Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

bylam pewna gucci ze jestes w ciąży... ja sobie zmierzylam wczoraj wieczorem temp i mialam 37.1 i dzisiaj rano 37 przd wstaniem z lozka a troche pozniej 37.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna, to dlatego ze w ciagu dnia temp sie podnosi... Gucci, cholera, tak przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gucci24 nie załamuj się i nie trać nadziei, w końcu bociany mają jeszcze jakiś miesiąc do przylotu :) Ja zrobiłam kolejny test i znów wyszły dwie kreski, choć chwilkę musiałam na tą drugą poczekać. Temp. 37.1. Mam tylko nadzieję, że nagle nie spadnie i nie przyjdzie @...Poczekam jeszcze do dnia spodziewanego okresu i umówię sie do lekarza. Tylko w u mnie przychodni to trzeba swoje odczekać :/ więc pewnie pójdę prywatnie. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz tak myslalam ze jesli sie teraz nie uda i znow przyjdzie @ to biore sie za siebie bo jak narazie tylko sie objadam Chce schudnac 3 4 kg solarium cos zeby jakos wygladac A moze znacie jakas dobra diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonatura, a jak dlugie tak wogole masz cykle? Bo widzialam ze dosc wczesnie zrobilas test... Oczywiscie gratuluje 2 kresek:) Satyna, jesli chodzi o rytm dobowy to zwykle jest tak ze podczas snu, gdy organizm jest wyciszony, temperatura obniza sie, dlatego temp mierzona rano jest inaczej nazywana podstawowa lub zamiennie spoczynkowa... W ciagu dnia podnosi sie i w nocy znowu spada... Te wahania temp sa zalezne znow od organizmu - roznica miedzy poranna a wieczorna moze byc nieznaczna, tak jak u Ciebie np 0,1stopnia, lub dosc spora - nawet o 1stopien, tak jak u mnie... A jesli chodzi o caly cykl to w fazie folikularnej, czyli przed owu temp ksztaltuje sie na nizszym pulapie, indywidualnie dla kazdej kobiety... Po owu, czyli w fazie lutealnej temp wzrasta, z powodu wydzielanego przez cialko zolte progesteronu. Spada dopiero przed @ kiedy to cialko zolte zanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle mam długości 27-28 ale jakiś czas temu zdarzył się i 25 dniowy. No właśnie mnie też dziwi czemu tak wcześnie wychodzą mi 2 kreski. Zrobiłam wcześnie, bo wiadomo - ciekawość zżera. chciałam tylko potwierdzić swoją głupotę :) ze tak wcześnie robię test, ale pokazały się 2 kreski. Poza tym skłoniło mnie do tego też to, że dziwnie bolały mnie piersi, bardziej same z siebie niż przy dotyku no i sutki. Ogólne takie mrowienie i pulsujące bóle. Zwykle przed okresem inaczej trochę bolały. A dziś to już całkiem dają czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce straszyc, ale moze beda blizniaki...?:) wiadomo ze 2 zarodki wytwarzaja 2 razy wiecej HCG... No i zarodek (lub 2) musial sie dosc szybko zagniezdzic, bo podobno wytwarzaja HCG dopiero po implantacji, choc slyszalam tez inne teorie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jakie mam szanse na ciaze jak przytulalismy sie 9,11 i 12 dnia cyklu i tego 12 dnia mialam to plamienie o ktorym wam pisalam? chyba znow nic nie bedzie bo mojego nie mam nie wiem czy dzis przyjedzie czy nie:( 7 i 8 dnie tez chyba probowalismy a cykle mam 28 tylko ostatni byl 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie, tak jak pisaly Ci dziewczyny, w 12dc wystapila owu, czyli sexik byl w odpowiednie dni:) prawdopodobienstwo jak w kazdym przypadku 50 na 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze jesli owu mialas zwykle w 14dc to znaczy ze w 12 wystapila wczesniej, a przy 14 dniowej fazie lutealnej @ moglabys sie spodziewac juz w 26dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sama nie wiem kiedy dostane @ zawsze mialam co 28dni a ostatnio dostalam 26 dnia co mnie zaskoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie! Gucci, kurczę, byłam pewna,że to ciąża :( ale głowa do góry! Musi być