Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość kiriwani
Wiesz co Ganesh jak ja miałam 23 lata i facet nalegał na ślub to uciekałam w podskokach :-) Ale to dlatego, że to nie był TEN facet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
cześć dziewczyny :) Ale fajnie się nasz topik rozkręcił :) Brzoskwinka jak tam nauka tańca? My walczyliśmy kilka godzin żeby szafę złożyć (wielka i pakowna:) ,a dziś może uda się resztę poskładać :) Niechorze jest jakieś 5 km od Rewala, także chyba nic nie pokręciłaś :) Cieszę się, że nie tylko ja mam faceta z netu :) Ganesh siostrze się medal należy :) Kiriwani to moje najszczersze gratulacje z powodu ciąży:) :) i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Księgę gości będziemy mieć. Ja uwielbiam różnego rodzaju pamiątki. Na urodziny od moich przyjaciółek dostałam piękną księgę :) Na naszej sali weselnej jest nawet taki specjalnie ozdobiony stolik na księgę. Powiem też zespołowi, żeby co jakiś czas napomknęli o wpisywaniu się do księgi :) Aha a co do torebki to też się zastanawiam... Jakieś kosmetyki, zapasowe pończochy itp się przydadzą więc muszę pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiriwani wiesz mi, że ja zrobiłabym tak samo gdyby to nie był TEN:) To się po prostu czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Kiriwani ja również gratuluję, donmowych sposobów za bardzo nie znam :), jeszcze raz moje gratulacje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Dzięki dziewczyny! Ja się jeszcze nie spotkałam nigdy z księgą - nawet nie wiedziałabym co tam wpisać - gratulacje? Ja torebki na pewno nie będę miała, bo jestem strasznie roztrzepana i na bank bym ją zgubiła :-) Więc myślę, że w razie czego będzie mi pomagać świadkowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Do księgi wpisuje się gratulacje, życzenia... Ja chcę tam jeszcze powklejać zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Magda a u Ciebie? jakieś nowości co do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nowego niż to, co pisałam wcześniej. niestety:( ale złożyłam pracę mgr i będę się bronić 2 lipca:) fajnie się układa, bo po 16 lipca możemy zacząć załatwiać formalności, więc zdążę opić obronę i później mogę zacząć na spokojnie załatwiać wszystko do ślubu i wesela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda super że złożyłaś pracę:) jestem zdania, że jak przejdzie już przez promotora i recenzenta to obrona praktycznie w kieszeni. A ja się zastanawiam czy męska głupota nie zna granic;-) mój Z. zadzwonił do mnie i mówi że dzwoniła jego eks i zaprasza nas do niej na weekend a on się mnie pyta czy pojedziemy;-) tak się zaczęłam śmiać, że wkurzony się rozłaczyl.... Należę do tych bab które nie rozmawiają o eks ani tym bardziej nie utrzymują z nimi kontaktu. ale cyrk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda super że złożyłaś pracę:) jestem zdania, że jak przejdzie już przez promotora i recenzenta to obrona praktycznie w kieszeni. A ja się zastanawiam czy męska głupota nie zna granic;-) mój Z. zadzwonił do mnie i mówi że dzwoniła jego eks i zaprasza nas do niej na weekend a on się mnie pyta czy pojedziemy;-) tak się zaczęłam śmiać, że wkurzony się rozłaczyl.... Należę do tych bab które nie rozmawiają o eks ani tym bardziej nie utrzymują z nimi kontaktu. ale cyrk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
jestem tego samego zdania.... to tylko psuje ralacje między obecnymi partnerami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że tak! ja też bym śmiechem zareagowała w tej sytuacji;) mój T kiedyś tez dostał zaproszenie od swojej "przyjaciółki"-tak ją nazywał, na spotkanie, bo akurat przyjechała ze swoim partnerem... nie zgodziłam się, bo nie miałam ochoty na tego typu spotkanie. poza tym ja nigdy nie zagłębiałam się w jego zaszłości z kobietami (nie był lowelasem i nie jest, choć miał kilka dziewczyn) i nie interesuje mnie z kim się kiedyś spotykał, ale ja nie mam zamiaru poznawać jego byłych i utrzymywać z nim żadnego kontaktu. uważam, że do niczego nam to nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć zaprosiła też inne osoby z którymi mieszkali na stancji na studiach. Niestety to dla mnie żaden argument i czuje że będzie ostra dyskusja. Swojego zdania nie zmienię w tej kwestii. Niech się gniewa jak nie potrafi zrozumieć, że mam ochoty poznać tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiriwani -Gratulacje Kochana !!! Jak tylko Ty sie cieszysz dzidziusiem to wszystko bedzie dobrze , kuruj sie i powiem Ci ze mi na przeziebie zawsze pomaga herbata z sokiem malinowym ale tak zdrowo tego soku, wygrzeje Cie za wszystkie czasy, dbaj o siebie mamusiu :) moja przyjacioka własnie lezy w szpitalu i czeka na swojego oliwierka, szukałam dla niej jakis fajnych ciuszków i popatrz co znalazłam....