Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Aaliyah, no to faktycznie urwanie glowy masz skoro chwilke znalazlas o 2w nocy; ale przynajmniej wesolo :) heh Aaliyah wy macie amstafa, ktory udaje yorka, a ja mam zmiksowanego yorka, ktory udaje kota :) poza tym widze, ze nie tylko ja jestem uzalezniona od butow :) dzisiaj ostatni dzien starego roku, ale ten czas szybko leci, jejcie ja pewnie tu jeszcze zagladne dzisiaj ale w razie czego juz teraz zloze wam zyczenia, pozniej moze byc rozgardiasz, wiec Już po świętach, stary rok się kończy jego blask już mija Nowy 2010 do brzegu dobija... Życzę by był piękny lepszy od starego a wam przyniósł coś szczególnego... samej serdeczności i samej miłości uśmiechu na twarzy i to o czym marzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech wam Nowy Rok przyniesie złotych monet całą kieszeń. Złota i pieniędzy, by nie było w domu nędzy. Niech bogaty każdy będzie, niech dostatek gości wszędzie. o° °o o° __o°__ |HappY| | New | \\Year/ \\__/ __||__ >2009< Wrocilam z pracy i juz zjadlam pbiadek:) Wolne do poniedzialku Jesli uwazasz ze nasza jedyna rozrywka to stukanie w klawiature to dziekujemy poniewaz MY chociarz mamy na to czas w przeciwienstwi do innych:):):) Szef mego meza nas zaprasza na wycieczke plyniemy na Cypr do znajomych wiec sylwka przywitam niestety na morzu Chodzilam dzisiaj w krotkim rekawku po dworze bo tak cieplutko ale w nocy uuuuuuuuuu nie jest tak ciekawie Wy to macie psiaki a ja mam tylko kanarka ale jak wezmiemy domek to kupujemy 2 malego do domku jakas miniaturke dobermana hihihihih drugi nieco wiekszy i podobny do wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to mam przecudowny dzien :) Przyszla moja przyjaciolka do mnie do pracy brala lekarstwa na przeciagniecie okresu:) patrze sie w monitor od USG a tam maluszek na cala klinike sie wydarlam:n jestes w ciazy!!!!!!!!!!!!; SUPER ona nie wiedziala co sie dzieje Jak dla mnie to jest najwspanialszy dzien pod sloncem:) Nie chce myslec jak ja bede w ciazy chyba bede chodzila uhahana od rana do wieczorka):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to fajnie :) tez bym chciala :) czyli nowy rok zacznie z nowym zyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
A moj narzeczony jest muzulmaninem, mieszkamy w Anglii ;) i go kocham planujemy slub next year. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
Glupi pusty polak, nic nie wie o zyciu, sam spierdalaj. Fucking cunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po oczach widać żeś jebliwa
głupia Polka żałosna cipa, pół roku w anglii, a mówi już slangen , żałosna krowa, z brudasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarina 19
Dokladnie,tez mam faceta muzulmanina i bardzo bardzo go kocham, a Ciebie widocznie zadna nie chce skoro jestes tak zdesperowany zeby wyzywac innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po oczach widać żeś jebliwa
następna brudaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarina 19
ha ha sram na to co Ty myslisz i cala reszte gadaj sobie co chcesz a najlepiej wypier****j stad bo to nie miejsce dla rasistow i kretynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr. Rozpór- Walicipski
żony muzułmanów sympatią, się nie cieszą, ale to dobrze, detetyw Rutkowski na brak roboty nie będzie narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudaski założyły sobie
ekskluzywny topik dla siebie, a tu poslkie chu.je i rasiści, od brudasek , biedne dziewczynki,bez łechtaczek wyzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki,ja juz po imprezce i ide do lozka!Wszystkiego naj,naj jeszcze raz!A tak przy okazji juz dawno takich prostakow tu nie bylo!Czytajac ich w wypowiedzi jeszcze bardziej sie utwierdzam w slusznosci mojego wyboru.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudaska jeszcze fika
zoofilka, współzyjące ze zwierzetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
Hej ty z nickiem 'po oczach widac zes jebliwa' Sorry lol ale jestem w Anglii 4 lata ty fuckign cunt. Fuck off jesli ci sie nie podoba fucking rasista. I nie jestem jebliwa :P lol ty fucking cunt :D, studiuje w przeciwienstwie do innych ty polski rasisto :D Ja nie wiem czemu ci polacy 'faceci' sa tacy chamscy :D lol , pewnie zadna cie nie chce. NIe zdziwilabym sie .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
