Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

U nas jest 12 lat różnicy, ale ja go trochę traktuje jak własne dziecko, bo jak był mały to często się nim opiekowałam, karmiłam, przewijałam, kąpałam itp...:P Mam nowy pomysł na "biznes" ale żeby zacząć musiałabym zdobyć skądś kasę na start:) Mam zamiar robić taką biżuterię, kolczyki ręcznie malowane na drewnie, orientowałam się i to jest w cenie i ma duże zainteresowanie. Niestety materiały troszkę kosztują. A czas nagli, bo mam zamiar uzbierać sobie pieniądze na wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna, a moze mama by Ci udzielila malej pozyczki? Ja pamietam do tej pory jak moja mama przywiozla mojego najmlodszego brata ze szpitala. Tak sie darl,ze po kilku godzinach juz mialam go dosyc i chcialam,zeby sie wyprowadzil ;) Skonczylam jesc obiad: makaron brazowy, piers z kurczaka uparowana z brokula. Naprawde zapchalam sie ta piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna, a moze mama by Ci udzielila malej pozyczki? Ja pamietam do tej pory jak moja mama przywiozla mojego najmlodszego brata ze szpitala. Tak sie darl,ze po kilku godzinach juz mialam go dosyc i chcialam,zeby sie wyprowadzil ;) Skonczylam jesc obiad: makaron brazowy, piers z kurczaka uparowana z brokula. Naprawde zapchalam sie ta piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ale jestem senna,najchetniej bym sie polozyla i spala do wieczora:(mialam pyszne sniadanie dzis,jajecznica z pieczarkami,cebula i szczypiorem,do tego 2 kromki wasy Ewelina-wiem,ze grubasem nie jestem ale do drobnych nie naleze,chcialabym jeszcze chociaz 4kg zgubic,ale robie co moge a waga stoi w miejscu:(boje sie tez kolejnego okresu bo czuje ze znow nie zapanuje nad soba i zjem pudelko ptasiego mleczka inessa-zapomnij o tym tlustym czwartku,kiedy to bylo:Dja co prawda nie zjadlam ani jednego paczka ale faworki wsuwalam:Pa co do koktajli to probowalas z brzoskwiniami w puszce?albo jesli ananasa lubisz?ja jedeyne czego nie lubie to kotletow mielonych i ananasa egoocentryczna-ja mialam roznice wieku z moim bratem 15lat!a co kolczykow to super pomysl,chciaz duzo tego na allegro ale jak wymyslisz cos nowego i innego to napewno mialyby branie;) MyLittleOne-slabo cos piszecie hehehe,i kto to mowi:)dobrze ze juz wszystko w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tak kafeteria dzisiaj mi zle dziala, najpierw mi zjadlo posta a pozniej wyslalo dwukrotnie. Healthy,jesli Cie tak ciagnie do slodkiego to moze rob sobie takie zdrowe desery? Albo jedz gorzka czekolade, ktora przynajmniej ma duzo magnezu. Moze zrob sobie ciasteczka owsiane i polej je roztopiona gorzak czekolada. Powinno byc pyszne :) Ja jak bylam na SB to robilam taki sernik light i naprawde mi bardzo smakowal. Tylko nie byl puszysty ani bardzo slodki,bo to byl dietetyczny sernik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina1985 No może, muszę z nią pogadać:) Jak mi mama powiedziała że jest w ciąży prawdopodobnie, ale jeszcze na 100% nie wie, bo dopiero jechała do lekarza to wstyd się przyznać, ale modliłam się żeby to nie była prawda...:) Ale z czasem coraz bardziej się cieszyłam, a jak przywiozła go ze szpitala to już całkiem:) Ile Ty masz rodzeństwa?:) healthy woman Właśnie wiem że w internecie jest tego sporo, ale ja już w szkole miałabym wzięcie, robiłam kilka miesięcy temu takie rzeczy z modeliny i naprawdę dużo tego sprzedawałam, ale to było tanie i stwierdziłam, że pora zająć się czymś poważniejszym :D Mam chipsy w kuchni, tyle już ich nie jadłam, nie wiem czy wytrzymam... