Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Myślę, że świetnie się sprawdza:) są bardzo wygodne i mięciutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maibe ja jestem z podkarpackiego, dalsze okolice Stalowej Woli, u nas 12-13 najwcześniej są śluby, 17 to najpóźniej, ajk ktoś jest zmuszony, bo na wcześniejszą jest już ktoś inny... My mieliśmy ten komfort że mogliśmy wybierać, bo jesteśmy pierwszą parą w parafii na 04/09 a 14 wydała mi się porą w sam raz, msza do 15, życzenia do 15.30 jak dobrze i sprawnie pójdzie, myslę, że na sali będziemy około 16, zanim wszyscy ludzie obiad zjedzą i my zatańczymy pierwszy taniec będzie koło 17, zanim towarzystwo zacznie w najlepsze bawić na Wyborowej to już pewnie 19 będzie, więc wydaje mi się że to tak w sam raz rozplanowane:) A jak nie to po prostu nasze wesele dłużej potrwa i tyle:D Barbinka moja suknia jest kilka stron wczesniej, ale żebyś nie szukała:) : http://www.lisaferrera.pl/suknia/7411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah: śliczna suknia, taka dostojna i elegancka. To ja w swojej będę wyglądała jak mały kopciuszek :P Ja zaś muszę wziąć buty z dość wysokim obcasem - facet 195 cm wzrostu :/ ja 164 - cóż 30 cm to DUŻO ale dam radę :) takie do 8,9 cm mogą być bo wyższe to już nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam poduszke pod obarączki...na pradę ładnie wyszła, jak juz wczesniej pisałam zamówiłam sobie ten obrus do błogosławieństwa....swietnie to wyjdzie, Pani zrobiła mi projekt na kompie i bedzie super po łuku jak klekniemy bedzie pisało duzymi literami BŁOGOSŁAWIEŃSTWO a małymi pod tym napisem " bądzcie silni miłościa" skasuje mnie za to 60 zł a jest to z takiego materiału jak poduszka. Może i Wam by sie przydało coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam wyszło jakies 120 ludzi ..( liczylismy jakies 80 ajak zrobilismy liste to jakos nam dziwnie wzrosło hihi) licze ze 110 -100 bedzie na pewno mamy klopot bo kilka osob nam powiedziało ze w tym samym terminie maja jeszcze inne wesele w rodzinie ...na szczescie tamte wesela sa 2 dni , my mamy jeden dzień wiec raczej u nas beda w sobote a na tamte wesela pojada na drugi dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
my mamy lekko ponad 150 osób, ale to już łącznie z naim, rodzicami itd. w tym ok. 10 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam wyszło prawie 170 ale jest już parę ludzi którzy na pewno nie przyjdą (śmierć osoby bliskiej). Liczymy tak na 120 - 140 zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszlo dokladnie 233 osoby, z czego ponad 30 jest za granica i pewnie nie przyjada... Mysle ze ostatecznie tak 180-190 powinno przyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale macie big wesela! my jak moje wspanialej tesciowej oznajmislimy ze bedzie na ok.100 to wykrzyczala nam ze nikt takich duzych wesel teraz nie robi i musialam jej liste gosci pokazac z tlumaczeniem kto jest kim dla mnie.zenua;/ u nas bedzie ok.95.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba bym walneła mojej tesciowej gdy sobie zarzyczyła tłumaczenia kto kim dla mnie jest , tym bardziej ze u nas po ustaleniach staneło ze kazdy płaci za swoich gości wiec nawet gdyby z mojej strony było 150 to jej guzik do tego. ( z mojej jest 68 z ze strony mojego J jakies 50 ) ale i tak cos sczekała ze J tylu znajomych chce pozaprasac i ona połowy nie zna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosieczek
hej dziewczyny, My takze bierzemy slub we wrzesniu, mial byc w czerwcu ale nie zdazylismy wszystkiego zorganizowac glownie sali weselnej, bo zesby sie troche za pozno zorientowali. Mam juz na wrzesien zorganizowane wszystko, sala, suknia, kamerzysty nie mamy, bo stwierdzilismy ze wystarcza na zdjecia, bedzie nam je robic sprawdzony fotograf, bo robila juz zdjecia naszym znajomym i wyszly pieknie www.monikakaminska.pl/blog na szczescie byly wolne terminy Pozdrawiamy i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
