Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość assiullekk
mi sie podoba 2,ale widze,ze wszystkie sukienki z muślinu:):)ja tez będę miała z tego materiału.Jest rewelacyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Dzięki za opinie, ja tak myślę, zastanawiam się nad tą 3, bo mam problem z krostkami na dekoldzie a ona w razie czego zakryje co nieco. Asiulek nie wiem jaki to będzie materiał, bo przyznam się szczerze, że się na tym nie znam, ale dzięki za podpowiedź - spytam się krawcowej z czego będzie szyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
zamów sobie tą w której najlepiej będziesz się czuła :) a mierzyłaś już te wzory?? bo czasem inaczej w necie a inaczej w rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
nie mierzyłam bo nie mam gdzie, mierzyłam tylko taką jak na zdj 1, ładnie leżała i dobrze się w niej czułam. U mnie w mieście niestety nie ma takich fasonów w żadnym salonie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
a nie masz jakiegos większego miasta gdzieś blisko, skąd jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
mogłabym do poznania podjechać, ale nie mam już za bardzo czasu i poza tym nie czuję się teraz za dobrze na całodzienne eskapady, więc chyba uszyję sobie suknię "w ciemno" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
to szyj :) krawcowa Ci podpowie w razie co ;) jeśli będzie coś nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) KIRIWANI! MOJE NAJSZCZERSZE GRATULACJE:) jak tam po wczorajszym wolnym dniu?:) my byliśmy wczoraj na wycieczce rowerowej:) co do podanych zdjęc sukien:) zdecydowanie nr 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
hej dziewczynki dawno mnie nie bylo,moj ukochany byl pare dni w pl i nie bylo czasu na neta;]nadrabiam zaleglosci w waszych postach. maibe moja historia podobna do twojej;]my bylismy razem 5lat-pierwsza milosc.na 2lata sie rozstalismy,kazde z nas bylo z kims,ale caly czas myslelismy o sobie.jego siostra jest moja przyjaciolka z dziecinstwa,wiec wpadalismy na siebie i tak znow sie zaczelo;) ja w grudniu skoncze 23lata,a moj n.24. i jestesmy z zachodniej WLKP. czy ktoras z was ma juz zaproszenia z glowy?my dosc wczesnie bo jeszcze w maju je rozwiezlismy,do 20czerwca musze dac znac w restauracji liczbe gosci.a 21wyjezdzam za granice do mojego D. ale jestem w szoku,bo ludzie nie kumaja co to znaczy 'potwierdzic przybycie'. do 1.06 napisalam w zaproszeniach prosbe o potw.przybycia.i konczy sie na tym,ze sama musze dzwonic i pytac czy beda. kirwani gratulacje!!jak zdroweczko i samopoczucie?;]najbardziej podoba mi sie 3 i 4 kreacja,ale w sumie wszystkie sa sliczne! u nas na weselu beda dzieci,bo ja jestem najmlodsza,mam czworke starszego rodzenstwa i kazde z nich ma juz wlasne rodziny.wiec praktycznie najblizsza rodzinka z dzieciaczkami. u mnioe pogoda w koncu ladna i cieplo!!ale musze sie uczyc do sesji;/ach ach;/ pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
a myslalyscie juz o piosence do 1tanca? my wybralismy wet wet wet 'love is all around'.szukalam czegos oryginalnego,nie tradycyjnych 'wielka milosc' czy piosenki pauli.i rozwazalam duzo takich wlasnie starszych piosenek. w ogole smialam sie,ze tak bedzie wygladal nasz 1taniec: http://vimeo.com/9155605 uwielbiam ta piosenke i teledysk.ale nasze umiejetnosci taneczne sa daleko daleko.;pp i wyobrazacie sobie takie zamiatanie sukienka po podlodze?hihi;p mysle,tez juz o sesji zdjeciowej.chcialabym,zeby wybrane miejsca mialy jakis zwiazek z nami-np.w naszym przypadku wszystko zaczelo sie na polu truskawek;p wiec