Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Kochamy ale slowa potrafia ranic i moje chyba go zranily. Zachowuje sie jak samolubna suka i nie patrze na jego uczucia tylko gadam i ranie. Ja wywalam cala zlosc a on cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie nie przejmujcie sie mna nie ma co... Nerwusku Ty sie slonko nie denerwuj i napisz co z dzidzia. dzieki za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama miia ale gaduły..................................:) cześć plociuszki dopiero nadrobiłam lekturkę by być na pieżąco!!! Nerwusek no to sie polenisz troszkę ale dobrze przyda sie wam odpoczynek!!!! Mi zbliżaja sie płodniaki wiec działamy z M w wekeend to dopiero bedzie pranko:) buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisałam pisałam a tu znikło................. ups więc pisze dla sprawdzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki gratuluję nowym brzuchatkom ❤️ codziennie was czytam (dzisiaj to dopiero było czytania) w piątek idę na badanka a w przyszłym tygodniu do ginki wiolkcia przesyłam życzonka spóźnione ale szczere 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Kamila widze, ze tak jak ja, masz toksyczna rodzine...bylam dokladnie w takiej samej sytuacji co Ty, matka i ojciec tak na mnie dzialali destrukcyjnie,ze cala zla energie przelewalam na mojego narzeczonego, nie potrafilam inaczej... ranilam najblizsza mi osobe, pewnego razu dostalam namiar na bioenergoterapeutke, wchodze do niej do domu a ona do mnie"dlaczego w Pani jest tyle złości i bólu?" normalnie stanelam jak wryta, ona bardzo mi pomogla. Powiedziala miedzy innymi, ze poki nie wybacze rodzicom wszystkich krzywd to nie uporam sie ze złością. Kazała mi pisac codziennie jedna kartke w zeszycie z tekstem" wybaczam Ci mamo" i tak przez 3 miesiace, pozniej taki sam tekst z ojcem, albo kazala mi schowac gazety do worka na smieci i wsadzic tam kartke z napisem "mama" i zabrac ten worek w odludne miejsce i skopac, opluc, zwyzywac... takie rozne rady mi dala. Najwazniejsze to wybaczyc swoim rodzicom czy innym co nas skrzywdzili, to bardzo trudne. Ja sobie tlumaczylam to tym, ze moi starzy tez mieli ciezkie zycie i nie potrafia dawac teraz milosci itp. Wmawialam sobie tez,ze to prosci ludzie, chorzy nerwowo. Od kiedy wyszlam za mąż i sie wyprowadzilam to wszystko sie zmienilo, olałam ich totalnie aż sami sie prosza o kontakt, zycze Ci bys sobie wszystko w glowie poukladala, moze tez idz do bioenergo. albo psychologa? bo inaczej sie zameczysz i zniszczysz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie daje rady... M powiedzial ze chce byc ze mna i kocha mnie nad zycie i wie ze mi ciezko kaze mi olac to co mowia inni ale ja nie potrafie i wszystko odbija sie na nim... Chcialam dac szanse mojemu ojcu. Przez cale dziecinstwo bil mnie strasznie nawet moj M pamieta ( mieszkalismy obok siebie) jak za wlosy szarpal mnie do domu. Jak mialam 10 lat rozwiedli sie i slad po nim zaginal. Wrocil do wawy jak skonczylam 18 lat powiedzial ze chce zaczac od nowa itd. Ja jak idiotka uwierzylam mu bo przeciez ludzie sie zmieniaja, zalatwilam mu mieszkanie kase na zycie a on wzial pieniadze i zniknal. Robilam to w tajemnicy przed mama i ojczymem no i po pewnym czasie prawda wyszla i wciaz maja mi za zle ze mu pomoglam. Ja sama jestem na siebie zla ze uwierzylam w jego zmiane a on mnie olal i chcial wyrwac kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nowej brzuchatce!!!! szarlotka ty tez