Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

s28 dziękuję Ci kochana za twoje milutkie myśli, tak bym chciała żebyś miała rację co do mnie:) pamietaj że ja też mocno trzymam za Ciebie kciuki - musimy wyjść z założenia że kolejny cykl to kolejne możliwości - chociaż wiem że jak dostanę @ to będzie dolina:( co do anturi to jak wyszły 2 widoczne kreski to na bank to ciąża, a test który robiłas słyszałam ze jest bardzo dobry więc GRATULACJE! a długo sie starałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
Hej za kilka dni zrobiła bym drugi test jesli pozytywny to duże szanse że ciąża, ale jeśli nie wierzysz testom to możesz zrobić badanie krwi ono wykrywa nawet wczesną ciażę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anturi
to mój pierwszy cykl wiec tak ciezko mi uwierzyc :)))mam juz synka i gdy robiłam wtedy test tak samo wyszło dzis ma 4 latka....ale w tym wypadku to był dopiero 11dzien cyklu a mam je 30niowe,nie chce sie niepotrzebnie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
Aniulka dzięki temu że wypisałam tu swoje smutki to właśnie zaczynam już myśleć o nowym cyklu jak o nowej możliwości, odzywaj się często i pisz jak mija ci oczekiwanko :) Ja ruszam teraz na spacer przewietrzyć się trochę choc przy tej pogodzie bedzie to chyba krótki spacer! Odezwę się później trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 bardzo się cieszę że zaczynasz myśleć pozytywnie!!! Zobaczysz jeszcze trochę i będziemy mamusiami i z uśmiechem będziemy wspominać te nasze rozsterki:) pisałas że na rodzinnych imprezach masz dość tych wiecznych pytan, kiedy dzidzia? starajcie się bo już czas! i tym podobne duperele, które tylko człowieka wkurzają i wyprowadzają z równowagi a najgorsze że z usmiechem na twarzy trzeba odpowiadac: jak bedzie to damy znac! Boże jak ja tego nie cierpie, nie umiem zrozumiec dlaczego ludzie nie maja za grosz taktu i są taki wścibscy i nie potrafią zrozumiec ze są pary, które starają się dłuzszy czas o dziecko i się nie udaje... nie zamarznij na tym spacerku! - ja siedzę sobie w domku z kubkiem gorącej herbatki i czekam za mezulkiem bo w pracy jest, a powiedz s28 skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zerknijcie na to co napisałam dziś rano, bo może ja też w końcu będę mamusią. Jak ostatnią tabletkę wzięłam w środę to w sobotę albo dziś powinnam mieć okres a go nie mam... co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
brrr..... straszny mróz nawet pies ciągnał do domu:) ale caly dzień siedziałam w domu i juz musiałam się ruszyć aniulek ja jestem z Warszawy natalka1234 jasne że po odstawieniu tabletek są duże szanse na ciążę ale jeśli kochaliście się w pt to zawcześnie by coś wywnioskować ale szansa jakaś jest takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spędziłam bardzo miłe popołudnie i wieczór, byłam na lodowisku, odstresowałam się i ... rozpoczęliśmy z mężem kolejne starania :) jestem z Wami myslami :) zobaczycie ze nam tez się uda!!! szarlotka80 gdzie Ty się podziewasz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilismy z mezem z weekendu. Lece sie kapac i bierzemy sie za robote :P Pozdrowionka!!!! Jutro sie odezwe!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaliśmy się w pt sobote i dziś :) po odstawieniu tabletek powinnam miec okres wczoraj albo dziś a tu cisza. co może być grane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. tzn nie mam obfitego okresu...wlasciwie to brazowe, intensywne plamienia i czasami tylko pojawia sie jakas krew. to mozna porownac do koncowki okresu...mi to sie wydaje, ze to tylko opozniona mieisaczka:( kurcze a w pon byloby 3 tyg jak jej by nie bylo:(...masakra...nie wiem, co myslec.wlasciwie to oboje z chlopakiem twierdzilismy, ze co ma byc to bedzie...tylko chodzi najbardziej o to, iz ile razy robilismy to bez zabezpieczenia(czy kiedys) i nigdy zadnej wpadki. on tez jakby troche byl tym przybity...jak powiedzialam mu o tym, iz dostalam to nawet w oczy nie mogl mi patrzec tylko zerkal gdzies na bok. wiadomo, ze dziecko kosztuje itd...tylko ilez mozna nawet ryzykowac i zadnych efektow??tym bardziej ze to 4 opakowanie luteiny ktora PRZYSPIESZA ciaze...nie zrozumcie mnie zle, ze z glupoty staramy sie, bo nam przyjemnie itd- tylko juz chodzi o mnie.martwimy sie o moj stan. kurcze niektore takie plodne i kwestia 3 miesiecy i juz sa w ciazy a inne potrzebuja x czasu. w ogole to od maja zeszlego roku przestalam sie leczyc hormonalnie.jedynie te tabletki od niedawna, bo na wyregulowanie cykli. moze sa bezowulacyjne?ech...:/ jakis pomysl?czy nadal ludzic sie ze moze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na pytanie jednej z dziewczyn...po ponad 2 latach leczenia wykryli wreszcie u mnie pco. i cholera-czy w przyszlosci to jakies wspomagacze bede musiala brac?porazka! a teraz niewiadomo, czy kochac sie ciagle bez...czy lepiej nie ryzykowac...no bo jak w nieodpowiednim momencie dowiem sie ze jestem w ciazy?nie raz slyszalam, ze w najbardziej nieoczekiwanej chwili przychodzi...no coz...:( na razie to bola mnie plecy w dole, podbrzusze i cholera takie dziwne mdlosci-pewnie okres. juz nie wspomne o tym, ze piersi jakbym miala wieksze i bola:( a moj m. myslal, ze juz sie udalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talia_D
