Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Gość *szeherezada*
Hej dziewczyny, ja wlasnie wrocilam z silowni i jestes strrasznie wkurzona ,bo ktos mi sie wlamal do samochodu i to ZNOWU!!!!!!!!! i rozbil mi szybe !!!! nic nie ukradl bo nic w mom samochodzie nie mam ,ale normalnie juz mnie szlag trafia, bo pod koniec lsitopada ktos mi rozwalil lusterko ( od strony chodnika a nie od strony drogi ,wiec nie zaden motor, tylko ktos specjalie to zrobil) i tez ktos mi sie do samochodu wlamaml i ukradl panel od radia (na co to komu? przeciez i tak sam panel nie dziala....). wniosek jest taki ,ze NIENAWIDZE LONDYNU I LUDZI TU ZYJACYCH I MAM NADZIEJE ZE KTOKOWLIEK TO ZORBIL UMRZE W CIERPIENIACH !!!! pewnie sboe mslciie,ze ja jakiegos porschaka mam czy cos takiego ,a ja mam VW Polo z 1997!!!!!!!!!!! przeciez to w ogole wstyd na taki samochod sie nawet popatrzec (jeszcze jest bialy a weic podstawowoa wersja) ........ jeszcze tego mi brakowalo,nie mam czasu dzisiaj sie tym zajac, mam mnostwo bzdur do nauczenia sie na egzamin w czwartek ,a jutro ide do pracy na 12 godzin.... dlaczego zle rzeczy przydazaja sie dobrym ludziom? :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dziewczyny! -----------Waga dziś pokazała prawie 2 kg mniej--------------- przy czym prawie w ogóle nie cwiczyłam (tzn.tylko w pon i wtorek, potem był @) Jej jak to MOTYWUJE ;) Ogromnie się cieszę :) I nawet nie mam ochoty na słodkie! A dawniej bym jadła wszystko co czekoladowe! :) Jestem z siebie TAKA dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*szeherezada* A może ktoś robi Ci to na złość? Jakiś niezrównoważony chłopak któremu dałaś kosza, albo komuś podpadłaś? Chyba, że robią to dla rozrywki, tylko dlaczego akurat Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
no lwasnie nie ma szans zeby to bylo cos osobistego ,bo ja tu mieszkam od 5 miesiecy i nikt mnie tu nie zna........ wydaje mi sie ,ze to jakies gnojki sie zabawiaja ,bo wiedza ze to stary samochod wiec nie ma alrmu ani nic.....chyba nie mam wyjcia tylko sprzedam to auto,i tak mialam to zrobic ale dopeiro jak wiosna nadejdzie.... wyprowadzam sie z tego mieszkania na poczatku kwietnia,no ale do kwietnia jest ejszcze dluuuugo,a jak nie moge sobie pzoowlic na wydawania niewiadomo ile kasy na jakiegos starego grata....jak mi np.rozbija przednia szybe to bardziej bedzie mi sie oplaaco wyrzucic to auto niz naprawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh....a z ciekawosci,egocentryczna jak Twoj chlopak ma rozmiar buta???Bo moj 50 i nawet nie wiecie jakim klopotem jest dla nigo obudwie kupic!!!!Sportwoe to tam od biedy sie znajdziełatwo nie jest,ale wszelkie and 1 albo Jordany produkuja takie wielkei,ale kurde pantofle to masakra!!! Mowisz,ze juz nie chcialabys urosnac???Szczerez mowiac to ja w podst bylam jedna z najwyzszych bo w osmej klasie juz mialam 170cm.Wtedy poza mna jeszcze ze 3-4 dziewczyny byly podobnego wzrostu.W LO w 2 klasie juz mialam 175 i trzymalo sie to do matury,potem jeszcze uroslam.W sumie zawsze chcialam miec 175...ale jak juz je mialam,chcialam 180 i prawie wyszlo :-) Lubie byc wysoka. W sumie w sobie zmienilabyc tylko piersi-na troche mniejsze i oczy na brazowe oraz zeby waga stanela na 65 i byloby git :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo.,ale tak z bardziej dietetycznej beczki to ja dzisiaj doychczas jestem po kawie rano,potem 2 bulki ziarniste z pomidorem i kethupem,tak troszke musialam :-),potem miseczka zupy ogorkowej okolo 300 ml zabielanej smietana,ale tam raz to sie nic nie stanie.Poza tym 2 banany i jablko.Planuje jeszcze jedno jablko i moze sobie sok z marchwi i pomaranczy w sokowirowce zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra...ja zmykam ,bo moj M wrocil.Zatem on przejmuje teraz stery a ja bede cwiczyla i moze ksiazke sobie poczytam jakas. To do jutra dziewczynki/kobietki.....chyba,ze moze wieczorkiem zajrze,ale to nie obiecuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