Aaliyah ja tez ;) Masz racje . ;) Masz msn czy cos? Moze pogadalybysmy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ja tak tylko na chwilke, zmienilismy plany mam juz wykupiony bilet lotniczy i jutro bede rano w PL z lotniska odbierze mnie znajomy i strasznie sie ciesze bo spedze z rodzina blisko tydzien a moj przyleci kilka dni przed moim powrotem i wrocimy juz razem :) caly dzien wczoraj myslelismy co zrobic i to wydaje nam sie najlepsze po za tym autem musielibysmy wracac w niedziele a tak bede miala prawie tydzien a nie dwa dni.. jak krok w nowy rok? bo ja i tak nie wiedzialam co sie dzieje caly czas mysle o tym ze juz niedlugo sobota.. dla tych ktorzy mysla ze sa madrzy.. obejrzyjcie sobie.. potem mozemy pogadac.. http://www.youtube.com/watch?v=2Sp2Yte1p7w&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=ZokBFlNbLbA&NR=1 http://www.youtube.com/watch?v=_CmOnCH06VA&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=BTVAd1Bs9vs&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=Dlcq73Ork4M&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie w roku 2010 :) u mnie Nowy Rok oczywiscie zawiera wiele planow i postanowien :) a jednym z nich jest po prostu nie kontunuowac takich zaczepek jakie pojawily sie na gorze powiedzcie mi dziewczyny po co w ogole tracic na takich ludzi nerwy? Nie slyszalyscie, ze gowna sie nie tyka, bo...... Mooniska no to fajnie, juz jutro bedziesz troszke spokojniejsza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracając do tego co powiedzial
blomblondyn na poprzednniej stronie: Nie jestem muzulmanka i mąza mam niemuzułamanina, wiĘc nikt mi mózgu nie prał, niemniej stwerdzam, ze srednio wykszatlcony czloiwiek ma wieksze pojecie o Koranie niz ów blomblondyn. Biblię mozna rowniez interpretowac tak,ze wynikac bedzie z niej ogromna dyskryminacja kobiet .Chrzescijnstwo? od zebra Adama, poprzez nauki sw Augustyna, wieki braku praw kobiet, do roli kobiety we wspolcxzesnym KK... Do tego w swojej stopce cytujesz Nitchego - a trudno o bardziej "męskiego szowinistę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam Koran tylko na ile jest mi to potrzebne, a reszta pochodzi z CNN, i lektury ksiązek. I popełniasz błąd, bo Biblii nie można sobie interpretować, jak się chce, a Koran można i wystarczy, że taki człowieczek potrafi czytać i może sobie głosić co mu tylko podoba. Poglądaj sobie kanały na telewizji satelitarnej to zobaczysz jak tam wygląda życie. I nie jeste żadnym męskim szowinistą, a wprost przeciwnie wielkim zwolennikiem feminizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Nietzsche w stopce jest dlatego, bo jest mój ulubiny filozof, a jego wyświechtany cytat , po to aby wszyscy wiedzieli, że jest jego i jest zadrwieniem sobie z ludzi, w swoim specyficznym poczuciu humoru filozoficznego, podobnie z wyświechtanym hasłem Praca czyni wolnym. Oba cytaty są tak gorzkie, że aż bolą. Miałem także w swojej grupie dziekańskiej na Politechnice, araba , zarozumiałego i paskudnego buca, i stąd uważam, że kobiety zadające się z nimi to najprawdopodobniej na głowę upadły, desperatki, o mentalności masochistek. Mam w sobie tylko litość, jak widzę te owinięte w szmaty po same oczy arabskie kobiety, które może są szczęśliwe w tym swoim stanie upodlenia, ale wzbudzają litość i pożałowanie. A z drugiej strony, strzeba chyba być niespełna rozumu, żeby z własnej woli, zadawać się ludźmi, którzy żyją w głębokim średniowieczu i dopiero za 500 lat osiągną poziom najgłupszego Europejczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmblondyn to co tu piszesz jest stekiem bzdur ze az nie chce sie komentowac,na poczatku zapewnie cie ze zadna z nas nie jest nieszczesliwa a wrecz przeciwnie!nikt nie jest w stanie zrobic mi prania mozgu obojetnie jakby sie staral i napewno z calym szacunkiem dla kobiet muzulmanskich ich mentalnosc jest ostatnia cecha o jaka mozna by mnie posadzic,nie jestem pozbawiona aspiracji a juz napewno nie jestem zyciowa nieudacznica czy meczennikiem.Tekst o tym pogrozeniu paluszkiem przez immana wywolal u mnie i mojego meza wybuch smiechu,tu widac ze albo nie masz pojecia o czym piszesz albo masz niezle poczucie humoru.Piszesz ze kazdy szanujacy sie muzulmanin usunie zonie lechtaczke,slyszalam wiele bzdur ta tez jest niezla.Zapewniam cie ze kazdy szanujacy sie muzulmanin pierwsze stara dogodzic kobiecie a pozniej mysli o sobie.Napisales glupie autorki tego tematu,na jakiej podstawie stwierdziles ze jestesmy glupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracając do tego co powiedzial