Moge sie dolaczyc? Bo tak jak Wy tez jestem staraczka.. jakos narazie sie nie udaje ale nie trace nadziei! ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talia_D
Chyba juz nikogo nie ma... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frejza
Jest ktoś ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talia_D
ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frejza
Oo to milo :) chociaz ktos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talia_D
Widze ze wszyscy pouciekali.. na mnie tez pora bo rano trzeba wstac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek jestem:):)weekend miałam bardzo udany:)....w sobotę mieliśmy imprezę u znajomych:)trzydziestkową....także spiłam się totalnie i niedziele dwie godziny w wannie spędziłam....:):):)śniadanie miałam o 15.00...:)Teraz za chwilkę do pracy zasuwam....:(Nie chce mi się...staranka już rozpoczęliśmy bo @ się skończyła...ale coś mi się wydaje że tym razem też się nie uda....w środę mam lekarza....jutro odbieram wyniki hormonków...miałam dzisiaj ale do 18,00 pracuję więc nie dam rady.....nerwusek....my to z terminem @ identycznie mamy więc pewnie staranka też równocześnie:):):)Biorę wiesiołek w tym cyklu porządnie....ba nawet zamówiłam ten cud Femifertil...zobaczymy...ale zacznę go brać dopiero od następnego cyklu bo w tym już nie zdążył dojść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! My tez juz zaczelismy nowe starania z mezem w tym niby nowym cyklu. Ale dalej mam te "wycieki" , raz czerwone z krwią, raz brązowe :( Juz 10 dzien :( Niech juz sie to skonczy!!!! Do tego jest mi lekko niedobrze bo sie pprzejadłam u rodziców :( I brodawki mnie wczoraj lekko swedziały wiec moze sie owulacja zbliza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja- będzie Ci lepiej jak się zaczernisz i nikt przynajmniej się pod Ciebie nie podszyje :classic_cool: Jeśli chodzi o Twój wiek, to nie martw się nic sobie głupiego o Tobie nie pomyślę ;) a co do Twoich dolegliwości, to wszystko możliwe, że wtedy było za wcześnie na zrobienie testu. Ja też się za bardzo śpieszyłam i zrobiłam chyba z 3 razy i pokazało mi negatywnie, a przecież testy się robi w dniu spodziewanej miesiączki lub po, wtedy będzie najpewniejszy;) więc myślę, że skoro teraz już jesteś po okresie, to powinnaś jeszcze raz zrobić test, albo najlepiej Bete hcg, która jest wiarygodna w 100% A tak w ogóle to mi też się obija kwasem (chyba to jest zgaga), a kiedyś też mi się tak odbijało i okazało się, że byłam w 7 tyg ciąży:)a oprócz tej zgagi, to jak myłam zęby to na dziąsłach pojawiała mi się krew, ale wiadomo każda ciąża jest inna... A ja w czwartek z rana robię sobie test i już się nie mogę doczekać, mam nadzieję, że się nie rozczaruje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frejza
żabka00 Własnie powinnam dostac dzis .. w sumie boli brzuch i zle sie czuje ale tak jest juz caly mies wiec sama nie wiem co mnie bardziej zaskoczy czy jej brak czy jednak jak sie pojawi ;/ z testem poczekam do konca tyg. a u Ciebie jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza-no jak uważasz ;) ale ja bym na Twoim miejscu nie czekała tak długo skoro masz takie objawy jak na ciążę, a okres(plamienia) możesz nawet dostać i być w ciąży. A te plamienia nawet mogą występować do 3 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wszystko ok:) Wczoraj wieczorem zauwazyłam u siebie na piersiach takie grube ciemne żyły i w ogóle nie znikają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez je mam . A mam takie pytanie jesli byłabym rzeczywiscie w ciazy i dostałabym lekkie krwawienie w terminie okresu to temperatura mierzona w pochwie spadnie ? Czy nadal bedzie ok 37 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze :( Szukałam ale nie moge znalesc :( Szczerze .. bardzo chciałabym zobaczyc te dwie kreski .. Dopiero Ci pisałam, że powinnam dostac dziś okres a pojawiło nie wielkie plamienie dosłownie kilka kropel. Nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×