Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Resident Evil 4

kto z was ma ponad 30 lat i nie ma kompletnie przyjaciół

Polecane posty

Gość gość
Hmm w ogole to jest malo ludzi dobrych, zyczliwych ,jesli potrzebuje jakies pomocy od kogos ,to bezinteresownie moze mi pomogly z dwie osoby a reszta na cos liczy w zamian i zanikaja kontakty towarzyskie, to nie te czasy jak 10 lat temu ze szlo z kims porozmawiac i poznac kogos w pociagu. Kazdy ma tylko gebe w telefonie i laptopie i lapy im nie zchodza z klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznalam faceta z netu z fotki i co z tego ,po siedmiu miesiacach od rozmow na telefonie dopiero pierwszy raz spotkalismy sie w realu.Przyjechal do mnie z wielka maskotka i co z tego, o godz 1.13 w nocy mial pociag powrotny do domu a on nie zegnal sie ze mna dlugo i namietnie .Sp/ierdalal szybko do domu ,widac bylo ze nie spodobalam sie jemu. Jestem skazana na samotnosc ,bo ciezko nawiazuje kontakty z otoczeniem a przez przyjaciol ,kolezanki znajomych ,chlopaka nie poznam bo ich po prostu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13ta runda
Bo wy samotni jak ktoś inicjuje kontakty to uciekacie i się chowacie, odmawiacie spotkań, jesteście dzikusami, ciągle sami, pozatym sami też nigdy nie inicjujecie a wymagacie to ciągle od innych, znam takich i wiem jak to działa, to jest wasza wina. Pozatym taki jest kapitalizm, ludzie zabiegani, zalatani, ciągle praca, nadgodziny, bo kredyty itp. więc siłą rzeczy naprawde ludziom brak czasu i sami dla siebie i własnych rodzin często wiele czasu nie mają a co dopiero dla innych. O taki system walczyliście ludzie, to już nie komuna, więc teraz co narzekacie. Chcecie znajomych to musicie o nich walczyć codziennie tak samo jak o przeżycie codziennie. Niestety każdy ma 24 godziny w dniu i musi się w tym zmieścić. Za młodu nikt nie miał kredytów i mieszkał u rodziców, nie miał pracy to czasu wolnego masa, a w dorosłym życiu czasu ciągle brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam pie/psz/ysz. Jeszcze mi nikt ,nigdy nie zainicjowal zadnego wyjscia na kawe ,do kina, na lody ani nigdzie, poki,poty ja tego pierwsza nie zrobilam a jak juz ktos zainicjowal, to ja stawialam lody, kawe, desery i za wszystko ja, ja placilam wszystkie rachunki. Ja musze zapraszac, wychodzic z inicjatywa, prosic sie, zapraszac a omnie to juz nikt nie pomysli i nie wyjdzie do mnie naprzeciw ze mnie zaprasza ,tu i tu. Ludzi zbyt milych ma sie po prostu w d***e,maja mnie kompletnie w d***e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13tej rundzie napewno coś nie tak z migdałem?! To ja mam zabiegać o np.spotkanie czy telefon, zdajesz se sprawe co to bezinteresowność?! A moźe to ja mam zadzwonić i poprosić aby znajoma osoba zadzwoniła. Wtedy zapytam jak zadzwoni to znajoma osoba, dlaczego nie dzwoni tak po prostu bezinteresownie. Kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzi dobrych, źyczliwych myśle źe troche jest. Część z tych ludzi zostali opętani chęcią posiadania duźej kasy i dobrami materialnymi. Pęd źycia i samo owe źycie zostało podpoźądkowanie kasie,nastał czas chory wyścig szczurów. Takźe dlatego zanikają kontakty towarzyskie. Część z tych ludzi to samoluby. A jeśli chodzi o płacenie np. W kawiarni,restauracji to w dobrym tonie jest tak płacić aby było ok. Dość często tak jest źe kaźdy płaci za siebie,a nie źerować bo ktoś dobry i miły... Gość 16-34 niekiedy osoby nie mają jakiś zasad i są pasoźytami mając takie źeczy w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony ufoludek
gość 2017.03.12 Nikt nie inicjuje? Więc ja to zrobie. Idziemy na kawe? Gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze są normalni tak
gość 2017.03.12 Ty nie zabiegasz o znajomość a ktoś inny ma to robić wobec ciebie? To lenistwo i wygoda, i błąd w logice z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;17 Milo mi, pochodze z woj wielkopolskiego kolo poznania kiedy idziemy na spacer, kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;44 No właśnie sie przekonalam, ze każdy mnie wykorzystuje do wszystkiego ,bo jestem zbyt mila stawiam na spotkaniach kawy, lody i za wszystko place przeważnie ja i zauważyłam każdy mnie tylko lubi bo moze zemnie doic, bo brakuje mi asertywności dlatego ćwiczę to w sobie asertywność. To samo bylo w szkole, ja każdemu zeszyty pożyczałam, podpowiadałam ,odemnie każdy wszystko spisywal,ściągali ale jak ja nie umiałam to nikt mi nigdy nic nie podpowiedział ,nie pomógł, przez cale życie i lata szkoły musiałam liczyć tylko sama na siebie ,sama na siebie az do dziś i wiele razy tak bylo, pożyczyłam komuś zeszyt w szkole a ta osoba nie przychodziła do szkoły i ja musiałam po całym pleszewie szukac, gdzie ta osoba mieszka i isc do budy czyjesc po mój zeszyt bo ta osoba miała w d***e ,żeby mi mój zeszyt oddać!Nie róbcie tych samych błędów, co ja popełniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;17 Tak pójdę z mila chęcią, na spotkanie i kawę z tobą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i ja sie dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony ufoludek