juz chyba brzuchatka...mialas byc zaraz z nerwuskiem :P agnieszka na test za wczesnie,bo jajeczko nawet sie jeszcze nie zagniezdzilo!!!! spokojnie,zaczekaj przynajmniej 2 dni przed @... nerwusek zazdroszcze ci tego odpoczywania:) zaczekam z tydzien i tez chyba pojde na chorobowe... justys ty wez zimny prysznic :) zadnego starania jeszcze!!! male pranko zalecane jak najbardziej,ale niech ci nawet przez mysl nie przejdzie starac sie o dzidzie...zaczekaj az lekarz da ci zielone swiatlo :) pozdrowionka i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nowej brzuchatce!!!! szarlotka ty tez juz chyba brzuchatka...mialas byc zaraz z nerwuskiem :P agnieszka na test za wczesnie,bo jajeczko nawet sie jeszcze nie zagniezdzilo!!!! spokojnie,zaczekaj przynajmniej 2 dni przed @... nerwusek zazdroszcze ci tego odpoczywania:) zaczekam z tydzien i tez chyba pojde na chorobowe... justys ty wez zimny prysznic :) zadnego starania jeszcze!!! male pranko zalecane jak najbardziej,ale niech ci nawet przez mysl nie przejdzie starac sie o dzidzie...zaczekaj az lekarz da ci zielone swiatlo :) pozdrowionka i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nowej brzuchatce!!!! szarlotka ty tez juz chyba brzuchatka...mialas byc zaraz z nerwuskiem :P agnieszka na test za wczesnie,bo jajeczko nawet sie jeszcze nie zagniezdzilo!!!! spokojnie,zaczekaj przynajmniej 2 dni przed @... nerwusek zazdroszcze ci tego odpoczywania:) zaczekam z tydzien i tez chyba pojde na chorobowe... justys ty wez zimny prysznic :) zadnego starania jeszcze!!! male pranko zalecane jak najbardziej,ale niech ci nawet przez mysl nie przejdzie starac sie o dzidzie...zaczekaj az lekarz da ci zielone swiatlo :) pozdrowionka i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nowej brzuchatce!!!! szarlotka ty tez juz chyba brzuchatka...mialas byc zaraz z nerwuskiem :P agnieszka na test za wczesnie,bo jajeczko nawet sie jeszcze nie zagniezdzilo!!!! spokojnie,zaczekaj przynajmniej 2 dni przed @... nerwusek zazdroszcze ci tego odpoczywania:) zaczekam z tydzien i tez chyba pojde na chorobowe... justys ty wez zimny prysznic :) zadnego starania jeszcze!!! male pranko zalecane jak najbardziej,ale niech ci nawet przez mysl nie przejdzie starac sie o dzidzie...zaczekaj az lekarz da ci zielone swiatlo :) pozdrowionka i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz widac i tak jak pisalam wczesniej nie przejmujcie sie mna bo nie ma co. Dzieki za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja zaraz zbieram sie na uczelnie a potem jeszcze po telefonik bo mam do odbioru wiec wroce dopiero kolo 17. dzisiaj sobie z wami popisze od jutra az do niedzieli nie bede zagladac bo niestety w szpitalu neta nie maja:) pozdrowienia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to forum wczoraj szalało....:):):):)...ja już w pracy a po pracy szybko zawożę koleżankę do lekarza na jakiś zabieg na twarzy, nie może wracać autobusem bo buzię będzie miała jakby się z asfaltem całowała...:):):)...U mnie 26 dc ale @ nadchodzi bo czuję i po śluzie i po bólach i po plamieniu po praniu...:(wczoraj pranko i znów plamienie:(:(:(:(...Ja chcę tego 19 i już po @:(....bo u gienia to mi się pyszczysko nie zamknie.... Cyce mnie nadal bolą i swędzą po bokach ale to chyba od złego stanika,koronka twarda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale się rozpisałyście :) gratuluje nowym brzuchatkom :) a co tak u Was słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×