Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Basienka kochana,milo,ze jeszcze o mnie pamietasz ;) nie pisze,bo jakos mam taki gorszy czas... dolujaco dzialaja na mnie kolejne newsy o ciazach...wiec wzielam sie za malowanie mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek pewnie że myśle o Tobie wcale Ci sie nie dziwie że dołująco na Ciebei to działa ale Cie pociesze:) mi w tym miesiącu też nie wyszło:P mało pocieszające ale zawsze cos:) w sobote po spotkaniu z babką będziesz miała wielka moc!!! i po okresie więc zobczysz za miesiąc nam sie pochwalisz:D tez testem z dwoma kreskami.Babka Ci ostatnio powiedziała nie takimi przypadkami sie zajmowałam:) tak to było??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
gratuluje ciąży...wspaniale..ja mialam tak blada druga kreske ze moj maz twierdzil ze jej nie widzi..i ciaza jest... strone wczesniej byly pytania do mnie...wiec odpowiadam... mam swojego zaufanego lekarza sasiada...wspanialy lekarz..nie chcial mi zrobic usg bo powiedzial wprost ze nic nie zobacze ze to za szybko...miesiaczka byla 18.01. moglam zajsc 02.02...wiec na usg pisze 5 tygodni i 6 dni i pisze w jamie macicy pojedynczy pecherzyk wczesnej ciazy z widocznym pecherzykiem zolciowym,zarodek jeszcze niewidoczny... mysllam ze po 21 dniach juz serce bije a tu nawet zarodka nie widac... poszlam do innego lekarza bo moj nie chcial mi zrobic usg.mowil prawde nic nie widac...a ja sie uparlam bo papier to papier...za glupote sie placi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
dziewcyny taksie zagadaly zeumknela im chyba wiadomosco ciazy jednej z forumowiczek! dzis jej dzien GRATULUJEMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Ja też już dawno na nogach-byłam w pracy zawieść L4, prezes nie był zbyt zadowolony z tego, wydawał się wręcz obrażony :P Buc. Mówię Wam, ale miałam szczęście! Jechałam samochodem, który błagał o wymianę paska klinowego. Myślę,ryzykuję, bo to raptem 7km,jak się zerwie, to dojadę, bo mamy dobry akumulator. Tak zrobiłam, jak jechałam do pracy, to pasek piszczał wniebogłosy całą drogę, myślę-dobry znak-jeszcze jest :D wracam i autko cichutko chodzi, hmmm...już po pasku i taka obawa czy dojadę. Cud się stał taki,że dojechałam pod blok, ładnie zaparkowałam, wycofałam i nagle mi samochód zgasł. Próbuję go odpalić, ale nie ma szans! :D To się nazywa wyczucie! :D:D:D Co do temp, to nigdy nie mierzyłam. U mnie też zauważyłam taki delikatny śnieżek, tak co jakiś czas coś spadnie, ale jest faktycznie tak dość zimno.A miała być już wiosna! Gucci, ale Ci dobrze! To spacer nad morzem, a teraz Mazury! :) Jabłko, zgadzam się co do księży-nie można wszystkich oceniać tak samo po błędach innych :) a co do kościoła, to nie ma znaczenia do jakiego się należy-Bóg patrzy na serce :) Czytam te wpadki przy porodach :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spada bo się na pociąg spóźnie przez Was;) Trzymajcie się Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje :) mam nadzieje że w piatek znów ujrze dwie kreski :) myslicie że duże są szanse na to że się utrzyma?? niby tylko 50% się utrzymuje... kiedy najwcześniej moge iść na usg?? w piątym tygodniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka>u Ciebie jeszcze nic nie wiadomo!ta choroba lokomocyjna dzis brzmi tajemniczo :) wierze w ta babke,to fakt,ale tez wiem,ze przed mna jeszcze dluga droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek dzięki za info :) Ja w zasadzie też jestem nauczycielką, ale nie pracuję w zawodzie... Chodziło mi o to, że to praca stojąca.... Moja bratowa jest fryzjerką, w ciąży w pracy zaczęła krwawić, leżała w szpitalu na podtrzymaniu i od tamtej pory do końca na L4 już była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika>tak tylko napisalam,nie wyobrazam sobie stojacej pracy np jako fryzjerka!to musi byc meczace! elixxxxxxxxxxxxxxx>witamy,witamy po raz kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Bureczku, to bardzo męczące, a zwłaszcza w ciąży jak nogi puchna itp.... no i jeszcze te zapachy, a raczej smrodki farb, rozjaśniaczy....:( Więc w drugiej ciąży bratówka była mądrzejsza i od razu na L4 poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