gość dziś 14;17 Milo mi, pochodze z woj wielkopolskiego kolo poznania kiedy idziemy na spacer, kawe? Zgłoś Jak będe w pobliżu to się odezwe, narazie jestem na ciut innym kontynencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 4 6 8
gość dziś wydajesz się spoko, chętnie z Tobą porozmawiam, tylko zaznaczam że nie szukam związku, więc jak to nie problem to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo do poznania jeden krok,czego tu chcieć więcej... Z jednej strony łatwo poznać kogoś,choćby do tego aby spotkać sie na stopie koleźeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony ufoludek
gość dziś 14;17 Tak pójdę z mila chęcią, na spotkanie i kawę z tobą.usmiech.gif Zgłoś gość dziś to i ja sie dolacze Zgłoś chętnie wszystkich zabiore na kawe, jak będe w pobliżu, chyba że chcecie do mnie przylecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;12 Dziękuję pozdrawiam. 18;15Dlaczego ty z gory zakladasz ze szukam związku, popisać i porozmawiać moge i nic poza-tym, nie chce i nie oczekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;15 34 68 Nie musisz się bać ,żadnego związku w necie nie szukam.A to ze jestem wporzadku to nic nie daje ,bo tylko cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo kobietom z reguły związki w głowie, nie potrafią mieć koleżeńskich znajomości z facetami. podaj jakiś kontakt to porozmawiamy. mam gg, skype, itp. do wyboru. Albo ja dam email tymczasowy i tam np. wyślij nr gg aby publicznie tu nie dawać, Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 4 6 8
gość dziś 18;15 34 68 Nie musisz się bać ,żadnego związku w necie nie szukam.A to ze jestem wporzadku to nic nie daje ,bo tylko cierpię. Zgłoś ok, no więc jak porozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;57Nie szukam zwiazku z facetem bo zamocno zostalam skrzywdzona jestem przesycona krzywda a znajomosci kolezenskiej do pogadania brakuje mi. Podaj swojego skeypa, porozmawiamy ale zaznaczam tylko rozmowy zadnych propozycji seksu. W zwiazku nie moge byc tez bo choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ten email działa 10 minut od teraz, wyślij tam swój GG, i porozmawiamy m466798@mvrht.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'08 Przykro mi nie mam gg ,to jak sie mam skontaktowac z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08 TO moja poczta klaudia.zmuda83@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;08 Tutaj jest prawidlowo klaudiazmuda276@interia.pl Napisalam do ciebie na poczte, wyslalam wiadomosc.Odezwij sie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19'08 Przykro mi nie mam gg ,to jak sie mam skontaktowac z toba? Zgłoś zrób GG, 2min zajmuje i można pisać w czasie rzeczywistym, a jak zrobisz GG to numer podaj tu na tego maila, to tymczasowy email który tylko działa 10-20 minut i potem jest kasowany, m500355@mvrht.com będe odświeżał maila co 10min aż coś mi przyślesz następne 30min, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19;08 Tutaj jest prawidlowo klaudiazmuda276@int eria.pl Napisalam do ciebie na poczte, wyslalam wiadomosc.Odezwij sie prosze. Zgłoś tamten email już nie aktualny, ginie po 10min jak się go nie odświerzy, pozatym chyba tylko można ma niego odbierać, tu pisz teraz na ten powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz tu jestem, następne 30min 6xh24v+6t9p2u82n0ro@sharklasers.com pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez juz do ciebie napisalam na twoja poczte ,nic mi nie odpisales, ty co 30min zmieniasz meile ja tu caly dzien nie siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te maile są TYMCZASOWE, znikają za jakiś czas, napisz gdy jesteś gotowa i ci podam aktualny mail tylko w celu wysłania tam nr GG, i na GG popiszemy, a jak nie masz GG to zrób, 2min zajmuje i masz nowy nr GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×