Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość kwiatone
witam wszystkie przyszłe Panny Młode! Jakie będziecie miały bukiety do ślubu i dekoracje z kwiatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita84, jeszcze nie potrafię skojarzyć, która kiedy ma swój ważny dzień;) Ślubuję za 12dni i stresu jeszcze żadnego nie odczuwam, a chciałabym żeby się pojawił i sprawił bym schudła ze 4-5kg ;) Szukałam bolerka na długi rękaw i o zgrozo! Ciężko dostać albo nie ma białego albo nie pasuje mi do sukni albo za szerokie i za duże...:( a nie zdążą uszyć mi na 11 ;( Ciekawa jestem jak u mnie będzie z panieńskim, jak narazie świadkowa się nic nie odzywa,a półtora tygodnia temu coś wspominała, ale cóż czekam.. W sobotę jadąc metrem widziałam grupkę dziewczyn, wracały albo rozpoczynały wieczór panieński ;) Mój bukiet będzie się składał z kandenesek i margerytek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
Witam was kobitki:) trzymam mocno za was kciuki Kochane mnie już też stresior dopadł i to straszny :) a ślubuje dopiero 23.10 Brzoskwinka widzę że torty z Czechowic górą :) . Ja też się zastanawiałam nad tortem od nich ale wybrałam cukiernie z Jaworza "Mroczko" tort będzie przybrany różami kremowymi. Co do bukietu Kochane idę z jedna długą różą ładnie przybraną ale nie wiem w jakim kolorze czy kremowym czy herbacianym??????. Suknię mam koloru kremowego sincerity 3225. Pozdrawiam was cieplutko i jestem z Wami w te dni trzymam mocno za wasze ślubowania i już nie mogę doczekać się swojego :) P.S a co do zarzucenia na wierzch to jak na razie mam kupiona etole futrzana z resztą czekam na koniec września wtedy zadecyduję czy nie dokupić bolerka futerkowego :) całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub 10 wrzesnia (piątek). Co do pomagania wszyskim - byloby ok gbyby mi tez ktos pomagal. Sama za dużo pracy nie mam w tygodniu ( pracuje glownie w weekendy przy weselach) wiec chetnie pomagam. Najbardziej meczy mnie ze musze o wszystkim decydowac.. a z bielizny sie nie smiejcie - dobieranie stannika dla tesciowej tez bylo grane. Z racji tego ze kwiaty robie sama to tez mi nikt nie chce doradzic jakie - moze wy doradzicie :) na sale i do bukietu chce takie same i zastanawiam sie nad rozami tylko ecru lub roze ecru i różowe. Sala i kosciol sa w odcieniach ecru i brąz, moja suknia też. Samo ecru pewnie bardziej eleganckie ale boje by sie nie zlalo. Do zalatwienia zostalo nam odebrac alkohol, ozdobic butelki perełkami, zamowic kwiaty na sale na gieldzie( chce miec ich duzo, chociaz jedna rzecz ktora moge miec po kosztach to zaszaleje na sali bedzie ponad 600 roz plus dodatki :)) przygotowac cala dekoracje pozostala dla siebie, dokumenty zawiesc do kosciola ( potwierdzenie wygloszonych zapowiedzi) ustalic z DJ, Foto i menu( w tym tort), wydrukowac makiete kto gdzie siedzi, potwierdzic ostatnich 3 marudzacych gosci (grrr). Moja mama caly czas suszy mi glowe ze czemu piatek.. a jak szukalismy sali na sobote rok temu to nie chcialo jej sie pomoc nam, teraz sala zla, termin zly, wszystko zle. Myslalam ze wlasny slub bedzie mnie cieszyl, bo bardzo lubie innym robic sluby. Tymczasem tylko modle sie aby ten koszmar juz sie skonczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie odrzucają bolerka z długim rękawem i dlatego kupuje sobie biały żakiet. U mnie panienskiego jako takiego nie będzie, będzie gril na którym będza się bawić moi znajomi. Zamówiłam bukiet z goździków z czerwonymi dodatkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bolerka tez sie zastanawiam