w piatym tygodniu na usg nic nie zobaczysz....ja mam 6 i nic nie widze...sluchaj..musisz zrobic badanie krwi beta...kosztuje okolo 35 zł... lekarz nic ci nie powie za wczesnie badz dobrej mysli..ja wiem tez od poczatku prrzed miesiaczka sie dowiedzialam...i jest dobrze ..daj znac jak zrobisz bete..badanie krwi wykrywajace ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek to co wczoraj sie ze mna działo to faktycznie przez moment pomyślałam że w ciąży jestem jak przyjechałam położyłam sie wstałam zaczął padac snieg i mi przeszło ja czuje jak sie zmienia pogoda jestem niskociśnieniowcem;/ ale ja jestem realistką skoro temperatura mi spada to okres przyjdzie nie nakrecam sie że mogę byc przypadkiem jeden na milion że temperatura spadła a jestem w ciąży albo dostałam okres i sobie tłumacze że może tak być przy ciąży jak bym inaczej myslała już bym zwariowała jak to mówi mój mąż jak będzie problem to będziemy go wspólnie rozwiązywać a 2 cykle starań to zaden problem:) więc czekam na okres i do dzieła dalej z podniesioną głową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martazz pewnie że się utrzyma:) bądz dobrej mysli i zapisz sie do gina na wizyte:) Izulek mam nadzieje ze już sie nie martwisz?? jak twój dobry lekarz powiedział Ci że za wczesnie to za wczesnie on wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
mozesz zawsze poprosic o lek podtrzymujacy ciaze...luteina chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek też myślałam o becie moja pierwsza ciąża (ponad 3 lata temu) zakońzyła sie zaśniadem, ile ja wtedy mialam robionej tej bety średnio co tydzien przez pierwsze 3 miesiące potem raz w miesiącu miałam bardzo wysoką i nie chciała spadac, straszyli mnie chemioterapią ale wszystko skończyło się dobrze, dobrze dla mnie bo dzidzi nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martazzz jak miałas problemy kiedyś to idz jak najszybciej do lekarza moze na usg nic nie bedzie widac ale zapobiegawczo cos Ci zapisze trzymam kciuki żeby wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Basiulkę - Marta szybciutko do lekarza. Myślę, że luteina jest bardzo wskazana patrząc na Twoje poprzednie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martazzz serdeczne gratulacje :) Ja tez jestem w podobnej sytuacji...dwie kreski są, okres ma być w piatek/sobote ale martwie się czy taki stan się utrzyma. Ja mam wizytę na 19 marca. Trzymaj się i mam nadzieję, ze będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonaturka no to trzymajmy za siebie kciuki :) a kiedy ty testowałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, gratulacje:) widzisz, jednak bobek sie zagniezdzal:) szybko Ci test wyszedl:) i sluchaj dziewczyn - zapobiegawczo do gina:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zagniezdza to temperatura spada i potem sie podwyższa?? dobrze zrozumiałam?? myslałam że juz wszystko wiem o temperaturze ale w żadnym zrodle tego nie czytałam o spadku jakims hmmmmm zobaczymy co mi bedzie wychodzic za mieiac jednak to nie jest takie proste chyba trzeba kilka cykli obserwacji zeby dojsc do perfekcji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej! jakaś tajemna moc wkleiła mój post o godzine, gdzie nie byłam przy kompie :D jakiś błąd się wkradł. To nie ja :D Martazzz, oczywiście moje gorące gratulacje :):):) Co do luteiny, to zdziwiłam się trochę, bo kazała mi brać 2x2.Wiecie co oznacza to,że macica jest za twarda? Powiedziała mi,że to może przez wymioty i mdłości. Izulek,głowa do góry, odpoczywaj,nie stresuj się i poczekaj kilka dni i do swojego gina :) będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem lepszy numer byłam teraz w miescie na zakupach nagle poczułam o że okres dostałam a ja mam jeszcze kawał do domu i białe spodnie!!!! mówie sobie jasna cholera jaki wstyd nie szłam juz nigdzie tylko biegem do domu naokoło żeby było jak najmniej ludzi przychodze do domu a tu okresu nie ma tylko sluz płodny rozciągliwy jak w dni płodne!!! no przecież jak to mozliwe?? proszę loonah wiesz cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało-przezroczysty rosciagajacy sie jak plodny:P temp rano 36.6 wczoraj 37 wiec nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×