dobrze. Nie mogę zrozumieć tego,że komuś zależy na dziecku i się to nie udaje, a inne wpadają i rozpaczają i usuwają czy oddają! Jablko, ja dziś też idę na usg i doczekać się nie mogę do tej 16 :) Tylko mój mężuś kochany pojechał na to paskudne szkolenie i jestem sama :( nie znoszę spać bez niego!Byle by do piątku. Starający, czyli jesteś mniej więcej tak w 3tyg ciąży? :) Gratulują jeszcze raz! Paula,Burek-w końcu musi się udać! Loonah, może być,że bliźniaki, ale niekoniecznie-moja przyjaciółka za każdym razem jak zachodziła w ciążę, to robiła test przed okresem kilka dni i od razu jej wyskakiwały 2wyraźne kreski!Potem się okazało,że u niej ten hormon za szybko rośnie czy coś i coś tam potem miała w ciąży,ale nic poważnego. Satyna, kto wie...Trzymam kciuki! Na razie nie myśl o tym, tylko czekaj,aż nie dostaniesz @ za te 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze sie uda bo jak nie narzie dam sobie spokoj z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonach badaliśmi się mi troche hormony szalały ale teraz jest dobrze dzisiaj mi znowu wzrosła temp do 36,9 tak jak po owu czyli spadek temp o dwie kreski mialam jeden dzień więc może to faktycznie jajeczko się zagnieżdżało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martazzz, witam i życzę również powodzenia! :) Satyna, w takim razie będą 2 kreski :) Pozytywne nastawienie! Dędzie dobrze :) nowy miesiąc, to nowe ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elixxx wlasnie tez czytalam ze dziewczynom test przed terminem @ wyszedl i ciaza pojedyncza, wiadomo ze musi wtedy szybciej HCG przyrastac, bo innego wyjscia nie ma:) Marta, nie pozostaje nam nic innego tylko trzymac kciuki zeby to byla implantacja i zeby test pokazal 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
JEJU MUSIALAM NADROBIC 5 STRON....JUZ MYSLALAM ZE NIE ZDAZE DZIS ODPISAC HEE HEE..SLUCHAJCIE MOZE SKORO NIE MOZECIE ZAJSC TO COS ZLE WYLICZANE JEST...MOZE KOCHAJAC SIE MYSLAC ZE SA DNI PLODNE A NIE SA..MOZE WARTO BYLO BY ZROBIC USG DOPOCHWOWE I SPRAWDZIC CZY TA OWULACJA PRZEBIEGA I KIEDY....TAKI MONITORING..WIEM ZE MOJ LEKARZ ROBI TAKIE RZECZY I NA PODSTAWIE POMIAROW SLUZU,WIELKOSCI PECHERZYKOW ITP MOWIL MI KIEDY BYLA DOKLADNIE OWULACJA... TYLE ZE PRYWATNIE KOSZTUJE TO OKOLO 50 ZŁ CHYBA..NIE WIEMCZY NA KASE CHORYCH ROBIA... CO ZA JEDNA KROWA WESZLA NAM NA FORUM-I OBRAZA KOBIETY CIEZARNE....MALO WIE A GOWNIANE TEKSTY PISZE...JA PO CIAZY WYGLADAM LEPIEJ NIZ PRZED... PAMIETAJCIE ZE WARTO ZROBIC PRZERWE W SEXIKU CONAJMNIEJ TYDZIEN PRZED PLODNYM DNIEM....INACZEJ PLEMNIKI BEDA BEZ SIL A MAJA DLUUUUUUUUUUUUGA DROGE DO PRZEBYCIA... A NAJLEPIEJ OD PIERWSZEGO DNIA MIESIACZKI NIE KOCHAC SIE AZ DO NP.13 DNIA...NIE BEDZIE TO LATWE ALE...MOZE WARTO? ZAPYTAJCIE LEKARZA KTORE TO MOGA BYC DNI..BO MI SIE WYDAJE ZE MIEDZY 11-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he, ja nie wyobrażam sobie takiej długiej przerwy :D Poza tym nigdy nie byłam dobra w obliczaniu tych dni płodnych itp, także poprzestaliśmy na seksiku co 2 dni :):):) u nas podziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez nie kochamy sie tylko w plodne ale tez przed i po i moze akurat sie uda:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
no wiecie co kobieta to inna bajka...nie wiem co wam poradzic...w sumie mierzenie temperatury odpada bo kazda nawet mala infekcja podwyzsza temperature...testy owulacyjne jak pokarza dwie kreski to ponoc w ciagu 24-48 h ma wystapic owulka...a w rzeczy samej... to pan Bog decyduje .... chocbysmy na glowie stawaly i wisialy z nogami do gory przezgodzine...zacznijmy sie modlic..modlitwa czyni cuda.... faktycznie kodow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do zaciazonych:) czy mialyscie jakies bole i plamienia w trakcie zagniezdzania sie jajeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×