Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

a ze tak zapytam, wiem alkohol to broszka Młodego, ale macie już upatrzone jakieś konkretne wódki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, Ganesh - obie dobre:) Ja akurat się znam;) Nie radzę brać Absolwenta bo tak spirytusem "podjeżdża"... A chyba Soplica albo Sobieski bimbrem... Z tego co pamiętam, bo akurat te niedobre rzadko piję:) ktoś ze znajomych też się wypowiadał że Bols jest niedobry. Wódka wódką a gusta gustami:) Na weselu każda pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że tak;) zastanawiam się nad winem, bo to akurat moja działka, znaczy się wybór, bo zakup to już młody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli widze te, które tez bierzemy pod uwage. chcieliśmy Zołądkową na początku czystą ale moj przyszły Małżowinek boi sie, że powiedzą, że kupił najtańszą, a koszty kosztami - 2 dni na 100 osób. może Pan Tadzio, albo Stock... w moje drogie powiedzcie mi czy bedziecie miec swiadków mieszanych tzn kobieta i mezczyzna, czy ktorejs trafi sie 2 panów, albo 2 Panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
u mnie też będzie świadek i świadkowa, z tym, że moja świadkowa czyli siostra jest taka, że jej wszytko jest obojętne, tzn. jaki bukiecik będzie miała, jaki kolor sunki, jej jest bez znaczenia heh, ja mogę jej wybrać stwierdziła ;), ale co do obowiązków to nie muszę się martwić, bo wiem, że solidna jest. A co do wódki, to też sprawa młodego, a raczej jego rodziców... widziałam tą wódkę stock, bardzo ładną butelkę ma, ale wiem, że liczy się smak heh... a ja za bardzo nie znam się na wódkach ;), ogólnie czaimy się na jakąś promocję, wódka z sokiem, albo colą, jak nic nie będziemy to kupimy osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
cześć dziewczyny ale się nasz wątek rozwinął... kilka dni mnie nie było,a tu tyle nowych osób :) witam nasze nowe forumowiczki :) u nas świadkowie mieszani, ale spotkałam się z dwoma świadkowymi. Wódkę mamy żołądkową gorzką białą - nie sugerowaliśmy się ceną, tylko opiniami o niej. Jest bardzo chwalona i popularna. Koszty wesela szacujemy na około 40tyś, nie liczymy że się zwróci. Wesele nad morzem więc pewnie co niektórzy posiedzą u nas z tydzień... zastanawiam się czy wódki wystarczy ;) co tam jeszcze pisałyście... aha odnośnie prezentów to na zaproszeniu napisaliśmy, że nie chcemy kwiatków tylko czekoladki lub książki (goście chwalą pomysł). Listy prezentów nie mamy. Nie ukrywam, że wolimy pieniążki... Koleżankę,która będzie sama i chciała kupić prezent powiedziałam, że może być pościel(od razu podałam rozmiar, żeby nie było problemu :) Dziś zamówiłam winietki, zawieszki na alkohol, pojemniczki na ciasto. Dekoracja kościoła ustalona, wiązanka wybrana. Jutro zamawiamy tort :) Obrączki do odbioru jutro, ale nie ma kto po nie pojechać, więc poczekają kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Chichota, zazdroszczę Twojej koleżance świadkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że żołądkowa cieszy sie uznaniem. jesli chodzi o kwiaty - do zaproszeń dołączyłam karteczke, że prosimy o przybory szkolne, reczniki itp. uwielbiam kwiaty, ale pamietam wesela, gdzie na drugi dzień trzeba bylo wietrzyć kilka godzin sale, bo kwiaty dosłownie zaczeły gnic i sie zaparzyły. to co dosataniemy oddam na cele charytatywne. po powodzi napewno przyda sie to rodzinom, które duzo stracily - a mamy ich kilkadziesiąt w mojej miejscowosci. korzystając z okazji - jakie kwiaty bedziecie miały w bukiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelo... jak obyczaj stary każe obrączki odbiera Pan Młody... ty siedź w domu i piłuj paznokietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Keira myślałam, że razem z nim pojadę po obrączki bo może na paluszek mi nie wejdzie i trzeba będzie poprawiać :) ale jak tak mówisz, to niech jedzie sam :) Z tą wódką to później miałam stresa, że może faktycznie kiepska, tania itd, ale znajomi i rodzina wyprowadzili mnie z błędu, także się już nie stresuję :) Wcześniej pokazywałam dziewczynom kilka wiązanek, a zdecydowałam się na tą : http://www.petalsgalore.com/collections/bouquets/bouquet-172.