Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

oj Gucci sniegu po pas ;) ogolnie masakra jakas z tym sniegiem!na tarasie mam sniegu do pol lydki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno. Po śmierci taty został jeszcze jego samochód w Warszawie i nie wiedzieliśmy co z nim robić. Ale już działam w tym kierunku.Bez założenia sprawy do sądu się nie obejdzie i tyle.Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej,,,dawno nie pisalam ale czytam na bierząco...czuje sie nie za fajnie...wczoraj na spowiedzi mialam maly odlot..prawie zemdlalam..mam 8 tydzien ciazy od miesiaczki,,jutro mam 1 usg...mam nadzieje...widze ze wiekszosc z was ma niezle problemy moje kochane...trzymam kciuki za was...modlce sie duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek duzo siły i zdrówka zycze:) no ale wielka dzidzia juz bedzie:) z serduszkiem pikajacym:) oczywiście jak sie bedziesz dobrze czuła napisz nam relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk! Jest tu ktoś?:) Burku jak u Ciebie testy owul.? Bo u mnie dziś 14dc i są dwie krechy, prawie identyczne, wychodzi mi tak jak w zeszłym miesiącu 14-15dc owulka. Prawwy jajnik trochę kuje, ostatnio oba szałały, zobaczymy jak jutro. Sluzu sporo i kleisty. Kupiłam sobie ten olej z wiesiołka bo mój B. stwierdził ostatnio że coś sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci u mnie jedna krecha,troche mnie to martwi,ale dzis 13 dc wiec wciaz czekam... na razie sluzu nie ma,jajniki tez nie daja o sobie znac...hmmm pamietaj Gucci o wiesiolku,ze nie mozna go brac w drugiej fazie cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam o tym że nie można, czyli po owulce mam nie brać? Ja dopiero dziś kupiłam:( Ciekawa jaestem kiedy u Ciebie będzie ta owulka, ty masz cykle 31d o ile pamiętam a ja 28 więc u ciebie jeszcze chyba ze 2dni. U mnie już wczoraj była dość wyraźna ta druga ale objawów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj o tym wiesiolku,ponoc wywoluje jakies skurcze macicy,czy cos i mozne dojsc do poronienia!!! nam bioenergoterapeutka zalecila lykac witamine E,wiec tez biore plus wiesiolek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dziś będziemy szaleć;) bo kochaliśmy się w sobotę ostatnio, ale ja się wogóle nie nastawiam bo wiesz jak u mnie ta prl wysoka to i tak szans raczej nie ma. Testy robie tak sobię, żeby widzieć czy jest ta owulka bo niektórzy nie maja przy prl podwyższonej. Jutro dopiero pierwszą dawkę dostinexu biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm kurde to ja pewnie zwariuje i sie zamotam jak u mnie tez bedzie taka niewyrazna ta druga krecha!bo kiedy tu dzialac?czekac az beda dokladnie tego samego koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sobię doczytam, ale chyba i tak będę brała w tym cyklu, sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj,ja nie chce Cie wprowadzic w blad,sama bylam zdziwiona i jak na razie biore,potem bede martwic sie co dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ta druga minimalnie jest bledsza, wczoraj była sporo. Ja myślę że w mojej sytuacji to lepiej dziś bo plemniki w razie co przeżyją do jutra spokojnie (tak myślę) a jak ty ostatnio pisałaś że jajeczko jest zdolne do zapłodnienia tylko 6godz to jak owulka będzie dziś w nocy to jutro do wieczora będzie za długo i dup*. Moglibyśmy jutro rano ale ze mnie nie jest ranny ptaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym jajeczkiem to zobacz jak trzeba trafic,by sie udalo?! dla mnie to istny cud!!! pewnie bede miec te same dylematy co Ty juz za pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już trzymam kciuki za Twoje jajeczko:) tym razem musi sie udać:) Moje mam w tym cyklu w dupi* tak naprawdę, najwcześniej za 2miesiącę będzie szansa na Fasolkę u mnie. Tak czytałam, że po ok. 2 miesiącach prl się normuje w miare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gucc :* ja jak juz wczesniej pisalam tez mam wszystko w d***,nie mam juz po prostu sily! a co sie Ciebie tyczy,nigdy nic nie wiadomo,badz co badz,najwazniejsze,ze wiesz na czym stoicie i w czym jest problem! dla mnie to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam o tym wiesiołku że może utrudniać zagnieżdżenie. Dzięki Bureczku że mi powiedziałas bo ja to bym się szprycowała przez cały miesiąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja miałam ciezki dzien nawal pracy. i ta okropna zima, ten snieg u nast tak sypal dzis ze normalnie masakra. u mnie dzis 9 dc bolal mnie w dzien lewy jajnik tak dziwnie tak w tym miejscu gdzie bolal tak cieplo sie robilo :( martwi mnie to troszke. w srode do gina zobaczymy co powie. tak sobie mysle ze chyba zrobimy sobie 2 mce przerwy od staran bo musze troche psychicznie odpoczac od tego wszystkiego bo mam juz dosc. chce sie kochac z moim miskiem tak jak kiedys na poczatku a nie tylko z nastawieniem czy zajde tym razem czy nie. czuje ze naszemu zwiazkowi przyda sie taki krotki odpoczynek od staran. ale bede tu na forum tak jak zawsze. dziewczyny co sie dzieje z jablkiem? nie zdazylam dzis przeczytac wszystkiego co napisalyscie i nie wiem czy cos wiadomo czy nie a sie martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam cos takiego o wiesiolku: To zalezy od wielkosci kapsulek i zawartosci oleju. Jezeli na opakowaniu jest 3 to bierz trzy. Ja bralam jedna ale ona byla gigantyczna... nie moglam jej polknac. No ale na opakowaniu bylo napisane zeby brac jedna. Pamietaj ze bierze sie je tylko do polowy cyklu. wiesiolek powoduje skurcze i mozna przez to poronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze ja nie wiedzialam ze go sie bierze tylko do owulki ja go bralam w pierwszym cyklu staran caly cykl o boze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze w domu wiesiolek ale nie wiem czy nie jest po terminie kupowalam go 5 miesiecy temu wezne dzisiaj i jutro kupie nowy i zaczne brac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesiolek nie moze zaszkodzic ciezy jak sie go bierze tylko do owulki nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkodzic,nie zaszkodzi,ale moze spowodowac skurcze=poronienie wiesiolek jest na zwiekszona produkcje sluzu plodnego,w ciazy nie ma go co brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP> nic nie wiemy o Jablku,niestety... dobrze,ze zrobicie sobie przerwe w starankach,musisz nabrac sil,odzyc i znow zaczac sie cieszyc zyciem!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może maila napiszemy do Jablka? Albo na naszą-klasę? Wie któraś jak ona się nazywa? Ona nas podglądała na nk ale ja mam to wyłączone i nie wiem. Może nie może znaleść naszego topiku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×