chcialabym zeby jakies zdjecia byly w takim miejscu;p itp.tylko nie wiem co jeszcze mogloby byc. nie chce zadnych sztucznych zdjec przy fortepianie,skoro zadne z nas nie ma o tym zielonego pojecia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfabetagama- fajny ten tedysk i fajna muzyka ale...no wlasnie musielibyscie niezle wymiatac na parkiecie, Ty jako kobieta jestes moze w stanie to opanowac ale zwykły,pzecietny facet....pozatym to taniec...walka na parkiecie...nie wiem wydaje mi sie ze max nie pasuje na ślubny 1 taniec, pozatym nasze polskie weslea, rodziny nie sa przyzwyczajone na takie artystyczne wydarznia..ale to tylko moje zdanie, moze sie myle ... Dziewczyny- nadal nie mam @..robiłam test wczoraj i nic nie wyszło ( to uz 10 dzien spoznienia) martwie sie ze skoro nie ma dzidziusia to co sie dzieje, na dodatek zle sie czuje, boli mnie dól brzucha, słaba jestem...cholera...boje sie czy nie wisi w powietrzu słaba ciaza i w rezultacie poronienie...do tego sama jestem do niedzieli bo mój J musiał wyjechac i lekko schizuje...filmy sobie nakrecam o swoim nieszczesciu. Jutro Wam opisze wczorajszy nasz dzien bo bardzo fajny był...teraz sie ide pouzalac nad soba. Buziaki,miłego weekendu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Dziękuję za pomoc w wyborze sukni i za gratulacje :-) U Was też taka ładna pogoda? Ja chyba jutro się wybiorę gdzieś na świeże powietrze, bo mam już dość siedzenia w domu. Brzoskwinka, dlaczego nie idziesz do lekarza, tym bardziej, że coś Cię boli? Wynik negatywny nie zawsze oznacza brak ciąży - tylko lekarz stwierdzi co Ci dolega. Ja też się niedawno zastanawiałam nad pierwszym tańcem, ale jeszcze się na żaden nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Brzoskwinka Twoje zdrowie najważniejsze. Ja też się bałam jak szłam do lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
alfabetagama, dlaczego tak wcześnie musisz potwierdzać liczbę gości, czy może dlatego, że wyjeżdżasz? Ja muszę potwierdzić 3 dni przed weselem, ale też pewnie będę musiała obdzwaniać co niektórych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) jaką mają piękna pogode dzisiejsze Panny Młode:) ja też już gotowa na wesele i czekam na mojego chłopa. Tutaj gdzie idziemy Młodzi idą pieszo do Kościoła, a pogoda temu sprzyja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie c cholera mnie strzeli bo juz 3razpisze posta i ciagle cos mi sie dzieje!! brzoskiwnka,ja sie tylko smialam ze zatanczymu takie cos,w zyciu bym sie nie podjela po za tym to raczej nie taniec na wesele;] w restauracji doradzili nam zeby zalatwic to przed wyjazdem.glupio troche,bo przeciez jeszcze wiele moze sie wydarzyc do czasu wesela. u mnie pogoda tez super;)swieto normalnie!musialbym sie zaczac uczyc bo sesja za pasem,ale mam takiego strasznego lenia,nie zaczelam sie jeszcze uczyc,a juz mam dosc nauki;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest u was tak,ze w domu,przed wyjsciem do kosciola rodzice obojga mlodych blogoslawia ich? u mnie tak jest i moja mama strasznie latwo sie wzrusza,tesciowa tez, boje sie ze patrząc na nie,porycze sie i makijaz mi sie rozmaze!hihi;p czy myslalyscie o jakis tabsach na uspokojenie albo drinku?bo ja chyba takiego drinka,delikatnego sobie zaaplikuje na rozluznienie,nie upicie,tylko rozluznienie. myslicie podobnie,czy tylko ja jestem taki dziwak?;pp tudziez alkoholik;p bo ogolnie to na weselu nie zamierzam tykac %%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