kurcze nie nadążam już, tyle się na naszym temacie dzieje :) witam nowe dziewczyny :) Brzoskwinka, wczoraj zamówiłam tą poduszeczkę. Cieszę się, że ładnie wyszła :) Bardzo ładną macie salę :) My wesele planowaliśmy na 80-90 osób, na zaproszeniach i z nami wyszło około 115. Myślę, że będzie około 90 bo część na pewno nie przyjedzie. Dziś zamówiliśmy tort, będzie śmietankowy z malinami. Ciasta będziemy wybierać na początku września. Zamówiłam takie winietki http://www.dodatkiweselne.pl/tabliczka-z-dzwoneczkiem-%28kpl10szt%29-cat-34-id-868.aspx Jak wam się podobają? Jest u was zwyczaj dawania gościom ciasta po weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
Oo to ja się podczepię:) Bo mam ślub 18.09 i też chodzę cała w skowronkach:) U nas jest zwyczaj dawania gościom ciasta po weselu, ale to raczej samej rodzinie. A po weselu, dwudniowym, resztki jedzenia/wedliny itp itd albo dzieli się między 2 rodziny albo po prostu robi afterparty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
nasze wesele też 2 dniowe , a "resztki" jedzenia na pewno się przydadzą bo część gości zostanie kilka dni po weselu :) Małoszka a na którą macie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
na 15 mamy slub, potem od razu przejazd do sali weselnej. Ja trochę kręcę nosem na tę godzinę, bo należę do kobiet z nieustającym bólem głowy:D co mnie szybko dyskwalifikuje z wszelkiego rodzaju imprez. Nigdy na żadnej dyskotece nie wytrwałam dłużej jak do północy. Mój rekord to 2 w nocy, ale to i tak już przysypiałam:D A tutaj mam wytrwać z bananem na ustach od soboty rano do niedzieli wieczór śpiąc w międzyczasie może z 5 godzin... Póki co, nie wyobrażam sobie tego:D Ale nie było już wolnych mszy w kościele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z dolnego śląska, u nas Śluby też odbywają się późniejszym popołudniem, my mamy o 17, chciałam o tej godzinie, bo bawimy się dwa dni, a nie wyobrażam sobie być 12 godzin na nogach, pospać kilka godzin i znowu 12 godzin tańców... Nie należę do tak wytrwałych osób, w ogóle jestem śpiochem...;) Nigdy się nie spotkałam z rozdawaniem ciasta po weselu, ewentualnie po poprawinach jak zostanie ale tylko dlatego, żeby się nie zmarnowało. Nie jest to żadna tradycja... Myślałam o kupnie migdałów na podziękowanie za przybycie, ale nie wiem czy ma sens dawanie kilku migdałow przy stołach zastawionych jedzeniem...;p Dziewczyny będziecie coś wieszać na wódkę? Ja się waham między kokardkami a karteczkami. Jak myślicie, które lepsze? http://moda.allegro.pl/item1013280804_kokardki_zawieszki_na_alkohol_dekoracja_10_szt.html http://moda.allegro.pl/item1021420355_zawieszki_na_alkohol_slub_wesele_druk_wosk_st.html Nie będę zamawiać, zrobię sama, zaproszenia też sama robiłam i w tym samym stylu zrobię winietki na stół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
skazana jeśli chodzi o kokardki lub zawieszki my mam upatrzone te same zawieszki :) więc jestem za :), jeśli chodzi o to rozdawanie ciast, u nas też daje się po poprawinach, ale nie jest to jakiś obowiązek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
Ja nie będę nic wieszać na wódkę. Aktualnie poszukuję najzwyklejszych, najtańszych winietek, żeby usadzić gości. A wszystkie, jakie widziałam w internecie jakieś takie wymyślne... Stanie na tym, że zrobimy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sie daje ciasteczka drobne gosciom na odchodne, rano do kawy żeby mieli (bedzie nam je piekła znajoma pani cistkarka). Śliczne te w winietki z dzwoneczkami....kochaniutkie,mam ypdob nygust ; -)ciekaweczy moge zamówictylk o pa pare sztuk na stolik...nie mamy winietek tylko spis gości i kelner prowadzi do stolika a tam juz kazdy siada jak chce i obok kogo chce....juz słyszałam teksty ja chce siedziec koło tego a nie koło tamtego...wiec niech sie sami usadzaja....dyktujemy tylko stoliki...a te dzwoneczki śliczniutkie! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Brzoskwinka u nas też nie ma winietek tylko na stołach są karty A4, kto przy jakim stole siedzi, a kto kolo kogo to juz bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
