Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczupła duchem

Obmyślam strategie odchudzania w nowym roku. Po 40-tce

Polecane posty

Gość Magicca
szczupła duchem Dobrym duchem? A czemu nie:):):) Teraz waze 58 kg przy wzroscie 166 cm. I waga utrzymuje sie na stalym poziomie od pazdziernika. A co najwazniejsze, ja juz wiem, nawet jak sobie pozwole na jakies male lakomstwo, jak ja zrzucic i miec znowu tyle, ile chce:) Znam tez chudniecie ze stresu, podobnie jak Ty, ale nie polecam. W naszym wieku (mlodym - rzecz jasna!!!) wazny jest nie tylko wyglad, ale przede wszystkim zdrowie i ladna skora. Polecam wiec powolne chudniecie. A tak naprawde sprowadza sie to do zmiany sposobu odzywiania. Naprawde zachecam i trzymam kciuki za te wytrwale. A satysfakcja ogromna, nie tylko wtedy, gdy znowu mozna ubrac ulubiony kiedys rozmiar, ale i wtedy, gdy widzi sie bazyliszkowaty wzrok pseudo kolezankek, watpiacych jeszcze tak niedawno w skutecznosc tego, co robie:):): BEZCENNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
O rany, ale sie sklonowalam! Sorry....net dzisiaj swiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła duchem
Zostań tutaj, maggica i klikaj po każdym poście.. Ta waga przy tym wzroście powala mnie na kolana. Dodaj do uliubionych i bądź z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
O rany, ale sie sklonowalam! Sorry....net dzisiaj swiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
O rany, ale sie sklonowalam! Sorry....net dzisiaj swiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła duchem
Ale jesteś mile widziana, co tam net...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę do was , mogę ? Piszę już na jednym topiku , ale tam dziewczyny malo się udzielają , więc będę zadlądać tez do was :) Chyba ważę trochę mniej niz w stopce , ale na razie nie wchodzę na wagę , ze strachu że jednak mogę zobaczyć 67 :P Zważę sie 3 stycznia i wtedy uaktualnię stopkę . W tej chwili jestem na diecie warzywno - owocowej , a dzis będe miała próbę charakteru bo idę na imprezę . sama jestem ciekawa czy polegnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
szczupla duchem - bede:) Lubie gadac o jedzeniu, a ZDROWE odzywianie stalo sie moja pasja. Agnieszko - maly grzeszek od czasu do czasu moze sie zdarzyc, nie miej z tego powodu jakichs wielkich wyrzutow sumienia, bo wszystko da sie naprawic. Mam nadzieje, ze dzisiaj z netem juz wszystko ok:):):) Milego dnia, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dołączę
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła duchem
Agnieszka, Twoja obecność cieszy mnie szczególnie, mamy identyczne parametry, no, może teraz kilogram powinnam sobie doliczyć. Zwsażę sie w Nowy Rok dopiero.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trochę nas jest :) Idę na imprezę koszyczkowa , więc może przygotuje to co mogę jeść i będę udawała że to nie moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trochę nas jest :) Idę na imprezę koszyczkowa , więc może przygotuje to co mogę jeść i będę udawała że to nie moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trochę nas jest :) Idę na imprezę koszyczkowa , więc może przygotuje to co mogę jeść i będę udawała że to nie moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetta42
Witajcie, Kochane ja walcze z nadwaga od 3 miesiecy. Zaczełam od diety proteinowej i waga poszła w dół 8kg w ciagu 3 tyg, super sprawa. Ale na pierś z kurczaka juz patrzec nie moge, zostajka mi tylko ryby i wołowina, ktora tez po malu mi juz sie nudzi. Na swietach troche pofolgowałam, ale waga stopi 42 lat 165 cm obecnie 74 kg, marze o 68 kg:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
Czesc Violetta, witaj:) Duzo dobrego slyszalam o diecie proteinowej. Kilka osob wsrod moich znajomych ja stosuje, i wszyscy osiagaja rewelacyjne rezultaty. Agnieszko, baw sie dobrze na imprezie, ale troche oszukuj:) No tak niestety trzeba, bo inaczej musialabys sie kazdemu po kolei tlumaczyc, dlaczego tego czy tamtego nie chcesz jesc, a to jest wkurzajace. Wiecie co, dziewczyny, ja sobie kilka miesiecy temu powiedzialam, ze skoro ja - taki nalogowy od lat palacz - moglam rzucic palenie, to i z rzuceniem wagi mi sie uda. I tak sie stalo hehe. Trzymam za was kciuki, tez dacie rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
