Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

izulek gratulacje własnie sobie redsa pije więc twoje i dziudziusia zdrówko:))) i za nas wszystkie :))) elixx dziekuje:) ja coś dzis czuje że zbliżaja mi sie dni płodne chociaz powinny byc piątek-sobota mój mąż przyjechał z pracy zjadł obiad i spi;/ ale nie dziwie sie mu bo chłop cięzko pracuje więc go dziś nie zgwałce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze satyna, co jest z nami nie tak? no to staramy się razem w następnym cyklu:)będzie dobrze...w marcu my będzimy chwalić sie ciążą:)ZOBACZYSZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Paula, naprawdę? Czasem słyszę,że jedne urodziły w 2,5h, a niektóre męczą się po kilkanaście godzin :/ ja jestem pierdoła jeśli chodzi o ból :/ a tu musi się zrobić rozwarcie na 10 cm!!! To dla mnie nie do pomyślenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elixx grunt to się pozytywnie nastawić a wszystko da się przeżyć...ja w ciąży dostałam teki wycisk, że poród to już była pestka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dostaje @ to zawsze licze na to ze bedzie trwac krocej niz zawsze i ze to bedzie jednak ciaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Satyna, Paula, pomyślcie od tej strony-możecie się jeszcze nacieszyć obecną sytuacją,że możecie się wyspać,mieć więcej czasu dla męża i możecie być bardziej mobilne. Piszę tak, bo za niedługo już tego nie będzie, bo to mdłości będą, a to spać się za chce, a to nie będziecie miały siły się ruszyć z domu :) zobaczycie, spotka Was to szybciej niż myślicie! Ja słyszałam od znajomych,że to nie tak łatwo mieć dziecko itd.ale nie można tego brać do siebie :) Dzidzia sama wie kiedy przyjść :):):) Może nam tak łatwo poszło ze względu na to co przeszliśmy ostatnimi czasy? Dlatego, wierzę,że takie najważniejsze momenty w życiu zdarzają się w tedy kiedy muszą-kiedy najwięcej wyciągniemy wniosków, kiedy Bóg chce nam coś pokazać, może po to też by zmieniać nasze życie? Nie wiemy tego,dlatego najlepiej to przyjmować ślepo przez wiarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Od żelek, to chyba kotka na blaszanym dachu?Trafiłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Oj, a mnie podglądała niejaka Magda - stawiam na Superburka? Udało się mi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Superburek, czyli to nie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Tak myślałam :) próbuję wejść na klasę,ale mi się zwiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula przepowiadasz 2 ciaze?? ciekawe ktora?? Sueprburek to jestesmy kolezankipo fachu! Izulek!!!!!!!!!!!!!!!GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! MOJA TEZ BYLA BLADA!!!!!!!!!!!!!JESTES W CIAZY!!!!!!!!!!!!!! Izunia ja mam konto na nk, ale bez zdjecia wiec nie zobaczycie mnie... Izunia poczekaj na usg , ja jescze nie bylam na usg, jeszce nie bedzie nic widac Paula jestes Kochana taka optymistka TAK TO FORUM MA MoC JEST SZCZESLIWE!!! iZULEK to norma jak jestes w ciazy xczujesz sie jak na @!!!cycki, brzuch!!! ja nie moge sie dotknac do cyckow caly czas tak mnie bola paula masz racje liczy sie tylko dzis!! z pierwszym dzieckiem!! bo inaczej nie mialybysmy nic, nie mozna czekac!!! psia mac!!!:)) dobre daawno nie slyszalam:)))))) Elix pieknie powiedziane!! najlepiej przyjmowac slepo przez wiare!! WIARE!!! dziewczyny to forum jest jakies szczesliwe!!! czytam was wszytskie, dzis mialyscie czas widze na pisanie teraz cvzekamy na Paule, BP, Satyne. Kotke ktora jeeszcze?? widzicie jak szybko zachodzimy!!!! Izunia szybko polecialas do gina, na kase chodzisz?? dziewczyny pozdrawiam mocno gratuluje Izie!!!!! wpisiujcie sie do tabelki bo stracimy rachube!!!!!! ale numer!!! Izunia juz, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaraz kolejna!!!! calusy tez wam bym sie pokazala na nk, ale nie ma mnie,w ysle Wam na maile jak bede miala czas moje foto!!! calusy mysle o was mocno!sciaskam Izunia ja tez sie trzeslam cala jak zobaczylam 2 krechy!!! i tez 1 byla blada:))) w ta strone test sie nie"myli" caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna przykro mi:( ja ostatnio jak dostałam okres też tak myślałam jak ty ale jak mnie zalało:P to juz nie miałam wątpliwości głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chce miec te mdlosci i nie spac w nocy bo ja chce dzidzie i to wszystko wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Satyna, zobaczysz wszystko przed Toba :) dlaczego Ty byś nie miała zajść w ciąże, skoro nam się udało??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka>wiecej razy sie nie dalo? jablko>ominelas mnie,najstarsza wsrod staraczek! k...czy ja bede rodzic po 40? zawsze marzylam,ze po 40 bede juz miec odchowane dzieci,siedziec bede na tarasie i popijac winko... ech!zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie super. cos mnie kregosłum na dole boli eh, chyba troche mi przemarzł. ktos mi buchnał kota :( masakra siedze i rozpaczam za nim a moj m sie smieje bo go nie lubił, ze wreszcie sie pozbył konkurenta :( to takie przykre. dziewczyny to moje gg 20575790 piszcie jak cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Ja tak szczerze mówiąc nie umiem za bardzo patrzeć daleko do przodu. Jak zaczynaliśmy się starać o dziecko, to myślałam,że to się jakoś nie uda , a jak tak, to kiedy to będzie itd. Teraz też nie umiem sobie wyobrazić siebie z dużym brzuchem-mam głupie myśli,że coś się nie uda i nie będzie brzucha. Co do porodu, to to,że boli mnie przeraża,ale czasem jak myślę,to tak jakby to miało być tak obok mnie,a nie dotyczyło mnie. Tak samo myślę,jak to będzie jak pojawi się maleństwo??? Jak się nim opiekować i jak się bedzie w tedy żyło z nim??? Dla mnie to jakiś kosmos i dlatego myślę,że dobrze,że ciąża trwa 9miesięcy. Wiem,że moje obawy wynikają ztego,że boję się tego co nieznane, ale ciąza jest taka krucha ,a poród nieprzewidywalny i to z jednej strony jest piękne,ale z drugiej przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×