Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

szarlotko bo to łatwe rozmow nie są :( zawsze tak jest że jeśli się czegoś pragnie bardzo mocno to przeważnie tego się nie ma :( no i tak jest w przypadku dzidzi... mój też chce mieć tą rybcię i też widzę że go to dręczy ... u mnie też ten cykl stracony bo mój M wyjechał akurat teraz kiedy są te dni aj tam wszytsko człowiek ma pod górkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek masz rację, jak się chce to się nie ma......:(:(Ja nie wiem ile ja psychicznie wytrzymam, w każdym razie ide w kwietniu do konkretnego lekarza i mam nadzieję że zacznie robić porządek.....ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to dopiero 2 cykl ale już się denerwuje :( niby wszytsko jest ok jak byłam ostatnio u gina ale zawsze ta obawa w człowieku pozostaje że skoro jest ok to czemu się nie udaje ??? i tak cały czas :( mój sam widział że była mała załamka jak się ostatnio nie udało bo bardzo ale to bardzo na to liczyłam a się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slonka u mnie 3 dc chociaz nie wiem po co licze.... @ jest taka jakby ktos kran odkrecil:( szarlotko a czemu masz takie pesymistyczne podejscie, staranka byly wiec szansa jest:) usciski i caluski dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizję tabelkę!!!!!!!!!!!!!!!!! NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy s28 ...................24............6.................25.04 Warszawa justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............3................25 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................3.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............27............12.......... .....23. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? ja po kolejnych bad hormonków za tydz. w piątek idę do ginka może cos się wyjaści!!!!!!!!!!!!!!! Buziole!!!!!!!!!!!!!! Wiolkcia co u ciebie????????????? Wieczorem wpadnę bo ruszam do fryzjera!!! a co nadszedł czas zmian!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Słoneczka :) Jak tam przygotowania do świąt ??? ja czuje sie dobrze :) takze troszke sie uspokoiłam.... co tam u Was Kochaniutkie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nerwusku. ja jeszcze tylko placki i salatki mam do zrobienia:) a reszta juz zrobiona. dbaj o siebie slonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja nie mam jeszcze nic na święta :( będę siedziała dziś i jutro pewnie całą noc :( i jutro jeszcze do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja mam dziwne klucie w jajnikach raz w jednym raz w drugim, nie jest to bolesne, takie jak by komar ugryzl i krotkotrwale, jakiejs paranoi juz dostaje wszystko wydaje mi sie dziwne i podejrzane pomozcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 moge Ci polecic fantastycznego ginka w wawce. Kobieta czyni cuda i babka ktore starały sie dlugo pod opieka innych ginow to u niej niektore juz w 1 zachodzily i mialy rybcie, jak bedziesz chciała słonko to daj znac dam Ci namiary do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina nie myśl o tym ... wiem łatwo się mówi ale ja miesiąc temu przeżywałam to samo ... wszytsko było podejrzane wszytsko niby wskazywało że ciąża ... wtedy zrobił mi dobrze długi samotny spacer i dobra książka ale łatwo nie jest ... jest ładna pogoda idź na spcer może zakupy żeby się oderwać od tego myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie !!! idz na spacer jest piekna pogoda!!! przestan ciagle mierzyc temp, sprawdzac sluz.... starankuj sie co 2 dni i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninus olej i nie zwracaj na to uwagi. Ja tak robie w tym cyklu jezeli beta bedzie ujemna. Nie mierze temperatur nie robie testow owulacyjnych nie wyliczam kiedy powinnam miec owu ide na zywiol... Berbelku słonce nie przejmuj sie u mnie niby tez w pozadku a rybci nie ma mimo pozytywnych testow. Bedziesz mama slonko i to nie dlugo. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane wlasnie to sobie tlumacze ale ciezko mi pojac :) a co u was dziewczyny slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz poswiece uwage mojemu zwierzaczkowi bo cieplo zaczyna sie robic, moze na jakies spacerki z fretulka wyjde. Bidulka moja mala 1,5 miesiaca temu stracila swojego kumpla i tez jej smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś 15 dc więc powinny zacząć się staranka ale mój M wyjechał będzie w sobote :( ale jak wróci to staranka obowiązkowo tylko że marne szanse w tym miesiącu pewnie będą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj powiedzial ze strajkuje bo on nie poto urodzil sie facetem zeby kochac sie wtedy jkiedy potrzeba a nie wtedy kiedy on chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze :) swieta sie zblizaja... siedze w domku, mój M jutro ma juz wolne i ma sprzatnac juz tak ostatecznie bo mnie nic nie pozwala robic... :):):) ja zaraz jade do kolezanki na kawke... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my robimy to nie tylko w te dni ale teraz to tylko w sypialni i z nogami do gory co mu zupelnie nie pasuje bo niestety woli inna pozycje dlatego glownie strajkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ogolnie negatywne nastawienie do zycia i wyrazne cechyczlowieka antyspolecznego gdyby nie moja praca to najchetniej zakryla bym sie koldra i poszla spac zeby z nikim nie rozmawiac... Jeszcze dobijaja mnie te swieta... Moja matka wypaplala ze staramy sie o dzidzie no i juz wczoraj po pogrzebie pytali czy nam sie udalo... Jak pomysle sobie ze w swieta bedzie to samo a jak znam moja rodzine to napewno bedzie to mam chec strzelic sobie w leb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina ale M ma racje !!! trzeba robic to wtedy kiedy sie chce :):):) rybcia "powstaje" z miłości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my też nie tylko w te dni ale mojemu to akurat nie przeszkadza :) ostatnio stwierdził że śmiesznie to wygląda z tymi nogami do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla głowa do góry ... o tym że my się staramy to nikt nie wie to była nasza decyzja i nikomu nie mówimy mama się domyśla ale nic jej nie powiedziałam oficjalnie ... chce żeby to była niespodzianka i żeby nikt nie wywierał presji czy już się udało czy już ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninus jak plemniczek ma dotrzec to dotrze. Pozycja z nogami do gory owszem jakos tam pomaga ale do zaplodnienia szybciej dojdzie kiedy kobieta podczas prztulanek bedzie miala orgazm bo wtedy wszystkie miesnie sie rozluzniaja pod wplywem endorfin( tzw. hormony szczescia) i facecikom latwiej dotrzec do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku ja jej powiedzialam w zeszlym miesiacu jak wyszedl mi pozytywny test i pod koniec miesiac zaczelam plamic i musialam jechac na ostry dyzur. Na samym poczatku sciemnilam ze zapomnialam tabsy w pierwszym tyg i prztulanki byly z wirowaniem i moglam zajsc. Tyle ze gin u ktorego bylam powiedzial jej jak sie sprawy maja. Lekarzowi sciemniac nie moglam bo uznalam ze kazdy szczegol jest wazny i ze nie "przypadkowo" mogla zostac babcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my postanowiliśmy że powiemy rodzicom ale dopiero jak lekarz potwierdzi ciążę szybciej nie chcemy ... jest mi ciężko bo czasami chciałabym z nią pogadać na te tematy ale to była nasza przemyślana decyzja i sądzimy że tak będzie najlepiej a wiem że jak się uda to nasi rodzice będą najszczęśliwszymi dziadkami na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×