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! okropnie sie czuje cos czuje ze to bedzie mega okres od tygodnia miałam Pms Okropne jak nigdy bol brzucha kosci kregosłupa ud i dzisiaj okres dostałam wogole czuje sie jak kluska jak sie wazyłam to szybko schowałam wage bo sie przeraziłam ostatnio było 67,6kg a teraz 70,5 masakra niewiem czy tyle mogło mi porzybyc od okresu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna, ja mam dwie strasze siostry i dwoch mlodszych braci :) stokrotka, ja tez mam okres i tez czuje sie jeszcze grubiej niz na codzien :P Ale na wadze tylko 1 kg wiecej. Mysle,ze Tobie tez podskoczyla waga od okresu. Cwiczylam i jestem okropnie teraz zmeczona,ale juz polubilam to uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina1985-no mam taka nadzieje ze od okresu tylko ze tobie podskoczył kilogram a mi prawie 3;( miejmy nadzieje ze zleci.. dziewczyny mam ambitne plany:) na wiosne jak tylko bedzie ciepło i bedzie mniej nauki w szk wskakuje na rower z moim i jezdzimy ;] kupujemy rolki i uczymy sie jezdzic..na urodziny mam dostac duża trampoline a urodziny za 2 miesiace;P aa tak na teraz mam w tym tyg kupic duze hula hop moze wkoncu naucze sie krecic... wkurzyłam sie bo niby ograniczam jedzenie brzuszki robie a bebech i przeklete boczki nie spadaja a przeczytałam na forum ze w ciagu miesiaca moze spasc z bioder krecac hula hop codziennie nawet 10- 12cm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Dzień dobry! Przy porannej kawie jestem, zajęcia na 12, więc mam trochę czasu jeszcze, żeby dostać śniadaniowej weny :p Healthly, ja tam tłustego czwartku nie wspominam, bo nie jadłam pączków :p A ananasa nie cierpię. Tzn. świeży jeszcze jakoś obleci, ale z puszki - istna masakra. Nie jestem w stanie tego przełknąć. Za to brzoskwinie bardzo chętnie. Tęsknie za cytrusami, ale niestety nie mogę ich jeść. Egocentryczna, jeżdżę pół h dziennie na rowerze, ale wydaje mi się, że to akurat nie pomoże. Musiałabym mieć duże obciążenie na nogi, a w moim mogę ustawić max 3 kg. Z tą biżuterią to bywa różnie. Dobrze, że będziesz miała szkolny rynek zbytu. Warto też pomyśleć nad współpracą z Cepelią. Ja w okresie maturalnym, mając jeszcze dużo czasu wolnego, robiłam kartki i sprzedawałam kwiaciarni i Cepelii właśnie. Ewelina, wiem cóż to za ból. Ale przyznam, że jak brałam tabletki anty, to nie odczuwałam większego komfortu, jeśli o ból idzie. Bolało mnie tak samo. Chociaż, może dlatego, że dosyć szybko odstawiłam, bo zaczęłam tyć. Zazdroszczę rodzeństwa. Ja mam tylko jedną siostrę i uważam, że to stanowczo za mało. :p Wychodzę z założenia, że jeśli kiedyś przyjdzie mi do głowy założenie rodziny, to dzieci min. troje. Stokrotko, nie bój nic, okres różne dziwne rzeczy robi z organizmem. Ten przyrost wagi zapewne przez to. Rolki i rower to fajna rzecz : ) Nie mam natchnienia. Chyba zrobię jajecznicę ze szczypiorkiem. Healthly, nie będzie tak pyszna jak Twoja, bo nie mam pieczarek : ) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Stokrotko - ja kręcę hula-hopem i on działa tylko na talię. Brzuch wciąż mam okropny, boczki tak samo. Z bioder mi coś tam spadło, ale to dlatego, że mam tendencję do chudnięcia z bioder i nóg. Z talii za to 9 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama się wczoraj ukarałam za te chipsy. Zaczął mnie wieczorem boleć żołądek i dopiero teraz po kroplach przeszło. Ale strasznie bolał, mogłam być tylko skurczona, wtedy było ok, a jak szłam czy stałam, czy nawet leżałam wyprostowana ból był nie do zniesienia. Dlatego nie poszłam do szkoły. inessa armand jak to wyglądało z tym sprzedawaniem kwiaciarni? Pewnie chcieli jakiś procent ze sprzedaży, duży? I spisaliście jakąś umowę, czy po prostu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie