdurałam sobie że wizytę masz 28, nie wiem jak ja czytam :D :D o kurczaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No prosze pare godzin mnie nie było i juz dwie nowe "ciężarówki" :) Gratuluje Wam kobietki!!! Kamis witam :) Marzenka uważaj na siebie i maleństwo bo ono teraz najważniejsze a nie praca :) będzie dobrze :) Banmon oby Twoja kobieca intuicja Cię nie zawiodła ;) Ola ja dalej trzymam kciukasy ;) Agnes jak po wizycie? Ja dzisiaj cały dzień u rodziców byłam, dopiero wróciłam. Miałam jeszcze dzisiaj posprzątać żeby mieć jutro mniej i ale chyba dam sobie już spokój, jutro tez jest dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Gratuluje Marzena :) Ciąża dziewczyn po takich przeżyciach, którym nie było "łatwo" zajść i donosić cieszy jeszcze bardziej. Cieszę się razem z Tobą :) I trzymam kciuki by wszystko było dobrze !!!! Nareszcie piątek :) W tym tygodniu zrobiłam sobie badanie na marker Ca 125 i wynosił 10,7 :) ( do 35 to norma), podwyższony świadczyłby o endometriozie, chociaż oczywiście wyczytałam w necie, że niektórym dziewczynom wartość ta bardzo skakała, ale nie myślmy o tym. Jakaś dobra wiadomość w gąszczu niepowodzeń. Jutro na obiad robimy pizzę, już się nie mogę doczekać, pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga dzis piatek trzeba się relaksować a nie sprzątać ;) Joasia widzisz wszystko czyli jest oki i niepotrzebnie się tą endometriozą stresowałaś tak bardzo ;) wierzę, że niedługo z brzuszkiembędziesz pomykać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:P ja dopiero od mqmy wrocilam bo J byl w szpitalu u dziadka- jest kiepsko... bialaczka i w pon na onkologie go wioza... a u mnie ok!! wyniki super:) dowiedzialam sie wreszcie jaka mam grupe krwi, mianowicie 0RH+ zdziwilam sie ale rodzice maja taka sama grupe i dlatego:P pozno weszlam do ginki i juz nie patrzyla tetna bo ja padalam:) wizyta za miesiac a za tydzien usg na 12 tydz ciazy:P popatrze na dzidzie, zalozyla mi karte i [pbadala:P zmykam spac aaa! gratuluje zaciazonym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny śpicie, ale dzisiaj miałam sen w nocy..śniło mi się że będziemy z mężem dzidziusia :0...ale to tylko sen.. zmodyfikuje lekko tabelkę bo wpisując tu datę @ coś mi się pokiełbasiło. Mam nadzieję że przyjdzie normalnie @, bo jak ma się torbiele to różnie z nią bywa,a chciałabym by nie robiła mi świństwa bo kupiłam cholernie drogie leki jakie przepisał mi gin... no chyba że by nie przyszła z innego powodu ;)...wiara czyni cuda :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Olka.P................29...........5 + 2................... ..ok. 10.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................21...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................13............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................10.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ależ se dziś pospałam :) :) to prawda wiara potrafi zdziałac cuda :) dlatego trzeba wierzyć że się uda :) (inaczej zaśpiewam 25 stycznia ;) ) ale nie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Cześć Banmon. Ja też cwana jestem bo przed, w trakcie będę zła, a po...znowu do dzieła...broń w ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kilka godzin tylko w lozku bylam :/ i taka jestem na polz zywa :/ agnes dobra masz grupe krwi... ja mam ujemna :/ mialam tyle planow na dzisiaj sprzatanko i rozne duperele ale kiedy ja odpoczne....??? a tam....posprzata sie samo ;) dzisiaj moze kino i wino ;) a!!! powiem wam ze bede miala meza na cale 2 tyg. w domu to jak wiecznosc dla mnie ;) mam plana zakupic dzisiaj te tezty owulacyjne zeby w koncu dowiedziec sie kiedy jest dokladnie ta owulka ;) miejmy nadzieje ze sie dowiem.... milego dnia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie no ja się ne dziwię, ze nieżywa jestes po nocce :P w końcu M przyjechał ;) zakup sobie z 5 tych testów albo nawet i więcej Joasia dokładnie jest tak jak mówisz :) teraz elegancko śpiewam, jak przyjdzie @ będzie rozpacz (co raz trudniej przezywam jej pojawienie się i co raz dłużej) a później znowu bedzie nadzieja ... i tak w koło ja dziś planuję się wybrać do kina i do kawiarni, już dawno nie byliśmy ;) mój M chce iść na narty ale ja nie Amerie dobrze tak wykorzystaj długi pobyt M w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×