czy czegos nie kupic, bo jak bedzie taka temperatura jak teraz to zamarzne.. ale moja mama twierdzi ze nie poczuje temperatury, ze ona slubowala w grudniu, bez bolerka itp i nie zmarzla bo takie emocje sa ze nic sie nie czuje... poki co widze siebie z gesia skorka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita przepraszam, jeżeli odniosłas wrażenie, że śmieje się z doboru bielizny:-( powiem Ci, że według mnie do Twojej sali pięknie by wyglądały właśnie róże kremowe i albo pudrowy róż albo taki ostry kolor amarantowy. Chociaż ja się za bardzo nie znam na tym. Widziałabym też tam goździki:) ale ja się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, ale dziś zmarzłam:( znalazłam taką etolę: http://allegro.pl/piekna-etola-z-futerka-norka-biala-lub-ecru-i1211241447.html zastanawiam się nad kupnem jej, choć wstrzymam się do października, aby rozpoznać pogodę;) nie chcę niczego na długi rękaw, a zwłaszcza futerka, do mojej koronkowej sukni nie będzie pasowało bolerko z satyny czy z tafty no a koronkowe będzie za cienkie i za dużo tych koronek będzie... ale mam jeszcze czas to później się tym pomartwię;) już nawet sama rozdaję te zaproszenia, bo boję się, że nie zdążę:( z tym doborem kreacji i innych różności dla domowników to macie wesoło dziewczęta, ja póki co pomagałam swojemu T w doborze garnituru i dodatków, ale może i mnie też to czeka, zobaczymy;) Kto teraz na pierwszy ogień 4 września??? umawiamy się, że przesyłamy sobie zdjęcia z uroczystości na maila??? bo ja to bym chętnie obejrzała Wasze zdjęcia:):):) oczywiście pełna dyskrecja, twarze możecie zamazać;) pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja napewno prześle zdjęcia tym dziewczynom z którymi dużo "rozmawiam" na tym wątku. A tak wogóle to chyba we dwie ciągnęłysmy ten wątek na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk 9 pazdziernika
masakra z ta pogoda, zmarzne napewno ! ja ma na pierwszy taniec Andrea Bocceli - vivo per lei ;] , a Roda s tez lubie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk 9 pazdziernika
ja bede miala białe Frezje jak sie uda, suknie ekru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzi240620
Szybko wam już zleci te które mają szybko ... mi się na razie ciągnie .. A co do bolerek to ja zamawiałam sobie z tej strony można sobie wybrać http://deparis.pl/index.php/front/showcat/58/page:1/sort:Product.code/direction:desc Ja zdecydowałam się na etolę http://deparis.pl/index.php/front/showproduct/679 Cena przystępna byłam w saolonie i właśnie mi się spodobała ale cena podwójna i na własną reke podjełam się poszukiwać i znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno od 9 września ma powrócić ładna pogoda, temp. nawet do 27 stopni! Także nie wiem co robić, jak narazie jest baaaardzo zimno! Ślubuję w przyszłą sobotę - także nie wiem co robić. Co do zdjęć - miło byłoby obejrzeć ;) Dziewczyny, czy na waszych uroczystościach będzie szampan dla dzieci? My "wpadliśmy" na taki pomysł z tego względu że na każdym weselu, na którym byliśmy, tylko dorośli goście dostawali szampana, a te młodsze dzieci i nastolatki poniżej 18 r.ż tylko stały i patrzyły. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do 1 tańca, u Nas jest Kukulskiej "Zakochani", ostatnio zastanawialiśmy się nad Magmą "Wszystkie chwile", ale to chyba zadedykuję na weselu Mojemu mężowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk 9 paz
