Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no i ile ona trwała no i ile dni jesteś po @ a co z temp jaką dzisiaj masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, podczytuje Was troszkę i chcialabym się dołączyć... ;) Pierwszy cykl starań - termin @ 26 lutego, ostatna @ 30 stycznia... Zobaczymy czy się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dostałam po 3 dniach w piątek rano, była czarna jak smoła :( i skończyła się w sobote po południu...no i zaczeła sie temperatura 37.5, i ten ból krzyża, wczoraj myślałam ze nie wytrzymam... wczoraj tez zrobiłam w południe kontrolnie test i tez wyszły 2 kreski tylko baaaardzo słaba ta druga...a dzisiaj beta 2,00 :( dzisiaj nie mierzyłam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem cos mnie tam zaboli zakłuje... jak w piatek dostała to czarne cos to bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jeżeli masz tzw plamienia do tego bóle brzucha i krzyża to mogło być poronienie ale to też nie jest powiedziane ale dziwi mnie ta temp bo jeżeli byś poroniła to ona wraz z plamieniem spada,u mnie brzuch wcale mnie nie bolał tylko ten krzyż plamień też nie miałam nawet w dniu sp.@ cały czas temp.mam ponad 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec dlatego nic z tego nie rozumiem :( mam nadzieje, ze ginka powie mi co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam w ciazy i temp mialam 36.9 czyli taka jak zawsze mam. kiedy poronilam to temp dalej mialam taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kreski na teście też nie były super ,była słabsza niż ta kontrolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta temp to też każda z nas ma inną liczy się ta z przed owulki i od tej można zaobserwować wzrost lub spadek u mnie dwa dni (4dni przed@ była 37.9 i już myslałam że spada ale następnego dnia znowu 37.01. )ważne jest by mieżyć ją codziennie rano o tej samej porze ja mierzyłam o 7.00 w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na pierwszym tescie tez wyszla taka blada kreseczka. a najlepsze jest to ze kilka dni po poronieniu wrocilam do domu i zrobilam test tak z ciekawosci i znow byly dwie kreski nawet mocniejsze niz wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chciałabym zeby mi ktos powiedział ze w tym i tym dniu trzeba działac.... :P myslałam tez zeby uzyc testów owulacyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny naprawdę chciałabym was pocieszyć ale chyba takie nasze pisanie to nic nie da bo każda z nas jest ina tylko jedno mamy takie samo jesteśmy bardzo niecierpliwe,i szukamy odpowiedzi na to co nas spotkało na forach a to też nie jest dobre bo czasami się za bardzo nakręcamy.Najlepiej jest wyluzować i pójść do specjalisty.Ale plusem jest to że na forach są osoby podobne do nas jeżeli chodzi o pragnienia i to czasem nas pociesza że ten problem nie dotyczy tylko nas,możemy się wygadać ,bo a facetami to nie bardzo bo zawsze twierdzą że przesadzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam testow owul i powiem ci szczerze ze nie warto. po pierwsze nawet jak test zadziala i pokaze ze czas dzialac to robicie to tak mechanicznie z mysla ze terz trzeba to zrobic i juz a wiesz ze trzeba wyluzowac... bo w przeciwnym wypadku stres przeszkodzi w poczeciu. a po drugie te testy dzialaja jak chca raz mi pokazywaly przez caly tydz. ze mam owul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też robiłam testy owulacyjne i pomogły mi bo chociaż wiedziałamż kiedy mam owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszłam wiedząc że mam pęcherzyk w jajniku może pomogło to że się upiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi masz racje, ja bardzo sie ciesze ze moge sie wygadac, ze sa tu kobiety które tez maja problem, które nie wyśmieja.... :( justys no własnie tego sie obawiam, ze te testy nie sa za dobre... moze jednak moja metoda jest dobra ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rzeczywiście każda z nas jest inna..... jedna reaguje tak a druga inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kocham sie z mezem co dwa dni (chyba ze mnie najdzie to troche czesciej:) i dla mnie jest to duzo lepsze niz kochanie sie w wyznaczony dzien narzucony mi przez test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczynki uaktualniamy nasza tabelkę :D NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kolokokta................24................6............ .....1.02 Anja.S ...................32................24..................02. 02 Majeczka87 ............23................3...................03.02 Agaz26...................26................3............ ......03.02 malva1983.................26.................2.......... ......11.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 szarlotka80.............29..............2............... .....16.02 nerwusek26...............26...............3...................19.03 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Karolinka................24.................?........... ......? natalka1234.............?..................?............ .....? Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 justys1818................21................3........... .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kolokokta................24................6............ .....1.02 Anja.S ...................32................24..................02. 02 Majeczka87 ............23................3...................03.02 Agaz26...................26................3............ ......03.02 malva1983.................26.................2.......... ......11.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 szarlotka80.............29..............2............... .....16.02 nerwusek26...............26...............3............. ......19.03 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Karolinka................24.................?........... ......? natalka1234.............?..................?............ .....? Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 justys1818................21................4........... .......18-19.03 nie jestem pewna kiedy @ przyjdzie bo roznie z tym u mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×