więc i ja powiem co i jak u nas :) Wczoraj odbyliśmy ostania wizytę w poradni :) Nie będziemy mieli winietek, przypinek dla gości a zaproszenia sami robimy. Do października jeszcze trochę czasu ale lista gości z nami to 48 osób. Brak kamerzysty, fotograf kolega amator ale z pasją wie będzie fajnie oczywiście będzie Błogosławieństwo i paczuszki ze słodkościami dla gości na wychodne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wyszło około 100 osób +/- 10 osób razem z nami. u mnie sporo rodziny, u M sporo znajomych Loonah - chyba wpadniemy do Ciebie na weselicho... co tam 10-15 osób więcej :) alfabetagama - a co twoja tesciowa ma do tego?!? płaci za to? Brzoskwinka - piękne miejsce, bedzie bardzo urokliwe, i zdejcia pewnie tez beda super w takiej scenerii, po wielu konsultacjach tez doszlismy do wniosku ze nie bedziemy usadzac gosci konkretnie, podzielimy ich na stoly, a potem niech sie sami rozlokuja - tez juz slyszalam teksty "nie sadzaj mnie kolo tego i tego" Angela - u nas piecze sie kołocz okolo 2 tyg przed weselem, bileciki ładne, ja z braku laku dziubałam sama takie rzeczy (zaproszenia, awieszki na wódke, bileciki do ciasta) w domu podczas zimy. Skazana - oo widze ze tez sa entuzjastki rekodziela :) osobiscie bardziej podobaja mi sie te drugie, ja robilam bordo z perłowym papierm ecru i pisałam złotym cienkopisem nasze inicjały plus bordo wstazka z kokarda- jedyne 200 sztuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
hello Brzoskwinka fajnie, że podobają ci się nasze winietki :) Wczoraj już je dostaliśmy i powinny ładnie wyglądać na stołach :) Zdecydowaliśmy się na usadzanie gości gdyż nie chcę zamieszania, że np jacyś młodzi będą mieli wolne miejsce wśród starszych, albo para osobno będzie musiała usiąść. Wiadomo, niektórzy będą kręcić nosami, że siedzą może nie z tej strony stołu co by chcieli, ale wszystkim się i tak nie dogodzi :) Fajny pomysł z tymi ciasteczkami :) macie jakieś specjalne ciasteczka, te które dajecie gościom? My zakupiliśmy pojemniczki na ciasto i damy gościom do kawki po kawałku ciasta :) Zawieszki na alkohol mamy takie : http://www.dodatkiweselne.pl/zawieszka-%28kpl10szt%29---zwb19---bordowa-cat-22-id-949.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Keira ja niestety nie mam talentu ani cierpliwości i dlatego zamówiłam winietki, zaproszenia i zawieszki na alkohol. Podziwiam PM, które robią wszystko same :) na pewno wygląda to pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie zamówiłam suknię...za miesiąc muszę się stawić z butami, 24 września będzie do odbioru. oczywiście na życzenie mamy musiałam się wbić jeszcze w jej typy czyli w księżniczki, ale ostatecznie zamówiłam tą, co mi się podobała:) ja nie planuję w ogóle usadzać gości. u mnie w rodzinie nie spotkałam się z takim zwyczajem, bałabym się trochę ich reakcji, a poza tym zwyczajnie mi się nie chce tego robić;) miałam pomysł na własnoręczne robione zaproszenia, ale z braku czasu zdecydowaliśmy się zamówić gotowe z pełna personalizacją. będziemy tez zamawiać zawieszki na wódkę. linków nie podam jeszcze, bo ostatecznie się jeszcze nie zdecydowaliśmy na nic konkretnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;-) normalnie nie nadążam... Tyle się tu dzieje:) I BARDZO DOBRZE:) u mnie na liście jest dokładnie 258 gości bez domowników, nas i drużbow. My nie usadzamy gości;-) chyba bym zgłupiała zanim bym ich usadziła. U nas młodzież zawsze siada bliżej młodych i jest Ok:) wszystkie te poduszki, winietki itd. Obejrze później... A teraz do roboty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×