ale mialabys szczescie z ta pogoda :-) ja nie licze na takie, fajna ta strona z bolerkami i pisoenke tez p;iekna wybralas :-) ciekawa jestem jak to wszystko bedzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za posyłaniem zdjec z wesela ale tylko nikom które sie tu udzielaja i kojarze je :-) Mam troche zmartwien z praca J, zaczyna sie firma rozsypywac w ktorej pracuje...szukamy czego innego ( a obiecywali gruszki na wierzbie....) Opisze wam mój panieński ..w ramach chwalenia sie a co.. :-) Moim zadanie było dostarczenie listy dziewczyn ktore chce zaprosic z nr tel. tak tez zrobiłam,tydzien przed owiedziałąm sie ze impreza jest od 19.30 w domu mojej swiadkowej...no ok, wypijemy,posiedzimy przy ciasteczkach i tyle... Aha...obowiazywał strój diablice i anioły, wiec ja na allegro zamowilam różki, widły, kosmetyczka mi zrobiłą diabelski makijarz.... Przyjezdzam o19,37 , wchodze a tam wszystkie laski w korytarzu ( blok 10 pietrowy) srzalki gdzie isc zeby trafic na wiczór panienski ,balony itd...zapukałam i od razu 7 karniaków za kazda minute spoznieni:) one juz tam były od 18,30 wiec zaprawione w bojach:-) Zaczeły sie gry i zabawy...jakies zadania miałam itd za wszystko nagrody :-) wibratolry,kulki gejszy heheh, ksiazki...super, i dmuchany facet z mega penisem z obrosnieta klatka :D zrobił furrore !!! na imie ma Karol :-) o 22 moja agata zarzadziłą ewakuacje, idziemy na postuj taksówek... ja na poł osiedla sie darłam i ze idziemy "bronic krzyza" heheh ludzie nas zaczepiali jak swietnie wygladamy, mi składali zyczenia ( miałąm welon we włosach zeby sie odróżniac)... na postój wjezdza Limuzyna !! muza na ful, szampan, drinki, kierowca drzwi otwiera, przejazd przez miasto pod knajpe.... W knajpie (mojej ulubionej) zabawa sie dopiero zaczeła, wszyscy z nami szaleli, dwa wystepu striptizera, czułam sie królowa jednej nocy :D Obok kawalerski ( 10 chłpa przy piwku) tego nam było trzeba, z młodym panem sie bawiłam cała noc, dziewczyny opanowały reszte towarzystwa , Karol robił furrore, ludzie z pubu robili sobie z nim fotki, tańczył z kazdym :D kazdemu zeyvze takiego panieńskiego !! i swiadkowej z taką wyobraznia ,polotem i checiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój kochany J wrocił z Baruma w czechach wczesniej i wszystkie laski ( 15 sztuk) odwoził do domku :-) ehhhh jest kochany i tylko pytał czy ja sie dobrze bawiłam a ja na poł bielska sie darłam jak go kocham :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk 9 paz
brzos ;] super opis, ja nie bede miala panienskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovejoefvvjv
To właśnie jest przykład debilizmu i co przez to pokazałaś jakich niskich lotów jesteś. Niestety wieczory panieńskie i kawalerskie są dla ludzi mało inteligentnych chcących się pokazać i standardowo wkleić 100 zdjęć na nk. Mądrzy ludzie nie muszą urządzać takich cyrków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups coś mi się wysłało niechcący :) Ja też jestem dłuuugo na tym wątku :) co do zdjęć, nie ma sprawy, ciekawa jestem i swoje też mogę przesłać :) Brzoskwinka, panieński suuuper :D ja mam swój 11go i już się doczekać nie mogę co mi kobietki wymyśliły :) Powiem wam, że pogoda się poprawiła, także wierzę, że będziemy miały ładną pogodę na nasze wesela :) Bolerko mam na krótki rękaw.Długie jakoś mi się nie podobają. Pomysłałam, że jakby co, to może w kościele jakiś mały grzejniczek się obok nas ukryje :) Jutro jadę w końcu wybrać ciasta . Z ilościami się nie martwię, gdyż jest tam specjalista (kierownik gastronomii) , który doradzi co i jak :) Szampan dla dzieci fajna sprawa :) Też chcemy kupić żeby maluchy nie czuły się gorsze. W poniedziałek mam przymiarkę