czesc laski ja dzisiaj jak na razie jade na kefirku 0,4 % tl mniam, zaraz bede miala dietetycznie flaczki w rosolku:) i potem tek kolo 18 wsiade na rower...uhhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
aha ja jestem Anka. lat 23( w maju stuknie mi 24) , studiuje ekinomie miedzynarodowa w polsce....zgroza kobiety mowie wam UJ to sciema, mieszkam Norwegii, jestem od ponad roku w zwiazku mieszkamy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, JA JESTEM WŚCIEKŁA BO WAGA STOI!!!!! NIC NIE SPADA!!! MÓWIE WAM JESTEM WŚCIEKŁA JAK OSA!!!! EHHHH UCIEKAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Asia :) 10.02 stuknie dwudziestka. Studiuję Pedagogikę Wczesnoszkolną z Językiem Angielskim. W związku od 2,5 roku. Małopolska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzisiejszy dzień mija dosyć spokojnie, posiłki raczej zgodnie z planem.. jeszcze tylko poćwiczyć by pasowało.. ale to potem :P co do mnie to mam 19 lat (w październiku bedzie 20) studiuje sobie kulturoznawstwo, nie pracuje, nie mam faceta, mam tylko 2 wierne przyjaciółki na które obecnie i tak nie mogę liczyć bo zbliża się sesja i wszyscy zakuwają jak szaleni :P zresztą mnie to też czeka ale jestem leniem patentowanym i wszystko zawsze na ostatnią chwile odkładam heh.. a co do facetów to ojeej jak ja wam zazdroszcze tych 'wielkoludów'! :D straaaasznie mi sie podobają wysocy bruneci (pow 190) z niebieskimi/zielonymi oczami mmmm a tymczasem: mój ex był mojego wzrostu, inny z którym się spotykałam był ode mnie niższy (brr nigdy więcej!) a jeszcze inny był wyższy CAŁE 2 CM ekhm :P no więc co do facetów to mam pecha bo kręcą się koło mnie sami niscy ehhhh ale licze że los się odmieni i w końcu znajdę jakiegoś wysokiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane weszłam na wagę i jest 58,6 :D ! :-) jestem z siebie zadowolona :) właśnie wróciłam z siłowni, idę się wykompciać :) relaks teraz mi się przyda.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarka ja również to studiuję :) tylko, że na śląsku w Częstochowie.. :) więc mamy podobne zainteresowania:) a na którym roku jesteś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,ze tutaj miedzynarodowe towarzystwo. malpeczka- tez jestem rocznik 86 ;-) tylko ze ja mam urodziny w listopadzie a wiec prawie ze caly rok do 24 ;-) . Poza tym ,jak to jest ze meiszkasz w Norwegii a studiujesz w pl ? i jak sobie radzisz z zimnem? wychodzisz w ogole z domu w zimie ? :-P Ewelina85- co zamierzasz studiowac w Irl? jezeli chodzi o mnie ,to ja zaraz po maturze wyjechalam do Londynu ,a wiec w maju bedzie juz 5lat. Teraz jestem na trzecim i na szczescie ostatnim roku studiow,ktore po polsku nazywalyby sie cos w tylu : Zarzadzanie i inspekcja nieruchomosci/rzeczoznawca ds.nieruchomosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaa83
He Kobietki:)))) No ja jestem właśnie po obiadku...brokułek jeden zjdłam...i pół gotowanej piersi z kurczaka:)))a fuja jakie to było ochydne:))ale cóż...zjadłam...Muszę się tego trzymać....bo przez 6 dni schudłam 2.3 kg:))) Poćwiczyłam...i jest ok:)ale zjadła bym jakiego prinece pollo:)))ale dam rade:) Kurcze...a to ja jestem ponad 2 lata w związku...i za 8 miesięcy wychodzę za mąż:))a lat...o matko wstyd się przyznać....27.07 skończę 27:(((starośc nie radość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarka i Mylittleone---> to także i mój kierunek, lecz bez języka angielskiego:P tyle, że