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela sliczny bukiet super skomponowany! my odbieralismy obraczki razem,pierwsze slysze zeby tylko pan mlody mial odbierac.;] ja nie jestem przesadna. w koncu troche by sie nazbieralo-nie dosc ze jak to kiedys ktos tu napisal 'cmentarne kalie' na bukiet,to jeszcze sandaly i razem obraczki odb.;p http://zapodaj.net/c9fd9748d644.jpg.html http://zapodaj.net/5d6e599a5150.jpg.html nasze obraczki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
bukiet bardzo ładny też bym chciała właśnie mniej więcej taki, obrączki bardzo ciekawe, my wybraliśmy klasyczne, szerokie, płaskie ścięte po bokach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Brzoskwinka, strasznie mi się podobają te poduszeczki na obrączki z różyczkami. Zamówiłaś je już? Chyba się zdecyduję (mam nadzieję, że nie będziesz zła, że zgapiłam ? :) alfabetagama cieszę się, że moja wiązanka się podoba :) Pani kwiaciarka stwierdziła, że będzie bardzo ładnie wyglądała z moją suknią :) Obrączki bardzo ładne, choć ja osobiście wolę gładkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przebrnęłam przez wszystkie strony:) Uff:) Kiriwani gratuluję:*** Ja się właśnie staram, może to głupio tak przed ślubem, niektórzy powiedzą, ale boję się że jak za długo będę odkładać to w końcu będą problemy... Ganesh, muszę Cię zasmucić - nie jesteś już najmlodsza:) 23 października - w dzień ślubu kilku z nas - kończę 21 lat:) Może dla niektórych to młodo, ale dzień przed moimi urodzinami obchodzimy 5 rocznicę związku, więc już dość długo jesteśmy razem, no i na co tu czekać?:) zaręczyliśmy się w maju ubiegłego roku i od tego czasu przygotowania posuwają się raczej w żółwim tempie, ale powoli trzeba przyspieszyć, żeby właśnie ze wszystkim zdążyć na czas... Ja narazie tylko suknię wybrałam, tak juz raczej napewno, biała w stylu empire, spróbuję zaraz link dać. No i kwestia bukietu - też mi się marzy ten "cmentarny";) Butki wiem że będę musiała niskie kupić, raczej bez obcasów, bo jesteśmy z moim Miśkiem jednakowego wzrostu. Z zaproszeniami raczej nie będziemy kombinować i tworzyć własnych wzorów tylko zamówimy na dodatkiweselne.pl . Kotyliony chyba tradycyjne. Bardzo się skłaniam do zakupu księgi gości, fajna pamiątka:) Mamy kamerzystę, ale nie mamy fotografa - idea jest taka, że pozbieramy zdjęcia od wszystkich gości (przynajmniej od części) wybierzemy ciekawe, ja je obrobie graficznie (lub nie) i wywołamy, być może w formie fotoksiążki:) Narazie tyle pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, tylko tył zmienię - nie chcę żeby mi się taki ogon ciągnął po podłodze, ziemi czy czym tam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
sliczna suknia, na prawdę delikatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Loonah suknia bardzo ładna. Linki do mojej i części dziewczyn są gdzieś na poprzednich stronach. My nie bierzemy kamerzysty. Wystarczą zdjęcia, filmu pewnie i tak by nam się nie chciało oglądać. Księgę gości mamy, uważam , że fajna pamiątka będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah - piękna, zwiewna, prosta... taka romantico ;) szyjesz u krawcowej czy kupujesz w salonie? w ogóle Lisa ferrera ma ładne sukienki. ja wybrałam taką:http://www.suknieagnes.pl/pl.html kolekcja 1, model 10052 zbyt duzego wyboru nie mialam - w rozmiarze 44 nie wszystko nadaje sie do załozenia :) ale... mam nadzieje ze to bedzie strzal w dziesiatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Keira suknia bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) Właśnie dlatego mi się podoba:) Bo ja lubię minimalizm i prostotę:) U mnie w rodzinie właśnie wszyscy maniakalnie oglądają nagrania z wesel - zwłaszcza ukochana babcia jest fanatyczką:) a zawsze to dodatkowa pamiątka:) Ale wiadomo - każdy wybiera to co lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×