Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

kochana zobaczysz ze niedlugo na usg bedzie malenstwo a potem bijace serduszko:) a co do mnie to mysle ze ta przerwa w staraniach dobrze mi zrobi. spojrze na to z boku, nabiore troche dystansu i moze przestane ciagle myslec o tym czy sie udalo czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys na pewno dobrze Ci to zrobi :) i zaczniesz staranka bez emocji !!! a co do mnie... no cóż...nie moge przestac o tym myslec i nie wiem kiedy isc jutro w srodxe czy w czwartek....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys na pewno dobrze Ci to zrobi :) i zaczniesz staranka bez emocji !!! a co do mnie... no cóż...nie moge przestac o tym myslec i nie wiem kiedy isc jutro w srodxe czy w czwartek....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna jesteś Justys! Trzymaj się. Wszystkie przesyłamy sobie wzajemnie pozytywne fluidy, gdy chwila załamki przychodzi. Grunt to pozytywne myślenie, masz racje troszkę odetchniesz... przestaniesz myśleć czy sie, udało czy nie? Ja wczoraj miałam chwilę załamki, bo sobota zbliża sie nieuchronnie. I boję sie. Czy udało sie czy nie? Dziś jak wróciłam z pracy to musiałam sie położyć, bo bolały mnie piersi i w dole brzucha. Piersi to bolą mnie tak, że nawet biustonosz mnie uraża. Ale wszystko zniosę dla dzidzi. Buziaki Kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna jesteś Justys! Trzymaj się. Wszystkie przesyłamy sobie wzajemnie pozytywne fluidy, gdy chwila załamki przychodzi. Grunt to pozytywne myślenie, masz racje troszkę odetchniesz... przestaniesz myśleć czy sie, udało czy nie? Ja wczoraj miałam chwilę załamki, bo sobota zbliża sie nieuchronnie. I boję sie. Czy udało sie czy nie? Dziś jak wróciłam z pracy to musiałam sie położyć, bo bolały mnie piersi i w dole brzucha. Piersi to bolą mnie tak, że nawet biustonosz mnie uraża. Ale wszystko zniosę dla dzidzi. Buziaki Kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym ci radzila poczekac bo moze nie byc nic widac lub bedzie tylko sam pecherzyk. im pozniej pojdziesz to zobaczysz wiecej no wiesz zarodek i byc moze serduszko. kiedy mialas ostatnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ostatnią @ miała 19 lutego, ginek kazał mi przyjsc za tydzień, a byłam w srode i pow, ze powinno byc cos widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt to juz 5 tydzien i kilka dni wiec w srode juz napewno cos zobaczysz slonce:) trzymam kciuki za ciebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt to juz 5 tydzien i kilka dni wiec w srode juz napewno cos zobaczysz slonce:) trzymam kciuki za ciebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt to juz 5 tydzien i kilka dni wiec w srode juz napewno cos zobaczysz slonce:) trzymam kciuki za ciebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nerwusku poczekaj do srody. i nie denerwuj sie tak bo bedzie wszystko dobrze. kamilla a rozkrecila ci sie @ juz czy tylko plamienie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko s28 ...................24............6.................22.03 justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................3.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............27............12.......... .....23. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak Dziewczynki wkleiłam tabeleczkę, zeby zobaczyc co to sie w ogóle dzieje.... Coraz mniej nas Dziewczynki odwiedzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak was czytam to sie jeszcze bardziej stresuje. skad wy dziewczyny tyle wiaqry, nadziei i energi w sobie znajdujecie. ja jak sobie pomysle ze za miesiac znowu moze przyjsc @ i znowu swtres nerwy i placz to mi sie odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×