Czesc Violetta, witaj:) Duzo dobrego slyszalam o diecie proteinowej. Kilka osob wsrod moich znajomych ja stosuje, i wszyscy osiagaja rewelacyjne rezultaty. Agnieszko, baw sie dobrze na imprezie, ale troche oszukuj:) No tak niestety trzeba, bo inaczej musialabys sie kazdemu po kolei tlumaczyc, dlaczego tego czy tamtego nie chcesz jesc, a to jest wkurzajace. Wiecie co, dziewczyny, ja sobie kilka miesiecy temu powiedzialam, ze skoro ja - taki nalogowy od lat palacz - moglam rzucic palenie, to i z rzuceniem wagi mi sie uda. I tak sie stalo hehe. Trzymam za was kciuki, tez dacie rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła duchem
8 kilogramów w 3 tygodnie! To coś zdecydowanie dla mnie, zacznę więc od proteinowej, tylko nie wiem co z tym koktajlem. doczytam sobie. Tak, jest nas już kilka, zaczniemy wszystkie razem, już nie mogę się doczekać. Tylko ta kafeteria taka zawodna, od 16 godziny usiłuję coś napisać, a nawet głównej strony nie mogłam otworzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i poległam na imprezie i od razu prawie kilogram więcej :( Trudno , dziś dzień na odtrucie , soczki i warzywka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła duchem
A ja placki ziemniaczane na obiad:(:):(:):(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was sylwestrowo :) Pisze teraz , bo potem nie będę miała kiedy do was zajrzeć . Życzę wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku . Przede wszystkim zdrowia i duuuuuużo marzen i mnóstwa sposobów na ich realizację . :):):D:D A ja sobie głupi moment wybrałam na zaczęcie diety , ale trudno , dziś co zjem i wypiję to wytańczę . :P Poza tym , sukienkę mam taka ,ze jak zjem za dużo , to będzie widać , więc musze o tym pamiętać .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła duchem
Jakieś drobne zakupy wczoraj zrobiłam pod kątem diety, dzisiaj żyję bez ograniczeń, jutro jak odeśpię porobię pomiary, i zaczynamy. Życzę Wam więc dotrzymania noworocznych postanowień, dobrej zabawy i szczęśliwego 2010-tego ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Zycze wam konsekwencji w zrzucaniu wagi, a sobie utrzymania tej, ktora mam:) Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.mam na imie jola i tez jestem po 40.odchudzalam sie juz nie wiem ile razy.z roznym skutkiem,zazwyczaj marnym.raz pamietam schudlam z 15 kg z tabletkami ananas,ale bylo to 20 lat temu.probowalam jeszcze pozniej z podobnymi tabletkami,ale bez efektow.teraz waze 83,4 kg przy wzroscie 165. jeszcze niedawno bylo 75.ale jak zaczelam brac linee i pozniej bio cla to wlasnie po ich odstawieniu przytylam .powiedzialam sobie ,zadnych tabletek wiecej.moze w grupie bedzie mi latwiej.pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam za nas kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze postanowienie noworoczne,by schudnac,przyniesie oczekiwane efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w 2010 r.:D Co nieco odespałam :) Bawiłam sie super , ale od dzis zaczynam dietę do schudnięcia :), a potem walke z utrzymaniem wagi , co dla mnie jest najtrudniejsze . Jeszcze raz życzę wam wszystkiego najlepszego , piszmy i podtrzymujmy się wzajemnie w noworocznym postanowieniu schudnięcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła duchem
Odpoczęłyście po nocnych szaleństwach? Ruchu tu widzę dużego dziś nie ma, ale chyba nie zrezygnowałyście? Ja bardzo mało dzisiaj jem, nie dałam się namówić na piwko:p, ale nie jest to chyba dieta proteinowa: 1.dwa średnie plastry schabu z musztardą, kawa z mlekiem 2.kefir 400gram 3. zupka cambridge Rano ważyłam 66,7 ale jutrzejsze ważenie będzie dla mnie bardziej miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaj131
witaj szczupla duchem.ja tez dzis niewiele jadlam: jajko na sniadanie potem zupka goracy kubek i troszke surowki potem salatke,troche z majonezem,ale trudno najwazniejsze,ze slodyczy zero-no nie liczac jednego landrynka(przez pomylke:)) 164 82,6 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×