już skończyłam studiować--> mam 26 lat:) 7 miesięcy po ślubie--> dolnośląskie:) ja 178 cm a mąż 187 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina no ja nie chciałam pisać tak dokładnie ale ja parę dni po Tobie kończę 27 :P:P ale to jeszcze tyle miesięcy więc mowię że mam 26 hahah wściekam się bo tyle waże i zaczyna mnie to irytować. Chyba sama dieta nie wystarczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatelka M ----> miałam kiedyś ten sam problem, bo sami niscy się kręcili:) ale tak to już jest, że niscy lecą na wysokie:) raz byłam przez 1,5 roku z niskim ale jakos nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szeherezada, bylam juz tutaj w collegu,ale mi sie jednak kierunek nie spodobal- ksiegowosc :P Mam nadzieje,ze we wrzesniu zaczne studia w Polsce. Nie jestem jeszcze do konca pewna co bede studiowac, bo rozwazam ciagle kilka opcji tego co bym chciala w zyciu robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole to tak boli mnie szyja od tych abs, ze az dostalam od tego bolu glowy. Chyba na razie poprzestane na orbitreku a jak zbije troche tluszczu to wtedy zaczne cwiczyc brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
szeherezada wiec tak. czemu w polsce a mieszkam tutaj bo w sumie to ja jestem na koncu studiow krtore zaczelam 4 lata temu i musze je skonczyc w trybie eksternistycznym, mam byc tylko na egzam co mi nie wychodzi :( no u nas mrozy ale nie wieksze niz u WAS:P ale my za to mamy sprawniejsze sluzby do walki z sniegiem:P u mnie kefir nadal musz zrzucic te cholerne dupsko!!!!:) moj kochana MENDA powiedziala mi wczoraj tak ze nie ma duzego dupska tylko ze moj zadek jest wiekszy ale za to mu sie lepiej klepie ....grrrr jak on to okrslil lepiej mu siada...bo wiecie on sie nade mna zneca, dzien bez czulego klapsa na moimzadku to dla niego dzien stracony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
ah aWAS w sumie to chodzilo mi o Polske:)) naprawde jak widze co sie dzieje na tych naszych drogach w polsce to ciesze sie ze tutaj mieszkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
od kiedy mi tylek urosl to moj tez lubie mnie po nim poklepac ....i do tego robi taka znaczaco mine ,ze niby ( no w sumie to nie niby, bo taka prawda) tylek mi urosl.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FairyGirl to mój ma skromne 46 i nie ma takiego problemu :D chyba, przynajmniej nigdy się nie chwalił że nie może butów znaleźć ;) madzianetka Podobno jest taki okres że waga przestaje schodzić w dół, ale musisz to przetrwać, ona na pewno spadnie, tylko nie rezygnuj z diety!:) obywatelka M Mam to samo:) Przed każdym sprawdzianem czy testem zaczynam naukę dzień przed, choćbym wiedziała o tym od pół roku to i tak nie zacznę uczyć się wcześniej, a potem się nie wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zrobiłąm sobie serię 8min: na ręce, pupę, nogi, brzuch i rozciąganie. W sumie 40 min więc nieźle. Plus godzina spaceru dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka no ale jednak ostatecznie jesteś z wyższym od siebie :) Jesssu mam nadzieje że przez te moje kryteria co do facetów nie skończe jako stara panna głaszcząca koty:P Egoocentryczna hehe no dokładnie :D u mnie to jest po prostu uwarunkowane genetycznie, no wszyscy w rodzinie tak mamy właściwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------------------------------------MAM PYTANIE!! Dzisiaj kupiłam sobie czerwoną herbatkę VITAX z aromatem cytrynowym I mam wrażenie że po niej zaczął bole mnie brzusio, a teraz taka ospała jestem. Tylko nie wiem czy to po herbacie czy po cwiczeniach. Miała któraś z Was złe samopoczucie po czerwonej h.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×