hej dziewczynki :) u mnie pogoda superrrrr, wczoraj byliśmy na rowerach, dziś z kocykiem nad jeziorkiem i nawet opaliłam się troszkę :P, ja muszę potwierdzieć do 2 tygodni przed weselem. U nas też jest błogosławieństwo i też pewnie sie powzruszamy ;), a co do rozluźniacza :P to ja na bank sobie jednego strzelę przed weselem ;) z siorą czyli świadkową :P, ale tylko po jednym, w zeszłym roku kuzyna żona tak się rozluźniała przed, że małą bombkę w kościele miała hehe... Brzoskwinka idź idź i nie b,ój się lekarza, by najmniej będziesz wiedziała co tam się dzieje. A co do pierwszego tańca my chcielibyśmy piosenkę senza una donna, do niej nauczymy się kilku kroków z instruktorem, ale to jakoś w sierpniu dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati20b
Brzoskwinka_27 My w Bielsku w Aleksandrowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia165
Ślub 23 października. sala zarezerwowana w lipcu '09 orkiestra także w lipcu'09 fotograf i kamerzysta w listopadzie 09' ksiądz w maju '10 -tylko wstępnie zarezerwowany termin,papiery są ważne tylko 3 miesiące więc jakoś pod koniec lipca zacznę załatwiać. zaproszenia własnego projektu w trakcie prac.Pozostało kupić tylko papier i drukować. sukienka już wybrana. W połowie czerwca kupić buciki i do krawcowej szyć. Obrączki to już kwestia mojego przyszłego,ale myślę że też jakoś niedługo kupimy.Model już wybrany. Chyba zaczynam się powoli denerwować tym wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) co tam u was? Ja jestem wykończona po weselu... Ale w świetnym humorze. Powoli zbieram się na poprawiny. Niestety miastowe lubelskie towarzystwo dało popis swoich doskonałych manier:-( :-( wstyd że szok:-( do 5 rano nie można było spac bo schlane towarzystwo nie mogło się zebrać w autobus. Mój narzeczony mieszka prawie naprzeciwko remizy, nie mogłam spać do 5 przez ich wrzaski i śpiewy:-( też myślałam o kielichu na rozluźnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia witamy wśród nas:) oj ja jak wczoraj stałam na ślubie i jak sobie uświadomiłam że ja za 3miesiące to mnie taki stres złapał że szok:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia165
mam ogromny problem z piosenką do pierwszego tańca.... jestem melomanką i muzyka to mój świat, z tym że, to co podoba się mi nie podoba się mojemu przyszłemu. Pomóżcie cos znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio coraz częściej myślę o piosence "Niebo z Moich stron" lub "od nocy do nocy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Alfabetagama a propo sesji zdjęciowej my też będziemy mieli coś podobnego, tzn. fotograf kazała nam wypisać na kartce np. to czego w sobie nie lubimy, co nas drażni, albo coś co uwielbiamy w sobie, jakieś miejsca ważne dla nas itd. we wrześniu mamy się z nią spotkać i ustalić szczegóły. A po weekendzie fajnie, ciągle gdzieś z plenerku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) co tam u was? U mnie jakoś te przygotowania do ślubu idą po grudach. Wczoraj nam starszy drużba odmówił:-( a powód to niby taki, że miesiąc po nas się żeni no i rzekomo nie wypada żeby u nas drużbował. I mamy teraz mały kłopot co zrobić. No nic damy radę:) skoro przygotowania idą po grudzie to może ślub i wesele będą super;-) a mi po wczorajszych poprawinach niesmak pozostał:( taka bogata rodzina a stała wczoraj zlewana wódka i napoje na stołach.... Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
hej no to niezle... hehe no, ale niektórzy tak już mają.... troszkę nie rozumiem jakie ma znaczenie ma to, że ma miesiac po Was ślub, i z czym to nie wypada...? są w Twoim rejonie takie zwyczaje? nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×