juz prawdziwa wiosna dziewczyny. Sloneczko tak pieknie swieci,ze az chce sie zyc i wyjsc na spacer. Jest tak fajnie i cieplutko :) inessa, to nie po antykoncepcji sie tyje, tylko hormony podrazniaja jakis osrodek w mozgu odpowiedajacy za laknienie wiec Ci,ktorzy lubia jedzonko i maja slaba wole na pewno przytyja :) Ja tez sie ciesze,ze mam tyle rodzenstwa. W dodatku my jestesmy ze soba bardzo blisko i po prostu uwielbiamy razem spedzac czas. Z nikim sie tak swietnie nie bawie jak z moim rodzenstwem :) Egocentryczna, biedaczku. Moze cos bylo nie tak z tymi chipsami? Albo po prostu Twoj zoladek sie juz odzwyczail od takiego ,,gowienka,, stokrotka, ja mam hula hop,ale nie umiem nic krecic. Jako mala dziewczynka moglam tak stac i krecic godzinami a teraz po kilku sekundach mi to spada. Wiele dziewczyn jednak bardzo sobie chwali hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) nie odzywałam się, bo mnie angina ropna dopadla, więc szybko do komp, poczytać i spadać do łóżka... :( więcnie nadrobię kilku stron na razie ;) Ale są plusychoroby, hehe, jeść za bardzo się nie chce, do tego sraczka :P więczaraz zmieniam podpis :D coś tam spadlo!!! wiem, wiem, trochę wody na pewno..ale jaka radośc zobaczyć jakieś dziwne,dawno nie spotykane cyfry na wadze :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serenghetti, wspolczuje tej anginy. Ja do tej pory pamietam jak zle ja czulam jak mialam angine a bylo to jakies 15 lat temu. Mialam temprerature 40 stopni i w ogole nic nie jadlam. Mama specjalnie mi kupowala jakies paczki czy drozdzowki,zebym choc kilka kesow zjadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!wczoraj zawalilam po calosci,siostra mojego chlopaka przyleciala ze stanow i byla uczta,babcia zrobila duzo"polskiego"jedzenia,wypilam tylko pol szklanki piwa,ale rano dzis na sniadanie byly golabki i pierogi,nie chcialam marudzic a nie wypusciliby mnie bez sniadania,dostalam jeszcze walowke:)wjechalam do sklepu po drodze i kupilam maslanke,dzis ide na aerobic wiec nie bedzie tak zle. Inessa-przepraszam,to socjoloszka pisala o paczkach,pierwsza osoba ktora rowniez nie lubi ananasa:D sereneghetti-wolalabym juz chyba miec goraczke i nie wiem co ale angina jest okropna!sliny nawet nie mozna przelknac:( Ewelina -zazdroszcze pogody!kurde gdybym miala taki sprzet jak ty to tez bym cwiczyla,sprawie sobie napewno wkrotce egoocentryczna-ja bede ukarana za to jedzenie z pewnoscia zaparciami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) innesa armand- mimo wszystko kupię hula hop i spróbuje kto wie moze na mnie zadziała w innych partiaCH hii marzenie ;] a w ile czasu i krecenia straciłas 9cm w talii??aha no i jak sie nauczyłas tym krecic;P?? JA dzis; snaidanie- kanapka z serem topionym z ziołami pomidor obiad- talerz zupy warzywnej z duza iloscia warzyw(marchewka kalafior) podwieczorek- jogurt pitny truskawkowy na kolacje zjem jakas kanapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Stokrotko, bardzo różnie kręcę. Mam niewiele czasu, więc moim minimum jest 10 minut. Po prostu muszę dziennie te 10 minut, bo inaczej chodzę rozstrojona :p Nauczyłam się sama nie wiem jak. Po prostu nie dawałam za wygraną. Jestem perfekcjonistką i krew mnie zalewa, jak czegoś nie potrafię zrobić. I podobno wtedy właśnie, kiedy się tak męczysz, to spalasz najwięcej kalorii. I coś w tym jest. Po 10 minut katowania się byłam spocona jak mysz, teraz 10 minut to żaden wysiłek, ani jednej kropli potu. Na youtube są filmiki "how to hula hop", mnie bardzo pomogły. Egocentryczna, W Cepelii spisywałam umowę kupna-sprzedaży. Po prostu sprzedawałam im te kartki