sukni i od razu ją odbieram :) Mam nadzieję, że nie będzie trzeba dużo zmieniać. W czwartek jadę na paznokcie żelowe. Nosi któraś z was coś takiego? ja w życiu nic nie miałam na moich pazknokciach, bo z natury są bardzo łamliwe i cienkie. Pewnie później jak mi to zdejmą to już w ogóle paznokci nei będę miała, ale czego się nie robi żeby ładnie wyglądać ;) Powiem wam, że pomimo iż do wesela zostało 18 dni to stresa mam już takiego, że masakra :/ a co to będzie później? brrr ... aaa na pierwszy taniec będziemy mieć Pectus "to co chciałbym ci dać". Najgorsze , że na nauke tańca nie ma czasu a my w parze to tak średnio :/ ale co tam, jakoś damy radę ;) przepraszam, że tak bez ładu i składu napisałam, ale muszę wrócić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jakaś pomarańcza wpada nie wiadomo po co i się mądrzy :/ Nawet mi się nie chce tego komentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka to poszalałas:) osobiście bym się nie odważyła na takie szaleństwo, gratuluję odwagi. Angela nic proszę nie mów o stresie! Mi się wydaje, że już tak strasznie blisko do tego ślubu i że nie wyrobie się z pracami wokół domu:-( jeszcze pogoda zawaliła sprawę:-( malujemy z tata dom, a moja mama za mnie w sklepie siedzi. I na złość farby nie schna bo zimno:( No nic damy radę:) jak zawsze zresztą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja zaznaczyłąm ze pisze o panieńskim zeby sie pochwalic;-) tzw pomaracze mi lataja,nigdy nie komentuje co pisza, rzadko czytam. Uwazam ze to mega frustratki które na prawde maja niewiele do powiedzenia..kij im w oko:) Pogoda 18-tego bedzie super na bank:) ten weekend ma byc zimy ale ma nie padac ( a to chyba najwazniejsze) tez wczoraj słyszałąm ze od polowy wrzesnia wraca temperatura 25+ czego sobie i wam zycze (( nawet sfrustrowanym pomarańczowym hehehe ) AAAA na NK niestety zdne fotki sie nie nadaj do opublikowania, pozatym ztak "osobistych" wieczorów nie mam zamiaru sie dzielic fotkami z ludzmi z NK -uwazam ze ten portal w ogole jest ość denny i mam tamm jedna fotke do tego zablokowana dla "nieznajomych" Wole nasz Topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego musiałam zrobić się czarna choć piszę tu od kilku m-cy, a bez znaczenia jest dla mnie kolor, paranoja tj. jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Broskwinka napewno bedziesz te noc pamietac na bardzo dlugo-zazdroszcze Ci:0 u mnie az tak hucznei i zabawowo raczej nei bedzie, ale cos sie wymysli jeszcze:) Dziewczyny u mnie zostalo 11 dni i w sumei teraz juz sie kociol zrobil cista zamowione tort tez szampna kupiony alkohol tez stroje nasze gotowe:) menu wybrane..pracujemy teraz ostro nad dekoracja restauracji bo stroimi sami i powiem wam ze schodiz dlugo bo nawet serwetki sami kupowalismy flakony wszystko! ozdabainei na nasze krzesla duzo materialow malujemy kilka obrazow mam nadzieje ze wszytsko wyjdzie:) co do bolerka to mam dwa jedne bardzo krociotkie a drugie do lokcia i zadne mi sie nei podoba jak tylko bedzie powyzej 20 stopni ide w samej sukni welon mi ramiona zasloni:) My an puierwszy taniec mamy Tima Mcgrawa- I m amazed by you :) ale to vivo per lei tez mis ei bardzo podoba bedzie u nas na cd z wesela:) co do stresow pogodowych itd to u mnei tze wszystko rozkopane i w remontach martwie sie ze trawa nie zdazy urosnac:) mam ogromnego stresa o wzytsko i nei moge sie doczekac pierwszych wesekl u nas an topiku:) ja ide na dreugi ogien dopiero i tez jestem za wysylaniem zdjec jak wygkadalyscie itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×