jeden z najbardziej znanych cytatów z Nietzschego: "idziesz do niewiast, nie zapomnij bata." a tez" nie ma ksiegi, ktora narobiłaby więcej zła, co Biblia." Oczywiscie ze roznie sie interpretuje Biblie - jest tam choćby i "oko za oko" i "nastaw drugi policzek" . Sa rozni ludzie, kraje mniej i wiecej postepowe. Trudno porównywac zacofane kraje afrykanskie ( tam obrzezuje się łechtaczki) czy ortodoksyjny Pakistan do Europy. Kobiety na forum wybraly tak, a nie inaczej, to ich wolna wola i ich prawo, nikt ich do tego nie przymuszał, widac tych akurat męzczyzn wolały. Podejrzewam,ze zglebiły przedten Koran bardziej niz ty, jako osobiscie zainteresowane tematem i zaakceptowały go ( ty przecież nie musisz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź sobie pooglądaj kanały arabskie na tv satelitarnej, i dyskusję na temat okaleczania kobiet i jak to wygląda np w Indonezji czy Pakistanie, o udowadnianiu, przez immamów o tym, że usunięcie łechtaczki dla kobiety jest dobrodziejstwem, bo uspakaja , pogląd średniowieczny. Wejdź sobie na HC For i obejrzyj sobie filmy, jak to się robi. A o pogrożeniu paluszkiem, przytoczę ci prawo z Arabii Saudyjskiej, że każda kobieta może otrzymać karę chłosty na podstawie takiego prawa , które można sobie dowolnie interpretować. Wejdź może sobie jeszcze na eFukt.com... i obejrzyj sobie, jak wyglądają egzekucje, lesbijek czy homoseksualistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne azizamowe dziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do powracając.... przecież wiesz że Nietzsche, jest krytykiem chrześcijaństwa, wieć nic dobrego na jego temat nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bmblondyn ja Ciebie a raczej to co piszesz w 100% popieram a mam niestety namacalny przykład i przekonałam się o tym na własnej skórze więc uwierzcie że wiem co mówię.... poza tym tu w Uk mam 3 koleżanki żyjące z arabami z Pakistanu , jedna jest już jego żoną i dopiero teraz wiem po co oni to robią..... mianowicie po to żeby uwolnić się z krajów 3go świata i być "europejczykiem" pełną gębą :O noszą na rękach,całują, przytulają i za przeproszeniem ?wchodzą polkom w dupę" bo to jest ich inwestycja w swoją przyszłość....taka prawda i nic nie zmieni mojego przekonania . trzymajcie się od tych brudasów z daleka... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do acu z tego co slysze i nieraz widzialam niektore Polki daja sobie bardzo latwo wchodzic w d....w doslownym tego slowa znaczeniu i to nieraz odrazu po zapoznaniu sie.Nie bede stawac w ich obronie a takze tych co sa na tyle naiwne i glupie mylac seks z uczuciem.One same pchaja sie im do lozka a potem placza.Jest wiele sposobow aby sprawdzic jakie facet(nie tylko muzulmanin)ma wobec ciebie zamiary. do bmblondyn w moim domu oglada sie prawie tylko tv satelitarna,nie twierdze ze nie jest tak jak mowisz ale to nie ma nic wspolnego z Islamem a tradycja.Kobiety robia to z wlasnej woli i ta tradycja na szczescie zanika w wielu krajach.Mowisz o egzekucjach?W Chinach tez sa i ci to nie przeszkadza?Popatrz jak wiele zla dzieje sie w twoim wlasnym kraju.Jak traktowane sa tu kobiety.Pozastawia to wiele do zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wlasnie do domku wrocilismy z sylwestra bylo super:))) Od kiedy pakistanczycy to araby??? ciekawe :) Wlasnie ludzie nie widza t3go co maja ile w polsce kobiet jest bitych przez mezow ile jest gwaltow??? no ale .... a co powiesz ze moj maz ma papiery na staly pobyt w UE??? i mial je dlugo przed slubem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×