jednorazowo, dostałam kasę i reszta mnie nie obchodziła. Oni sami narzucali sobie marżę i sprzedawali po odpowiednio wyższej cenie. W kwiaciarni Pani Kwiaciarka bardzo ostrożnie podchodziła do interesów. Zostawiłam u niej kartki i pieniądze dostawałam dopiero, jak je sprzedała. Ja ustalałam ile chcę za kartkę, ona doliczała marżę. W Cepelii było prościej, bo to był mój stały odbiorca i oczywiście nie chodziłam tam z 10 kartkami, tylko regularnie co miesiąc przynosiłam ok 50, czasem więcej. Współczuję żołądka, rozumiem Twój ból, ja takie problemy mam niestety ciągle i bez względu na to co zjem. Healthly, ano nie znoszę ananasa i nie dam się do niego przekonać :p kotlety mielone za to bardzo, ale nie jem mięsa, więc w sumie łączę się z Tobą :p Ewelina, to super, że macie taki świetny kontakt. My z siostrą jesteśmy jak ogień i woda, różnimy się pod każdym względem, ale też dobrze się dogadujemy. Pewnych rzeczy jednak raczej nie mogłybyśmy robić razem :p np. iść razem na koncert. Serenghetti, współczuję i mam nadzieję, że już do nas wracasz w pełni sił : ) Ech, jutro mam poprawkę z łaciny, więc spędzam wieczór w domu. Ot, w przyzwoitości postanowiłam powtórzyć sobie to i owo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chyba bedzie dzisiaj jakis apel zwolac, bo sie zaniedbujecie w pisaniu ;) Chcialam sie tylko pochwalic, ze nie jem juz slodyczy od dwoch miesiecy :) Imponujacy wynik- nie sadzicie ? ;) Na Wielkanoc za to juz zazyczylam sobie cale ciasto bananowo-toffi. Zjem cala blache bez cienia wyrzutow sumienia ;) W ogole u mnie pogoda przepiekna, wiosna w koncu nadeszla, po najgorszej zimie od 50 lat :P Oczywiscie ta zima to nic w porownaniu z polskimi zimami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeziębiłam się. Z nosa leci mi jak z kranu. Dosłownie. Oczywiście siedziałam jeszcze taka chora w szkole. Na szczęście kończyliśmy wcześniej, bo inaczej sama skróciłabym sobie lekcje :P A od poniedziałku rekolekcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie:) kolejny dzien zaliczony do udanych:) z dieta wporzadku po powrocie ze szkoły wziełam sie za sprzatanie połaczyłam utrate kalorii z pozytecznym i wysprztaałam cały dom:) i szczerze to sie zmeczyłam ze az mnie brzuch rozbolał od okresu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie jesteście???ja wczoraj posprzatałam wiec dzxis mam wolne ;] jade do mojego bede dopiero przed wieczorem wiec tu wpadne i jak was nie bedzie to sie bardzo wkurze wiec meldowac mi sie tu:)) ;** ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) No wlasnie zarzadzilam apel, ale jakos nikt sie nie zglosil ;) Jade dzisiaj na zakupy spozywcze, ale postanowilam,ze nie kupuje juz nerkowcow, bo mi diete rozwalaja. Wiem,ze to zdrowy tluszcz i 5 na pewno by mi sie zaszkodzilo, ale ja wczoraj wieczorem zjadlam jakies 100gr czyli prawie 600kcl!!! Nie jem slodyczy, zadnych fast foodow to dowalam sobie kalorii w orzeszkach :( Jak nie bede ich miala w domu to nie bede jadla. Juz jestem po sniadaniu-owsianka z jablkiem i cynamonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymałam cały tydzień bez mierzenia się i wskakiwania na wagę, już nie mogę się doczekać kiedy zrobię to jutro :) Ale za kilka dni powinnam mieć okres, więc waga znów nie będzie wiarygodna... Grr zawsze coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna, ja tez sie jutro waze, ale mam koncowke okresu wiec nie wiem jak bardzo ta waga bedzie wiarygodna. Dziewczyny, mam swietne filmkiki do cwiczen. Naprawde w 25 minut mozna sie zmeczyc jak przez godzine innych cwiczen :P Moge Wam wkleic link do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×