Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

oj malva- ale miała wejście ta @. przykro mi. Nastawienie masz rewelacyjne- tak trzymaj :):):):) na wiosnę wszystko się rodzi do zycia to i fasoli uda nam sie zasadzic- zobaczycie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys z tym śluzem to każda ma inaczej...ja kiedyś przed @ miałam zawsze sucho....a niektóre dziewczyny mają śluz...no i właśnie przed chwilą mi znowu jakiś śluz poleciał....sorki za taki opis...no ale sama nie wiem co to.....Justys...piersi bolą ale bolą mnie co miesiąc:)więc się nie napalam,a zmian w wyglądzie że tak powiem nie ma...:) Jak ja się za tę gadkę z M nie wezmę to mnie przełóżcie wieczorem przez kolano i w dupę mi!!!!:) Malva....te 4 są prorocze:):)Masz rację:):):) A mój dzisiaj miał hasło....ocieplenie będzie bo się gołębie bzykają a one się nie lubią w zimnie bzykać.... No ręce opadają....ojciec kurcze blade z takimi tekstami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki ja wczoraj też odjechałam a mój już tak chciał no ale nie dałam rady ;/ no ale może dziś damy radę ;) zbliża już się powoli dzień @ ale jeszcze nic mnie nie boli ani piersi ani brzuch a zawsze ok 1 tydzień przed zaczynał się ból - może to jakiś dobry znak .... malva pryzkro mi bardzo ale głowa do góry - pamiętaj jesteśmy z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku to oby nie przyszla:) a ja dzisiaj zrobie test owul. zeby sprawdzic na 100% czy to wczoraj byla owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki...30 dc (-1od @),temperaturka 37 (ciut spadla:( ) @ brak....lewy cycek boli...dlaczego wlasnie lewy :P podbrzusze nadal lekko rwie...a jutro do pracy,sadzilam,z przestanie bolec...bo ja caly dzien to na nogach laze,siadam tylko jak siusiu ide zrobic :( nerwusek - bardzo cie przepraszam za to ominiecie :( co u ciebie jak staranka? i jak nastawienie, cos cie malo ostatnio widac szarlotka - a oni tak maja...jesli juz cos zapytata to w takiej chwili bys nie mogla odpowiedziec...przycisnij go do sciany...pokaz mu kto w tym domu spodnie nosi :P nie badz baba,z facetami trzeba krotko,a najlepsze,ze oni to lubia :P justys - na sluzie sie nie znam,ale u mnie kilka dni temu wszystko powysychalo...istna pustynia...ty 22dc...to jakos tak to bylo bo ja dzis 30. malva takk mi przykro :( ale pamietaj co ci obiecalam,2 kreseczki juz za miesiac :)...dlatego masz czas na zregenerowanie sil i uzupelnienie witaminek...pamietaj pranie z wirowaniem co 3 dni nie czesciej nie zadziej,a uda sie :) berbelek - no to moze....trzymam kciuki za dzidzie pozdrowionka dziewuszki...3 - 6 h i wynik powinien byc :/ boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys ale po owulacji moze Ci wyjsc negatywny.....mi wychodzą pozytywne tylko przed...:)...kurcze właśnie nażarłam się delicji wiśniowych i śliwek w czekoladzie:):)na śniadanie......bo tak generalnie ja śniadań nie jadam....tylko wpierniczam co popadnie...:) A tak w ogóle dzwonilam do tesciowej się wygadac....ona wie więcej niż mój M ...w końcu to baba,miała też problemy...i poprostu wie co i jak..jakoś jak z nią porozmawiam to mi lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarotko ale wiesz 28 mialam pozytywny test owul. a wczoraj tez... teraz nie wiem czy owulka byla tydzien temu czy dopiero wczoraj. w sumie nie robi mi to roznicy ale nie wiem kiedy sie mam @ spodziewac:( bo wszystko by sie przesunelo gdyby owul. byla wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiecie od jakiego wyniku beta jest pozytywna? bo mi sie zadaje,ze jak zerklam w wyniki w szpitalu to zobaczylam cyfte 25 lub 28,ale to byl test z moczu,wiec moze czegos innego szukali lub inaczej wyniki klasyfikuja? dzwonilam juz za beta,bo jeszcze nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane straczki:) My z mezem dalismy czadu wczoraj.Co prawda mam nieplodne ale wazne zeby seks nie stal sie rutyna.Tylko w wyliczone dni bez spontanu.Wiec wypilismy pare drinkow i siup :) :) :) Opitolilam go wczoraj maszynka ale takie placki mu z tylu zrobila...Dobrze ,ze tam nie moze zobaczyc biedaczek hahaha Zycze milego, optymistycznego, slonecznego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miała może któraś z Was do czynienia z testem Pink Test płytkowy?? jakie zdanie o nim macie?? jest wiarygodny?? a czuły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek ja nie wiem,nie mieszkam w