(kurde, mam linka w laptopie w domu, jak wróce to zaraz Ci wkleje) super sa z napisami "król piaskownicy albo kocham mausie...tata jest najlepszy....zakochałam sie w nich :-) no ja nadal nie mam @....panikuje lekko bo nie kkoniecznie chce byc w ciazy na własnym slubie, planowalismy przestac sie zabezpieczac około kwietnia przyszłego roku...a tu taka niespodzianka...czekam i czekam a tu nic...miałas oprócz braku @ jakies objawy ????? kurde, duzo nas które maja swoich PM z netu..jakie my nowoczesne hehehe A pochwale sie wam ...moi dziadkowie ( oboje maja po 90 lat) obchodza dzis 65 !! lat slubu, własnie od nich wróciłam, był nawet burmistrz i gazetalokalna kwiety a impreza rodzinna jest w niedziele, bedzie wzruszajaco na pewno...zamowili restauracje i nawet DJ bedzie zeby młodziez mogła poskakac:-) ehhh kochani staruszkowie i wyobrazcie sobie ze sprawni fizycznie i umysłowo wybory przezywaja:-) dosc juz o mnie :-) Jakby ktoras widziała błakajacy sie @ to ja na niego czekam , pewnie sie gdzies zgubił i szuka drogi...gdyby wpadła to niezły macgajwer by to musiał byc hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Brzoskwinka ja mam typowe objawy tzn. poranne mdłości, czasem w trakcie dnia tez sie zdarzaja, piersi spuchnięte jak balony, chciaż teraz już mnie mniej bolą i wogóle czuję się jakbym cała była spuchnięta - mam takie dziwne uczucie w brzuchu jak po robieniu brzuszków. Jutro idę do lekarza potwierdzić tą ciążę. Ganesh faceci są gruboskórni - nie rozumieją, że pewnych rzeczy nie wypada proponować, a mój ulubiony tekst to "ale o co ci chodzi?" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) co tam dzisiaj u Was? Ja miałam wczoraj popołudniu maraton koszenia trawnika=] a dzisiaj się ruszać nie mogę.... zakwasy.. czasem się zastanawiam czy rodzice oszaleli zakładając taki wielki ogród;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
ja mam dziś małą chandrę, pogoda mnie bobija i ogólnie znużona jestem, nic mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maibe u nas niby nie pada od rana i czasem na chwilke słońce wyjrzy za chmur. Wierze Ci, że nic Ci się nie chce... Czerwiec a jest zimno i ponuro. Ech. Ja jak myślę,że w sobotę idziemy na wesele to dopiero mi się nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Cześć, u mnie pochmurno, a nawet nie wiem czy ciepło, bo mi pod kołdrą jest ciepło :-) Idę dalej się leczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
kiriwani zazdroszczę Ci :)) Ganesh jak Ci się nie chce iść to onzacza, że dobrze będziecie się bawić, a może podpatrzysz coś ciekawego co wykorzystasz u siebie :) ja właśnie chciałabym pójść sobie na jeszcze jakieś wesele oprócz mojego, ale żadne w tym roku się nie szykuje..... a u mnie też już pada, wkurza mnie ta pogoda delikatnie mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
maibe, ja bym wolała być jednak zdrowa. Jedyny plus z tego taki, że do pracy nie muszę chodzić, bo już byłam nią trochę zmęczona. A czeka mnie jeszcze załatwianie tych wszystkich papierków potrzebnych do ślubu, no i właśnie mam dlemat, bo nie wiem czy zmieniać nazwisko czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy jedno wesele na początku mają, teraz dwa z rzędu, potem jeszcze jedno w sierpniu pod Łodzią i we wrześniu swoje... Same imprezy. Dobrze, że nie mam manii kupowania ubrań;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
hmm.... ja zmienię na pewno mam dziwne nazwisko, choć krótkie i dlatego podoba mi się, szybciej podpisać się mogę :P, narzeczony ma długie, ale za to typowo polskie, ja i tak mam długie imię Magdalena... no ale niech tradycji stanie się za dość biorę jego, zresztą on też by tego chciał, powiem Wam, że mam natomiast wujka, który przyjął nazwisko żony.... rodzina była bardzo oburzona, no ale to ich wybór i ich sprawa :) Ja się cieszę, bo jutro i w piątek mam wolne też troszkę odpocznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Ganesh to jednak nie zazdroszczę .. :) tyle na raz, myślałam o jednym, no to dobrze, ze nie masz, ja akurat mam z tym ogromny problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×