pl a beta moze byc wieczorem lub jutro :( powiedzieli,ze do 5 dni nawet...czy ich poj***alo? co to ma byc? ach juz nie moge...niech sie skonczy to czekanie...nie jestem cierpliwa osoba...czekac? nieznosze tego :( i jak sie tu nie denerwowac...ale jestem wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek kazdy test dziala tak samo wiec nie ma znaczenia jaka jest nazwa. ja uzywalam roznych plytkowych i nie bylo roznicy w wynikach. sat ja tez nienawidze czekac.... a teraz przede mna tylko oczekiwanie i to jeszcze ponad tydzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co..... chyba jednak to wczoraj byla owulka bo dzis zrobilam test owul i wyszla tylko jedna kreska.... a wczoraj byly dwie mocne. czyli @ przyjdzie dopiero 22 marca. a juz myslalam ze poczekam do 14 i bede testowac a tu widze ze musze czekac jeszcze 2 tygodnie:( ja tu zwariuje przez to czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat jeśli beta wyjdzie powyzej 5 to jest to ciąża :)):):):):) justys ważne ze zdrobiłas w porę testa i były staranka to może cos z tego jeszcze byc- teraz juz trafiłas na owulkę na pewno więc jest duza nadzieja :):)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki./...ja w pracy dogorewam....:)piersi mnie dalej bolą i wydaje mi się że mocniej niż w poprzednich cyklach...no ale...nakręcanie nie wskazane:)...brzuch też pobolewa od czasu do czasu...zakłuje gdzieś....i to chyba tyle z objawów na dzień dzisiejszy...śluz jako taki..lekko mleczny.... czekam czekam na tego 15 i w sumie niby dobrze że za tydzień bo się wyjaśni a z drugiej strony fatalnie bo tylko tydzień i mogę mieć doła...:)ale ja głupia jestem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka nie jesteś głupia!! każda z nas tak ma ... bo bardzo pragniemy tej naszej małej fasolki i to jest silniejsze od nas ... nie wmawiaj sobie takich głupot na swój temat .... zabraniam Ci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko ty masz chociaz ta komfortowa sytuacje ze wiesz kiedy masz termin @, a ja bede czekac niewiadomo jak dlugo bo nie mam pojecia kiedy @ mialaby przyjsc do mnie:( a bylo juz tak blisko. mysl pozytywnie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwa
czy ktoras z dziewczyn moze polecic mi jakas poradnie w warszawie zajmujaca sie zespołem policystycznych jajników ?? Bo nie wiem gdzie mam sie wybrac z ta choroba a w warszawie jestem od kilku miesiecy . POMOCY PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa może zadaj pytanie na ogólnym...tu z Wawy nas chyba niewiele.... Kobity co tak cicho?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje:) domek posprzatany i znow czuje delikatne klucia w podbrzuszu. oj ciezkie to nasze zycie kobity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys...ciężkie cięzkie....:( co zrobić..u mnie kłucia od czasu do czasu...i skurcze też, chociaż już spokojniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze tylko 2 tygodnie w moim wypadku i przetestuje, no chyba ze juz nie bede mogla wytrzymac to troszke szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam do poniedziałku...:( Po pierwsze nie chcę znowu nadziei sobie robić więc poczekam....po drugie zawsze jka chce zrobić test to potem dostaje zaraz @:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobie tescik moze 21 marca a potem najwyzej jak sie @ nie pojawi to powtorze 27 i juz. moze zobacze te dwie kreseczki:) a piersi bola coraz bardziej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys trzymam kciuki :) co do tej kliniki to nie mam zielonego pojecia z tego co widze,to wszystkie jestesmy jakies obolale co? podbrzusze,cycki itp :/ mi kiedys chirurg powiedzial,ze kochieta jest stworzona by cierpiec,malo optymistyczne :( znowu dzwonilam za beta...i wynikow nadal nie ma :( moga przyjsc w kazdej chwili (tak powiedzial mily pan przez telefon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sat cos dlugo tam trzeba czekac na te wyniki, ja jak kiedys robilam to na drugi dzien rano mialam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat....ale masz pecha do tych wynikow..... U mnie jak to sat nazwala cycki też bolą:):):)....mało tego zgage mam(????)..nie miewałam...ale może coś dzisiaj zjadłam nie tak???...mam wrażenie że piersi mnie też od czasu do czasu kłują a nie tylko bolą przy dotyku....ehhhhh...gdzie ten 15???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×